Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) Leon77


Leon77
őstag

A sima, meg a deluxe között mi az alapvető különbség? Vajon lesz upgrade lehetőség, mint a prémiumnál?

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#5952) voodoo98


voodoo98
addikt

Day0 patch már jön is box-ra. :C

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#5953) Lendova válasza fuvi (#5950) üzenetére


Lendova
őstag

Preorder bonus

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#5954) juve600


juve600
nagyúr

premier acces ha megvan akkor mikor lehet tölteni PC-re ?

(#5956) Lendova válasza juve600 (#5954) üzenetére


Lendova
őstag

Ha nagyon kiváncsi vagy a pontos időre, talán az előző oldalon szerepel. Amúgy meg holnap valamikor.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#5957) RudY válasza voodoo98 (#5952) üzenetére


RudY
addikt

Szóval ezt töltötte le a box, meg is lepett a ready to start, ami persze nem még nem indult be, de egy próbát megért. :DDD

(#5958) FollowTheORI válasza fuvi (#5950) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Ennyi:

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#5959) fuvi válasza Lendova (#5953) üzenetére


fuvi
senior tag

akkor ha jól látom a "Firestorm Ranger Set" az előrendelői bónusz
minden más szerepel a sima ill a delux listáján

[ Szerkesztve ]

(#5960) FollowTheORI válasza Leon77 (#5951) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Ennyi:

Van ez a weekly airlift cucc (kozmetikát ad főleg), meg egyéb skin csomagok stb.


[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#5961) voodoo98 válasza juve600 (#5954) üzenetére


voodoo98
addikt

Holnap 14:00-tól preload PC-re. Itthoni idő szerint.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#5962) Lendova válasza fuvi (#5959) üzenetére


Lendova
őstag

2-3 hónapja reklámozták, azóta nem tudom, hogy hova lett.
Lehet benne van az előrendeli outfit-ek között, lehet nincs.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#5963) #07746304 válasza Lendova (#5962) üzenetére


#07746304
törölt tag

Emailben ez jött nekem:

(#5964) peterson79 válasza FollowTheORI (#5960) üzenetére


peterson79
őstag

Ez a Deluxe csak nekem tűnik feleslegesnek? Értem Én, hogy outfit meg mittomén...öreg vagyok már Én az ilyenhez :D
Ja, meg az, hogy hamarabb lehet játszani? vagy már keverem a premier access-el?

(#5965) FollowTheORI válasza peterson79 (#5964) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Hát ez nézőpont kérdése, az EA most ebből tervezi hogy megél...

Nyilván aki nem szereti az ezzel buzulást, vagy nem "kompletionista" gyűjtő, azoknak felesleges megvenni.

Hosszútávon sem hiszem hogy bármi másban többet adnak majd a Dlx vásárlóknak.
Max ebből a weekly cuccból lesz több, vagy a ládákat adó assignmentekből.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#5966) #07746304 válasza FollowTheORI (#5965) üzenetére


#07746304
törölt tag

Amúgy nem tudom miért törölték el az éves bérletet... ott egyértelműbb volt. Lehetett választani, hogy akkor valaki csak az alapot akarja, és később vásárol e éves bérletet.... itt meg vagy az alapot veszed és akkor kb hiába gondolod meg magad, nincs Upgrade, vagy a Deluxe-ot.

Már én előkészítettem az SSD-n a helyet neki :D

[ Szerkesztve ]

(#5967) #65537792 válasza peterson79 (#5964) üzenetére


#65537792
törölt tag

Delux-al 5 nappal korábban nyomhatod. Nov.15.

(#5968) Lendova válasza #07746304 (#5966) üzenetére


Lendova
őstag

A bétából kiindúlva, ez alá is kvázi felesleges az SSD. Persze ha van helyed, miért ne.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#5969) Gery9112 válasza peterson79 (#5964) üzenetére


Gery9112
őstag

A Deluxe kiadás ezért van.

[link]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#5970) FollowTheORI válasza #07746304 (#5966) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Mert annak a lényege a pályák voltak, ami rendkívül közösségromboló lett az utóbbi időben... minden játékból ami multi eltűnt az ilyesmi.

Főleg most hogy mindenféle kampányokat terveznek, nem lenne jó, ha nem mindenki érné el őket vagy kesen lennének csak rá.

Jobb ez így. :)
Én örülök neki... még ha így kevesebb térkép is lesz, de azokon legalább mindig lehet majd játszani (remélem), nem hal ki 1-2 hónap alatt.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#5971) #07746304 válasza Lendova (#5875) üzenetére


#07746304
törölt tag

:DDD

(#5972) #07746304 válasza FollowTheORI (#5970) üzenetére


#07746304
törölt tag

Mondjuk ha már így felhozódott. A Single ad 8-10 óra játékidőt. Viszont irdatlan sok munka van vele a készítők részéről. Kell egy jó sztori, jó zene, és hát ugye megcsinálni jól. Sok della, és idő. Ne feledjük, hogy a Battlefield sorozat korábban multiorientált játékként indult, PC-n a BC2-vel kezdődött a CoD-osodás. Aztán BF3, BF4, BF1, és most az V. a CoD miatt kezdték a kampány módot erőltetni, de szerintem jobb lenne helyette 8 multis map... a kampányt kitolja az ember 1x, esetleg max 3x és annyi...

(#5974) atee válasza #07746304 (#5972) üzenetére


atee
őstag

Egyszer sem. :U

D-day 2002-01-04 01:54

(#5975) Leon77


Leon77
őstag

Szóval, ha pénteken veszek egy early accesst akkor tolhatom is egyből egy hónapig? Meg tudom venni előbb is úgy, hogy péntektől éljen? (még soha nem vettem)

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#5976) FollowTheORI válasza #07746304 (#5972) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Nos anno igen, biztos hogy a CoD meg a casual gamerek bevonzása volt a cél, akkor kezdett el a konzol is állandó platform lenni, így nem csoda.

Hogy miért erőltetik azt nem tudom, meg kéne kérdezni egyszer tőlük. :)

Mondjuk ha most bejön a BO4 single nélkül, lehet dobni fogják a következőnél.
Majd meglátjuk.

De az is lehet egyfajta techdemónak tekintik cégen belül is a menedzsment felé, ezzel tudják eladni mire képesek és hogy ne küldjék el őket.... passz. :D

És igen, énis jobban örülnék a több térképnek helyette, de méginkább annak ha azt az energiát a meglévő csiszolgatására tökéletesítésére fordítanák, hogy ami bekerül az legyen "kiforrott és jól megkonstruált, hibamentes". :K

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#5977) FollowTheORI válasza Leon77 (#5975) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Igen.
Nem.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#5978) Lendova válasza Leon77 (#5975) üzenetére


Lendova
őstag

Előre nem tudod megvenni.
Kalkuláld bele, hogy le kell még tölteni és aztán tolhatod. Holnap 14:00-tól indul a preload.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#5979) TXT


TXT
őstag

Mikortol lesz jatszhato 9-en itteni ido szerint sracok? :U

(#5980) #87082240


#87082240
törölt tag

Xboxra ma jött a 0day patch 6 GB körüli, így most 38,5 GB-nál áll a játék nálam.

(#5981) FollowTheORI válasza TXT (#5979) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Szerintem még ők sem tudják... :D

De elvileg szerintem 12-14 körül várható majd...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#5982) juve600


juve600
nagyúr

Üdv

Ha megveszem az 1 havi premium acces-t akkor ugy tudok játszani péntektől a játékkal.
Utána majd le kell mondanom az acces-t hogy ne vonja számlámról a pénzt az origin vagy automatikusan megszűnik amikor lejár az 1 hónap ?

:R :R :R

(#5984) warcat válasza juve600 (#5982) üzenetére


warcat
veterán

Ha rányomsz most, vagy 9-én akkor egyből vonja a 14.99€ vagy emennyibe kerül, ha nincs megadva fizetési mód, akkor bekér egy bankkártyát vagy Paypalt.
Automatán megújítós, tehát le kell mondanod,hogy ne vonja megint 1 hónap múlva,ezt egyből meg is teheted a fizetés után, a kifizetett hónap végéig aktív marad.

EA: It's in the crate!

(#5985) juve600


juve600
nagyúr

:R :R :R

gondolom lesz pénteken új Nvidia /AMD driver is :)

[ Szerkesztve ]

(#5986) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

135 oldal a változtatások és javítások listája a beta óta :Y [link]

/s

(#5987) CptAdamica válasza wjbhbdux (#5986) üzenetére


CptAdamica
veterán

Jöhetne már! Kíváncsi vagyok, hogy a Média mikorra szállítja ki. Addig max nézek gameplay-t. :)

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#5988) Dave567 válasza kisselandras (#5923) üzenetére


Dave567
addikt

Azt értem, mint a Codnál veszik rendesen, és a játékos tábora ki írtja, mert tudják ha BF vagy COD a neve, a rajongók úgy is megveszik... :((

Az hogy neked csak a cod széria jön be erről senki nem tehet

MW1/2 meg a WAW igen, be jött, nem véletlenül kapott magas értékeléseket, és az árát is megérte..
De nem tartom magam fanatikusnak, és nem kakilok be egyből mikor meghallom, hogy ki jön egy agyon hypolt játék.....

(#5989) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
ELég értelmetlen most ez, szóval ha előfizetek az Origin Premier Access-re, akkor nyomhatom a játékot anélkül, hogy előrendeltem volna?

Press "F" to pay respects.

(#5990) warcat


warcat
veterán

Na, BF1-nek közben vége, legalábbis egy jó időre míg a kocajátékosok akik ingyen bekattintgatták, megunják.
Másfél órán keresztül lépegettem (kör végén) a játékmódok között, és folyamatosan zéró balansz a csapatok összértéke között (ez egyik oldal teljesen reménytelen lezúzza a másikat).Végén, amikor egy elvesztett kör után a következő térképen fordítottunk, egyből kilépkedett a másik oldal, olyannyira,hogy a meccs is le lett fújva a közepén(rush).

Végülis ez is egy megoldás,hogy átzavarjanak a következő részbe...

EA: It's in the crate!

(#5991) warcat válasza Imilenni (#5989) üzenetére


warcat
veterán

Igen, 1 hónapig, vagy amíg fizetgeted ,addig játszhatsz vele.
Nyilván az a céljuk,hogy rászoktassanak, az hónappal (15€) is szépen behúzzák azt aki csak kipróbálná,vagy spórol és egyéb terjesztőtől szerzi be(a 40 eurós cdkeys árból mondjuk kapnak 30at meg mellé a 45 és már nem is rossz a biznisz).

A világ legkényelmesebb jövedelme az, ha valaki havonta,fixen utalgat neked, nincs "izgulás",hogy hány rész fog elkelni,van aki elfelejti lemondani, be se lép játszani és a semmiért megy a zsebre a 15€/hó, elhiheted, ki van ez találva.

EA: It's in the crate!

(#5992) Imilenni válasza warcat (#5991) üzenetére


Imilenni
addikt

Persze :D

Én inkább csak kipróbálás miatt szeretnék venni 1 hónapot :)
Köszönöm a választ egyébként!

Press "F" to pay respects.

(#5993) milan18 válasza warcat (#5990) üzenetére


milan18
aktív tag

Nem csak x-boxra ingyenes a Bf1?

(#5994) FollowTheORI válasza warcat (#5991) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Hacsak hirtelen nem mondják fel sokan, mert akkor meg cseszheted. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#5995) zzola válasza warcat (#5991) üzenetére


zzola
félisten

Aki nem mondja le, annak úgy kell! :DDD
Aki meg havonta fizet, az meg egyszerűen ostoba! :K

(#5996) blaca83


blaca83
őstag

Mivel érdemes fizetni az Access-t?
Simán kártyás vásárlás vagy inkább PayPal?

Van érdemi különbség a váltásnál, hogy valamelyikkel jobban megérné esetleg? :U

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#5997) FollowTheORI válasza blaca83 (#5996) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Az a legjobb ha a bankod vált... azt meg mindkét módszerrel el lehet érni, szóval tökmindegy melyikkel.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#5998) zzola válasza blaca83 (#5996) üzenetére


zzola
félisten

PP egyértelműen!

(#5999) k-adi


k-adi
nagyúr

Ha előfizetek az Access-re, akkor nyomhatom a játékot? Vagy még külön meg kell vennem a deluxe kiadást is a szomszéd cicájának? Jaj srácok nem értem mi van.. levegőt hogy kell venni?

Valaki már csinálhatna egy összefoglalót ide, amibe beleírja az Origin Access dolgokat. :K

(#6000) FollowTheORI válasza k-adi (#5999) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Ezt már megválaszoltuk párszor, meg szerintem elég egyértelmű a szolgáltatás leírásából és reklámjából is. :D

Elég az Access hogy játsz a játékkal (meg az összes EA játékkal ami benne van), amíg előfizető vagy.

De ha csak 1 hónapig fizetsz elő, hogy hamarabb játsz, akkor meg is kell venni, hogy tudj utána is játszani.
Öröm az ürömben, hogy -10% lejöhet az árból, ha azt is originen veszed meg (amíg előfizető vagy).

Összefoglaló meg nincs, mert nincs topicgazda. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.