Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6751) Rico45 válasza voodoo98 (#6728) üzenetére


Rico45
őstag

Én is régóta használom! Szép vele a játék,meg élesít is a képen.

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#6752) Ellia válasza Snooker (#6744) üzenetére


Ellia
addikt

Nincs speckó vagy ékezetes karakter a windowsos felhasználó nevedben? Akkor szokta nem megjegyezni....

(#6753) Fitzgerald válasza N@idia (#6742) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Jah hát mi másért is akarna az ember az lenni :DDD

Amúgy a supply dropnak tökre semmi értelme nincs, meg pl. tüzérségi csapás is kerülhetne a kérhető dolgok közé, mondjuk 30000 pontért. Oké hogy valahol a rakéta is hasonló dolog, de a tüzérség sebezhetne nagyobb területen kisebbet pl.

(#6754) Snooker válasza Ellia (#6752) üzenetére


Snooker
senior tag

De, van. De ilyennel eddig még nem találkoztam.

(#6755) Ellia válasza Snooker (#6754) üzenetére


Ellia
addikt

Akkor lehet az a baj, nalam is az volt, nem volt vicces 3x a bevezeto foleg trialal...

(#6756) Bestspiler7


Bestspiler7
tag

Tegnap meglett végre az MG42, de szerintem nagyon OP lett, föleg ha védeni kell a poziciót. Az rpm-et 1200-ig fel lehet huzni és persze kb mindenen átlő.

(#6757) FollowTheORI válasza Aventador91 (#6741) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Jah... énis azt vettem észre hogy másik tankot kilőni bazi nehéz... két gyalogos meg seperc alatt szétkapja...
A gyalogosok ellen meg alig tudsz jól védekezni... simán utolérnek futva és le tnt-znek, torony meg ügye csigalassú, mire odafordul.
Nem jól balance-olták ki ezt sajnos... :(

Tankozás nem valami jó... de ez legyen főleg a konzervhuszárok baja. ;]

El lehet amúgy bohóckodni velük, de nem olyan erősek/dominánsak most, mint a korábbi részekben.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#6758) bul07 válasza Aventador91 (#6741) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát ez nem jó hír
Lehet akkor meg se veszem vagy legalábbis várok vele hátha lesz leárazás ha majd nem hozza a számokat, mert az ilyen jó hírek úgyis elterjednek

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6759) Locutus válasza Aventador91 (#6741) üzenetére


Locutus
veterán

Nem jó helyre lőttél. Egy csomó helyről lepattan a lövedék, töredéknyit sebez csak, vagy nem is kritikus rendszert. Ellenben ha az rpg-vel jó merőlegesen találnak oldalba, vagy hátba, akkor 3 simán elég.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#6760) Looserke válasza Locutus (#6759) üzenetére


Looserke
őstag

RPG is pattant le nekem, vagy sebzett 10 körül ha éles szögben találtam el a tankot.

(#6761) Snooker válasza Looserke (#6760) üzenetére


Snooker
senior tag

Én kb 5-6 lövésből szedtem ki egy Panzer 4-et a Valentinal

(#6762) Lavar


Lavar
aktív tag

Azt hittem csak premier előfizetők tudnak ilyen 7 napra szóló meghívót küldeni, de látom, hogy basic is tud.
Így viszont 4-et fel tudok ajánlani én is, nem tudom ki kapott aki korábban már kért, ha bárki szeretné, írjon privát üzenetet.

[ Szerkesztve ]

(#6763) BullKoxa válasza Snooker (#6744) üzenetére


BullKoxa
őstag

Ékezet nincs a felhasználói nevedben? Én is szoptam vele, ezért tettem újra a rendszerem . A BFV jó lett.

Utána a Bf1- l szívok mert azt nem töröltem le uninstall-al. Es nem tudtam feltenni , Originben nem is latni a Bf1-m.

(#6764) Fitzgerald válasza Aventador91 (#6741) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Hála az égnek hogy nem lehet kempelni, szerintem összesen legalább 5 évvel lett rövidebb az életem olyan meccsek után kapott agyérgörcstől, amelyeket ilyen 80-1 - es k/d-vel buzikempeltek végig mindenféle arcok tankból.

(#6765) Lavar válasza Lavar (#6762) üzenetére


Lavar
aktív tag

Elfogytak!

(#6766) mettek válasza Fitzgerald (#6764) üzenetére


mettek
addikt

Igy van. A tanknak nem önmagában kell erősnek lennie mert akkor elpusztíthatatlan lesz...hanem a csapatmunkának kell életben tartani. Az infeket infnek kell főleg semlegesíteni hogy ne kapjon be egymás után 2-3 rakétát. Illetve a supportnak hegesztenie kell a tankot és máris nincs gond. Persze ez többnyire csak rendes war-okon fog menni. Ilyen random meccseken nincs ilyen csapatmunka. Még a légvédelmiket sem húzzák el kezdőről...

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#6767) Gery9112


Gery9112
őstag

Tudom BF-t vétek a kampányért megvenni, de ha már annyira odáig voltak érte, hogy mennyire EPIC lesz és mindenki a saját nyelvén fog megszólalni érdemes megnézni jackfrags kis montázsát. :DDD

Azért ehhez kell önbizalom, hogy ilyen állapotban kiadták. Inkább hagynák az egészet a francba.

[link]

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#6768) EczkE


EczkE
addikt

PS4-en matol elotoltheto a jatek, reggel le is szedtem. Most este meg mar frissites is jott hozza. 1.02.

1 nap es 4 ora mulva mar jatszhatok is. :D

Milyen hosszu a kampany, hany orara szamitsak? Normal fokozaton.

Asszem mindenféleképpen!

(#6769) SkyS1gn válasza Gery9112 (#6767) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Szokásos lopakodj, foglald el ezt, öld meg azt... ezeknél a war storysoknál még a bf3-4 is jobb volt :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#6770) Snooker válasza Gery9112 (#6767) üzenetére


Snooker
senior tag

A BF1 kampánya se ért sokat a Prologuen meg a tankos war storyn kívül.

Szerintem a BF3 kampány egész jó volt, a BF4 elment, viszont számomra a legjobb BF kampány a Hardliné :D BC2-re már nem nagyon emlékszem, rohadt régen játszottam vele, de az tény, hogy azt is élveztem.

[ Szerkesztve ]

(#6771) sixpak válasza Snooker (#6770) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nekem a BC2 kampánya jött be a legjobban, hangulatos volt.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#6772) Garsza


Garsza
veterán

Helló!
Premier előfizetőként nekem is megvan a game. Vannak itt olyan emberek csapatok akikhez néhanapján becsatlakozhatok? Hogy nem mindég egyedül keljen nyomnom. Nem vagyon pro játékos. Utoljára a BF 4 toltam.

[ Szerkesztve ]

(#6773) tom_tol


tom_tol
addikt

Üdv

Nekem is van 4 darab 7 napos ha valakit érdekel

[ Szerkesztve ]

(#6774) zzola válasza Garsza (#6772) üzenetére


zzola
félisten

Persze, Ori aláírásában ott a discord cím, barátnak akár engem is felvehetsz, meg szerintem bárki mmást! Minden este van mulatság, bár én most jöttem haza a futásból...

(#6775) AAtt1la válasza SkyS1gn (#6769) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Én hardcore fokozaton játszottam végig,közben próbáltam a challengeket is csinálni,úgy egész élvezetes volt.
A sztori is szerintem rendben van mindegyiknél.
A 4-ik rész kampányát felhozni még viccnek is rossz.

(#6776) pils00 válasza tom_tol (#6773) üzenetére


pils00
tag

Üdv!

Egyet én is szívesen fogadnák.

Köszönöm.

(#6777) bul07


bul07
nagyúr

Na volt időm tolni egy kicsit
Hát eddigi BF részek közül számomra ez a legrosszabb

Jó valamennyire de még inkább a negatív élmények vannak túlsúlyban

Olyan mintha mindenki snaper fegyverrel lenne , a pálya másik oldalról lőnek le egy negyed sorozattal, én meg alig látom a távcsöves puskával az illetőt de ő megsoroz és végem is van
Na ne már

Tankok tényleg vicc kategóriában vannak
Egy gyalogos rakéta találat és 46%-kot sérül, de ha én elé lövök sebzi és elfut :(((
Tankot lövöm mint állat és kell neki nem is tudom de nagyon sok találat
Csak az nem tankozik aki nem akar, kör közben nem egyszer volt 2 tank is szabad mert csak egy két elvetemült viszi el

Repülők is valahogy nem az igaziak, én nagyon szeretek repülőzni de ezek förtelmesek
Most is toltuk a hegyes pályáján volt hogy 4repülő volt szabadon senki nem vitte

Na meg nem tudom mindenki törpe a pályán , a tereptárgyakhoz képet mindenki nyomi
Bunkere nem lehet felmenni, egy enyhe kis emelkedő a teteje de nem lehet rá felmenni(kép), ez meg miért

És bónusz a végére nekem, fekete képernyőnél megállt Alt+F4 segített csak rajta

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6778) D1L1ZS válasza tom_tol (#6773) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Szia! Nagyon szépen megköszönném, ha küldenél egyet privátban!

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#6779) gabor7th válasza bul07 (#6777) üzenetére


gabor7th
addikt

"Egy gyalogos rakéta találat és 46%-kot sérül, de ha én elé lövök sebzi és elfut"

A tankok páncélja a front részen a legerősebb. Legalábbis a valóságban a második világháborúban ez volt a helyzet.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#6780) gabor7th válasza Gery9112 (#6767) üzenetére


gabor7th
addikt

Második világháború... de azért átlátunk a sziklán, minha valami modern falonátlátó technikánk lenne.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#6781) voodoo98 válasza Gery9112 (#6767) üzenetére


voodoo98
addikt

Ezzel sajnos egyet kell, h értsek. Inkább jött volna még 2-3 map vagy BR mód. Tök felesleges a single. Még egy zombi mód is jobb lett volna ;)

Jön/jött update:

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#6782) kisza25 válasza FollowTheORI (#6757) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Kell a gyalogság támogatása+ 2ember a géppuskákra

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#6783) bul07 válasza gabor7th (#6779) üzenetére


bul07
nagyúr

Szemből kaptam a rakétát
De én nem tudtam kilőni, kénytelen voltam menekülni de nem volt esélyem, másodjára is betalált
És én sose szoktam otthagyni a tankot, de itt otthagytam a francba nincs értelme megpróbálni védekezni

De ez van a rapülőkkel is

Ha elkezd sorozni egy másik vadász gép nincs esélyed, mert annyira hamar vezethetetlenre sebeződik a gép hogy nem lehet kifordulni elmenekülni, ehelyett inkább földhöz csapom

Fegyvereknek is kellene egy kis balanc, nehogy már snaper megszégyenítő pontossággal lőjenek a pálya másik oldalára

Ezek így nem jók, kell még egy komoly csomag hogy ezeket helyre tegyék

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6784) 3L1T3 válasza bul07 (#6783) üzenetére


3L1T3
addikt

Úgy is folyamatosan fog javulni a játék, lásd az előző részeket. Egyre több lesz a visszajelzés.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#6785) gabor7th válasza bul07 (#6783) üzenetére


gabor7th
addikt

Lehet, hogy kifogtál pár hacker gyereket, vagy nem tudom milyen tankban voltál, mert nagyon nem mindegy, hogy Panzer 4 vagy 5. Legalábbis a valóságban.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#6786) zzola válasza voodoo98 (#6781) üzenetére


zzola
félisten

26GB? Mi a fsz, egy új játékot adnak? :DDD

(#6787) Dilikutya válasza gabor7th (#6779) üzenetére


Dilikutya
félisten

És hátul, a motor felől lehetett nagyon szépen kilőni. Játékban ez se működött még soha, oda is kellett mindenben a sima 2-3 találat, mire kifüstöltem a személyzetet egy tankból. És még az se reális, mert pl. egy Tigrisnek átlagosan 4 találat kellett, egy Sherman-mek 1,5 és már lángolt is. Értem, hogy videójáték, de a realitás néha nem olyan bántó.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6788) MarioAna válasza zzola (#6786) üzenetére


MarioAna
senior tag

Inkább egy finn Mosin M/28-30-at raknának bele, mert a jelenlegi sznipperekkel mindig mellé lövök :DDD .

Viszont azzal tudnám közben ordítani, hogy perrrrkele! és így lenne ennyi vigaszom, amikor tolok egy 4-18-at Reconban, mint tegnap :( .

(#6789) omfgk


omfgk
addikt

Nem nagyon értem ,hogy mi alapján osztották el a classok között a fegyvereket.

Support : LMG , MMG, Shotgun.
Választhat az ember egészen nagy távolságra is pontos LMG-t, vagy igazi darálót közelre. Na meg a Shotgun-ok. Itt megjegyezném ,hogy a duplacsöves shoti (+slug ) nagyon király

Assault : Gépfegyverek és persze a félautomata puskák. Az ember itt is távolság szerint rugalmasan tudja alakítani a játékát.

Recon : A szokásos puskákon kívül még ők is kaptak félautomatákat, ha esetleg közelebbre merészkednének.

Medic ??? : Gyakorlatilag 7-8 db baromi hasonló SMG. Távolról a Medicek igazi csemegék. Fikarcnyi esélyük sincs.

Revive szintén kicsit érdekes. Oké a Medic gyorsabban tud éleszteni, de ennyi. Nem elég gyors az élesztés ahhoz ,hogy a veszélyesebb részeken pikk-pakk fel lehessen kapni az embereket. Ha meg biztonságos éleszteni akkor akár a többi classként is simán lehet revivolni.
Számtalan Medicet lőttem már le élesztés közben. BF1 -ben arányaiban csak ennek a töredékét.

BF1-ben a legkevésbé használt classom az Assault volt. Itt egyértelműen a Medic lesz az.

ui : https://www.nvidia.co.uk/Download/driverResults.aspx/139953/en-uk

Új NV driver BF 5-höz.

[ Szerkesztve ]

(#6790) fuvi válasza voodoo98 (#6781) üzenetére


fuvi
senior tag

nekem most 1.56 GB-ot tolt eppen

(#6791) Fitzgerald válasza omfgk (#6789) üzenetére


Fitzgerald
veterán

"Nem nagyon értem ,hogy mi alapján osztották el a classok között a fegyvereket."

Én ezzel már a BF1-ben is így voltam...

(#6792) Fitzgerald válasza mettek (#6766) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Hát jah, sajnos...mondjuk a legtöbben egyenlőre még azt sem tudják mi-merre-hogy. Majd meglátjuk hogy állnak a dolgok néhány hónap múlva, bejön-e a DICE-nak ez az "erőltessük a csapatmunkát" -húzása.
Én kifejezetten örülnék ha bejönne.

(#6793) lofagi válasza voodoo98 (#6781) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Apologies. We had reported the wrong file sizes for the BFV 11-14-2018 update. The correct file sizes are as follows.

PC: 1.56GB
XB1: 530MB
PS4: 350MB

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#6794) voodoo98 válasza zzola (#6786) üzenetére


voodoo98
addikt

dupe, Fagi megelőzött! :)

(#6789) omfgk
Új driver! Taps! Remélem stabilabb!

És ahogy ígérték:
RTX Ray Tracing can now be enabled in #BattlefieldV with any RTX card from @nvidia!

NVIDIA RTX WILL BE A DISASTER ON BATTLEFIELD V videó:
Nem fut túl rosszul, de DX12 miatt crappy lesz szerintem, mert az eleve akad!

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#6795) FollowTheORI válasza lofagi (#6793) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Jah mert 16.65GB-ot csak átnyálaz kétszer is kb... egyszer letöltés előtt... utána meg letöltés után/közben.

Na ilyenkor jó hogy SSD-n van, mert ez HDD-n elég sokáig tarthat... ahogy nézem szinte az összes pálya fájlját átszerkesztette elég sok adatmozgatással.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#6796) tom_tol válasza tom_tol (#6773) üzenetére


tom_tol
addikt

Elfogyott

(#6797) voodoo98 válasza voodoo98 (#6794) üzenetére


voodoo98
addikt

Release notes részlet

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#6798) CptAdamica válasza voodoo98 (#6794) üzenetére


CptAdamica
veterán

Kíváncsi leszek erre a sugárkövetésre. Mondjuk hogy 1440p alatt hogy muzsikál.

Megyen!

(#6799) FollowTheORI


FollowTheORI
Topikgazda

Tegnap jött ki új NV driver, akinek nagyobb gondjai voltak az előzőekkel, esetleg próbálják ki ezt.
Ahogy nézem ez is BF V-hez ajánlott (optimised game ready) driver a leírás szerint.

416.94 - WHQL

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#6800) fuvi válasza voodoo98 (#6781) üzenetére


fuvi
senior tag

nekem most Grand Operations vegen volt egy mini BR, eleg vicces volt mindenki csak lesett h ez mi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.