Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6201) warcat válasza dombi81 (#6199) üzenetére


warcat
veterán

Eléggé benne van a nevében a válasz szerintem:)
Amúgy majdnem biztos,hogy a hivatalos indulás után (20.) elérhető lesz pénzért az upgrade opció, most is létezik a tétel ,csak nincs külön beárazva és nem vásárolható meg. Battlefield 1 és Hardline-nál is így volt.

EA nem fog neked semmi hivatalosat mondani(pl várj nyugadtan egy kicsit,lesz ilyen), mert az a lényeg,hogy mindig elcsábulj a legdrágább verzió felé amit még ki tudsz nyögni a nagy marketinges lázban amit keltenek ilyenkor.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#6202) Leon77


Leon77
őstag

Nahhh. 2 óra játék után a tapasztalatok.

A játék nagyon tetszik, de képtelen voltam rendes squad-ban lenn állandóan váltogattam. Úgy nézem mindenkinek nagyon új, bétában jobb volt.

Picit nekem bf1 utóérzésem van.

A pályák tetszettek, végigtoltam az összeset.

Ami nagyon gáz szerintem:

Tankban vagy autóban a géppuskának zoomnál eltűnik a célkeresztje lol :)

Medium beállításon fhd-ben van kb 90 fps állandóan, elég gépigényes lett (konfigom a nevem alatt)

Bugok: Rühej, hogy hogy a medic megdob egy csomaggal és amíg "átveszem" addig nem lő és jellemzően ez a kb 1-2 másodperc egy tűzharc közepén elég ahhoz, hogy meghalj, vagy ne tudd lelőni az ellent.

Ha lövés közben halott katona lőszerére lépsz ugyanez, animáció, felveszi és addig persze a fegyver kiáll az aim-ból és nem lő.

Ezen kívül assault alap fegyver random kiáll aimból általában egy két lövés után és aztán újra kell nyomni a célzó gombot. Teljesen random.

Újraélesztés szerintem megy rendesen. A szuri egy pillanat, a csapat tag felélesztése meg szenvedős, de szerintem ez jó taktikai elem.

A tank gépágyúja nagyon távolságból kilövi a gyalogot, nyílt terepen esély nincsen ellen akkor sem, ha nagyon messze van.

Amúgy szerintem nagyon jó játék, de nagyon, nagyon kell hozzá egy jó csapat, anélkül csak rohangálsz és meghalsz.

Kempelni nem igen van lehetőség, mert a zászlók elfoglalása eléggé pörgős. Ja igen conquestet nyomtam.

De mára ennyi volt.

Összességében tetszett, de anno a bf4 sokkal jobban. :K

Apropó, klán prefixet hogyan kell beállítani? (bocs a noob kérdésért)

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#6203) pityu8611


pityu8611
tag

Megjött az AMD Driver is hozzá.https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-18-11-1

Gigabyte B660m/Intel Core i5 13400f/ COOLERMASTER MasterLiquid ML120L/Kingston Hyperx Fury 3200mhz 16gb/SAPPHIRE Radeon RX 6800/CoolerMaster MB510l/COOLERMASTER Elite V4 600W/KINGSTON 2TB NV2 M.2 PCIe M.2 2280

(#6205) Looserke válasza Leon77 (#6202) üzenetére


Looserke
őstag

1080TI medium fhd-n 90 fps-t tud kitolni?

(#6206) Leon77 válasza Looserke (#6205) üzenetére


Leon77
őstag

Ultrán 85 körül volt. Legújabb nv driver. De nagyon nem állítgattam semmit, mert most a játékot akartam kipróbálni. Azért amúgy fura, mert bf1-ben meg van vagy 170 fps, lehet ez még driveres bug is.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#6207) dombi81 válasza blaca83 (#6200) üzenetére


dombi81
senior tag

Köszi, akkor majd később upgradelem.

(#6208) dombi81 válasza Looserke (#6205) üzenetére


dombi81
senior tag

Ennyire van "kész" a játék. Majd optimalizálják, új driver, stb.

(#6209) warcat válasza dombi81 (#6208) üzenetére


warcat
veterán

Inkább csak kevés (értsd:szűk keresztmetszet) az a processzor BF multihoz.

Sok szál, ami jó,de attól még kell erő a fő szál(ak)ba ami számolja a rombolást, a robbanásokat/fizikát stb.
Továbbra is számít,hogy egységnyi idő alatt mennyi utasítást tud kiszámolni a "fő" szál, különben a többi(vagy épp a videokártya) csak vár az eredményekre,és bizony 4.5-4.8GHz-es Intel mag jóval erősebb továbbra is.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#6210) dombi81 válasza warcat (#6209) üzenetére


dombi81
senior tag

Igazad van, a procit nem is figyeltem. :R Egy jó öreg I7 3970x csak elég lesz hozzá, egy 1080-assal. :F

(#6211) TXT


TXT
őstag

Mit kell kikapcsolni grafikan, hogy szebb legyen a kep, mint most ultran??? Nem ertem, mitol nez ki ilyen xarul, pedig fent az uj driver is... 1070Ti

(#6212) #66267136 válasza TXT (#6211) üzenetére


#66267136
törölt tag

gtx1080 :)

(#6213) bulikavagyok válasza Leon77 (#6202) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én is sokat váltogattam a squad-okat, ritkán találtam olyat amiben mindenki képben volt. Pedig a BF1-ben csak szökőévente kellett váltanom. Ok, a térképeket még tanulnia kell mindenkinek, de azért az alap nálam, h menjünk pontról pontra, illetve amennyire lehet maradjunk egymás közelében. De jó lesz ez, nem félek tőle. Pár hét alatt gondolom normalizálódik a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#6214) TXT válasza #66267136 (#6212) üzenetére


TXT
őstag

Tyi de okos valaki :W

(#6215) gabor7th válasza Fitzgerald (#6152) üzenetére


gabor7th
addikt

Érződik az "izgatottsága". Mondania nem szabad nyiltan de nyilván nem jön be neki... Az a zöld rétes pálya meg nem is szép.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#6216) FollowTheORI válasza CptAdamica (#6197) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Nekem bejött... ahogy anno a béta is.

Továbbra is picit nehezebb a játék, picit talán kezelhetőbbé tették a dolgokat.

Vannak néha teljesítmény problémák nálam, de azt nem tudni, hogy most a kötelező új NV driver vagy mi okozza. :)
De ez se vészes... bizonyos pályákon néha megakad egy pillanatra.

Maga a játék nagyon durván néz ki... gyors a ttk szerintem, hamar halni ha nem figyel az ember... szerintem sokan fognak csítert kiáltani. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#6217) Aventador91 válasza FollowTheORI (#6216) üzenetére


Aventador91
őstag

feltettem a legújabb drivert, és ultrán 80-90-100 fps meglett szépen, mediumra véve 110-120-130 fps, ami nekem kell a 144hz miatt, mert 100 alatt már elég játszhatatlan mert a szemem nagyon megszokta a 100+ fps-t.
amikor streameltem délután akkor még nem futott ilyen jól

(#6218) lofagi


lofagi
Topikgazda

Állítom a leghosszabb shiftem volt ma este. Azt hittem,hogy sose lesz már vége! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#6219) Aventador91 válasza lofagi (#6218) üzenetére


Aventador91
őstag

shift?

amúgy feliratkoztam rád. a facecam overlayed szerintem elég nagy, ha lebontanád bal oldalt a pirosig szerintem jobban nézne ki :D

(#6220) FollowTheORI


FollowTheORI
Topikgazda

Úgy látom a pénzt majd ezekből a skin csomagokból fogják tényleg beszedni... meg gondolom lesznek plusz karakterek is.

Az tetszik hogy beállíthatod csajjal vagy faszival akarsz menni... és aztán azon belül tényleg van minden féle bőrszín meg fizimiska. :D

Nekem az szövetséges pussy-k Rose lett mind... az árja nácik meg Güntherek... az összes fegyvernemre ugyanazok. :DDD ;]


Az biztos hogy órákat lehet majd elcseszni minden szirszarnak a beállításával... no meg persze a cuccok megszerzésével is.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#6221) FollowTheORI válasza Aventador91 (#6217) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Azis lehet a proci kevés már neki... de nem fogom méricskélni csak ezért... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#6222) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

7700k@4.8GHz, Samsung 860 Evo, 1974-re boostoló 1080 Ti, 16GB DDR3L -> Ultrán, 1440p-ben, 92-es FoV-al, 135-ös resolution scale-el ez vastagon 90-100 fps. Resolution scale-t 100-on hagyva meg 110-130. Teljesen rendben van a gépigény, olyan 10-15%-al eszik többet a játék, mint a Battlefield 1.

(#6223) mettek válasza Leon77 (#6202) üzenetére


mettek
addikt

Akkor a proci a gyenge láncszemed. Nekem asus 1080 ti, i7 7700k mellrtt 1440p-ben high-on 80-120 fps között mozog.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#6224) Looserke válasza TXT (#6211) üzenetére


Looserke
őstag

Film grain, chromatic aberration.

(#6225) Leon77 válasza mettek (#6223) üzenetére


Leon77
őstag

Vettem fel videókat, úgy néz ki, hogy nálam lesz valami, de nem hiszem, hogy cpu, mivel bf1 ben minden oké. De valami akkor is cpu szinten lehet, mert a vga malmozik. 80 min fps és 125 max fps körül megy, a vga utilization nem ugorja át a 60% ot.

pff :W

A játék amúgy szép símán megy, azzal semmi gond, samu 960 evo ssd ről.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#6226) ImpersonatoR

Tegnap este próbálgattam, de csak a single részét (első 2 fejezet) mert a multi nem jött még le.
Ahogy néztem szépen szétosztotta a terhelést mind a 16 mag között. (9900K)
64 fős multiban ez gondolom még látványosabb lesz.
DX12 modban voltak nálam mikroakadások jelen pillanatban inkább marad a dx 11.
RTX -kapcsolónak pedig nyomát sem láttam.
1440p ben ultrán szinte mindenhol meg volt a 100+ fps 2080 -on. (legújabb driver ofc)
Délután majd kiváncsi leszek a multira is.

Aki probálta már a netcode ról tudna nyilatkozni ?

(#6227) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Sziasztok!

Ha Premier Accessel elkezdem a játékot, majd az Accesst lemondom és külön megveszem a teljes játékot, abban az esetben megmarad a karakter, vagy teljesen újat kell kezdeni?

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#6228) oriic válasza Madn!ght (#6227) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Minden megmarad.

Live-Die-Respawn

(#6229) prokxy


prokxy
veterán

Kicsit nem figyelek oda és már tolható a játék? :Y

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#6230) Madn!ght válasza oriic (#6228) üzenetére


Madn!ght
addikt

Köszi oriic! :R

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#6231) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Apropó, van már tapasztalat a végleges játék tekintetében szerényebb konfiggal? (régebbi generációs i7, GTX980Ti, vagy azzal egyenértékű kártya) Milyen teljesítmény tapasztalható? Esetleg melyek azok a lényeges grafikai opciók, amelyekkel javítható a performance? (mint pl: bf1-ben a post processing)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#6232) Leon77 válasza Madn!ght (#6231) üzenetére


Leon77
őstag

Én a bétát játszottam gtx 1070-el és teljesen jól játszható volt. Ha jól tudom az a kártya csak picit jobb, mint a 980 ti

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#6233) Atla


Atla
senior tag

Faxkivan most akkor melyiket vegyem Originen? 23 ojró 100 ojró vagy 60 ojró?
A legolcsóbbal meg se kapom a játékot? A legdrásgább az kurva sok....A harmadikat kicsengetném,de azzal meg nem tudok játszani csak 20.-a után,és nem kapok semmi extrát? Mi az az extra amit kapsz 100 euróért?
Nincs prémium értem én,de ha Achivementek nem lesznek csak a drágábbik verzióban akkor mégiscsak azt venném,főleg ha kapok értük fegyvereket is... Dilemme az van . Segitsetek.

[ Szerkesztve ]

(#6234) oriic válasza Atla (#6233) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

23 euro + 60 euro :D

Igy meglesz a jatek es ma tolhatod mar.

Vagy 60 euro es melle veszel Basic Access-t, se akkor megjelenesig csak 10 orat tolhatod a trialt. (Kampany elejet meg a full multit)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6235) Bjørgersson válasza Atla (#6233) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Originen minden egyértelműen le van írva, miért mit kapsz. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6236) bazccka válasza Bjørgersson (#6235) üzenetére


bazccka
tag

14,99€ és mehet a gém.

(#6237) zzola válasza oriic (#6234) üzenetére


zzola
félisten

10 óra multit enged?

(#6238) oriic válasza zzola (#6237) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A trial az igen. 10 orat jatszhatsz a jatekkal. Legyen szo multirol vagy kampanyrol. (Utobbinal nyilvan csak az elejebe nezhetsz bele)

Live-Die-Respawn

(#6239) Bjørgersson válasza bazccka (#6236) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Koszonom szepen! :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6240) zzola válasza oriic (#6238) üzenetére


zzola
félisten

:R

(#6241) pityu8611 válasza Leon77 (#6225) üzenetére


pityu8611
tag

Future Frame Rendering-legyen ON

Gigabyte B660m/Intel Core i5 13400f/ COOLERMASTER MasterLiquid ML120L/Kingston Hyperx Fury 3200mhz 16gb/SAPPHIRE Radeon RX 6800/CoolerMaster MB510l/COOLERMASTER Elite V4 600W/KINGSTON 2TB NV2 M.2 PCIe M.2 2280

(#6242) kisza25 válasza prokxy (#6229) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

már végig is vittük, a multit is :DDD ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#6243) Madn!ght válasza Atla (#6233) üzenetére


Madn!ght
addikt

Ugyanezen dilemmázok. De sztem egyelőre a Premier Access, majd később egy kedvezményes standard vagy deluxe kulcs lenne talán a leggazdaságosabb megoldás. ;)

(#6232) Leon77: köszi! Asszem van egy kis tartalék még a kártyában, lehet néhány fps-t még ki tudok csikarni egy kis tuninggal, hogy 80-100 fps körül elszaladgáljon a kisebb mapokon/játékmódokban.

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#6244) Lavar válasza pityu8611 (#6241) üzenetére


Lavar
aktív tag

+1
Ha ki van kapcsolva, nálam mínusz 10-20 fps.

Befizettem ezt a 4 eurot tegnap a 10 órásra, pár órát játszottam vele este.
Nekem a béta nem jött be, de ez most így jobban tetszik.
Több dolog is van ami viszont nem, de ez vagy javítható, vagy megszokható idővel.

Jobban fut, mint azt reméltem, annak ellenére, hogy a minimumot sem üti meg a konfigom, magától medium presetre rakta fhd-n (amit customra kell rakni, hogy a vsyncet ki lehessen kapcsolni), így 35-55 között mozog pályától függően, ami még mondjuk, hogy éppen játszható számomra, de egyáltalán nem kellemes, viszont rosszabbra számítottam.
Minden szirszar off, kivéve a future frame rendering és a gpu memory restriction. Low beállításokon nem érezni javulást, úgyhogy marad közepesen. BF1-hez képest átlag 15-20 fps-sel van kevesebb azonos beállításon, ami szerintem normális.
A menüben valamiért 30-40 fpsem van, így az egész olyan lassú, darabos. Ha más nem tapasztal ilyet, akkor nálam a gond.

Valamiért minden meccs előtt át kell állítanom a karaktert, mert nem jegyzi meg és erőlteti az alapértelmezettet.
Van, hogy a fegyvereket is újra át kell raknom.
Pályák közül eddig a Twisted Steel és az Arras jön be leginkább, többin nem játszottam még annyit.

Számomra nehezebb érvényesülni az előző részhez képest, iszonyat hamar kilőnek, ami a gyorsabb ttk miatt is van, de, mintha hirtelen a semmiből mindenki vérprofi lenne, én is sokszor benézem, de ez kissé szokatlanul ért, nem tudtam, úgy darálni, mint az 1-ben. :D
De ez is csak idő kérdése, bele lehet jönni.

Arra jó volt ez a trial, hogy eldöntsem, nem rendelem elő egyelőre, de később biztos beszerzem.

[ Szerkesztve ]

(#6245) vtomi2


vtomi2
őstag

Néztétek már a fegyvereteiket? Nekem asszem bennmaradtak bétából a fejlesztések. 1 kör után maxos az 1. fegyóm :DDD

(#6246) lofagi válasza vtomi2 (#6245) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Az mindenkinek az.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#6247) vtomi2 válasza lofagi (#6246) üzenetére


vtomi2
őstag

És ebben mi a logika? Mindenkinek megmaradt bétából, akkor aki nem bétázott az "hátránnyal" indul?

(#6248) BeZol válasza Atla (#6233) üzenetére


BeZol
őstag

vagy 43 euro cdkeys-ről, és vársz még 10napot mint én :P

(#6249) peterson79 válasza vtomi2 (#6247) üzenetére


peterson79
őstag

Ezt pár nappal ezelőtt írták. Minden első fegyver kimaxolva kerül a kezünkbe, hogy akik később csatlakoznak (standard rendelés) se érezzék magukat majd hátrányban.

(#6250) vtomi2 válasza peterson79 (#6249) üzenetére


vtomi2
őstag

Fair logika, akkor még nem olvastam a topikot.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.