Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5551) Snooker válasza bul07 (#5550) üzenetére


Snooker
senior tag

Szerintem ezzel a játékkal is ez lesz

(#5552) Lendova válasza k-adi (#5543) üzenetére


Lendova
őstag

A kezdő tartalom nem sokkal kevesebb, mint a korábbi részekben, miközben 2 évre ígérik az új tartalmak megjelenését ingyen.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#5553) Neoteric válasza bul07 (#5550) üzenetére


Neoteric
addikt

Engem inkább a dlc-k minősége érdekel majd, mert hiába van meg darabra pl a pályák száma, ha egysíkúak és unalmasak. Inkább legyen kevesebb dlc, de azok legyenek f@szák. Az ingyenesség szvsz abban a tekintetben mindenképp jót fog tenni, hogy talán tovább életben maradnak a pályák, és nem halnak ki a dlc-s szerverek pár hónappal megjelenés után.

PSN: ne0teric_sAN

(#5554) bul07 válasza Neoteric (#5553) üzenetére


bul07
nagyúr

BF4-be volt egy két jó pálya de már ott is kezdet romlani a minőség azóta én nem láttam jó pályát

Bf1-ről meg ne is beszéljünk

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5555) Neoteric válasza bul07 (#5554) üzenetére


Neoteric
addikt

Ruszki dlc nekem személy szerint bejött, de a többi felejtős volt Bf1-ben nekem is.

PSN: ne0teric_sAN

(#5556) voodoo98


voodoo98
addikt

Kiadási időpontok, a CET a mi időzónánk:

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#5557) l.skywalker válasza k-adi (#5533) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az Odyssey-ben van egy játszható jelenet a 300-ból. Az kb. mindent visz. :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5558) sixpak


sixpak
nagyúr

Valakinek levonta már az összeget az Origin, aki ott preorderelt?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5559) voodoo98 válasza sixpak (#5558) üzenetére


voodoo98
addikt

Meg nem. Szerintem 7-en fogja.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#5561) sixpak


sixpak
nagyúr

Ok, köszi.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5562) lofagi


lofagi
Topikgazda

A megjelenés csak a kezdet!

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#5563) Gery9112 válasza lofagi (#5562) üzenetére


Gery9112
őstag

Jól látom, hogy márciusban jön hozzá a Betül Rojál? Miért érzem úgy, hogy amikor az E3-n bejelentették akkor kezdték el fejleszteni is. :DDD

Mondjuk kíváncsi leszek rá, hogy mekkora lesz a játékosbázis márciusra ha annyira megcsappan mint a BF 1 esetén. Nehogy a sz*rnak legyen egy pofon.

A practice range meg a tankcsatáért viszont előre is piros pont nekik.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#5565) STC Speed válasza lofagi (#5562) üzenetére


STC Speed
őstag

Nekem ez az első BF, amit nem is várok igazán...remélem pozitivan csalódok.
De " return of rush" tiszta vicc, jó hogy-nem csak a játék menüjét kapjuk meg single móddal 1 hónapig. :(

(#5566) peterson79 válasza lofagi (#5562) üzenetére


peterson79
őstag

Aham, itt van a kutya elásva, a Firestorm csak márciusban jön :) majd fél év alatt még lehet belőle ütőképes valami, bár engem ez érdekel legkevésbé.

(#5567) SkyS1gn válasza lofagi (#5562) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ez a Tides of War service helyett kezd olyan szagú lenni mintha a végére kapnánk teljes játékot :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5568) voodoo98 válasza SkyS1gn (#5567) üzenetére


voodoo98
addikt

Early access... :D

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#5569) M^xx válasza lofagi (#5562) üzenetére


M^xx
aktív tag

Eddig tuti vétel volt első nap, de ha márciusban jön csak a battle royal akkor azt hiszem felejtős...

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#5571) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Kérdezném, ha rosszul gondolom úgyis szóltok! nov.20.-n ( Nov.7. már le lehet szedni legalábbis azt írja az Origin ) Multiplayer is lesz? csak kevés pályával pl: 2 pálya , és Decemberben - Januárban még jön pár pálya és mód a játékhoz?

(#5572) l.skywalker válasza BullKoxa (#5571) üzenetére


l.skywalker
félisten

Persze. Az alap multi elindul - önmagában a sztori nem tudná már elvinni ezt a játékot ;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5573) Neoteric válasza M^xx (#5569) üzenetére


Neoteric
addikt

Hát mi lesz így a Muligaminggel a Kedves Vezetője nélkül? :(

;]

PSN: ne0teric_sAN

(#5574) br4adam


br4adam
aktív tag

Xboxon a Deluxe 11.15.-től játszható?

(#5575) peterson79 válasza BullKoxa (#5571) üzenetére


peterson79
őstag

Szerintem 8 vagy 10 pálya lesz alapból benne - legalábbis korábbi hírek ilyet mondtak -, amik utána jönnek modok vagy mik és esetleg még akkor ezek miatt új pályák is? jah, ez lehetséges.

(#5576) peterson79 válasza SkyS1gn (#5567) üzenetére


peterson79
őstag

Ebben is van valami, bár Nekem tetszik maga az elgondolás amiket behoznak. Full tankos pálya pl eléggé jónak tűnik :)

(#5577) Lendova válasza peterson79 (#5576) üzenetére


Lendova
őstag

Ne fűzz hozzá nagy reményeket, az ilyen módok nagyon hamar kihalnak, legalábbis az előző részek trendje ezt sugallja.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#5578) M^xx válasza Neoteric (#5573) üzenetére


M^xx
aktív tag

A multigamingel nem tudom, rég nem csinálom már, van másik amivel foglalkozom. De jó látni itt régi arcokat! :B Amúgy mostanság OW és COD BR-t nyomom. Azért is vártam a battlefieldes BR-t is, de ezek szerint arra várhatok még.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#5579) peterson79 válasza Lendova (#5577) üzenetére


peterson79
őstag

Meglátjuk, remény is meghal utoljára ;)

(#5580) milan18


milan18
aktív tag

Hali!

Srácok tapasztalat a Beta-val kapcsolatban? Mármint gépigény terén, mert azt tudom hogy a 4mag/4 szál kevés volt már a bf1-nek is! i5 8600 6 maggal elég lehet neki? Egy gtx 1060 mellé menne, 1080p-re!
Vagy esetleg egy ryzen 2600x jobb lenne neki a 6/12 száll miatt?

(#5581) k-adi válasza lofagi (#5562) üzenetére


k-adi
nagyúr

a Firestorm csak márciusban jön ????? OMG :DDD na akkor ennyit erről..

(#5582) fuvi válasza milan18 (#5580) üzenetére


fuvi
senior tag

60-70 FPS
1600-as Ryzennel láttam összehasonlítást (igaz h 1080ti melett) és egy fokkal (kb 5 FPS) lassabb volt az AMD

(#5583) l.skywalker válasza k-adi (#5581) üzenetére


l.skywalker
félisten

De akkor oda fog b.ni :D

;]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5584) FollowTheORI


FollowTheORI
Topikgazda

Nem is baj ha nem jönnek át a BR-esek... remélem a CoD-osok is leléptek blackop-ni... ;] :P :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#5585) #07746304 válasza M^xx (#5569) üzenetére


#07746304
törölt tag

Ennyike volt .

(#5586) gabor7th válasza #07746304 (#5585) üzenetére


gabor7th
addikt

Még sohase csináltam ilyet, ennek mi a szabálya és hol lehet megcsinálni? Minden játékra él, azokra is amik több évesek? Mármint, hogy vételt vissza lehet mondani, mégha nem is pre-order kategória.

Amúgy megértelek, elég sunyi ilyen sokára elárulni, hogy még fél évet várnod kell amíg megkapod amivel behájpolnak.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#5587) gabor7th válasza FollowTheORI (#5584) üzenetére


gabor7th
addikt

Nekem se hiányzik egyáltalán.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#5588) zzola válasza gabor7th (#5586) üzenetére


zzola
félisten

Évekig játszhatsz vele, majd visszaadják a teljes árat...

:W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#5589) tfk3y válasza Neoteric (#5573) üzenetére


tfk3y
tag

Na de Neoooo! ;]

(o_O)

(#5590) #07746304 válasza gabor7th (#5586) üzenetére


#07746304
törölt tag

Ez csak az előrendeltem Origin játékra opció. Az egy dolog, hogy egyes DLC-ket később adnak ki, az érdeklődést folyamatosan fent kell tartani... de egy játékmódot ritkán szoktak így csúsztatni. A nincs éves bérlet és ingyen kapod a DLC-ket meg lol ennek fényében:

"Ja 80€-ért. Ami kb 26000 Ft. Korábban megvettük az alapjátékot 12000 Ft-ért dobozosan, plusz 1000 Ft volt a futár, 7000 ft volt a Premium. Ki is jött 20K-ból és fel voltunk háborodva, hogy drága. Most nincs Premium ellenben a Deluxe 80 €."

(#5591) gabor7th válasza zzola (#5588) üzenetére


gabor7th
addikt

Nem úgy értem, hanem most veszem meg a már több éve kiadott játékot és hogy pár napig vissza lehet-e állni, pl. azért mert valami hiba miatt nem működik.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#5592) gabor7th válasza #07746304 (#5590) üzenetére


gabor7th
addikt

Köszönöm a választ.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#5593) atee


atee
őstag

Sziasztok!

Megbízható helyen van jobb a cdkeys áránál a játékra?
Természetesen PC!

D-day 2002-01-04 01:54

(#5594) BullKoxa válasza atee (#5593) üzenetére


BullKoxa
őstag

ez pont nem megbízható ! De ha jó neked az ilyen hely, pár bolt .
Hazai boltban vegyél az megbízható. Én Originen ( Deluxe ) vettem, drága de tuti biztonságos.

(#5595) bul07 válasza atee (#5593) üzenetére


bul07
nagyúr

Innen tőle vették páran

Én is innen fogom csak kivárok hátha lesz valami akció rá megint

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5596) zzola válasza atee (#5593) üzenetére


zzola
félisten

Ha PP-lal fizetsz, fél évig védve vagy! Ha addig nem bannolják a kulcsot, utána már nem is fogják!
Én sokat vásárolok innen, sosem volt gond! Természetesen csak saját felelősségre vásárolj! A Store a tuti, a lemezes már nem annyira...

[ Szerkesztve ]

(#5597) atee válasza BullKoxa (#5594) üzenetére


atee
őstag

Már többször vásároltam innen. Ezért nem gondolom rizikósnak!
De majd még átgondolom!

D-day 2002-01-04 01:54

(#5598) l.skywalker válasza BullKoxa (#5594) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nagyon sokszor vásároltam onnan. Ha ez nem lenne elég, van PayPal... ergo még bukni sem lehet rajta.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5599) F e Z o válasza bul07 (#5595) üzenetére


F e Z o
veterán

Ennél olcsóbb nem lesz. Augusztusban 38,69€-ért vettem meg a játékot a cdkeys-en.

H2O über alles!

(#5600) voodoo98


voodoo98
addikt


[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.