Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32801) sith7 válasza ciry (#32799) üzenetére


sith7
nagyúr

Most 2 percig szégyeld magad :D

(#32802) bognar110 válasza apollo12 (#32798) üzenetére


bognar110
őstag

A betaban majd kapunk úgyis egy kis falatot a játékból.

(#32803) Lewzke válasza bognar110 (#32802) üzenetére


Lewzke
őstag

Az mikor indul?

(#32804) sith7 válasza Lewzke (#32803) üzenetére


sith7
nagyúr

szeptember 11. - e rémlik :U

(#32805) Źşë' válasza Lewzke (#32794) üzenetére


Źşë'
addikt

totál nekem is ez a véleményem, olyan crysis2 es (az meg cod-os) feelingű videók... csak egy a cél hogy fregelj, semmi objektív... nem tudom, ott lövöldöznek a parkban sziklák / dombok mögül egymásra... bc2 azért más tészta, az a pusztítás, robaj, süketség ami van egy robbanás után - valahogy jobban lejött anno a bc2 első multi videójából amiben atakama desert A pontja volt látható - de mondjuk itt mintha erőteljesebb lenne a basszus és süketelés

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#32806) gergo0328 válasza sith7 (#32804) üzenetére


gergo0328
senior tag

na akkor várom is meg nem is szeptembert:D

(#32807) bognar110 válasza Źşë' (#32805) üzenetére


bognar110
őstag

Hú ezt a videót hányszor megnéztem anno :)

(#32808) Dtomka


Dtomka
veterán

sziasztok!
Nem lesz rossz a BF3 de 1 biztos, a BC -ra jobban hasonlit mint a BF2 re! Addig egy 22" monitort be kellene szereznem:)!

[ Szerkesztve ]

(#32809) apollo12 válasza Dtomka (#32808) üzenetére


apollo12
veterán

na már várom :C

(#32810) Fl3x


Fl3x
aktív tag

Nem tudjátok véletlenül hogy a játék a letöltött pachet hol tárolja?

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#32811) eugabesz válasza Fl3x (#32810) üzenetére


eugabesz
őstag

Sztem a spájzban,de én szétnéznék az előszobában is a helyedben... :K :B

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#32812) Syz


Syz
senior tag

A célkeresztet csak hardcore módban lehet eltüntetni a képernyőről BFBC2-ben?Nincs valami sys fájlos megoldás?

[ Szerkesztve ]

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#32813) Źşë' válasza Dtomka (#32808) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem csak azért látod így mert a logók és jelölések szinte ugyan azok, am sztem ez a hentelés meg sziklák/dombok közül való kikukucskálás tiszta kall of dutyi / nagyon tré ez a gém mármint a cod, az új részéért elkérnének 14990- et galaxisban, de nem csak ott - és akciósan lesz 11990- kemény dolog a kapzsiság, ugye activision?!

(#32810) Fl3x elvileg a Package mappában + asszem van még egy kisebb terjedelmű mappa is (ha uninstallod akkor látni fogod h miket hagyott fenn, ugye értelem szerűen amit letölt azt nem tudja uninstallni)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#32814) bognar110 válasza Dtomka (#32808) üzenetére


bognar110
őstag

Énis várom már jöhetne.

(#32815) Fl3x válasza eugabesz (#32811) üzenetére


Fl3x
aktív tag

köszi az infót :DDD :DDD spajzban megtaláltam 2 polcon volt :P

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#32816) Gonz0


Gonz0
tag

Ezt már láttátok? Mennyire menne ez PC-n?

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#32817) Źşë' válasza Gonz0 (#32816) üzenetére


Źşë'
addikt

tuti h más pcn az irányítás, kb mint a rásegítés célzás - de ez látszik is picit, leszáll és nem borul fel :DDD akkor megdönti a heli orrát és vissza is tudja hozni hamarabb, nem csapódik be a földbe..

ilyet szól a srác megveti a baserapet, meg nem is szokott erre ott köröz az enemy bázisa felett ráadásul még vissza is meg :U idi*ta!

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#32818) Gonz0 válasza Źşë' (#32817) üzenetére


Gonz0
tag

Nem pont erre gondoltam, én ha földhözcsapom a helit, akkor baromi nagyokat sebződik.. az irányítással nincs gondom, a tankokat eltalálom vele simán :) Viszont a levegőben roadkillt tuti ki fogom próbálni.. az vicces :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#32819) gergo0328 válasza Gonz0 (#32816) üzenetére


gergo0328
senior tag

Ez nem menne PC-n mert szétlőnénk AT4-el:D Amúgy igaz. Ha levágod a földre a akkor vagy felborul vagy felrobban... :W

Én próbáltam elütni de sose sikerült elütnöm senkit se:D :B

[ Szerkesztve ]

(#32820) madgie


madgie
titán

Érdemes megnézni a top játékosokat a statoldalakon, konzolon tízből nyolcan helikirályok. Tuti könnyített az irányítása.

(#32821) Źşë' válasza Gonz0 (#32818) üzenetére


Źşë'
addikt

igen erre pont ki is egészítettem még a szerkesztési időben - más mint a pc

(#32819) gergo0328 meg ha elütsz valakit akkor az nagyobb eséllyel éli túl mint sem hogy belehalna! átolvad a kocsin keresztül! :D áh pcn kegyetlen sok a bug, ami szvsz lagnak tudható be első soron

(#32820) madgie meg ugye a másik amit Tóbi is írt, pc-n előbb meghalna, kiskirályt játszik a levegőben! ő a levegő királya a "noob" kontrolleresek között

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#32822) hibavissza


hibavissza
veterán

Hali!

Találkozott már valaki olyannal, hogy a szerveren nincs csak alap fegyvered, amúgy tegnap még megvolt minden, a játék is úgy mutatja mindenem megvan, a szerveren meg csak alap dolgok..... :F

(#32823) Źşë' válasza hibavissza (#32822) üzenetére


Źşë'
addikt

vannak ilyen szerverek, sztem pont a magas rangúak végett, akiknek megvan az egész fegyverarzenál

olyan szerverek is vannak ahol ugye nincsenek járművek, mert tiltva vannak - ezeket sem értem meg soha

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#32824) gergo0328 válasza hibavissza (#32822) üzenetére


gergo0328
senior tag

áááá most van valami gond a játékkal mert most netezés közben hallgatom a többieket és panaszkodnak hogy csak alap fegyverek meg hogy volt 17 kill-je most meg 2/1-e van másiknak is meg harmadiknak is. Teljesen lenullázódott játék közben a statja a másik meg hogy 3X halt és még mindig csak 1-et ír ki..

(#32825) ///Krisz\\\


///Krisz\\\
senior tag

Nálam van a hiba vagy nektek is ezt csinálja? Egy év mire bejelentkezek utána ha csatlakozok egy szerverhez és töltene be egyszerűen kidob azzal, hogy "loss connection..." vagy ha nagy nehezen belépek akkor kirúgnak azzal, hogy túl magas a pingem már 4 szervernél is ezt csinálta. Nem értem a dolgot, mert lefuttattam egy speedtest-et is és egy speedmeter-t is és hibátlan a netem. :F

(#32826) Dtomka: Na ez jó, akkor nem nálam van a baj. ;] Mondjuk sejtettem is, mert egy másfél órája még vígan aprítottam a népet, most meg....

[ Szerkesztve ]

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#32826) Dtomka válasza ///Krisz\\\ (#32825) üzenetére


Dtomka
veterán

kb 30 perce szenvedek, de ezek szerint akkor nem csak nálam tüntek el a megszerzett rangok és fegyverek (49 rang)
modemet újraindítottam, aztán a gépet, de tudtam, hogy a gémmel van vmi mert a net küldött, bár a FF FunFight) szerverre elöbb fel tudtam menni...:)!

(#32827) Źşë' válasza gergo0328 (#32824) üzenetére


Źşë'
addikt

igen itt is, elég sokan panaszkodnak a szerveren is.... grat EA

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#32828) hibavissza válasza gergo0328 (#32824) üzenetére


hibavissza
veterán

Ok, akkor megnyugodtam...volt pár baserépázásom, ami után kidobtak, azt hittem meghekkelték a statom... :R :DDD 20 ezret nyomtam egy menetben :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32829) -conrad- válasza Gonz0 (#32816) üzenetére


-conrad-
addikt

Nem gondoltam volna hogy ennyire tápolt a heli xboxon.. pc-n esélyed nincs egy sorozattal leszedni a tankot heliből, meg sokkal nehezebb az irányítása is - van xbox gamepadom, még azzal is ha pc-re kötöm. Viszont ez a járműveket bekeretező vacak ami miatt kb. mindig talál ez csak xboxon van, nem valami perk ugye?

ui.:
nekem is lehalt minden, alap fegyverek, bár megmaradt a lvl30 de akkor sincs semmi...
Illetve még1 kérdés: ha garand-ot akarok akkor azt hogyan lehet megszerezni? nekem a CE kiadásom van meg a játékból, anno kezdésre volt 2 egyedi fegyó stb.

[ Szerkesztve ]

(#32830) gergo0328 válasza -conrad- (#32829) üzenetére


gergo0328
senior tag

Helit 2 sorozatból lehet kiszedni vagy V alt W-el 1 sorozat+1 hell fire rakéta és kész!

(#32831) Źşë'


Źşë'
addikt

nem is számolja a statot se

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#32832) hibavissza válasza Źşë' (#32831) üzenetére


hibavissza
veterán

1-ről indulok..mint közlegény és csak a death számláló müxik. számoltam, így egyesként volt 23/3-as K/D-m...azé nem olyan rossz :DDD ..jó móka volt. DE MOST MÁR FÉLRE A TRÉFÁVAL EA :DDD

Tényleg, a szervereken van xbox és pc vegyesen v nem koedukált?

[ Szerkesztve ]

(#32833) hibavissza válasza gergo0328 (#32830) üzenetére


hibavissza
veterán

hellfire V-re jön elő? én azt sem tudom, hogy lehet UAV-ból géppuskázni? a tankból v heliből nincs külső nézet?

(#32834) gergo0328 válasza hibavissza (#32833) üzenetére


gergo0328
senior tag

külső nézet a C és a V pedig a hátra felé nézet. Géppuskázni UAV-ból és tankból (sofőrként) v alt W-el tudsz lőni (perk3-ként beteszed) és a jobb egérgombbal tudod használni.

(#32835) Edem05


Edem05
őstag

Ha valakit érdekel itt van az Xbox-os helikirály Stat-ja. :U

(#32836) bognar110 válasza Edem05 (#32835) üzenetére


bognar110
őstag

Nagyon karaly a srác ! :C

(#32837) gergo0328 válasza Edem05 (#32835) üzenetére


gergo0328
senior tag

Hát igen szarrá tudja alázni a béna Xbox-os népet a helivel mert nincs aki kilője. Ugyan ezt nem csinálná meg PC-n mert már a legelején kilőtték vna.

100 ezer killje van ebből 70ezer helivel, azaz 70%-ban csak azzal ölt így nem csoda hogy ilyen a K/D-ja

(#32838) bognar110 válasza gergo0328 (#32837) üzenetére


bognar110
őstag

Kikapcsolt monitorral van ilyen statom ehhh :) CSak poén. Hát igen konzolon könnyebb játszani, persze sok gyakorlás után mert az analogot fps játékoknál szőrnyű irányítani.

[ Szerkesztve ]

(#32839) hibavissza válasza gergo0328 (#32834) üzenetére


hibavissza
veterán

lehet a perket váltani menet közben? hiába választottam ki a töltényes perket a járművekhez csak a tank toronygéppuskáját hívta elő az UAV-ét nem. van valahol ezekről a perkekről valami leírás? THX

A multi része még mindig nem jó. Nem jó kampány ez az EA-nak így a BF3 előtt... :(

(#32840) Def26 válasza madgie (#32820) üzenetére


Def26
félisten

Mivel én nyomom boxon is (néha), tudom, hogy könnyebb a játék. Sokkal nagyobb az emberek hitboxa is. 1cm -el a feje mellé lősz és kapod a headshotot. Helivel simán kiirtod a féket. PC -n ez ugye lehetetlen, mert egyből robbansz.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32841) eugabesz


eugabesz
őstag

Jelentem az IRAM szerver valószínűleg a hónap végén megszűnik...majd ha kijön az új bughalmaz,elindítjuk abban a formátumban.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#32842) F_Zolee válasza eugabesz (#32841) üzenetére


F_Zolee
veterán

Kár. Mondjuk az utóbbi időben eléggé kihasználatlan volt. Ezért is nem tudtam felmenni. Köszönjük az eddigieket!

(#32843) Dtomka válasza eugabesz (#32841) üzenetére


Dtomka
veterán

mi az oka?amúgy az a baj hogy alig van magyar szerver, squad death matchet egyien sem lehet játszani...

(#32844) eugabesz válasza Dtomka (#32843) üzenetére


eugabesz
őstag

Ahogy Zoli is említette,nem nagyon használjuk már,csak pénzkidobás lenne...
örültünk,hogy volt akinek szerzett kellemes élményt is.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#32845) Źşë' válasza Edem05 (#32835) üzenetére


Źşë'
addikt

ez egy marharépa!

MI-28 HAVOC

* Kills: 31,701

AH-64 APACHE

* Kills: 40,755

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#32846) Dtomka válasza Źşë' (#32845) üzenetére


Dtomka
veterán

nekem 31 ezer ölésem van mindennel..sztem napi 10-12 órában nyomja...:)

(#32847) gergo0328 válasza Dtomka (#32843) üzenetére


gergo0328
senior tag

A B.B klán szerverén néha SQDM van:D

(#32848) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Az legfrissebb patchel jött azért némi újítás. Bekerül plusz egy szakma. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32849) Zolás válasza F_Zolee (#32848) üzenetére


Zolás
addikt

Védőfelszerelés nélkül!! :Y Csak meg ne lássa egy ellenőr :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#32850) pohár válasza F_Zolee (#32848) üzenetére


pohár
félisten

:D :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.