Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) ScomComputer válasza kriszpontaz (#5098) üzenetére


ScomComputer
veterán

:DDD

(#5102) peterson79 válasza Gery9112 (#5097) üzenetére


peterson79
őstag

Na takaroggyá má :DDD mondjuk megnézném, hogy hogy játszik, de ez a kezembe veszem a dvd tokot és lefotóz a pasim/barátnőm úgy hogy a félpicsám vagy a csöcsöm kilegyen ez annyira, de annyira...bejön... :R :C

(#5103) l.skywalker válasza peterson79 (#5102) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én az ilyeneket Twitch-en is alapból tiltom. Találtak egy piaci rést, hogy egyszál semmiben bohóckodnak játékokban és ezzel keresnek egy valag pénzt. Nem vagyok hímsoviniszta, de ha én lennék térdzokniban a kamera előtt mennyi idő alatt bannolnának? Amúgy teljesen joggal mert bűnronda lennék :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5104) juve600 válasza l.skywalker (#5103) üzenetére


juve600
nagyúr

ha megtennéd akkor te is találnál egy szűk piaci rést :D :D :D

(#5105) Gery9112 válasza juve600 (#5104) üzenetére


Gery9112
őstag

áááá you are tearing me apart :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#5106) kriszpontaz válasza l.skywalker (#5103) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ne dobd el az esélyeket magadtól, lehet bejön és ebből fogsz élni ;].

(#5107) Gery9112


Gery9112
őstag

Miután kihevertük a csajokat legyen egy ON is. :DDD

EA 2 évig tervezi támogatni a BF V-t a Tides of War frissítésekkel

Ezek szerint akkor 2 dolog lehetséges: A Bad Company 3 vagy 2020-ban jön vagy pedig jövőre BC 3 mint egy mellékág és a BF VI pedig 2 év múlva a fősodorként -> De persze ez csak az én tippelgetésem, túlságosan előreszaladtam a hír hallatán. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#5108) k-adi válasza Gery9112 (#5107) üzenetére


k-adi
nagyúr

szerintem már 1 év is csoda lesz itt :D

(#5109) #65537792 válasza Gery9112 (#5107) üzenetére


#65537792
törölt tag

Kicsit! :DDD

Még a BFV-el sem tudjuk mi lesz. :))

(#5110) lofagi


lofagi
Topikgazda

Classes and Combat Roles:

Assault

Support
Medic
Recon

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#5111) lofagi


lofagi
Topikgazda

Azért ez jól néz ki szerintem.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#5112) #65537792 válasza lofagi (#5111) üzenetére


#65537792
törölt tag

Class-okon belül is lesz alclass? HHHmm. Érdekes, érdekes. Tetszik.

(#5113) FollowTheORI válasza #65537792 (#5112) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Szerintem csak specik lesznek, amiket váltogathatsz... de aztán lehet rámcáfolnak. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#5114) mettek válasza #65537792 (#5112) üzenetére


mettek
addikt

Hol éltek ti? Igen lesznek alclass lehetőségek, igy mindenki játékstílusa szerint alakíthatja karakterét. Ahogy a fegyvereinket is 2 irányba fejleszthetjük.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#5115) #65537792 válasza mettek (#5114) üzenetére


#65537792
törölt tag

Bocsánatot kérek. Ne haragudj.... :R

(#5117) #65537792 válasza NewHope88 (#5116) üzenetére


#65537792
törölt tag

Nem bassza meg. Lehet nekem már ez a vég. :D

(#5118) Gery9112 válasza lofagi (#5110) üzenetére


Gery9112
őstag

Köszi a híreket. :R

Hát erre kíváncsi leszek, meg hogy az al-classok között mekkora különbségek lesznek. Kapásból az ugrott be, hogy eggyel több dolog, amit el lehet cseszni ha noobokkal vagy. :DDD Assaultnál mindenki a light infantryként megy anti tank helyett, amikor csak tankok vannak a pályán. De persze ez nem a játék hibája.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#5119) mettek


mettek
addikt

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#5120) peterson79 válasza lofagi (#5110) üzenetére


peterson79
őstag

jó reggelt,

Ez tetszik elsőre:

Field Medic Traits

Healer: You gain additional Requisition Points when you supply Medical Pouches to teammates.

Swift Effort: You sprint faster when calling out to a downed friendly soldier.

aztán:

Field Medics, be sure you try this: use the Spot button to ping your downed friends, which will trigger a temporary burst of sprint speed. This can help reach your friends in time and make you a harder target for pesky enemies. Calling out to downed friends like this will also ping them in the UI to make them aware of your intentions to revive.

de ez a verzió is jó:

Combat Medics, remember to deploy smoke near fallen friends, then engage any enemies nearby with your SMG and your lethal melee attacks. Once the area is clear, use your Medic skills to revive your friends.

A Combat medic szemből is leszúrja az ellent...legalábbis ezt írják, hogy végül, hogy lesz, hamarosan megtudjuk.

(#5121) lofagi válasza peterson79 (#5120) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Nem azt írja,hogy szemből, vagy legalábbis én nem látom ebben amit te belinkeltél. Hanem azt írja,hogy minden melee támadás megöli az ellent. Ergo az összes szúrás halálos. Lehet 100%-os hpja is az ellenfélnek. Mert ugye azon nem halálosak ha épp előről szúrsz. Ha hátulról, akkor ahogy eddig is, nyilván lemegy az animáció mindenki számára és kész. Na most ez az animáció a medicnél előlről is le fog játszódni. Vagyis gondolom,hogy lejátszódik, de nem ez a lényeg, hanem hogy egy szúrásból öl.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#5122) peterson79 válasza lofagi (#5121) üzenetére


peterson79
őstag

Igen, ezt így értettem Én is,hogy egy szúrás elég lesz, hogy animáció vagy sem azt nem tudom, de a lényeg az amit mondasz, csak Én másképp fogalmaztam :)

COD-ba is mindig ez volt a kedvenc, hogy lehetett késelni agyba-főbe :D végre itt is lehet...remélem

[ Szerkesztve ]

(#5124) taknyí válasza NewHope88 (#5123) üzenetére


taknyí
senior tag

csak hogy irj valamit pffuufufu

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#5126) Gery9112


Gery9112
őstag

Counter-knife nem lesz a BF V-ben

Counter-knife a BF 4-ben volt, amikor szemből vagy oldalról próbáltak lekéselni. Ha a melee animáció közben jókor nyomtad meg a melee gombot akkor te szúrtad le a támadót. (Ha esetleg valakinek kimaradt volna a 4. rész).

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#5127) zzola válasza Gery9112 (#5126) üzenetére


zzola
félisten

De kár, pedig milyen faxa volt... :DDD

(#5128) Gery9112 válasza zzola (#5127) üzenetére


Gery9112
őstag

Szüleim sokszor csuklottak mikor knife only szerveren becampeltem a sarokba. Csak szemből tudtak késelni és pár óra után már profin belejöttem. :DDD Kicsit úgy éreztem magam mint a WOW-os South Parkban az überkocka csávó amikor hullahegyek előttem és én csak védtem a melee-t.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#5129) lofagi


lofagi
Topikgazda

Engem inkább ez zavar:

Pathfinder Traits

Advance Scouting: You can spawn on friendly Squad Leaders and Spawn Beacons from outside your own squad.

Eddig is sok volt a sniper, de most már még több lesz szerintem. Ez egy olyan jó perk, hogy kár lenne kihagyni. S persze, hogy a snipereknél van. :D

Amúgy remélem az avatar/ikon szerkesztőt most sem hagyják ki a játékból. :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#5130) peterson79 válasza Gery9112 (#5126) üzenetére


peterson79
őstag

Ja, ez feltűnt, de nem gondoltam, hogy ez nem lesz benne az 5-ben. mármint a counter-melee. Azt láttam, hogy szemből több szúrás kell és már vártam, hogy mikor kapja el a kezem a csávó és döfi a saját gyomromba :D
ezek szerint nem véletlen, hogy nem láttam ilyet.

(#5131) protegum


protegum
aktív tag

Érdekes, hogy a "robotkarú" nő és a szinekbőrű nácik (akik dél-europában azért jelen voltak) történelmietlen meg nem elég korhű, de spawnbeacon az belefér.

(#5132) lofagi válasza protegum (#5131) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Ja mert az életben is többször le tudsz születni amúgy :D

Értem én, hogy vannak dolgok amik furcsábbak a többinél. De hogy van az,hogy néhányat elnézünk, többit pedig nem?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#5133) protegum válasza lofagi (#5132) üzenetére


protegum
aktív tag

Pont erre gondolom én is. Ez csak egy játék. Azért remélem a free look-ot nem dobták sutba. Bf2-be is az volt a fixa ideájuk hogy az amcsi géppuskás (support) az néger. ;)

(#5134) mettek válasza protegum (#5131) üzenetére


mettek
addikt

Mivel most rámennek a testreszabásra így gondolom többféle náció karakterét fel lehet majd ölteni. Lehetsz kínai, néger, európai sniper stb. És ez igy rendben is van mert nem fix a karakter.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#5135) Stunts666 válasza lofagi (#5132) üzenetére


Stunts666
őstag

A BF1-el már elvesztette a feeling-ét a Battlefield sorozat.... Lóf*sz pályán 64 ember.....

Nincs 2. VH érzés... Semmi tiltott jelkép, semmi... Persze a Wolfenstein-ben lehet... Itt nem.. Ez egy Casual lövölde lett.. [link]

Játszottunk együtt... Párszor... BF3: 1934 óra.... BF1: 222 óra... Árulkodó, hogy egy sz*r tinédzsereknek készült semmi lett.... Húúúúú van sarki fény... Jól néz ki... És....????? Ennyit tud az elmúlt 4 év Battlefieldje.... Jól néz ki, de semmi extra...

(#5136) Popes


Popes
őstag

Szerintetek ez hihető? LINK

Nem tudom elhinni hogy ennyire érzékeny lenne rá.

Deus ex machina

(#5137) Lendova válasza Popes (#5136) üzenetére


Lendova
őstag

A BF4 még nem, de az 1 is már érzékeny rá.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#5138) Aventador91 válasza Popes (#5136) üzenetére


Aventador91
őstag

miért lenne kamu? egy másik játék topikban valaki ugyanezt igazolta.

(#5139) Popes


Popes
őstag

Azért ez így brutális.

Deus ex machina

(#5140) mettek válasza Popes (#5136) üzenetére


mettek
addikt

Pedig így van. Ez minden játekban megfigyelhető vmilyen szinten. Nrkem is egyszer 16gb volt a gépemben és nem értettem hogy a 1070 miért produkál 60 fps korul erős droppokkal amikor youtibe-on videókban 80-100 koruli fps-t adott.

Ekkor jottem rá a memória problémára. Azonnal kicseréltem 2x8gb-ra és kaptam is 20-30 plusz fps-t.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#5141) voodoo98 válasza Popes (#5136) üzenetére


voodoo98
addikt

Tényleg brutális.
De az se mindegy, hogy hány hz-esek a ramok. 2133-on legalább 10-15 fps visszaesést láttam 3200-hoz képest.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#5142) steele80 válasza voodoo98 (#5141) üzenetére


steele80
senior tag

A single-dual chanelt igazolom, mivel az egyik ramom hibás lett és addig single ment 1X16 kölcsön ram ami nálam 20-25 fps csökkenést produkált. Viszont amikor 2400-ról 3200-ra váltottam ott nemigazán volt érezhető a váltás játék alatt. Nálam az kb 5-6 fps-t hozott.

(#5144) fuvi válasza Lendova (#5137) üzenetére


fuvi
senior tag

BF4 is szerette a gyors RAMot

ezért váltottam DDR3 1600-ról 2133 Mhz-re

(#5145) Góliát válasza fuvi (#5144) üzenetére


Góliát
senior tag

Szia! Ez milyen késleltetésű ramra érvényes?

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#5146) peterson79 válasza Popes (#5136) üzenetére


peterson79
őstag

Ez tiszta fizika..dupla sávszélesség, gyorsabb órajel ergo gyorsabb feldolgozás, simán működik és a tapasztalat is azt mutatja, hogy a dual hatékonyabb..de ez logikus is, olvass utána, hogy mi a különbség a single és a dual channel között.
Nem véletlen a két vagy négy illetve az ennél több magos CPU-k terjedése sem..persze egy szint felett már elenyésző a leadott teljesítménykülönbség, de attól még van különbség.

(#5147) steele80 válasza Góliát (#5145) üzenetére


steele80
senior tag

Ekkora eltérésnél a késleltetés irreleváns, itt a tesztkörnyezet és a gép komponensei számítanak. A tesztek alapján én is óriási változást vártam a 2400-ról 3200-ra fejlesztéssel, de csalódtam. Ha tisztában lettem volna ezzel, akkor marad a 2400 és az éves sörkeretem.

(#5148) zzola válasza Popes (#5136) üzenetére


zzola
félisten

Nem. A DC minimális növekedést hoz csak...
+ ki az,aki egy 1080ti mellé 8GB-ot tesz?

Bár manapság bármi előfordulhat, miért lenne "kamu" a videó?

[ Szerkesztve ]

(#5149) Lendova válasza fuvi (#5144) üzenetére


Lendova
őstag

Épp a dual chanel volt a téma :) .

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#5150) l.skywalker


l.skywalker
félisten

DICE REVEALS MORE BATTLEFIELD 5 INFO! - 5th Class Possible, All Kit Weapons, Adrenaline Shot Gadget?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.