Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6501) kisza25 válasza kisselandras (#6500) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

A játék 20.-án jelenik meg addig biztos nem megy az összes szerver. Amúgy biztos több van, mint 7

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#6502) mettek válasza kisselandras (#6500) üzenetére


mettek
addikt

Nálam is nagyon kevés 5-10 EU szervert dob fel egyszerre.

És egyet értek hogy kellett volna egy beltérben, épületben....mondjuk egy bunkerben játszódó map is.

Illetve hiányolom nagyon a rush módot bár később elvileg ez is érkezik.
Összességében azonban ez a Bf rész jött ki a legstabilabban.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#6503) Ellia válasza zzola (#6499) üzenetére


Ellia
addikt

Jaja kellene, bár a Devastation (a katedrális belül iszonyat fun) és főleg FJELL 652 szerintem jól sikerült infantry-ra.

Ami nagyon nem fekszik az Hamada és Narvik...

(#6504) omfgk


omfgk
addikt

Operations-ben a bombázó brutál OP...

Jöhetne rá egy nerf.

(#6505) Def26


Def26
félisten

Melyik fegyvernek a legkisebb recoilja? Mire kell ráfeküdni, ami a legjobb közepes és rövid távon?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6506) mcmike


mcmike
őstag

Sziasztok,

Ahogy nézegetem itt mindenki elég komoly konfiggal tolja a játékot, éppen ezért mielőtt előrendelném inkább rákérdezek. Jelenlegi konfigommal játszható lenne valamilyen szinten? BF1-et egyébként egész élvezetesen tudom játszani vele. ;)

CPU: i7-4770K@4.4GHz
RAM: 16GB DDR3 G.Skill RipjawsX 1866MHz CL9
VGA: Gainward GTX 970 Phantom 4GB
Monitor: DELL U2414H monitor
SSD: Samsung 840 EVO 250GB

(teljes konfig az adataimnál)

Igazából "csak" fullHD-t kellene kibírnia... konfigot újítani most nem akarok. Pénz lenne rá, csak lelki erőm nincs hozzá... :DDD

Előre is köszi a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#6507) #65537792 válasza mcmike (#6506) üzenetére


#65537792
törölt tag

Kérjél 10 órás trialt. Valaki még biztos tud adni. És biztos ami biztos alapon ki tudod próbálni.

Rico45 lehet még tud adni. Akart nekem is csak már volt.

[ Szerkesztve ]

(#6508) Bjørgersson válasza mcmike (#6506) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ebből kiindulva igen, főleg ha nem ragaszkodsz az ultra grafikához.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6509) CptAdamica válasza #65537792 (#6507) üzenetére


CptAdamica
veterán

Lehet kérni trial-t? :D Akkor én szeretnék kérni! :D

Megyen!

(#6510) zzola válasza Def26 (#6505) üzenetére


zzola
félisten

Supportnak az első vegyvere 1x scope-pal elég OP!

(#6511) tibee77


tibee77
őstag

Szevasztok.

Nem vagyok ös bf-es, a 4-gyel jätszottam kb. 60 orät multiban, igaz azt is jo kesön kezdtem igy mindig bedarältak. :D Most gondoltam korän fogok hozzä a jatekhoz de most sincs nagy sikerem, egyszerüen nem adja mär ugy a csipa mint anno cod-ban. :D Egyebkent hitbox az itt milyen?Neha totäl ugy nez ki mintha eltalälnäm az enemy-t aztän valahogy megse. xD Illetve ha azt szeretnem hogy egy mellkas lövesbe haljon az enemy akkor vmi hc-mod kell nekem?Mivel itt senki nem hal egylövesbe, csak ha fejest osztok ki.
Egyebkent a jatek akadas nelkül fut high beällitäsokon 1080p-ben.Ennek örülök.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#6512) #65537792 válasza tibee77 (#6511) üzenetére


#65537792
törölt tag

Van HC szeró. Ott általában 200% a damage. De szerintem még azok a szerók nem mennek. A hit-et meg kell szokni.

(#6513) mcmike válasza #65537792 (#6507) üzenetére


mcmike
őstag

Köszi a tippet! Egy próbát megér, ha esetleg van még elfekvőben neki. Megkeresem priviben. THX! :R

@svensson: köszi a linket, ezek szerint egy GTX 1070-re váltás elég sokat dobna rajta. Szerintem most elkezdek szenvedni a 970-el, és amint lélektani határ (számomra ~75k) alá kerül a 1070 akkor befrissítek...

Abszolút nem ragaszkodom a Ultra beállításokhoz, már a BF1-ben sem engedhettem meg magamnak. :B

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#6514) voodoo98 válasza gery14 (#6491) üzenetére


voodoo98
addikt

Nekem akkor volt ilyen hibám, amikor a windows a háttérben újabb drivert installált ingame! :D

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#6515) kisza25 válasza mcmike (#6506) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én egy ryzen 1400+ gtx 1050-el játszok és éppen csak egy 2,5" vinyón volt helyem, ha ezzel megy játszhatóan, a tieddel is menni fog(fullHD low) :K
tibee77: én bf3-al kezdtem és kb 800 óra után éreztem, hogy felvettem a fonalat, előtte COD-ban zsinórban nyertem az FFA-s köröket, gyakorolj 60 óra az semmi, nekem 3000 óra van bf4-ben és 1800 bf3-ban, persze, hogy lelőnélek, ha találkozunk:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#6516) Fitzgerald válasza mcmike (#6513) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nagyon hasonlít a konfigod teljesítményben az én másik gépemhez. A proci biztosan elég, kb. egy Ryzen 2400g-nek felel meg, azzal meg teljesen biztosan gond nélkül fut a játék ultrán egy RX470 4GB mellett, ami meg nagyjából egy 970 teljesítményben.
60-70 fps multiban 1080p ultra minden, vsync off, fov 105. +30 van csak húzva a magon, 300 a vram-on.

[ Szerkesztve ]

(#6517) bivalyolo válasza gery14 (#6494) üzenetére


bivalyolo
őstag

Sajnos ez ilyen, a frosbite nagyon érzékeny a tuningra.

"Let's agree to disagree!"

(#6518) Jani18


Jani18
aktív tag

Van még 3db trial meghívóm.Ha érdekel valakit.PÜ-ben megbeszéljük.

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#6519) mcmike válasza Fitzgerald (#6516) üzenetére


mcmike
őstag

Ez akkor egész bíztatóan hangzik. Igazából BF multihoz illene minnél több FPS, ahogy azt sokan javasolják, de akkor még van egy kis játéktér azzal hogy leveszek az Ultra beállításból. Nekem a CPU 4.4GHz (menne többet is, mert szinte alapfrekin van), GPU: +88MHz, vRAM: +285MHz (így pont 7600MHz effektív). Ezek 7/24-es beállítások, még a BF1-hez lőttem be. :K

@kisza25: riszpekt, gondolom ezek azért nem a legoptimálisabb komponensek a BF V számára. :R

Illetve ne feledjük a régi mondást: mindíg van lejjebb... :DDD

[ Szerkesztve ]

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#6520) Bjørgersson válasza mcmike (#6519) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha Samsung ramos, nyugodtan tolhatod 8000 MHz-re, 99%-ban bírják.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6521) Jani18


Jani18
aktív tag

Gyorsak voltatok.El is ment a 3 trial.

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#6522) FollowTheORI válasza Aventador91 (#6452) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Hogyne lenne senkinek... nem kell hozzá sok. 4. szinten megadja... alig repülőztem és már énis berakhatnám azt is.

De más specivel tolom. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#6523) Aventador91 válasza FollowTheORI (#6522) üzenetére


Aventador91
őstag

de neki fighter gépen volt olyan :D

én egyformán röpködök mindegyik típussal, és mindegyikre veszem ezeket a cuccokat, ezért nem fullos még egyik se

(#6524) FollowTheORI válasza mcmike (#6506) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Mediumon és minden mást kikapcsolva jó lesz az... nekem is hasonló gépem van és lehet játszani vele bőven. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#6525) FollowTheORI válasza #65537792 (#6512) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Szerintem tök felesleges a HC, ígyis olyan hamar fekszel/fekszik az ellen... ezen már kár tovább tolni.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#6526) FollowTheORI válasza kisza25 (#6498) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Inkább az a furcsa hogy az infes módokat mind egy szervermódba rakták.

No nem mintha zavarna, mert szerintem kb unlockolni az assignmenteket fogok csak arra tévedni. :)

Amúgy nekem a Hamada-t leszámítva az összes pálya bejön.
Szerintem vannak infre is jó pályák... Arras közepe, Twisted Steel szinte mindenhol, Devastation és Fjell kimondottan inf pálya (meg utóbbi repcsis is)... Rotterdam meg Narvik meg vegyes/inf.

Azzal mondjuk egyetértek hogy a nagyobb pályákon, főleg a Hamada-n lehetne még több jármű.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#6527) tibee77 válasza kisza25 (#6515) üzenetére


tibee77
őstag

Ja persze, a 60 orät azert emlitettem meg, mert olyan keveset jätszottam idäig csak a bf szeriäval összesen kb. :D Anno cod2-be beletoltam 5k+ orät, persze, hogy adta.Ott viszont eleg sürün haltak az emberek 1 lövesbe csipäval, itt meg ez nincs.Akkor ezek szerint majd hc-s szerot kell keresnem ha szeretnek snipereskent valamit elerni.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#6528) Bjørgersson válasza tibee77 (#6527) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az ä betűt ének ejtik. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6529) vtomi2 válasza kisselandras (#6500) üzenetére


vtomi2
őstag

Kis hibák? Amikor Operationsban nem engedi spawnolni a támadókat, vagy 44v20-ra balanszol a játék, azok nem kicsi hibák, és tegnap elég gyakran előfordultak :W

@kovi: é=/=ä e->ä->é ;)

(#6530) Leon77


Leon77
őstag

Nahh belenéztem egy picit a kampányba.

Ha női karaktereket szeretnének mindenképpen a játékba és ezt promózzák is, akkor miért azt a robotkarú hippit tették bele, ráadásul az első videóba rögtön.

A war stories-ban a két norvég csaj (anya lánya) baromi jól kitalált karakterek ráadásul teljesen hihetően illeszkednek nőként a sztoriba. Nagyon kellemes csalódás volt a számomra. A játékmenet amúgy nem, szerintem az nagyon gagyi a jó sztori ellenére is, érződik rajta, hogy muszáj volt megcsinálni, akkor nesztek itt van.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#6531) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Ha valakinek van még meghívója, kérem írjon rám privátban, köszönöm. :)

Megyen!

(#6532) sarkadifeca válasza CptAdamica (#6531) üzenetére


sarkadifeca
tag

Szintén ! Ha valakinek van még meghívója, kérem írjon rám privátban, köszönöm ! :) :R

régi rendszer - 5 piros - 0 fekete ; új rendszer - 44 pozitív - 0 negatív; legújabb - 20 pozitív - 0 negatív

(#6533) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Amennyiben valaki elküld egy 10 órás trial-t, azt megköszönöm! :)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6534) mettek


mettek
addikt

Ezt honnan lehet elkuldeni originből? Én kuldok egyet ha megtalálom.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#6535) zzola válasza mettek (#6534) üzenetére


zzola
félisten

Igen. origin Access-be menj bele, Refer a friend pont.

(#6536) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Leszedtem a trialt, és rögtön ami feltűnt a katasztrofális fps. Milyen kötelező tweakek vannak hogy nem 30-40 fpsem legyen még médiumon is? Iszonyat. Bf1, meg a tavalyi BF2 highon reccenés nélkül megy minden mód, és még szép is. Itt olyan mint valami korai béta optimalizálás nélkül. Vsync off nyilván, de amellett?

[ Szerkesztve ]

(#6537) zzola válasza whitezo88 (#6536) üzenetére


zzola
félisten

Azzal a VGA-val ne várj csodát!

A video settingsben vagy egy FPS barát beállítás, próbáld azzal...

[ Szerkesztve ]

(#6538) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

A degenerált Worth a Buy-os arc csak kiizzadott magából egy BF5 "kritikát". Ő az a forma, aki az olyan cashgrab szarokhoz tapsol mint az Assassin's Creed Odyssey, és olyan mesterműveket húz le a "szar" harcrendszerük miatt, mint a The Witcher 3.
Szerinte ez CoD, és soha ilyen távol nem állt még Battlefield játék a Battlefield-től.
Hát nem tudom, szerintem meg a BF3 óta ez az első Battlefield, amelyik már megjelenésekor a lehető legközelebb áll a klasszik BF-élményhez.
Valaki nyelesse má' le vele a csengőjét.

(#6539) SipiBcs válasza mettek (#6534) üzenetére


SipiBcs
őstag

Köszönöm szépen! :R

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6540) FollowTheORI válasza Fitzgerald (#6538) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Mert csak a single playert nézi, nem? :D

Mindegy, akinek nem tetszik az sosem volt BF rajongó és kész. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#6541) sixpak


sixpak
nagyúr

Hi.
Egy kedves fórumtárs küldött egy meghívót, azt írja, hogy 7 napos trial, utána 25 euro/year.
Ez kell nekem?
Ilyenkor vajon nem kapja le a 25 eurot, mert annyit nem ér nekem, 3 napot már bírok várni.
Vagy aktiválom és pár nap múlva lemondom?
Esetleg, ha valaki aktivált már ilyesmit, akkor megválaszolhatná a kérdést, köszönöm előre is.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#6542) FollowTheORI válasza sixpak (#6541) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Elvileg azonnal lemondhatod... az origin access oldalon mutatja majd (kliensben pl) hogy mikor vonja le a pénzt (következő fizetési időpont). Előtte azért ellenőrízd meddig érvényes.
Vagy a billing/account alatt szintén az origin access alatt.

Ha előtte lemondod nem von le semmit.

És igen, a 10 órás trialhoz ez megy most.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#6543) nagybá válasza sixpak (#6541) üzenetére


nagybá
senior tag

Aktiválod ingyen, aztán leszeded a játékot, törlöd a trial feliratkozásod és nem kell fizetned a 7. nap után! :)

(#6544) Đusty válasza sixpak (#6541) üzenetére


Đusty
addikt

Én is így jártam sajnos azt hittem kódot ad akkor lenne értelme így semmi.

[ Szerkesztve ]

(#6545) Bjørgersson válasza Đusty (#6544) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miben lenne jobb, ha kódot kapnál? Miért nincs semmi értelme? Ugyanaz a játék, ugyanúgy 10 órát tudsz vele játszani.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6546) Đusty válasza Bjørgersson (#6545) üzenetére


Đusty
addikt

Mert nincs kártyaszámom amit beírhatnék.

[ Szerkesztve ]

(#6547) zzola válasza Đusty (#6546) üzenetére


zzola
félisten

Az elég LOL! Akkor sajnos neked ez kimarad!

(#6548) FollowTheORI


FollowTheORI
Topikgazda

Minden másra ott a mastercard. ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#6549) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Valaki kérem dobjon meg egy trial-al, mit csináljak estig? Olvassak? :D

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#6550) Beast007 válasza gery14 (#6494) üzenetére


Beast007
aktív tag

Nem az feltétlen az oc tehet róla. Nekem ugyanez volt bétában, aztán érdekes módon első két nap játék után ma megint elkezdett összeomlani a játék ezzel a hibaüzenettel. Volt megoldás már béta alatt is régebbi nv driver dll-jét kellet visszamásolni asszem mikor indítod a játékot. Olvass vissza itt még a béta körüli időszakra le lesz írva.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.