Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15009) fantom922 válasza Zotya21 (#15007) üzenetére


fantom922
aktív tag

Köszönöm Zotya a szurkolást! :D

Murdeer: Azért firében mindened volt ami T1-en szokott lenni kivéve az firesworn-t cserébe nekem nem volt hurricane és shaman meg a szöges dínó. A motkot ellened meg nem használtam. De ne érts félre a roots nagy előny persze. Csirke viszont nyert ellenem 1-et, na az nagy meccs volt :) Bár a döntő is izgalmas volt. először ostromoltam Murdeert, majd visszavert, majd én vertem vissza, utánna középen állóháború. És végül power előny és győzelem :)

...de remélem felteszed Murdeer a döntőt, nincs szégyellnivalód, jó voltál!

Közben 1v1-ban Grandmaster lettem :) (141. hely)
Ezeket nem a nagy arcom írja, csak a büszkeség :)

Predatorkill: Abba a 2 részes vidibe amit feltett, azért azt hozzátenném, hogy az én ellenem ződ rangú volt, és nem random társa volt. Tehát Predator itt egy minimum arany rangú ellen győzött! Gratula Predator gyorsan fejlődsz!

Még valami, a tome lutri attól függ mit kapsz abból kell gazdálkodni (lásd motk onset ellen, ezúton is bocsánatot kérek :DD ,de ezt előre tudtátok :) Ha mellék accal lehetett volna jönni nekem nem lett volna esélyem az tuti, nekem csak ez az 1 van.

Ui.: OnSeT-hez csatlakozva 200 bfp-t ajánlok fel a következő, nem tome-os versenyre!!! Így nekem 50 marad mint OnSeT-nek maradt volna :), szerintem így igazságos!

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.