Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33901) Def26 válasza pohár (#33900) üzenetére


Def26
félisten

Neked ez valami gyengéd? :U Csak azért kérdem, mert a múltkor is ezen lovagoltál.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#33902) pohár válasza Def26 (#33901) üzenetére


pohár
félisten

hát apám azért Írországot Ír Országként... :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33903) Def26 válasza pohár (#33902) üzenetére


Def26
félisten

Jó, én értem, csak gondoltam megjegyzem. Lépj tovább ezen a gondon, és éld az életed mint más rendes ember. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#33904) Sanastus


Sanastus
csendes tag

Üdvözletem, akadt egy olyan problémám, hogy amikkor a játék főmenüjében nézzem a rangom ott 7-es szintű meg a hivatalos oldalon is, de ha a játékba belépek ott egyszerűen úgy kezel mintha még nem is játszottam volna, az eddig megszerzett fegyvereim nincsenek ott, sem a rangom, csak a veterán pontom és annyi, ez most mi ? Előre is köszönöm a válaszokat.

(#33905) grrpowa válasza Sanastus (#33904) üzenetére


grrpowa
aktív tag

Valami bug nekem is volt ma majd javul gondolom az EA val van valami gond

0631 7710098

(#33906) Sanastus válasza grrpowa (#33905) üzenetére


Sanastus
csendes tag

Értem, nagyszerű, köszönöm a válaszod.

(#33907) SimonYana


SimonYana
addikt

Na menjetek a bánatba! most dobtatok ki a magyar szerverről , hogy 3 sniper!!!!
Mekkora hazug ládák vagytok bakker!!!
Akinek nem inge ne vegye magára akinek meg az az rohadjon meg és tiltson ki nyugodtan!
Hánynom kell az ilyenektől!

® SimonYana ®

(#33908) gergo0328 válasza SimonYana (#33907) üzenetére


gergo0328
senior tag

Azért azt elmondhatnád melyik szerver is volt ez?! :F

[ Szerkesztve ]

(#33909) gergo0328 válasza SimonYana (#33907) üzenetére


gergo0328
senior tag

2X :W

[ Szerkesztve ]

(#33910) F_Zolee válasza SimonYana (#33907) üzenetére


F_Zolee
veterán

Mondjuk már nem azért de kidobni nem szoktak embert e miatt. Csak az autoadmin öl meg. Nálad érdekes módon kick jár?

(#33911) grrpowa válasza gergo0328 (#33909) üzenetére


grrpowa
aktív tag

Hát én kb 2 honapja játszom de magyar szeron talán 2x voltam holl lehet azokat megtalálni :F

0631 7710098

(#33912) SimonYana válasza gergo0328 (#33909) üzenetére


SimonYana
addikt

Mivel az elmentett szerón játszottam amit ti ajánlottatok így egyértelmű melyik szerver!
De éppen arról volt szó , hogy ilyen nincs nálatok! Akkor ez mi? Vagy ne legyen senki , vagy ne döntsétek már el melyik kasztot akarom játszani!
Biztosan valamelyik 50-es véletlen fejbe lőttem!
Én sem sírok , ha 10 szer lövök belé és elszalad!
Mindegy gyerekek! Osszátok csak el ki lehet a sniper és kinek kell megdöglenie!
Megoldom!
Kiléptem!
Szebb jövőt! :W

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#33913) gergo0328 válasza SimonYana (#33912) üzenetére


gergo0328
senior tag

Hát nálunk [B.B] szerveren biztos nem volt ilyen esetleg a Multigaming I-en amit itt ajánlottak. Hát igen a kiskirályok még mindig léteznek

( Ha mégis B: B szerveren voltál utána nézek hogy mi is történt vagy ki csinálta bár ezt kétlem) :F

[ Szerkesztve ]

(#33914) gabipaci válasza F_Zolee (#33910) üzenetére


gabipaci
addikt

Biztos két sniper fegyver volt nála egyszerre, és a program megzavarodott :))
Én nem nagyon tudok olyan szerverről (külföldiről sem) ahol siper limit ban-ra lenne beállítva.

(#33913) gergo0328:esetleg a Multigaming I-en amit itt ajánlottak. Hát igen a kiskirályok még mindig léteznek - köszi... :(((

Logitech hardware tester

(#33915) sith7


sith7
nagyúr

Mi van gyerekek ... nálatok is nagyon meleg van ....? :U

(#33916) gergo0328 válasza gabipaci (#33914) üzenetére


gergo0328
senior tag

Én nem mondtam hogy te lennél azt és még az se biztos hogy nálatok volt ez. Ezt úgy általánosan mondtam, viszont eddig nagyon úgy néz ki nálatok volt ez a hiba.

sith7: igen de a sör elviselhetővé teszi:D

[ Szerkesztve ]

(#33917) SimonYana válasza gergo0328 (#33913) üzenetére


SimonYana
addikt

Multigaming [ I.](HUN)
Ezt ajánlotta valamelyikőtök , de bekaphatja a fuvaroslóét! :W
Felmérgelt rendesen!
Úgy sajnálom szegény 50-est , hogy én kis kezdő véletlen 100 lövésből egyszer fejbe találtam! Mi lesz most vele! Sír Anyunak! :O

® SimonYana ®

(#33918) gergo0328 válasza SimonYana (#33917) üzenetére


gergo0328
senior tag

Gabipaci: Szval?! procont én visszanézném.

Sith7:nem mert az sz@r, inkább egy finom Dreher:D

[ Szerkesztve ]

(#33919) sith7 válasza gergo0328 (#33916) üzenetére


sith7
nagyúr

citromos Gösser ?! ;] :K

(#33920) Def26


Def26
félisten

Miért tűnik el állandóan a specact kit? F@szom! Ilyenkor az összes megszerzett cucc is elmegy. Ki-be kell lépjek, hogy "visszajöjjön". :((

gergo0328:
mi az, hogy szar? Szvsz nagyon jó sör a citromos. :K

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#33921) F_Zolee válasza SimonYana (#33917) üzenetére


F_Zolee
veterán

Pedig ott nem szoktak csak úgy kickelni. Milyen üzenettel dobtak ki? Attól ,hogy megöl az autoadmin még nem jutalmaz kirúgással. Meg még annyira nem jöhettél bele, hogy túlzott próság miatt zavartad volna valakinek a szemét szerintem. Sok a tisztázatlan körülmény. Megjegyzem nem vagyok sehol admin vagy hasonló, csak furcsa az eseted.

(#33922) Def26 válasza F_Zolee (#33921) üzenetére


Def26
félisten

Biztos vissza tudja valaki keresni nem? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#33923) gergo0328 válasza F_Zolee (#33921) üzenetére


gergo0328
senior tag

hát nem mindennapi.

Def26: szilveszterkor ittam meg egy üveggel és azóta nem is sikerült.
Procon lejegyzeteli.

[ Szerkesztve ]

(#33924) Neoteric válasza SimonYana (#33917) üzenetére


Neoteric
addikt

Most itt vagy valami félreértés van, vagy valaki lehet megfosztódik az admin jogától.
Autoadmin max leöl, de nem kickel/banol senkit, szal ha tényleg kicket kaptál, neadj' isten bant, akkor azt tuti h homo sapiens osztotta ki.

mod: helyesbítek: sniperkedésért nincs autokick.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#33925) SimonYana válasza F_Zolee (#33921) üzenetére


SimonYana
addikt

Nem kicket volt!
Beléptem és meghaltam , majd olvastam az üzit!
Többet nem is próbáltam!
Az én kis 25-ös rangom kevés ahhoz , hogy akkor legyek sniper amikor akarok!
Viszont szükségem van minden kasztban játszani , hogy fegyvereket kapjak!
Úgy gondolom mindenből meg kell szerezni mindent , mert minden pályán másra lehet szükség! Van ahol hiába akarnék sniper lenni semmit nem érnék vele!
Na mindegy! Nektek meséljem? Nagyobb mesterek vagytok , valamikor Ti is kezdők voltatok és nektek is kellet sniperkedni! Vagy tévedek?

Autoadmin max leöl
Valaki ezt is beállítja! vagy tévedek?
Akkor mos mégis van limit?

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#33926) gergo0328 válasza SimonYana (#33925) üzenetére


gergo0328
senior tag

jah hát az más...az az autoadmin ami sok helyen megtalálható...idegesítő de ez van. A régi PH! is ezért(is) szakadt szét!

Sztem igyál meg egy sört és nyugodj meg mert ez így nem igazán célra vezető.

[ Szerkesztve ]

(#33927) Def26 válasza SimonYana (#33925) üzenetére


Def26
félisten

Ez egy automatikus dolog. max. 3 recon lehet a játékban csapatonként. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#33928) pohár válasza Def26 (#33920) üzenetére


pohár
félisten

nekem is eltűnt, de vége lett a ticketünknek, következő menetben hiánytalanul megvolt minden, a SA cuccokkal együtt :K

és még mindig nem sikerül azt a rohadt MG3 killt megcsinálni :DDD :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33929) gergo0328 válasza pohár (#33928) üzenetére


gergo0328
senior tag

Ajánlom hogy ne görcsölj vele hanem egyszer majd meglesz.

(#33930) Def26 válasza pohár (#33928) üzenetére


Def26
félisten

"és még mindig nem sikerül azt a rohadt MG3 killt megcsinálni"

Ezt nem hiszem el. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#33931) F_Zolee válasza SimonYana (#33925) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ja hát az más. Te azt írtad kirúgtak. Sajnos sok helyen megölés a jutalom sok csipafegyver használat miatt. Ezt vagy elviseled vagy keresel másik szerót csipa ügyben más megoldás nincs senkinek sem. Én még csak a GOL-t vittem platináig annyira nem csipultam még.

(#33932) gabipaci válasza gergo0328 (#33926) üzenetére


gabipaci
addikt

Tehát akkor kiderült, hogy az eset mégsem nálunk volt, mert meg sem történt. Semmiféle kick-ről vagy ban-ról szó sincs.
Sebaj, a bocsánatkérésed elfogadom leíratlanul is ;] :R

Logitech hardware tester

(#33933) pohár válasza Def26 (#33930) üzenetére


pohár
félisten

én se :DDD
direkt azzal tolom, hogy azé na, megyek megyek, két kill, gyors elvonulok tölteni, erre egy suttyó sniperes kiszed, és ez megy párszor, de főleg mikor a 4. killem után szednek le a semmiből, áááááá

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33934) SimonYana válasza gergo0328 (#33926) üzenetére


SimonYana
addikt

Nem iszom és nem is dohányzom!
Lenyugodtam! Lesz@rom!
Nem értem miért kell limitálni?
Mi van ha mindenki sniper? Az nem tartozik a játékba?

® SimonYana ®

(#33935) madgie válasza pohár (#33928) üzenetére


madgie
titán

Én még az MG3-at sem tudom használni, ma folyamatosan rang nélküli kezdő az 50-es karakterem is és időnként lenullázódik (!) a statom is, menet közben. Érzékeltetik velünk, hogy itt az ideje BF3-ra gyúrni, ezt meg felejtsük el?

(#33936) Neoteric válasza SimonYana (#33925) üzenetére


Neoteric
addikt

Akkor nem történt semmi.. oldalanként max 3 sniper lehet (illetve ez sem helyes, mert max 3db 12x scope lehet), ha ezt meghaladja a szám, akkor az utolsót aki sniperre váltott egyszerűen leöli. De semmi kicket/bant nem kap az illető.
Ennek oka pedig rém egyszerű: nincs dombonülő, sunnyogva kempelő, csapatjátékra szaró, csak saját K/D-ját szeme előtt tartó banda. 16 főnél az a 3 sniper épp elég, néha még sok is.

Egyébként előbbi kérdésedre válaszolva, pl én sose toltam sniperrel.. mert teljesen felesleges szvsz.

PSN: ne0teric_sAN

(#33937) pohár válasza madgie (#33935) üzenetére


pohár
félisten

nekem már nem cigánykodik, a kör vége után, az új kör kezdeténél megjavult, azóta nem resetelődik se a stat, se a fegyó :N
skacok, nem szoktatok PH-s meccseket nyomni?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33938) gabipaci válasza SimonYana (#33925) üzenetére


gabipaci
addikt

Igen azt is beállítja valaki. Jelen esetben én. Mint ahogy azt is beállítottam, hogy az üdvözlő üzenet valami ilyesmi volt:
Üdvözöllek a MultiGaming.Hu szerverén.
A szabályzat megjelenítéséhez írd be a chat-be: @rules

(bár lehet hogy angolul is ott volt)
De valaki a tudtomon kívül megváltoztatta.
Arról meg nem is beszélve, hogy soha nem volt (és nem is lesz) NO RULES szerverünk, nem tudom ezt ki mondhatta Neked, de Ő az igazi hunyó...

Neo, 3 sniper oldalanként, a kettesen van/volt 12x zoom limit

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#33939) SimonYana válasza Neoteric (#33936) üzenetére


SimonYana
addikt

Egyébként előbbi kérdésedre válaszolva, pl én sose toltam sniperrel.. mert teljesen felesleges szvsz.
Van benne valami mert a 12×esel alig látom és az 50-es 1 lövéssel kiszed a világ f@szarol!
Ezt hogyan csinálja?
Csapat játék?
Eltudom képzelni , de még nem láttam olyat!
Gondolom mindenki összekapcsolva TS3-al és okosan megosztják a feladatot és egymás védelmét!
Ritka lehet , mert csak rohangáló embereket lehet sokszor látni , akik minden egyedül akarnak csatát nyerni!
Szóval nem tudom létezik e a csapat munka vagy csak egyedül rohangálás , közben mindenki mérgelődik ha kilövik!
Gondolnám az , hogy megosztani a kasztokat , mert szükség van lőszerre is és egészségügyi dobozra is!
No meg aki újra éleszt!
Olyat sem nagyon láttam még , ha valaki a kicsi távirányítóval irányítja a kicsi helikoptert , akkor a csapat tagok védik a seggét , mert azt az ember azonnal megkeresi az ellenfél
Na erről szól az én elméletemben a csapatmunka!
De sosem védi senki! Odamész! Körbe táncolod! Akár a csárdást eljárod , majd leszúrod! :DD
SORRY , ha kicsit túl élénk a fantáziám , de részemről valahogy így van a csapat munka!

® SimonYana ®

(#33940) Dtomka válasza grrpowa (#33911) üzenetére


Dtomka
veterán

HUN írd be a keresőbe..

.de én már nem nagyon járok fel mert kitalált szabályok az engem lelöttél akkor kick és hasonló értelmes +nyilvánulásból mát elegem lett....de mint látom ma ismét 1 rajongót szerzett vmelyik .....
simon...a vége a storydnak...:) de milyen igaz!

[ Szerkesztve ]

(#33941) Def26 válasza SimonYana (#33934) üzenetére


Def26
félisten

Ezt már párszor kitárgyaltuk. Többek között ezért is került ez a topik ide a klánok közé, mert állandóan ment a marakodás. Én is utálom a sniper limitet és ezért nem is megyek olyan szerverekre ahol ez van. :) Szerencsére ez egyre inkább kihaló félben van, remélem a BF3 -ban nem lesznek ilyen "sunyi" beállítási lehetőségek.

Nekem akkor halt el minden reményem egy Magyar szerveren, amikor Port Valdez pályán a dombról lefelé jövő tank elé dobtam egy tank mine -t. Ő felrobbant, engem meg kidobtak... ekkor jöttem rá, hogy kiskirályok ezek az adminok, és saját kényük kedvük szerint szarják a szabályokat. Persze megtehetik, mert ők fizetik a bérleti díjat. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#33942) gergo0328 válasza gabipaci (#33932) üzenetére


gergo0328
senior tag

Nem kérek bocsánatot mert nincs miért :P Vagy mégis lenne? :F

pohár: Ha van rá igény akkor egy 8vs8 lebonyolítását vállalom. Csapatkapitányi posztot vállalom másik csapatba kell egy jelentkező +14 ember:D

Szval akkor PH!-s 8vs8-as war. Szombat este 7-kor!

[ Szerkesztve ]

(#33943) SimonYana válasza gabipaci (#33938) üzenetére


SimonYana
addikt

Jó csapat munkával csak egyszer lőnek ki a sniperek!
Utána nem lesz sniper! :))

® SimonYana ®

(#33944) sith7 válasza Dtomka (#33940) üzenetére


sith7
nagyúr

igaz .... annak, aki még sose játszott csapatban, TS - en kommunikálva közben ... :U

(#33945) Def26 válasza gergo0328 (#33942) üzenetére


Def26
félisten

"Szval akkor PH!-s 8vs8-as war. Szombat este 7-kor!"

Erről lesz videó? :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#33946) gergo0328 válasza Def26 (#33945) üzenetére


gergo0328
senior tag

Majd beszélek SIN-el és pár magas emberrel hátha összejön. Ha nem akkor majd én játszok és közben veszem és felteszem jútyubra. first person-os lesz:D egy komment meg majd alámegy utólag tőlem.

(#33947) pohár válasza gergo0328 (#33942) üzenetére


pohár
félisten

ó, lehet beszállnék, játszanék egy jót veletek :D
na de 7 nincs kicsit korán?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33948) gergo0328 válasza pohár (#33947) üzenetére


gergo0328
senior tag

8 meg már későn van. úgy is min egy fél órát csúszni fog szval nincs. gyülekező 18:45 körül és fél 8-kor el is tudjuk kezdeni ami ha 2-2 pálya oda-vissza kb 1 óra. Akkor felírhatlak a listára?

(#33949) SimonYana válasza Def26 (#33941) üzenetére


SimonYana
addikt

Egyet nem értek!
Ha én kilövök valakit! Az ugye idegesíti!
De az senkit nem idegesít rajtam kívül , ha tárazok rá , villog a feje és elszalad! Meg ha belépek és már ott azonnal agyon lőnek!
Mert ilyen is volt rendesen a heavy metalon!

Def26 ez már nem neked szól!

Ezt miért nem tiltjátok?
50-es emberkéktől ennyi telik , hogy meglapul és lövöldözi ki az újra születetteket és szorja az aknákat! Ennyi telik ekkora rangtól?
Ez nem gond!? A sniper már az?
Nem egyoldalú a dolog egy kicsit!
Megteheti ! Nem is arról van szó , csak ne maga felé hajoljon a keze! Nagy szükség van 30 millió pontra!? Nektekadom azt a szeros 500 ezret ha kell!

® SimonYana ®

(#33950) sith7 válasza SimonYana (#33949) üzenetére


sith7
nagyúr

Igyál egy sört ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.