Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5751) huby80


huby80
senior tag

(#5752) Allien válasza zzola (#5742) üzenetére


Allien
veterán

Azért ez totál nem így van! :DDD
Lehet, akarna a szolgáltató, csak pl az önkormányzat ill engedélyeztetés is hosszú idő.
Illetve, nem a T-t kell szapulni ezért. Van másik nagy szolgáltató is. Ők se törik magukat, akkor ott más a bibi... ;]
Tessenek elköltözni civilizáltabb helyre. ;] ;] ;]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#5753) bul07 válasza viking_arc (#5750) üzenetére


bul07
nagyúr

Míg nincs kint a játék addig kicsi off csak belefér :)

(#5751) huby80

Most komolyan
Jó hogy nem egymás mellé teszik a bázisokat

Kezdésnél német befoglalja a C és D pontot és vége, ez aztán egy térkép

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5754) FollowTheORI válasza bul07 (#5753) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Miért lenne vége? :D

El kell tőlük foglalni mindet :P

Ez hasonlít az egyik Naval Strike-os térképre ahogy a vár van a hegy tetején és két oldalról jön a két fél.
Ott sem folt attól még lefutva, hogy valami elfoglalta a hegy lábát... el kell venni tőlük. :)

(#5755) bul07

Amíg nem játszottunk rajta, szerintem kár előre leírni.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#5755) bul07 válasza FollowTheORI (#5754) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha megnézed a távolságokat német oldalhoz sokkal közelebb van a pontok többsége

Angol B és a Német D pont távolsága majd megegyezik

Kicsit is jó játékosok vannak a német oldalon akkor esély se lesz az Angol oldalon

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5756) mettek válasza bul07 (#5755) üzenetére


mettek
addikt

Egyet értek. Azzal hogya németekhez sokkal közelebb van az összes pont, helyzet előnyben vannak. Mindenhova sokkal hamarabb odaérnek. Nem is értem ezt a bázis elrendezést.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#5757) atee válasza Allien (#5752) üzenetére


atee
őstag

Pontosan! Pl. Kőszegen az önkormányzat nem engedte a telekomnak a fejlesztést....optikára. Még az is lehet, hogy lassan a közvilágítást is visszaállítják fáklyásra.
Így marad a réz... annak akinek jut. A mi társasházunkban nekem már az se lehetséges. Majd ha esetleg lemondja valaki. 21. század nyugat Magyarország.....
Van egy “fasza” micros netem amivel évek óta megy a szenvedés arany áron.

Igazáből ez az egy dolog ami hiányzik budapestről.

[ Szerkesztve ]

D-day 2002-01-04 01:54

(#5758) zzola válasza atee (#5757) üzenetére


zzola
félisten

Tényleg te miért nem veszel igénybe flottás korlátlan netet? Bedobod a kártyát egy 4g routerbe, azt ennyi.

(#5759) atee válasza zzola (#5758) üzenetére


atee
őstag

Gondolkoztam már ezen. Mennyire alkalmas az online játékra? Legutóbb amikor utána olvastam akkor azt mondták nem valami jó. (Nem ma volt)

D-day 2002-01-04 01:54

(#5760) blaca83


blaca83
őstag

Sziasztok!

Én még sosem vásároltam semmit a cdkeys-ről, de most a BFV-öt lehet, hogy onnan fogom.

A kérdésem az lenne, hogy mikor vonja le az összeget, illetve mikor kapom majd meg a kulcsot? :U

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#5761) atee válasza blaca83 (#5760) üzenetére


atee
őstag

Megjelent játék esetében pár percen belül mindig megkaptam. Most az előrendelt BFV kód majd 20.-án.
Mindig paypal fizetés volt!

D-day 2002-01-04 01:54

(#5762) zzola válasza blaca83 (#5760) üzenetére


zzola
félisten

Azonnal von, kód 11.20-án lesz.

(#5763) zzola válasza atee (#5759) üzenetére


zzola
félisten

Este kipróbálom!

(#5764) SkyS1gn válasza bul07 (#5753) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Jézusom mi ez a fos? :C

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5765) atee válasza zzola (#5763) üzenetére


atee
őstag

:R várom. Már a routereket nézegetem ;)

D-day 2002-01-04 01:54

(#5766) blaca83


blaca83
őstag

Köszi mindenkinek! ;) :R

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#5767) sixpak válasza bul07 (#5753) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem sokkal van messzebb szerintem, 2-2 pont behúzása kezdés után és utána fog találkozni a két csapat, mehet a harc a másik háromért.
Mondjuk engem nem érint a cq....tényleg, operation lesz minden mapon?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5768) zzola válasza atee (#5765) üzenetére


zzola
félisten

(#5769) voodoo98 válasza mettek (#5756) üzenetére


voodoo98
addikt

Ahogy elnézem ez Conquest Assault lesz, nem sima Conquest.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#5770) FollowTheORI válasza zzola (#5768) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

1:0 foci? :D

Szerintem a török meg mindenféle kóbor emberekhez akik mostanába a szerverekre tévednek ez még egész jó ping.
Bár a ping magában nem minden.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#5771) FollowTheORI válasza voodoo98 (#5769) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Jah még azis lehet hogy ez valami olyasmi... én előre nem mondok inkább semmit... csak leamortizálja magát az ember a semmire. :)

Mondjuk nem is ez tűnik eddig a legérdekesebb térképnek amúgysem.
Csak jó nagy térkép.

Én azt a mocsaras hidasat várom, meg a belga tankos térképet. :)

Twisted steel + Panzerstorm (after launch)

Ezek tűnnek érdekesnek igazán.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#5772) atee válasza zzola (#5768) üzenetére


atee
őstag

Köszönöm! A mostani is ezt hozza kb.
Vagy nem is olyan rossz vagy csak én szeretnék jobbat. Mondjuk a letöltéseknél a kevés hajam tépem.... Abban biztos jobb lenne a 4G. Még átgondolom!

D-day 2002-01-04 01:54

(#5773) zzola válasza atee (#5772) üzenetére


zzola
félisten

A ping az kb. ennyi...

(#5774) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Az a destruction azért nem rossz :O

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5775) bul07 válasza SkyS1gn (#5774) üzenetére


bul07
nagyúr

Csak ép az is gyalogos pálya, na meg távcsöves paradicsom lesz a híd magaslati előnye miatt
Videóban szereplő pályákon én harckocsinak esélyt se látok

De ne legyen igazam

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5776) lofagi válasza bul07 (#5753) üzenetére


lofagi
Topikgazda

No offence, de volt már pozitív hozzászólásod a játékról?! LOL ...

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#5777) #65537792 válasza lofagi (#5776) üzenetére


#65537792
törölt tag

:C

ki van szegény mostanában. A BF1 szerverek is sokszor állnak. Azt is nehezen viseli. ;]

[ Szerkesztve ]

(#5778) bul07 válasza lofagi (#5776) üzenetére


bul07
nagyúr

Én rosszra számítok és akkor csak pozitívan csalódhatok

Amúgy el lehet vele majd játszogatni de
BF1 előtt élvezet volt várni hogy mi lesz, de ez a játék annyira nem is tudom hogy fogalmazzak
Semmilyen, kevés, hozza a kötelezőt

A limitált dolgokkal meg szétcseszi az egyszeri ember játékát, aki naponta pár órát akar szórakozni
Kedvencem az volt mikkor nem tudtam a tankhoz lőszert vételezni mert nem volt hol, milyen jó kis rendszer ez
(remélem ez nem lesz így a véglegesbe)

Ha így lesz én biztos trolkodni fogok és biza fel fogom robbantani a saját pontunkat csak hogy érezzék a játékosok milyen jó is ez a rendszer, tank lőszer nélkül :)

Na meg az lesz a csúcs ha még a hibákat se javítják

Nagyon sok idő telt el a BC2 óta de nem érzem azt hogy fejlődne a játék, sőt inkább vissza vissza lépnek egyes dolgokba

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5779) M^xx válasza bul07 (#5778) üzenetére


M^xx
aktív tag

Nekem pont tetszik, hogy elfogy a tank lőszere. Nem tartottam jogosnak, hogy míg az én RPG rakétám elfogy addig a tankos még a felderítésemre is egy lőszert pazarol el. Amúgy ez a frostbite-s tank modellezés egy nagy gagyi, szeretem amikor kerülném meg a tankot aztán a csöve a háromemeletes épületen keresztül fordul rám persze az is 5000dpi-vel.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#5781) CptAdamica válasza bul07 (#5778) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szőrnyű, hogy így már nem tudnak bekempelni a tankok, plusz nem lehet agyatlanul lövöldözni.

Megyen!

(#5782) bul07 válasza CptAdamica (#5781) üzenetére


bul07
nagyúr

Agyatlanul csak azok lövöldöztek akik nem tudtak játszani, de itt most nem ez van
Ha csak úgy felmész egyedül nagyon sok buszúságot okoz a limitált lőszer

Leéledsz és nem az első hogy segíted a csapatod hanem rohansz lőszert felszedni, mert kevés van
Bár ez már nem lesz így ha minden igaz

Amúgy BF1-be láttál te kempelő tankot, esetleg ha mortar móddal volt valaki, na de az azt is jelentette hogy a csapta bukta a kört mert nem segítette a csapatott

(#5780) NewHope88

Aki realitást akar millió egy realitásra törekvő játék van
BF sose a realitásról szolt, játék élmény volt a lényeg

Legyen lassú de akkor gépágyúból 1lövés halál legyen

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5784) CptAdamica válasza bul07 (#5782) üzenetére


CptAdamica
veterán

Max lőszerrel kezdesz. Éppenséggel arra is jó, hogy ne a gyalogosokra pazarolják a lőszert... Ha már egy kicsit taktikázni kell, akkor jaj, ez fos...

Megyen!

(#5785) bul07 válasza CptAdamica (#5784) üzenetére


bul07
nagyúr

Alpha-ba meg Beta-ba nem úgy volt, ha jól emlékszek
Talán majd a véglegesbe úgy lesz

Nyilvános játékba taktika, meg csapatmunka, hagyjuk már
Mikkor rajtam tapos a medic de nem képes feléleszteni
És akkor majd most megváltják a világot és nem lesznek agyhalott játékosok, persze :D

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5786) blaca83


blaca83
őstag

A 2142 óta megvan az összes BF és nekem is nagyon vegyesek az érzéseim...!

A BC2 és a BF3 volt az a két rész szerintem ahol nagyon jól volt összerakva minden.
Ötletes pályákkal, játékmódokkal lehetett órákat játszani és nem éreztem azt, hogy bármi a játék rovására ment volna.

A BF4-ben már a helikoptert teljesen kiherélték és több hibát sem javìtottak szinte a köv. verzió megjalanéséig. Véleményem szerint az összhatás sem volt már az igazi.

A BF1 nálam a Battlefield széria szégyene. :(
Az ötlet jó lett volna, de a megvósìtás katasztrófa lett.
-Egymásra nem lehet normálisan csatlakozni.
-Multi játék létére a klánprefix beìrásának lehetőségéhez majdnem 1 év kellett mire eszükbe jutott.
-Célzás és a találati rendszer egy vicc...!

A BFV esetében bizakodó voltam, mert a II V.H. már több haditechnikát vonultatott fel és lenne miből merìteni.
Ötletes dolgokat vonultattak fel és a videók nagyon jók tényleg, de valami miatt az az érzésem, hogy egy játszhatatlan félkész valamit fognak megint az arcunkba tolni.

Megint az a legfontosabb fejlesztés, hogy ki milyen szkinnel tudja majd a fegyverét meg a többi sz@rját festegetni.
Olyan, mintha elfelejtették volna, hogy miért is szerették a játékosok ezt a szériát és mi volt az amiben egyedülálló volt a piacon...! :o

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#5787) M^xx válasza bul07 (#5782) üzenetére


M^xx
aktív tag

Ezzel egyet értek, ha eltalál valakit egy tank az halálos legyen. Viszont az enginerek kezébe is kellene valami ami hatásos a tankok ellen. BC2-ben jelölőpisztoly+jevelin páros jó ötlet volt, hasonlót eddig sem nagyon láttam. Nem kell realisztikusnak lennie, de alap dolgokra rágyúrhatnának kicsit, van a tanknak tömege, lövege, a helikopternek rotorlapátai, és sorolhatnám. Pár ordító hiba ami szerintem javításra/átalakításra szorulna bf3-4-1 részekről beszélek. Egy 80 tonnás tank 60km/h sebességről ne tudjon hátramenetbe kapcsolni 1mp alatt, szeretem amikor egy szikla körül futkorászok és a tank gyorsabban irányt vált mint én gyalogosan. Ne tudjon a tankvezető kiugrani a tankból olyan gyorsan (ezt a bf1-ben javították valamennyire) BF3-4-ben az volt, hogy lőttem rakétával és ameddig én a rakétát töltöttem ő kiszállt/kiteleportált és belémeresztett egy tárat. Az antimine lehetne hatásosabb, ne világítson már kilométerekről, ha thermal vagy IRNV van fenn. Tudtommal az antimine egy mehanikus bomba nem ad ki hőt, ezáltal nem látható se thermalal se IRNV-vel, de javítsatok ki, ha tévednék. Hozzáteszem BC2-ben ez is tökéletesen működött, bf1 nem az a kategória ahhoz képest őskor szóval ez nem arra vonatkozik. Elfogadnám berakható kiegészítőként a láncos aknaszedőt, hogy tankos oldalról is legyen az antimine ellen valami.

A belsőleg szerelés is egy nagy újítás tudnám ki az aki kitalálta remélem csuklik minden nap rendesen. A járművek modellezése egy vicc még a 10 éves crysis1-ben is jobban meg volt csinálva ennyit a frosbiteről.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#5788) Lendova


Lendova
őstag

Szerintem jelentkezzetek game designer-nek a Dice-hoz. :DDD

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#5789) Németh Péter

Most kaptam egy email-t, hogy nem sikerült levonni a pénzt a kártyámról a május 23-ai BFV előrendelés után. Ebben mondjuk igazuk volt, mert közben lejárt a kártyám... Azért adtak egy olyan opciót, hogy új fizetési mód. Na kíváncsi leszek...

(#5790) bul07


bul07
nagyúr

Battlefield V – Official Launch Maps

Talán ha egy két pályán fognak valamit érni a tankok, a többin csak töltelék kiegészítők lesznek

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5791) voodoo98 válasza Németh Péter (#5789) üzenetére


voodoo98
addikt

Nekem levonta rendesen. EA Swiss Sarl.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#5794) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Média Márktban most 15300 Ft a PC változat.

Megyen!

(#5796) #65537792 válasza Sayiid919 (#5795) üzenetére


#65537792
törölt tag

Ha kivennék az ön javítást sokkal jobb lenne. 4ben nem volt ilyen. Ugye ezt a sok síros kakis meg béna miatt rakták bele gondolom, akik telesírták a fórumot. Hogy hát de nem jön oda senki megjavítani. Több személyes küldit kell bele rakni és máris fognak menni javítani.

(#5798) IntelKiller7 válasza Sayiid919 (#5795) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Viszont, ha van nálad javító készlet megcsinálatod aztán lőhetsz vele újra :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#5800) SkyS1gn válasza bul07 (#5790) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Továbbra sem World of Tanks a játék...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.