Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) voodoo98


voodoo98
addikt

Sweetfx-et használ ki?
Performancia problémák vele és nélküle nem?

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#6352) Ellia


Ellia
addikt

I5 4460 + 960 GTX (4gb) + 16 gb memórián elég szépen muzsikál. Értsd: high-on van minden, vsynic off, fov 75. Persze messze vagyok a stabil 60 fps-től de játszható, majd rámérek. A random fps dropokat ugyanúgy tapasztalom mint a csúcsgépesek.

A játék eddig nagyon bejön, nagyon adja. Kivétel hamada meg narvik, ott egyszerűen "nem látok" :D

(#6353) ScomComputer


ScomComputer
veterán

(#6354) FollowTheORI válasza Lendova (#6336) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Nekem úgy rémlik igen... volt pár skin csomag ami onnan van.

De aztán lehet tévedek. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#6355) Looserke


Looserke
őstag

Az én gépemen szinte folyamatos 70fps (lockolva van 70-re) fullHDn ultrán.

[ Szerkesztve ]

(#6356) lofagi


lofagi
Topikgazda

Lehet itt csapatni a repülővel! :D A 2 halálból az egyik ram a másik meg kimentem a pályáról! :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#6357) ScomComputer válasza lofagi (#6356) üzenetére


ScomComputer
veterán

Na ez az ami nekem soha nem ment... :DDD

(#6359) Leon77 válasza lofagi (#6356) üzenetére


Leon77
őstag

utálom is a fajtádat :DD

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#6360) Silεncε


Silεncε
őstag

Lejött, kipróbáltam. A legújabb driverrel low@1080p 50+, de legtöbbször 60 körüli FPS. Mediumon 40 körül hoz. Viszont. Arra nincs valami megoldás, hogy minden indításkor ne kelljen az introt végignyomnom? :D Értem én, hogy 2. vh meg harcok, de harmadszorra már unalmas :D Ráadásul van vagy 20 perc mire lemegy... + A revive másnál működik? Bármit csinálok nem reagál az E-re és ahogy néztem, másnál is így van (írták chatben)

[ Szerkesztve ]

(#6361) sheep


sheep
addikt

Aki esetleg nyomja az egyjátékos kampányt, meg tudna nézni valamit?
Arra vagyok kiváncsi, hogy ha van repülős rész, ott lehet pilótafülke nézetet kapcsolni, illetve az oldalkormány működik rendesen joystickkal?
A BF1-ben nagyon idegesítő volt hogy a kampányban sem belső nézet nem volt sem oldalkormány, nagyon idegesítő volt a Friends in high places-t így végigvinni, és azóta sem javították. Multiban persze jó minden.
Köszi előre is ha valaki lecsekkolja!

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#6362) kisza25 válasza lofagi (#6356) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

hány pálya van összesen?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#6363) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Hat ezt meg optimalizalni kell. :D

(#6364) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Sziasztok! Nálam nem menti el a beállításokat! kilépek és minden egyes indításkor újra meg újra be kell állítanom mindent ( billentyűt, Videot , stb .. ) . Van erre megoldás? ( Nálam a Beta is ilyen volt )

Valaki elküldené e-mailben a saját settings fájljait ? Előre is köszönöm !

ui: e-mail címem az adatlapomon .

Üdv : Kornél

[ Szerkesztve ]

(#6365) Leon77 válasza ForRedGlory (#6363) üzenetére


Leon77
őstag

Egyébként tényleg. Megszuletik 2 csapat és abban a pillanatban mindenkinek annyi. 3* jártam így

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#6366) warcat válasza BullKoxa (#6364) üzenetére


warcat
veterán

Nincs véletlenül ékezet a Windows usernevedben?

EA: It's in the crate!

(#6367) Silεncε válasza warcat (#6366) üzenetére


Silεncε
őstag

Remek, akkor ezért nem működik nekem sem :W Most húzhatom újra a rendszert

(#6368) warcat válasza Silεncε (#6367) üzenetére


warcat
veterán

Nem kell újrahúzni,csak új felhasználót csinálni már "jó" névvel, persze olyankor az egyéb telepítésekkel is vesződni kell ha nem minden felhasználónak raktad fel az adott programot.

Amúgy nem tudom,hogy ez-e a megoldás,csak erős tippem mert ez ősi probléma EA játékoknál.
Ékezet esetén nem találja meg a user mappát és így nem tudja létrehozni beállításokat stb tároló fájlokat amiket ott tárolna.
Példa: BF1 fájlok :\Users\TeNeved\Documents\Battlefield 1\ mappában vannak

Anno Bad Company 2-nél szívtam szépen míg új gépnél rájöttem mi okozza.Tanulság, ami egyébként is megfontolandó, csak standard angol betűket használjatok win felhasználóhoz.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#6369) Silεncε válasza warcat (#6368) üzenetére


Silεncε
őstag

A szerencsétlen Education lokál fiókot akart mindenképpen én meg nem figyeltem... :W Azóta megcsináltam amit mondtál, csak a legtöbb programot állíthatom be újra :(( Inkább most mint majd később, még viszonylag friss telepítés.

(#6370) Aventador91 válasza lofagi (#6356) üzenetére


Aventador91
őstag

:D

(#6371) nincsnév007


nincsnév007
őstag

játszottam a bétával az amennyire nem tetszett, most annyira tetszik :DD

(#6372) Aventador91


Aventador91
őstag

néhány észrevétel

a bomber túl op. le sem lehet lőni. nagy nyugodtan rá tudok menni egy AA-ra ami engem lő, még a fél hp-t sem veszi le mire kibombázom. ha vadászgép betalál, csak hátraülök és szétlövöm.

a support fegyó is túl op, biztosan nerfelve lesz, főleg ha beletanulnak az emberek a gamebe.
előbb leszed egy fe7 mint egy sniper, sniper távolságból

minden más nagyjából rendben van

a mocsaras hidas pályán ne akarjatok vontatni ágyút, mert úgy elrepülsz hogy kiesel a pályáról kb :D

(#6373) gery14


gery14
senior tag

Sziasztok.
Csak én nem vagyok elragadtatva a grafal szemben? FHD ultra 90-110fpsbminden szar bekapcsolva vsinc off csak dx 12 szinten off. Es nem vmi éles.. rescalet ha feltolom 200-ra mar faxa de az meg lezabálja a 1070-et 40-60fps re... igy 120on van a rescale. 24"led monitoron nezve.
Optikával alig látom az embert meg hasonloak brutál bugok vannak sokszor felakadt a fenyom a levegobe.. vagy simán futok es elkezd a sima talajon ugrani...
Amugy szépen megy ryzen 1600 all 16giga 3000mhz-s rammal es egy zotac 1070amp extreme ell.

Ja es vkinek a betas profiljat visszahozta? Mert nekem nem de.az igert dog-tag okatsem kaptam meg.😶

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#6374) zzola válasza gery14 (#6373) üzenetére


zzola
félisten

Nem ismered még az EA-t? kb. 2 évig béta teszter leszel... :DDD

(#6375) gery14 válasza zzola (#6374) üzenetére


gery14
senior tag

Bf4 filling :D de ismerem de bekaphatják sőt tuti lesz olyan bug amit az elejetol fogva bem fognak kipachelni. :D de hogy sim optika nelkil jobban latok az vicces..

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#6376) FollowTheORI válasza kisza25 (#6362) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Te miért lépkedtél ki be? :D
Kifagyott a gamma vagy mi?

Amúgy 8 pálya van most perpillanat.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#6377) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Akinek be-beszaggat néha a játék akár erős vason is: itt a megoldás a standby memory problémára. Amióta megcsináltam kb. 3 hete, azóta egyszer nem volt emiatt stuttering sem BF1-ben, sem a BF5-ben amióta játszom.

Itt meg egy kis videó 1440p-ben minden ultrán, a resolution scale-t 135-re állítottam. A framerate limitálva van Rivatuner-ből (62Hz-es a monitor), de látható, hogy csak akkor esik be kicsit, ha bebasz valahová a V1 rakéta. Ez már a bétában is így volt, remélem javítják majd. Ha nem limitálom, simán megvan a 90-110 fps is.

7700k @ 4.8GHz
1080 Ti @ 1974MHz boost
16GB DDR3L 1866MHz
Samsung 860 Evo

[ Szerkesztve ]

(#6378) ScomComputer válasza Fitzgerald (#6377) üzenetére


ScomComputer
veterán

B.szki egy nagyon szar...mennyin van a FOV 120-on..hogy lehet így tolni,bár megszokás kérdése,ha ennyire fov mániás vagy miért nem veszel egy 21:9-s monitort... :Y

(#6379) gabor7th válasza gery14 (#6373) üzenetére


gabor7th
addikt

Én se vagyok elragadtatva. Az asces map szerintem elég ocsmány több helyen...

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#6380) gabor7th válasza zzola (#6374) üzenetére


gabor7th
addikt

Milyen igaz, kár hogy megtehetik, hogy félkész terméket dobnak piacra.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#6381) Fitzgerald válasza ScomComputer (#6378) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Asszem 105 a teteje, ez 102-n volt, mondjuk ez nyilván élesebb szög. 100-ra visszavettem azóta.
Kell a phasznak 21:9-es monitor, tökjól elvagyok a jelenlegivel.

(#6382) FollowTheORI válasza gery14 (#6373) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Nem tudom, én inkább játszottam, mint ezzel foglalkoztam ;] ... szerintem jól néz ki, pedig csak medium-on tolom.

Kapcsold ki a grafikus főlapon lévő effekteket, azok elég sokat levehetnek (film grain, chromatic...stb.).
Bár az állandó TAA sem épp segít sajnos, de azt nem lehet kilőni.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#6383) gainwardgs válasza Fitzgerald (#6377) üzenetére


gainwardgs
addikt

Nincs egy videó ehhez a standby cucchoz hogy lépésről lépésre hogyan kell?? :R

(#6384) Fitzgerald válasza gainwardgs (#6383) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Csináltam egyet gyorsan. A videó legvégén amikor nem nyomok OK-t ott te nyomjál, nekem már fut ez a task azért nem nyomtam.

(#6385) VincentVG


VincentVG
aktív tag

sziasztok, grafikaban betahoz kepest tortent erdemi valtozas?
(BF1hez kepest nekem visszalepes volt -ezen a teren- a beta, ezert kerdezem)

(#6386) voodoo98


voodoo98
addikt

Nem rossz játék ez, nagyon szép is! De a 2. vh-hoz szinte semmi köze nincs, full nem jön át a hangulat. Esetleg 1-2 helyen.
(BF1 hangulatra is sokkal jobb volt...nekem)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#6387) bulikavagyok válasza VincentVG (#6385) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

One X-en igen! Sokkal szebb lett, szebb mint a BF1.

(#6388) mobal


mobal
MODERÁTOR

Hogy fut a játék? Valaki meg tudja osztani milyen FPS értékeket lehet elérni egy erősebb i5 / i7 és 1080 párossal?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6390) mettek válasza voodoo98 (#6386) üzenetére


mettek
addikt

Sztem nem is kell hogy depresszív, tömeggyilkos hangulatú legyen. Elvégre ez egy játék amit inkább sport és ügyesség szempontjából játszunk mintsem hogy megéljük történelmünk legnagyobb mészárlásait. Sztem korrekt lett, élvezetes és szórakoztato szép térképekkel.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#6391) juve600 válasza voodoo98 (#6386) üzenetére


juve600
nagyúr

nekem a sw:bf jutott eszembe róla :F

(#6392) Leon77 válasza NewHope88 (#6389) üzenetére


Leon77
őstag

Szerintem a mohaa t megcsinalhatnak ujra a mai technikaval. Azt a hangulatot a játék nyomokban sem tartalnazza. Ettől függetlenül nekem nagyon tetszik.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#6393) sixpak


sixpak
nagyúr

Deluxe edition mikor kezd, szerda vagy csütörtök?...gondolom megint éjfélkor, hogy másnap olyan legyen az ember melőba mint a fos. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#6394) bivalyolo válasza voodoo98 (#6386) üzenetére


bivalyolo
őstag

Talán sikerül belecsempészniük a 2.vh-s hangulatot, ha jönnek az amerikaik, oroszok, japánok és velük együtt a jobban ismert hadszínterek.. Legalábbis én ebben reménykedem.

Silenc3Hun: mert az csak decemberben jön

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#6395) Silεncε


Silεncε
őstag

A kampányhoz visszatérve: a Last Tiger epizódhoz miért írja, hogy Coming Soon? Pedig az még érdekelt volna (a többibe az első küldin beleuntam, ez a lopakodj csendben nekem nem fekszik)

(#6396) Imilenni válasza Silεncε (#6395) üzenetére


Imilenni
addikt

Az télen fog jönni úgy tudom.

Press "F" to pay respects.

(#6397) STC Speed


STC Speed
őstag

Grafikai beállításokban mire érdemes állitani az uj dolgokat, hogy a lehető letöbb fps el fusson?
Gondolok itt a future frame renderingre és a gpu memory restrictionra.

(#6398) gainwardgs válasza Fitzgerald (#6384) üzenetére


gainwardgs
addikt

:R :R

(#6399) gainwardgs válasza mobal (#6388) üzenetére


gainwardgs
addikt

Fhd, minden ultra, átlag 123 fps, 90-141( fixálva nálam g-sync miatt) közt ugrál 2080mhzre húzott 1080-al. 90 alá nemigen megy be. Nagyon palyafuggo is a dolog

(#6400) huby80


huby80
senior tag

Béta után nekem kellemes meglepetés ! Gyönyörü a game én sose láttam még ilyen látványt és nagyon jol fut...a hangulat is már második világháborus nekem :K Ja hangok is eszméletlenek :R Ebböl kijön a battleroyal az vinni fog mindent !

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.