Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5252) Lendova válasza NewHope88 (#5251) üzenetére


Lendova
őstag

Egy időben jön mindig, minden platformra patch. 1-2 hét, mire átfut a rostán Sony-nál és MS-nál, szóval nem lesz update naponta, de hetente sem.
Kivétel, ha PC-n lesz valami kritikus bug, de ilyet talán 2013 decemberében láttunk utoljára BF4-nél.

A Dice eddig ügyelt rá, hogy ne legyenek fölöslegesen nagyok a patch-ek, kétlem, hogy ez változna.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#5253) fuvi válasza prokxy (#5250) üzenetére


fuvi
senior tag

11 nappal elöbb játszhatsz premiere accessel, mint normál megvételnél? delux meg 3 nappal elöbb, mint normál?

a deluxot még "megértem/elfogadom" de a 11 nap ""előny az nemsok kissé?

(#5254) MarioAna válasza fuvi (#5253) üzenetére


MarioAna
senior tag

Szörnyen elmentek erre az irányba...Mi premieresek pl FIFA19-nél is egy behozhatatlan előnyre tettünk szert pl FUT módban, az 1 hét early access miatt, de Maddennél is volt ha jól emlékszek 3 nap (lehet itt is több).

(#5255) prokxy válasza fuvi (#5253) üzenetére


prokxy
veterán

Igen, nov 9-től a prem access-szel lehet nyomulni, ráadásul minden cuccot megkapsz, ami a deluxe-ban van.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#5256) peterson79 válasza wolf13 (#5238) üzenetére


peterson79
őstag

hali,

cdkeys-en is van olyan, hogy ha időközben olcsóbb lesz akkor kapsz refundot? (amit gondolom Náluk lehet levásárolni, bár ebben most nem vagyok biztos.)

(#5258) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Westie is elővette a "kevés fegyver" dolgot.. és valljuk be jogosan. Most vagy innen akarnak minket arra késztetni, hogy oldjunk fel többet és többet vagy ennyi lesz készen a rajtra, de kicsit kiábrándító ez a mennyiség. A BF történetének legkevesebb fegyfere @launch.

[link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5260) l.skywalker válasza NewHope88 (#5259) üzenetére


l.skywalker
félisten

Értem én, hogy jön majd a többi - de az indulási mennyiség a kevés.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5261) wolf13 válasza peterson79 (#5256) üzenetére


wolf13
őstag

SZia.

Ezt nem tudom. Ha megrendelek valamit, nem nézem változik -e az ára.

(#5262) peterson79 válasza wolf13 (#5261) üzenetére


peterson79
őstag

Ma olvastam Én is Instant Gaming-en, hogy ha esik az ára, akkor refund van. Nem egy hülye ötlet, bár lehet csak 200 Ft, de az is valami..egy rágó kb :D

(#5263) Tegla80 válasza l.skywalker (#5258) üzenetére


Tegla80
addikt

Azt meg senki nem vetette fel nekik,h kapcsoljanak mar be par szervert max 100ms ping limittel!!!!!!
Agyhalal a bf1 ben is a sok degeneralt tobb100ms al rendelkezo delikvens a palyan......erezhetoen xarabbul fut olyankor az egesz es kb lelohetetlenek,mert csak frocsog rajtuk(valojaban valszeg mellettuk) a golyo es nem sebez.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#5264) l.skywalker válasza Tegla80 (#5263) üzenetére


l.skywalker
félisten

+1

:K

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5265) juve600 válasza Tegla80 (#5263) üzenetére


juve600
nagyúr

+1

(#5266) prokxy válasza Tegla80 (#5263) üzenetére


prokxy
veterán

Így is alig van játékos, ha még ezt is limitálnák, akkor a felére csökkenne a nép :D

Amúgy pár napja felmentem, mintha takonyban mászkáltam volna, hitreg az 0, altf4. :D A jelenség persze ott is ugyanaz, 2-300 pinges jómadarak fent, oké, köszönjük.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#5267) bul07 válasza prokxy (#5266) üzenetére


bul07
nagyúr

Ne is mond úgy idegesít a fedezék mögötti sebzés hogy nem igaz

Befutok valahova de még sebeződök takarásba is

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5268) l.skywalker válasza prokxy (#5266) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem konzolon(!) az volt a kedvencem mikor a csávó kiszedett Fort De Vaux-ban kiszedett medic fegyverrel a C ponton úgy, hogy a killcam azt mutatta, hogy a csávó az E pontot védi :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5269) FollowTheORI válasza l.skywalker (#5268) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Gyorsan futott... :P :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#5270) F e Z o válasza NewHope88 (#5259) üzenetére


F e Z o
veterán

A rotterdami pálya elég történelmi, nem?

H2O über alles!

(#5271) juve600 válasza F e Z o (#5270) üzenetére


juve600
nagyúr

nagyon nem

(#5273) juve600 válasza NewHope88 (#5272) üzenetére


juve600
nagyúr

annyi fontos esemény történt rotterdamban a 2.vh alatt,csak most sajnos egy sem jut eszembe

a 2vh. egyik leghosszabb ideig tartó városi ostromát betehetnénk,jó városi pálya lenne belőle
BUDAPEST :)

(#5275) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Felőlem játszódhat a holdon is ha minden okés lesz vele megjelenéskor :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5276) F e Z o válasza NewHope88 (#5272) üzenetére


F e Z o
veterán

Sztáligrád oké, de a D-napot multiba? Azt nem nagyon tudom elképzelni...

H2O über alles!

(#5278) Looserke válasza F e Z o (#5276) üzenetére


Looserke
őstag

pedig szuper Rush pálya lenne belőle

(#5279) Gery9112 válasza F e Z o (#5276) üzenetére


Gery9112
őstag

Én simán, amilyen balansz van a játék közben. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#5280) l.skywalker válasza NewHope88 (#5277) üzenetére


l.skywalker
félisten

Csak akkor létezik ha van aki elolvassa én ilyeneket rutinból meg sem látok. Persze autentikus... :P

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5281) Lendova válasza NewHope88 (#5277) üzenetére


Lendova
őstag

Az is része volt a marketing szövegnek, hogy eddig nem látott helyszínekre megyünk és szép lassan végig haladunk a háborún a megjelenést követő időszakban.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#5282) protegum


protegum
aktív tag

Mintha a bf1 annyira autentikus lett volna és most nem a fegyverekre gondolok. Csak azok a csaták, hadműveletek lettek a játékba ahol az antant nyert. Aztán az olasz és az orosz frontról hova tűntek a magyar honvédek? A "legendás orosz huszár" meg az utolsó csepp volt. A bfv is csak ennyire lesz az. Rotterdamot szarrá bombázták a németek. A partraszállás pont jó lenne grand operation-be.

(#5283) juve600 válasza protegum (#5282) üzenetére


juve600
nagyúr

+1

(#5284) FollowTheORI válasza F e Z o (#5276) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

1942-ben volt... és jó volt. :K

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#5285) voodoo98 válasza protegum (#5282) üzenetére


voodoo98
addikt

Vannak magyar honvédok (Osztrák-Magyar Monarchia oldalán), csak éppen nem magyarul beszélnek, hanem azok is németül! :D

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#5286) IntelKiller7 válasza F e Z o (#5276) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Majd rohangálnak össze vissza. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#5287) nincsnév007 válasza juve600 (#5273) üzenetére


nincsnév007
őstag

egy budapest ostroma pálya de jó lenne operations modban nagyon adná :D

(#5288) juve600 válasza nincsnév007 (#5287) üzenetére


juve600
nagyúr

-vagy lenne pálya szerkesztés amivel meg lehetne csinálni
-azt is meg csinálhatnák hogy 4fő egy squad akkor 1 assault,1 sniper,1 medic,1 support lehet ,nem jönne szembe 30 support egy pályán,aki csak darálni tud

(#5289) nincsnév007 válasza juve600 (#5288) üzenetére


nincsnév007
őstag

a pálya szerkesztés is jó lenne biztos valaki megcsinálná, de kevés esélyt látok rá sajnos

(#5290) Gery9112 válasza juve600 (#5288) üzenetére


Gery9112
őstag

Pályaszerkesztő nem lenne jó. A végén még tovább játszanád a játékot mint kéne és nem vennéd meg az új részt. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#5291) protegum válasza juve600 (#5288) üzenetére


protegum
aktív tag

Bf2 volt az utolsó Battlefield ahol még számítottak a játékosok. Ott még modok is voltak. Bf3-4-be már csak a szerverfájlokat adták ki. Bf1-nél már azt sem.

(#5292) juve600 válasza protegum (#5291) üzenetére


juve600
nagyúr

lehet

most már úgy kell játékot választani hogy két rossz közül melyik a kevésbé rossz és nálam a BFV nyert az új cod ellenében

(#5293) Lendova válasza juve600 (#5292) üzenetére


Lendova
őstag

Ha így állsz hozzá, akkor lehet másik játék vagy hobbi után kell nézni. A lényeg, hogy továbbra is a saját szórakozásod a fontos. Vagy csak tarts egy nagyobb BF szünetet.

[ Szerkesztve ]

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#5294) nincsnév007 válasza Lendova (#5293) üzenetére


nincsnév007
őstag

nekem se adja igazán a bf5, és így most én is szünetelem majd a játékot. el leszek még jó sokáig a bf1-el

[ Szerkesztve ]

(#5295) zsuha válasza nincsnév007 (#5294) üzenetére


zsuha
aktív tag

Vagy a BF4-gyel. Ahhoz is mennyi idő kellett míg jó játék lett? Megjelenés után 1 év? Erre lehet számítani itt is, de remélem végül összehozzák.
Amúgy mindig a 3 lesz a kedvenc :)

[ Szerkesztve ]

(#5296) beers válasza FollowTheORI (#5284) üzenetére


beers
addikt

Bizony, hány jó map volt benne......!

nincsnév007 (#5289)

Ennek gyorsan véget vetettek anno!
A modokkal többen játszottak a végén, mint az eredetivel!
Bf1942-re is jó volt,bf2-re is!
Ezzel be is fejeződött a móka, bf3-nál már nem volt ilyen lehetőség!

[ Szerkesztve ]

M&N

(#5297) beers válasza nincsnév007 (#5289) üzenetére


beers
addikt

..

[ Szerkesztve ]

M&N

(#5298) IntelKiller7 válasza zsuha (#5295) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Ott az volt a legnagyobb gond, hogy a bétához képest full más lett az egész játék. Bétában játszható volt, aztán lett egy rakás szar.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#5299) nincsnév007 válasza zsuha (#5295) üzenetére


nincsnév007
őstag

bf4ről is csak hallottam hogy nem rajtolt jól, hát igen bf3 az bf3 , :) ha kiadnák ps4-re na azt egyből rendelném:D

(#5300) IntelKiller7 válasza nincsnév007 (#5299) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Vegyél One-t. Ott tudod játszani BC-ben. :B

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.