Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6601) dombi81


dombi81
senior tag

20-án a Trialt majd töröljem le, vagy telepítsem rá erre? Korábban már elhangzott ugyan a kérdés, de az addig elért eredmények megmaradnak majd?

(#6602) Rico45 válasza dombi81 (#6601) üzenetére


Rico45
őstag

:K

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#6603) dombi81


dombi81
senior tag

Hosszú idő után nekem most van újra olyan érzésem, hogy ez az az FPS talán, amellyel érdemben egyáltalán foglalkoztak. Persze majd hosszú órák döntik el a multiplayerben, valóban így van-e, de így első blikkre azt mondom: megérte.

(#6604) CptAdamica válasza Rico45 (#6600) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ha esetleg még van, akkor én szeretnék kérni, Origin nevem: Captain_Adamica :)

Megyen!

(#6605) Looserke


Looserke
őstag

most toltam a Devastation mapon, elő is jött a régi BF1942 Stalingrad map feeling... :K

(#6606) k-adi válasza dombi81 (#6603) üzenetére


k-adi
nagyúr

most van újra olyan érzésem, hogy ez az az FPS talán, amellyel érdemben egyáltalán foglalkoztak

Azért...óvatosan az ilyen kijelentésekkel... megjelenés előtt főleg. :) :)

(#6607) RBN


RBN
csendes újonc

Lehet mar sokszor volt de nem kerestem vissza..

Hardcore mod mikortol lesz? vagy mar van, csak en vagyok ilyen bena?! :(

(#6608) lofagi


lofagi
Topikgazda

Amúgy azt bírom,hogy van ez az autodeployer dolog a kör kezdeténél, nem vár 32 ember arra, hogy leszülessen egy tank vagy egy repülő, viszont - s mondom ezt úgy,hogy én szoktam ezt csinálni - bombázóval iszonyatosan durva 4-6-os killeket lehet csapatni már az elején a körnek. Ez elég durva. Ma este is úgy indítottam egy kört, hogy 6 bombázós kill egy fordulásból és még ráadásként kaptam egy gyenge kisrepülőst is. 7 meg volt és még a körben egy pontot sem foglalt el egyik csapat sem. Azért ez elég lol! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#6609) zzola válasza lofagi (#6608) üzenetére


zzola
félisten

Ez tényleg baromi jó volt!

Van a vontatható légvédelmi ágyú! Javaslom próbáljátok ki! Iszonyat OP, járműre és gyalogra is! :))

SŐt, ahogy Fagi mondta, odacsalogatja az ellen repülőjét, csapatmunkával hamar kedvét lehet szegni a másiknak a repülőzéstől! :)

[ Szerkesztve ]

(#6610) mobal válasza Aventador91 (#6597) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Megkaptam a kódot köszönöm! :R

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6611) prokxy válasza zzola (#6303) üzenetére


prokxy
veterán

Hali, mizu, PC-n tolod megint? :D

Meséljetek pls, mit tud egy 7700K+1080OC FHD-ban?

Trial kulcs van vkinek? :R

Győzzetek már meg, h vegyem meg!

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#6612) tyielow


tyielow
aktív tag

RAVIC-et ismeritek? imádom... :D a játék tényleg ennyire smooth? :D

[ Szerkesztve ]

YouTube: toty1ka

(#6613) szuk_jozsef


szuk_jozsef
tag

Egy triált esetleg kaphatnék hogy megnézzem mit tud a kis 1060 3gb mert ha tűrhetően helyt áll akkor tuti vétel a game.

AMD Ryzen 2700x,Gigabyte Aorus X470,16gb Hyperx 2133@2800mhz ,Palit rtx 2060,Scythe Ninja 5,Cooler Master MB 500

(#6614) Rico45 válasza CptAdamica (#6604) üzenetére


Rico45
őstag

Melóba vagyok :-(

itt valamiért nem tudok küldeni. Lehet nem lehet többet.

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#6615) zzola válasza prokxy (#6611) üzenetére


zzola
félisten

Ment PM!

(#6617) zzola válasza prokxy (#6611) üzenetére


zzola
félisten

[link]

VEGA56 lenyomja a 1080-t ?

(#6618) prokxy válasza zzola (#6617) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz szépen, akkor hasonló, mint a béta volt. :R

Járművek vannak már? Repcsis képeket láttam jokertől, amin kb mindig egyedül játszik :U, de tankkal lehet érvényesülni? Van egyáltalán benne 1 frakciónál több darab?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#6619) jozefgucci1 válasza prokxy (#6611) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerintem FHD-ban maxon elég kellene , hogy legyen . Nálam régebbi I7 van és Ultrán megy FHD-ban .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#6620) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Na szevasztok!

Így lassan 20. szint után azt kell mondjam frankón jobb lett mint vártam! Nem azt mondom hogy hibátlan de eddig nagyon bejön és biztosra veszem a kezdeti bugok mihamarabb javítva lesznek amik hozzáteszem élhetőek ;)
Az optimalizáció csillagos ötös , úgy terheli a gépet ahogy kell! DX11-ben probáltam eddig csak.
(BF1 -nél még a mai napig nem tudja FHD Ultra alatt csontra kitekerni a vga-t , Itt BFV alatt meg simán 99-98%-on tartja a gpu usage-t. Így kell ezt!)
+1 hogy reszponzívabb a hitreg és életszerűbb hogy fekszik az ellen már pár bekapott találattól.
(Aki megszokta a BF1 "rambo" módot annak egyáltalán nem fog tetszeni ;] nem lessz futkározás mikor már rég feküdni kéne...)
Viszont cserébe teleszorták a map-ot (feleslegesen) ammo és medkit box-al...,ja és éledéskor a 3 tár is kicsit sok kezdésnek. így kb disznek vannak a medicek és a supportok.
Nem is értem ezt miért kellett változtatni a bétához képest. :(((
Hangok ,vizuális effektek is jobbak lettek nem is kicsit.

(#6611) prokxy

Sztem simán meg lesz még twisted-en is a 100-110+ átlag fps , a többi mapon meg 120-150 között kb. ;)

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#6621) sarkadifeca


sarkadifeca
tag

Sziasztok! Ha valakinek van még trial meghivó az küldhet nyugodtan. Origin nick az adatlapomon.
Köszi.

régi rendszer - 5 piros - 0 fekete ; új rendszer - 44 pozitív - 0 negatív; legújabb - 20 pozitív - 0 negatív

(#6622) voodoo98


voodoo98
addikt

Ha volt már, akkor bocs. De miért nem tudok fegyvert feljeszteni? Ha rákattintok az első perk-re, hogy megveszem (300pénz), akkor nem csinál semmit.

Szerk: Gewehr 43-nál sikerült, de az Stg44-nél nem. Pedig utóbbiból magasabb szinten állok.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#6623) Pro!Petya válasza voodoo98 (#6622) üzenetére


Pro!Petya
addikt

El kell érni egy bizonyos szintet a fegyverrel is! (asszem 4.lvl kell az első perkhez)
Jah látom közben szerkeztetted :D , akkor passz

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#6624) mcmike válasza Rico45 (#6614) üzenetére


mcmike
őstag

Köszi még 1x a trial kulcsot Rico kolléga. Tegnap gyorsban ki is próbáltam, és egész jónak tűnt így elsőre. GTX 970-el is egész élvezhetően futott...időnként volt egy-egy "beakadás", azaz több másodpercre szinte megállt a kép, de utána megint ment tovább. Nem mikrolagg, inkább valami más volt. :U

Ami elsőre feltűnt nekem is multiban: tényleg hamarabb fekszik az ember mint BF1-ben...jobban kell ismerni a pályát, és tudni a fedezékeket... ;)

[ Szerkesztve ]

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#6625) peterson79 válasza voodoo98 (#6622) üzenetére


peterson79
őstag

Szerintem bugos, mint ahogy jó pár más dolog is. Például 4-es szint után hiába nyomok reset-et a fegyverre, nem fogadja. ki kell lépni a menübe és vissza a fegyverhez, akkor már engedi...de néha még így sem..

(#6626) Fitzgerald válasza mcmike (#6624) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ezt csináld meg ha még nem tetted, elmondásod alapján ez a készenléti memória.

(#6627) peterson79


peterson79
őstag

Egyébként nekem tiszta COD-os fílingem van, MW2 és a 3 volt ilyesmi, kivéve hogy abban ugye nincsenek járművek, meg persze azért itt nagyobb pályák is vannak, de ugye van ez a Infantry only verzió, na az tiszta COD. Rohangálás eszetlenül a pályán és általában a hátam mögé spawn-olnak be..fantasztikus érzés :)

Egyébként maga a játék nagyon jó, bár még marhára szokni és tanulni kell, de eddig nagyon bejön. A hangok nagyon faszák, dübörög a tank rendesen, a távolból érkező fegyverropogás hátborzongató és amikor már fütyül és kattog körülötted minden akkor bajban vagy :)

(#6628) Gery9112 válasza mcmike (#6624) üzenetére


Gery9112
őstag

Ezért is leszek rá kíváncsi, hogy ennyi megjelenési dátum milyen kihatással lesz az elején a közösségre. Mennyire fog tetszeni az átlagjátékosnak, aki csak az alapkiadást vette meg, hogy ő még azt se tudja merre van arccal előre de az, aki a játék árának 3szorosát kiperkálta az már az utolsó szegletét is ismeri a pályának.

Ez (is) eléggé pay 2 win mentalitás. Kíváncsi leszek a későbbiekben a mikrótranzakciókkal, hogyan teszik még durvábbá.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#6629) Locutus válasza Aventador91 (#6597) üzenetére


Locutus
veterán

Nekem csak annyi volt tegnap, hogy miután meghaltam, nyomtam egy esc-et hogy megnézzek egy assignmentet, de közben újraélesztettek. Visszaváltva a játékra csak az újraélesztő játékost láttam kívülről, egy homályosított kamerával, de többé semmire nem reagált a játék a chaten kívül, ahova továbbra is tudtam irogatni :D Csak az alt+f4 segített...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#6630) Bobo_07


Bobo_07
csendes tag

Aki kiakarja majd próbálni a játékot arra ott van a Origin Acces(Basic- 4eur/Premier-15 eur) Basicbe szerintem az a 10 óra bőven elég eldönteni hogy jól fut e vagy nem.

(#6631) Pro!Petya válasza Gery9112 (#6628) üzenetére


Pro!Petya
addikt

"de az, aki a játék árának 3szorosát kiperkálta az már az utolsó szegletét is ismeri a pályának."

Ez nem így van.. és még csak nem is pay2win.

Free trial 10 óra erre a pár mapra es fegyverre elég kell h legyen kitapasztalás szempontjából..

plusz 90%-a a usereknek sztem meg premier access (15eur) + standard (40 cdkeys?) kombót választotta.
Ez akkor legyen 55 , originen meg 60Eur az alap.

De ha nagyon kisarkítjuk akkor is aki már "pro"-szinten vágni fogja max 15 eurót áldozott be hogy a 10órás trial után játszhasson még 20.-ig.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#6632) peterson79 válasza Locutus (#6629) üzenetére


peterson79
őstag

Ilyesmi nekem is volt, böngésztem a fegyvert, kerestem/néztem valamit és közben kezdődött a játék. homályos képernyő és semmit nem tudtam csinálni. Hang volt, de nem tudtam életrekelteni..alt+f4 :)

máskor meg fegyver nélkül rohangáltam, ilyen volt a bétában is. A kalapácsot tudtam csak elővenni...

(#6633) VictorHUN válasza bulikavagyok (#6616) üzenetére


VictorHUN
aktív tag

Mint aki életében először játszana videójátékkal.

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#6634) mcmike válasza Fitzgerald (#6626) üzenetére


mcmike
őstag

Köszi a tippet, este kipróbálom és visszajelzek. :R

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#6635) BullKoxa válasza Aventador91 (#6486) üzenetére


BullKoxa
őstag

Hello! Bocsi, de a Gpu Memory Restriction Nálad ki van kapcsolva , nálam be van ( alapból ). Ha kikapcsolja az ember az mért jó ? 1080-m van, adatlap kitöltve.

mert szerintem én BF1-ben ilyet tapasztaltam tőle, más pedig itt , ha ON-n van

[ Szerkesztve ]

(#6636) peterson79 válasza BullKoxa (#6635) üzenetére


peterson79
őstag

Ha jól értelmezem, akkor a GPU memóriát (vagy unblokk a kártyát?) jobban terheli a játék, ugyanakkor ebben az esetben megnő az instabilitás is, ergo könnyeben ki fog fagyni a játék, amiért persze nem Ők a hibásak...

Próbáld ki, ha jobban megy a játék hagyd úgy, ha fagyogat, akkor rakd vissza. Nekem 1070-el bétában nem bírta, a teljest még nem próbáltam vele. Nekem mikrolaggok vannak, valamint meccs végén az összesítést is nehezen tölti be. Bírná az ultrát is, de inkább visszavettem high-ra, nem segített sokat, de jobb lett.

(#6637) Aventador91 válasza lofagi (#6608) üzenetére


Aventador91
őstag

ez mindegyik pályán jó ahol van repülő :D tudni kell hova megy a tömeg :D

nekem 9 kill a rekord így. [link]

ez a bomber a legjobb, a másik oldal bombere elég kaki, alig lehet rá felszerelést tenni, ezen meg van minden, 4db sima bomba, 32db szőnyegbomba, 2db 1tonnás bobmba :C

(#6638) peterson79 válasza lofagi (#6608) üzenetére


peterson79
őstag

Hali,

Pár tanács a bombázáshoz? Eddig egyszer ültem benne, le is dobtam a bombákat, de a tököm tudja hogy és hogy hova ment. Mit kell nézni?

(#6639) BullKoxa válasza peterson79 (#6636) üzenetére


BullKoxa
őstag

nekem is voltak mikrolaggok pedig 6hónapos volt a rendszerem, és kb 2-3 drivert tettem fel rá, mikor a Beta-hoz kellett , most pedig a végleges BFV játékhoz, hogy elinduljon. Most újra tettem a rendszeremet szombat éjjel , mert nem mentett el semmit sem a játék , a felhasználói nevemben voltak ékezetek, most nincsen és elvileg jó ez a mentés dolog . ( save kereső miatt )

(#6640) protegum válasza zzola (#6609) üzenetére


protegum
aktív tag

Bétában még simán működőtt a vontatott ágyú, kiváncsi lennék ezt vajon javították-e?

(#6641) zzola válasza protegum (#6640) üzenetére


zzola
félisten

Ezt nem tudom, nem próbáltam!

(#6642) zzola


zzola
félisten

A Rotterdam pálya kezdésénél, amikor vagy 30 ember szalad az A zászlóhoz, láthatóan beesik az FPS. Battleroyal módban mi lesz akkor, amikor százan esnek majd be a pályára? :DDD

(#6643) prokxy válasza zzola (#6642) üzenetére


prokxy
veterán

100-an? 64-et mondtak még legutóbb BR-módban.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#6644) sheep


sheep
addikt

Esetleg ha van még trial kulcsa vkinek, örülnék én is egynek
airsheep76 az originen
Köszönöm!

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#6645) Lendova


Lendova
őstag

Játszottam többet bekapcsolt netrwork graph-fal és ugyan azt tapasztalom egy ideje, mint a BF1-ben.
Nincs packet loss, nem ugrál a latency mégis olyan, mintha a BF4-es netkód lenne 2013-ból.
Gyakran majdnem zéró time to death, halál fedezék mögött etc.

Viszont a játék fórumain nem látok panaszt, szóval, WTF???

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#6646) zzola válasza prokxy (#6643) üzenetére


zzola
félisten

Jaj bocs, az eredeti BugB jutott eszembe...

(#6647) kisza25 válasza prokxy (#6618) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

van tank, körbeforog a torony és gyorsabb is, mint BF1-ben, mennyiség azt pontosan nem tudom, de golmund szintű pálya még nincsen. Lehet a tankkal mocorogni, de még se pálya ismeretem, se kiegészítőim nincsenek rá, amennyit tudtam vele menni az tetszett, én előrendeltem a játékot így 10 óra trial után, egy 1000 órát el tudok képzelni, hogy annyit bele fogok tolni, csak kell még egy-két zárt pálya és kell egy-két nagy tankos és el leszek én ezzel jó sokáig :K

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#6648) atee


atee
őstag

Sziasztok!

Azok akik játszanak már! Mit tapasztalnak avval kapcsolatban, hogy érdemes ssd re telepíteni? Vagy nem érzékeny erre és elég neki a hdd?
Nem tudok helyet szorítani már a 256 os ssd-n. Viszont ha sokkal jobb lenne azon, akkor elgondolkozom egy 2. ssd beszerzésén!

Köszönöm!

D-day 2002-01-04 01:54

(#6649) prokxy válasza kisza25 (#6647) üzenetére


prokxy
veterán

Köszi, trial-ra én is várok, ma remélhetőleg lesz egy régi ismi jóvoltából, aztán holnap már talán tudok is játszani, mert mire letöltöm ugye...
Béta tetszett, de nem ütött akkorát, meg bejött a képbe a Destiny 2, amit jelenleg eléggé élvezek, viszont 1-2 YT BF V ajánlás után lehet elcsábulok, kiderül.
Főleg az segítene sokat, ha lenne olyan közösség, akikkel esténként zúzunk.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#6650) zzola válasza atee (#6648) üzenetére


zzola
félisten

HDD-t felejtsd el...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.