Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) Neoteric válasza tfk3y (#5398) üzenetére


Neoteric
addikt

November 20-ig bőven van időd beszerezni egyet.

;]

PSN: ne0teric_sAN

(#5402) #74018560 válasza Neoteric (#5401) üzenetére


#74018560
törölt tag

Konzolon nincs RayTracing :DDD

Bár ha az egér hozzáberhelhető lenne, elgondolkodtató lenne így játszani a kontrolleresek ellen ;]

[ Szerkesztve ]

(#5404) Imilenni válasza NewHope88 (#5403) üzenetére


Imilenni
addikt

PS4-en is van natív támogatás, mióta van ps4 :)

Press "F" to pay respects.

(#5405) l.skywalker válasza #74018560 (#5402) üzenetére


l.skywalker
félisten

Xbox-nál pedig most jelentették be a bill+egér támogatást és közös eszközt dobnak ki a Razer-el, DE - csak azoknál a játékoknál fog működni ahol a fejlesztő engedélyezi. És ez nem hiszem, hogy a BF lesz :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5406) zzola válasza l.skywalker (#5405) üzenetére


zzola
félisten

Vár ki a megjelenést, nehogy meglepetés legyen!
HA natív támogatást adnának XBOX-on az FPS játékoknak, tuti megugrana az eladás, amíg nem lenne PS-en is az...

(#5407) l.skywalker válasza zzola (#5406) üzenetére


l.skywalker
félisten

Épp ez a lényeg, hogy az egér és billentyűzet támogatás nem most jött Xbox-ra, már natívan benne van réges rég óta. A Minecraft-nál és a Killer Instinct-nél (asszem...) el is érhető. Egyszerűen a fejlesztők nem engedélyezik a játékokban.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5408) Gery9112


Gery9112
őstag

Tides of War infóáradat jövő héten.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#5409) zzola válasza l.skywalker (#5407) üzenetére


zzola
félisten

Annyira natív, hogy az egeremet nem is meri fel a konzol (böngésző), a billentyű meg csak angolul üzemel... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5410) l.skywalker válasza zzola (#5409) üzenetére


l.skywalker
félisten

Natív, de az alapbeállítás az az, hogy nincs engedélyezve. A fejlesztő dönti el, hogy engedélyezi-e. Azt nem értem, hogy a Dashboard-on ez miért ne lehetne aktív vagy legalább az Edge-ben, de a lényeg, hogy a rendszer natívan támogatja, de antinatívan le is van azonnal tiltva :D [link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5411) voodoo98


voodoo98
addikt

Westie - BATTLEFIELD 5 WAR STORIES Single Player Teaser Trailer! - SULIS Easter Egg + Mark Strong Narrator!

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#5413) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#5414) peterson79 válasza voodoo98 (#5411) üzenetére


peterson79
őstag

Megnézhetném, de ki az a Mark Strong? Második világháborús veterán?

(#5415) IntelKiller7 válasza oriic (#5413) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Néha olyan furák a katonák gesztusai...

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#5416) oriic válasza peterson79 (#5414) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ismert angol színész.

(#5415) IntelKiller7

Nekem az összes karakter animációja furcsa valamiért. A sieléses részre no comment, a tengeralattjáró felbukkanása viszont tetszett.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5417) Gery9112


Gery9112
őstag

Remélem ezek a háborús sztorik is tutorial küldetések lesznek a multihoz. :DDD Viszont, ahogy látom a trailerben már szerepel a Last Tiger fejezet is. Tehát most induláskor ezt is megkapjuk vagy majd akkor kapjuk meg a desszertet amikor már megvolt a főétel?

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#5418) gabor7th válasza oriic (#5413) üzenetére


gabor7th
addikt

Wow, ezek szerint nők és barna bőrű emberek voltak a szövetséges hadsereg gerince. Most komolyan legyőzték Hitlert és az a hála, hogy az erről szóló játék trailerébőll kihagyják a "fehér férfit". A külföldi kommentek ilyesmik, bár live-ban törlik őket azonnal. Vajon ez hogy hat majd a játék nem túl erős eladási számaira...

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#5419) gabor7th válasza gabor7th (#5418) üzenetére


gabor7th
addikt

Amúgy egy vicc, hogy korhatáros a megtekinthetősége.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#5420) l.skywalker válasza gabor7th (#5418) üzenetére


l.skywalker
félisten

Azért mert az 1990-es évekig nem csináltak filmet csak fehér színészekkel a háborúkból, az nem azt jelenti, hogy nem voltak színesbőrű vagy női katonák odakint. Több írásos feljegyzés és fotó is van arról, hogy meglehetősen sok külön alakulat is volt amely ilyen összetételekkel bírt ráadásul botorság is lenne azt feltételezni, hogy olyan országokban, mint pl. az Egyesült Királyság ne éltek volna már az 1900-as éveke elejétől kezdve a hódítások során a birodalom alá behódolt világrészek polgárai akár önnös akár kényszeres úton. Az, hogy a mi régiónk és a tengelyhatalmak katonái között nem voltak, az elképzelhető, de a szövetséges hadtest vegyes volt.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5421) gabor7th válasza l.skywalker (#5420) üzenetére


gabor7th
addikt

Voltak néger katonák is... de nők a harctér közepén mint katonák nem.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#5422) l.skywalker válasza gabor7th (#5421) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én nem voltam ott, ezek szerint te igen :R

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5423) gabor7th válasza l.skywalker (#5422) üzenetére


gabor7th
addikt

Minek is tanítanak történelmet, hisz akkor még nem is éltünk amikor azok a dolgok történtek.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#5424) l.skywalker válasza gabor7th (#5423) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mutass kérlek egy történelemkönyvet ahol konkrétan az van leírva, hogy fehér férfiak vívták a háborút. Nem kell általánosítani egy gondolkodásmódot csak azért, mert kezdettől fogva ez van benned. Nyugodtan el lehet ezt képzelni úgy, hogy hogy is lehetett valójában.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5425) gabor7th válasza l.skywalker (#5424) üzenetére


gabor7th
addikt

"Nyugodtan el lehet ezt képzelni úgy, hogy hogy is lehetett valójában."

Hát van egy olyan irányzat és elég népszerű, hogy nincs igazság és ha azt képzelem hogy valami így vagy úgy van, akkor ez így és úgy van függetlenül mindentől. Pl. a második világháború úgy történt ahogy elképzelem mint te is írod. Én nem követem ezt az irányzatot. Oké én ezt a "vitát" itt be is fejeztem.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#5426) l.skywalker válasza gabor7th (#5425) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szerintem, ha belegondolsz (és ezt értettem elképzelni úgy, ahogy az lehetett valójában) akkor ez a háború mindenkit érintett. Mindenkit. Nem volt kivétel. Eleinte biztosan válogattak a sorozások során, hogy kit visznek be és kit nem de később aki hadra fogható volt azt vitték. És biztos lehetsz benne, hogy volt olyan színesbőrű, aki teszem azt Európában élt és a családját veszítette el - és úgy döntött, hogy harcolni fog. És minden bizonnyal volt ilyen nő is. Léteznek ezek a történetek, de nem erről szól a történelem - de ettől még szerves része az egésznek és jogosan lehet egy ilyen játékba belevenni. [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5427) lofagi


lofagi
Topikgazda

Csak nekem olyan, mintha a csávó túlélte volna az I. Világháborút? :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#5428) zzola válasza lofagi (#5427) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem ugyanaz a nigger, csak ~20 évvel később!

(#5429) EczkE válasza lofagi (#5427) üzenetére


EczkE
addikt

Ez nekem is feltunt de ez legyen a legkevesebb. :D Egyszer kijatszani jo lesz a sztori is (vagy inkabb ketszer a platina miatt :D ) En a magam reszerol varom, tetszett a trailer. :R

A PS4-es community-hez pedig csatlakoztam is. :R

Asszem mindenféleképpen!

(#5430) nincsnév007 válasza lofagi (#5427) üzenetére


nincsnév007
őstag

nekem nagyon sok karaktert hasonlít a bf1-esre :DDD

(#5431) gabor7th


gabor7th
addikt

https://www.youtube.com/watch?v=e4-zQ-JVv1Y&t=1s

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#5432) Imilenni


Imilenni
addikt

Német kampány várható? A Tigrises jelent miatt kérdem..
Egyébként vicc, nőkkel telepakolják a játékokat, bezzeg egy normális német kampány sose fér bele :W

Press "F" to pay respects.

(#5433) wjbhbdux válasza Imilenni (#5432) üzenetére


wjbhbdux
veterán

igen, de az csak decemberben jon ki.

/s

(#5434) Gery9112 válasza Imilenni (#5432) üzenetére


Gery9112
őstag

Megnyugtatlak 99%, hogy arról fog szólni a német kampány, hogy szétlőnek 1-2 szövetséges tankot majd meglátják, hogy a tankokban bizony emberek voltak akiket megöltek. Ha nagyon erőltetni akarják a pálfordulást még pár civilt is a hullák közé tesznek. Hogyvoltoznak egy picit majd rájönnek, hogy ők nem tudnak így élni, hogy embereket ölnek ezért átállnak a szövetségesekhez és ölik a gonosz csúnya németeket.

Az EA egy normális birodalmi kampányt nem mert bevállalni a Star Wars-ban, ami egy fikció. Majd pont a csúnya gonosz nácik főszereplésével mernének kampányt csinálni.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#5435) Imilenni válasza wjbhbdux (#5433) üzenetére


Imilenni
addikt

Végre :D

Bár előre látom mi lesz, majd rájönnek hogy ki a "jó" és ki a "rossz" aztán "átállnak",de remélem nem lesz igazam :R

Press "F" to pay respects.

(#5436) gabor7th válasza Gery9112 (#5434) üzenetére


gabor7th
addikt

Lehet német kampány, de csak olyan amiben vesztenek, vagy már úgyis mindegy. Company of Heroes...

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#5437) gabor7th válasza Gery9112 (#5434) üzenetére


gabor7th
addikt

Amúgy meg van ennek a pszichológiája. A németek csak akkor veszik meg, ha van egy német karakter aki átáll és így azt képzelhetik magukban, hogy ők is ilyen "jó németek" lennének nem tartanának a tömeggel, ha abban a korban éltek volna.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#5438) nincsnév007 válasza Imilenni (#5432) üzenetére


nincsnév007
őstag

lehet csak menekültek azzal a Tigrissel :DDD

(#5439) juve600 válasza lofagi (#5427) üzenetére


juve600
nagyúr

és nem öregedett 1 évet sem :D :D :D

(#5440) Dtomka válasza lofagi (#5427) üzenetére


Dtomka
veterán

Ez nekem is feltűnt. Jól tartja magát a figura... :D
A trailer tetszett!

(#5441) Neoteric válasza Gery9112 (#5434) üzenetére


Neoteric
addikt

Ez van, győztesek írják a történelmet.

PSN: ne0teric_sAN

(#5442) tatararpad válasza Imilenni (#5432) üzenetére


tatararpad
őstag

Az amerikai kiadók a sikert döntően a hazai piacon elért sikerben mérik, nem a nemzetközi szinten elértben. Emiatt nem sok olyan amcsi kiadó lesz, aki bevállalja, hogy amcsikat öljél halomra a játékában.

(#5443) #74018560 válasza tatararpad (#5442) üzenetére


#74018560
törölt tag

Anno ezért töröltem le a 4-et. Mindenkit kiírtasz benne, csak az amcsikat nem. Undorító. :U

(#5444) nincsnév007 válasza tatararpad (#5442) üzenetére


nincsnév007
őstag

bf1-ben is amikor tudok csak a németekkel, olaszokkal, akárkivel leszek, csak nem az angolokkal :D

(#5445) Gery9112 válasza Neoteric (#5441) üzenetére


Gery9112
őstag

Persze tudom ez így van csak nem szabad normális német kampányt várni mert csak csalódás ér. Én is nagyon örülnék egy olyan kampánynak amiben nem a túltolt amcsi fákje üzenet van.. nem is fontos feltétlenül németnek lenni (lehet olasz is ;] ), Mussolini papa osztaná az észt.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#5447) gabor7th válasza NewHope88 (#5446) üzenetére


gabor7th
addikt

Tegnap még szorgosan törölgették a kommenteket, de mostmár úgy látom a kritikus kommentek kerültek előre; majd ha felkelnek újra lehet ezeket is letörlik.

pl.: "Hey,i want a ww2 game,not a game made by some idiots who needs to apply their political propaganda trying to convince some minorities who doesnt even play war games.
I havent seen any regular soldiers in the whole trailer..."

"Feminist vs waffen SS"

"For the first time in my life, I have ZERO interest in a Battlefield game. Way to absolutely obliterate a franchise and genre Dice."

"So a little lady has the capability to slam a full grown man's head into a table from the standing position? GTFO"

"Remember.... No white men"

Szóval továbbra is baj lesz az eladásokkal a marketingesek pedig a cenzurával törődnek inkább.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#5449) gabor7th válasza NewHope88 (#5448) üzenetére


gabor7th
addikt

Ez az egész Nyugatot most teljesen átitatja és kezd az embereknek elegük lenni. Egyáltalán nem annyi a baj, hogy nők vagy feketék vannak a játékokban és ezt ezerszer már kikötötték és pl. hozták példának, hogy a Tomb Raidert is mennyi férfi szereti. Itt már a fehér férfi kizárása van mindenhonnan. A filmekből, játékokból történelemből.
Meg pl. olyan kedves dolgok vannak, hogy fehér férfi tőbbé ne magyarázzon semmit a BBC-nél, nem azért mert rasszisták akik ezt kérik, á nem, hanem mert senkit se érdekel, hogy mit magyaráz egy fehér férfi:

"Stop white men explaining stuff, says BBC boss"

Most sokan kiakadnak, hogy a történelemből is kiírják őket.

Ugyanis azt állítják, hogy ez a legtörténelmi hűbb második világháborús játék, közben a felnőtteknek világos, hogy nem:

"Anime feminists defeat German elite soldiers. True war story"

"This is WWII from another reality!

Dice,where a you takes this drugs?"

Amúgy a kommentek nagy része legalábbis korábban nem ideges volt, hanem inkább nagyon poénos, én imádtam őket olvasni, és az emberek nem hisztisztek csak kijelentették egy poént elsütve, hogy akkor ezt szépen nem kérik. Hosszú ennek a története, mert pl. az egyik vezető műveletlennek nevezete azokat akiknek baja volt a robotkarú nővel a front közepén és ha nem tetszik nekik ne vegyék meg stb..

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#5450) gabor7th válasza Gery9112 (#5445) üzenetére


gabor7th
addikt

Normális német kapányt nyugati cég nem fog csinálni.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.