Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33101) Illusion1010 válasza gergo0328 (#33100) üzenetére


Illusion1010
senior tag

És amikor kiszállok szépen lelő..... :DDD

(#33102) pohár


pohár
félisten

hoppá 21/13, és úgy hogy az összes zászlónk az ellenfél kezén volt, csapatból a 2. lettem, legjobb stat eddig :DD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33103) gergo0328 válasza Illusion1010 (#33101) üzenetére


gergo0328
senior tag

hát arra vigyázni kell de hamarabb meglesz a tank.

(#33104) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Volt ma egy vicces jelenetem. Isla-n támadóban behúztuk a második páros mcomot is. Utána kap az ellen Hind-et...ilyenkor előszeretettel törnek a védők helikopterrel a hátunkba, így is volt. Én megkínáltam őket At4-el ami be is talált. A kiugró emberünk meg a vízben landolt, erre én meg kiszaladtam a móló végére, mert ott érhettem el. Közben nyílegyenesen arra úszott, mikor meglátott megállt és nem ment semerre. Én meg scrolloztam neki a fegyvereket, hogy na most mivel öljelek meg. :DDD Tűrte is, 1x bemozgott de aztán mondom nem szivatom tovább beleküldtem 2-t az mp443-al. :C

(#33105) BigStraw válasza F_Zolee (#33104) üzenetére


BigStraw
senior tag

Vicces lehetett :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#33106) gergo0328 válasza F_Zolee (#33104) üzenetére


gergo0328
senior tag

tudta hogy esélye sem lehet ezért megadta magát amikor meg megmozdult jelezte hogy azzal a fegyverrel:D

(#33107) Źşë' válasza F_Zolee (#33104) üzenetére


Źşë'
addikt

tudta hogy itt a vég :DD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#33108) eugabesz válasza F_Zolee (#33104) üzenetére


eugabesz
őstag

Nekem tuti nem sikerült volna,vagy lelőttek volna hátulról,vagy meghal előtte (suicide),kell ehhez a játékhoz nem kis szerencse is...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#33109) Sósperec


Sósperec
tag

hali újra!

megkaptam ajándékba a bc2-t :U :)
felraktam, épp updatel, EA oldalán csináltam fiókot.
mi kell még? ennyi vagy még valami progi? :))

(#33110) Źşë' válasza Sósperec (#33109) üzenetére


Źşë'
addikt

belépsz és élvezed a lag tömör gyönyörét :DD szűrőknél Európai szervereket keress, mert azok kevésbé lagzanak

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#33111) Sósperec válasza Źşë' (#33110) üzenetére


Sósperec
tag

oké köszi. :))

[ Szerkesztve ]

(#33112) Sósperec


Sósperec
tag

de lehet vennem kell még majd ramot +ba mert kevés amim van.
29-40fps most mediumon. :D de még így is szép a látványa.

(#33113) Xaels válasza Sósperec (#33112) üzenetére


Xaels
félisten

A RAM nem fog sokat segíteni. Az a 3magos CPU ami megfogja, de attól a VGA-tól se várj sokkal többet Multiban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#33114) Sósperec válasza Xaels (#33113) üzenetére


Sósperec
tag

ez van ezt kell szeretni.
azt a vga-t meg havertól vettem 4e Ft-é :DD
ennél jobbat nem tudtam összerakni mert nem volt több pénz. nem is lesz.

(#33115) gergo0328


gergo0328
senior tag

Még pár oldallal ezelőtt linkelgettünk pár igazán sz@r zenét. Én megtaláltam a legrosszabbat. Ahogy a címből is kiderül ezt nem lehet megemészteni.

(#33116) bognar110


bognar110
őstag

[link] Lehet folytatom? :F

(#33117) Sósperec


Sósperec
tag

jó ez a játék :))
igaz ölni nem tudok senkit. 0/10 v 0/20 körül szokott lenni a statom általában :(((
most én vagyok ilyen béna vagy a játék ilyen az elején??? :F

[ Szerkesztve ]

(#33118) Gonz0 válasza Sósperec (#33117) üzenetére


Gonz0
tag

Te vagy béna ;] :DDD

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#33119) vakondvok válasza Sósperec (#33117) üzenetére


vakondvok
tag

én is majdnem ilyen aránnyal kezdtem, bár azért 6-8-10et öltem kb :D most ilyen lvl 5-6 fele volt, hogy első helyen is voltam (jobb fegyverek, meg kis gyakorlás). amúgy vannak noob szerverek lvl limittel és ott könnyebb valamivel fejlődni :D (legalábbis én inkább még azokon játszom :) )

(#33120) Sósperec válasza Gonz0 (#33118) üzenetére


Sósperec
tag

kössz :D

(#33121) Dtomka válasza Sósperec (#33120) üzenetére


Dtomka
veterán

majd belejössz.....nekem sem túl jó ~ 1.5 a D/F ratio-m

(#33122) Sósperec


Sósperec
tag

kezdem érezni a játékot :DDD
előbb osztottam ki 2 no zoom fejest és a K/D ratiom 1.0-ra felhúztam. :))

(#33123) Źşë' válasza Dtomka (#33121) üzenetére


Źşë'
addikt

ha hozod az 1es arányt az már jónak mondható! azaz nem vagy se rossz se jó :) viszont ez a játék nem mondható verseny képesnek, mert ahogy a forma 1ben számítanak az ezred másodpercek úgy itt is, szóval komolyabb nemzetközi versenyeknek csak akkor látnám kizárólag értelmét ha az összes ember egy szerveren ülne jó pingekkel ráadásul egy szobában azaz hálózaton! manapság divat ez az elkúrom a multit dolog, ahány játék annyiféle elcseszett megoldás, és ez köszönhető a konzoloknak is (szvsz) első soron, mert hol volt pl a gfwl is azelőtt, nem is beszélve a lobbys megoldásokról... jól bevált dedikált szerveres dolgok, ahol még moddolni is lehetett, na nem rugaszkodok el ennyire a témától már :)

am K(ill)/D(eath) a ratio, gondolom te death/fragra gondoltál :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#33124) q13579


q13579
senior tag

Sziasztok.

Punkbuster-es szerveren létezik bármilyen féle fajta cheat?

Pár hónap kihagyás után pár napja megint játszom, de mintha teljesen megváltoztak volna a viszonyok. Egyszerűen hihetetlen hogy szednek ki egyesek. Még lőni sem tudok, már halott vagyok. Vagy hogy beleeresztek jopárat mellé gránátvető és nem halott.

Lagzik a játék, vagy tényleg cheat félét szimatolhatok?

(#33125) eugabesz válasza q13579 (#33124) üzenetére


eugabesz
őstag

Egyszerűen kijöttél a gyakorlatból...chat felület nincs a pb-nek,nem tudnák kezelni,moderálni a napi több ezer üzenetet.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#33126) 7600 GS válasza Sósperec (#33122) üzenetére


7600 GS
addikt

Látom te is kecskeméti vagy, akkor felveszlek a barátlistába. :DDD

(#33127) Źşë' válasza q13579 (#33124) üzenetére


Źşë'
addikt

valószínű hogy van lag is, próbálkozz HC- szervereken, valószínűleg ott kevésbé tapasztalod majd

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#33128) Sósperec válasza 7600 GS (#33126) üzenetére


Sósperec
tag

okés :DDD

(#33129) ADAM1337 válasza gergo0328 (#33100) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Még se lesz vidi, felvettem xfire-el, majd lekonvertáltam xvid 720p-be ahogy kell és youtube nál feldolgozás után hibát dob... :((

(#33130) Źşë' válasza ADAM1337 (#33129) üzenetére


Źşë'
addikt

attól független még lehet jó, nekem is volt már ilyen

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#33131) Sósperec


Sósperec
tag

miért van az hogy ha én megakarok ölni valakit az b@szik meghalni. egy tárat belelőttem, mind el is találta de nem. ő meg 2-3 lövésből leszedett. :(((
:F :F

(#33132) ADAM1337 válasza Sósperec (#33131) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Magnum ammo meg tapasztalat.

(#33133) F_Zolee válasza Sósperec (#33131) üzenetére


F_Zolee
veterán

A mind el is találta az már túlzás. Ha ráfekszik az ember a tüzelésre akkor aztán olyan szinten szór a fegyver, hogy fele se talál be. Kis sorozatokat lőjél fej tájékon és akkor bőven elég egy tár is.

(#33134) F_Zolee


F_Zolee
veterán

A fene vinné el. Épp egy jó csíter körön voltam(20/1) mikor kifagyott a gép. :((( Pont előtte írták be, hogy hi cheater. :) Multigaming szerveren se volt még ilyen mázlim.

(#33135) pohár


pohár
félisten

rájöttem hogy az Ohamán vagyok a legjobb, most egy 18/8-at csináltam, ott nagyon tudok valahogy :F :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33136) pohár válasza pohár (#33135) üzenetére


pohár
félisten

akarom mondani Oasis :))
nektek mekkora volt a legnagyobb destruction killetek? én pont itt csináltam éjszaka egy hármast :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33137) Def26 válasza pohár (#33136) üzenetére


Def26
félisten

Nekem is három volt, csak éppen a saját csapattársaimat öltem meg. :DDD UAV -vel kilőttem egy falat erre a ház ráomlott az éppen m-com -ot élesítő kollégákra.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#33138) pohár válasza Def26 (#33137) üzenetére


pohár
félisten

én Oasison lőttem ki az A épületet, éppen vissza akartuk foglalni jogos tulajdonunkat, na mondom egy rakétát elbír ez a házikó... hát annyira elbírta, hogy össze is dőlt, -3 ember ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33139) nandor90


nandor90
csendes tag

Amugy a multkor vkit. erdekelte pontossan mit csinal az MD5-os tool.

Ellenorzi a játékosok pc segítségével hash algoritmusok altal ismert csalas programokat.

(#33140) Źşë' válasza Sósperec (#33131) üzenetére


Źşë'
addikt

akkor találja el ha ki is jelzi :)) - egy ilyen kis szálkereszt jelzi a találatot... mondjuk HC-n perpill nem tudom h van -e, de a játék híres a laggról is! és a hibákról, egy időben kegyetlen volt a hitbox... ezt nem kell részletezni, mert egy fos! ugye úgy tudsz kevesebb tölténnyel frag-elni ha magnum ammot használsz, nálam ez már alap, mást nem is használok abban az oszlopban - megnő az esélyed arra hogy te szeded le őt

utóbbi peccsel szűnt meg talán legjobban, de azért még mindig van! és sztem kiirtani nem fogják! ilyennek kell elfogadni ezt a játékot.. sajna ez engine hiba+annak a hátránya hogy a szerverek a fenében vannak szvsz - tegnap akasztott ki 2 ilyen késeléses dolog amit az utolsó vidiben mutat is... egyik pont egy olyan lámánál aki osztotta az észt de az áldást kevésbé... fentről ugrottam rá, bökök, erre semmi, elkezdek lőni, de cseszhettem és ő lőtt le :/ az ilyen hibáitól megy bennem fel a pumpa, a játék piszkos jó, de az ilyenek az élvezet rovására mennek

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#33141) Bati0501 válasza Źşë' (#33140) üzenetére


Bati0501
őstag

Pont ma este velem is ez volt.A késes... :Y :W :o

(#33142) vakondvok


vakondvok
tag

Akkor nagyon várom hogy "unlock"-oljam a magnum töltényt, mert egyelőre 2-t kell lőnöm a sniperrel minimum ha meg akarok ölni valamit és olyan bosszantó, hogy el is találom az embereket, de simán túlélik és ott kell üldöznöm, hogy még1-et belelőjek. Így még arra jó, hogy ha belelövök valakibe, könnyebben megtalál és sz@rrá lő :)

(#33143) Źşë' válasza vakondvok (#33142) üzenetére


Źşë'
addikt

T-88 jó mert pontos és gyors, fejre jól lehet vele célozni

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#33144) Bati0501 válasza vakondvok (#33142) üzenetére


Bati0501
őstag

De ha jól tudom,még a legerősebb mesterlövészes fegyverből is kettőt kell vkibe lőni,h meghaljon,hacsak nem fejbe ment a golyó.

Źşë':A meggymagozó? :B ;)

[ Szerkesztve ]

(#33145) Źşë' válasza Bati0501 (#33144) üzenetére


Źşë'
addikt

nem az lmg hanem a sniper változat:)) de amúgy a meggymagozó is remek választás :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#33146) pohár válasza Źşë' (#33143) üzenetére


pohár
félisten

nekem néha két golyó sem elég M95-tel, Magnum golyókkal... igaz, akkor Panamán C-ről B-re lövöldözök :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33147) Bati0501 válasza Źşë' (#33145) üzenetére


Bati0501
őstag

:K ;)

(#33148) vakondvok


vakondvok
tag

Hát majd belejövök, de most (főleg ma) inkább csak mások frag-jeit gyarapítom : D

+akkor megpróbálom a t-88-al, most úgy is megszereztem a 12x távcsövet! yeah hátha azzal jobb lesz kicsit :)

[ Szerkesztve ]

(#33149) pohár válasza vakondvok (#33148) üzenetére


pohár
félisten

szerintem annak az alap távcsöve és a 12x ugyanannyi, nem? vagy ami alapból a fegyón van, az mekkorát nagyít? :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33150) Xaels


Xaels
félisten

Ma is kicsit játszottam. Megvolt egy szint lépés. A hülye szabályokkal meg adminokkal ma is meggyűlt a bajom.

Egyik szerver, felcsatlakozom majd kb. 5mp élet után Kick a jutalmam, indoklás: "Keressek a saját országomból való szervert..."

Másikon, oltom az adminokat 14-es killstreak és medic hullákkal volt kikövezve az utam. Az egyik tetőről lőtt az egyik, hogy rálássak felugrottam és persze adta a fejest az XM8 amire egyből Kick lett a jutalmam arra hivatkozva, hogy "No Bunny Hopping"...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.