Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32951) Stunts666 válasza szabi62 (#32938) üzenetére


Stunts666
őstag

Szerintem egy Snipernak pont az a fő tulajdonsága, hogy ücsörög, vár és lő... Az már más kérdés, hogy olyanok snipereznek akik nem tudnak semmit eltalálni, de ezeket lehet szedni ezerrel. :D

(#32952) vakondvok


vakondvok
tag

Sziasztok!
Én most vettem meg a bc2-t steam akcióban :DD úgyhogy nem olyan rég játszom, de már felküzdöttem magam 4-es..khm szintig (vagy miben is mérik), de kb 1-2 magyart láttam csak, úgyhogy idenéztem ismerkedni. Legtöbbször katasztrofálisan szétszórt squad-ba kerülök, pedig 1-1 alkalommal olyan jó csapatot fogok ki akik összedolgoznak :)
Na mindegy Hello mindenki

(#32953) Gonz0 válasza Stunts666 (#32951) üzenetére


Gonz0
tag

A snipernek valóban ez a lényege, milyen kár hogy itt csak reconok vannak, ami azért másról szól.. legalábbis kellene neki.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#32954) siriq válasza Źşë' (#32884) üzenetére


siriq
őstag

Ez egy B2 bug. A mai napig nincs meg javitva, random-ban jon elo.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#32955) madgie válasza ADAM1337 (#32945) üzenetére


madgie
titán

Mondjuk az nekem magas volt, minek SLI 460-ból, mikor bőven játszható eggyel is Full Hd-ban.

(#32956) gergo0328 válasza madgie (#32955) üzenetére


gergo0328
senior tag

Több FPS. Ez olyan hogy minek jobb gép ha megvan a 30 FPS és nem akadozik a kép?

(#32957) clayman


clayman
aktív tag

i5-2500(k) és i7-2600(k) tulajok: ha minden grafikai beállítást levesztek minimumra, akkor mennyi a frame rate? Vajon átlagban egy 120 FPS egyáltalán elérhető bármilyen jó géppel?

(#32958) madgie válasza gergo0328 (#32956) üzenetére


madgie
titán

70-130 fps-em van, nagy füstben lemegy néha mondjuk 45-50-re. Egy darab sovánka GTX 460/768-cal, full HD-ben, persze AA minimális. Nem elég? :DDD

szerk :egyébként fura, 100%-ban úgy rémlik, Phenom II X4-gyel nem volt ennyi. Ez most vagy intel placebo, vagy tényleg ennyire szereti a BC2 a jó procit.

[ Szerkesztve ]

(#32959) gergo0328 válasza clayman (#32957) üzenetére


gergo0328
senior tag

Sztem elérhető. Blitz barátomnak szerintem megvan az átlag 120 FPS de ha majd beszélek vele megkérdezem hogy Full HD full graf mellett mennyi az átlag FPS-e.

Madgie: Nemértem. Nekem Full HD, full graf, DX10 mellett max 120 az FPS-em de átlag inkább a 70-en és füstben 40 egy HD5850-el ami 1 GB-os és még így is lekörözi a te 768-asod! maga a 460 1Gb-os is gyengébb....nem értem. valami gond lehet a gép stabilitásával? erre esetleg valami program vagy segítség?

A BC2 mivel átportol Xbox játék nagyon prociszeretős játék. nem kell neki erős VGA csak egy középkategóriás. Remélem ezt megoldják BF3-ban hogy egyensúlyosabban kezelje mind a 2 hardvert.

[ Szerkesztve ]

(#32960) madgie válasza gergo0328 (#32959) üzenetére


madgie
titán

Én sem értem, gyanúsan soknak tűnt a Phenom után, így vagy az Afterburner hazudik, vagy tényleg szereti a BC2 az i7-2600-at. Egyébként ki van nálam íratva az AB-vel a GPU Memory Load is, full HD-n is hatszáz-valamennyi a maximum, így a 768 megás VGA bőven elég neki. Egy hete kipróbáltam single playerben a playclaw-ot, úgy vettem fel full HD/30fps videót, hogy közben 40-50 fps-sel ment a játék :))

Ja, DX11-ben tolom, mindig.

szerk: úgy látom azért hellyel-közzel hasonló fps értékeink vannak... mivel a procink hasonló (az enyém nem K) így valószínű, hogy pont mindegy neki, hogy GTX 460/768 vagy 5850 van mellette. Mondjuk ez lehet driverfüggő is, lehet, hogy régebbi driverrel kevesebb fps-t kapnék.

[ Szerkesztve ]

(#32961) Gonz0 válasza clayman (#32957) üzenetére


Gonz0
tag

200-nál van maximalizálva az fps minimumon megy is annyit. A 120-as átlag, bő mediumon megvan.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#32962) Taplo válasza Def26 (#32947) üzenetére


Taplo
tag

Defi te csak RUSHt játszol..... a szerver amiről szó van meg csak Conquest üzemmodban megy...

igy a sniper weapon limit teljesen érthető bár le irhatod,hogyha másik módban menne a szerver akkor nem kéne tiltani.... ebben a játékban a conquest az egyetlen értemles mód (talán még a squadrush) és ott probléma ha egy csapat 30%ka nem megy be a zászlókba mert akkor a többi 8 játékos hiábak küzd vereségre van itélve és semmit nem ér a szutyi mortal conquesten.... de köszönjük a tájékoztatást ha inditunk RUSH szervert akkor figyelembe veszük az észrevételt!

aknázás téma: lehet a Bf.hu kicsit túlszabályozott túl adminolt.... ez bizonyos esetekben igaz! De Szabi munkájának is köszönhető,hogy az egyetlen magyar szerver ami mindig televan a legnépszerübb a legélvezetesebb és ahol esténként együtt játszhatsz honfitársaiddal barátaidal..... a szabályait meg lehet szeretni nem szeretni (néha én is küzdök szabályok ellen de elfogadom a "többség akaratát" lelépni másik szervere hiba és gyengeség küzdj és szerez hirnevet magadnak a magyar közösségben! Beszélges TSen haverkodj!!! Inkább mint 4560adik alkalommal játszani arctalan vadidegenekkel!

Rock.ASUS TBT

[ Szerkesztve ]

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#32963) Cybertrone válasza gergo0328 (#32959) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nos a maximum 200 míg el nem kezdődik a lövöldözés megvan ... 100 alatt még sosem volt, az átlagot olyan 140fps köré tenném... Adatlapomon ott a konfig, erre képes 2db 580-as :B 32*-es szűréssel HBAO on, minden high 1920*1200-as felbontásomn :D Akinek kérdése van jöhet! :R
Ha kikapcsolom a hbao-t, és leveszem 16*-ra akkor hozzá lehet száűmolni +20fps-t talán :K

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#32964) gergo0328 válasza Taplo (#32962) üzenetére


gergo0328
senior tag

Tomek általában egyet értek veled de most sehogy sem sikerül. CQ-n is igen hasznos a csipa, legyen az PUB vagy akár egy gyengébbik war.(nem a nagy ESL warokra gondolok mert ott ha valaki tényleg nagyon nem jó csipás nem sok esélye van).

Vegyuk mano-t aki BF.hu-n mennyit csipázott/ik (rég találkoztam vele). Vegyük Soldier_Hamut aki a szombat esti waron a Men csapatban vss-sel rohangált a pályán dobáltas a szenzort és falakat rombolt C4-el, így a pontot tartva de fent kempelő és nagyon nehezen megközelíthető enemyt kirobbantotta a fal mögül.

A nemrégiben játszott 3vs3 "war" on a 818-asok ellen is csipával mentem mert Isla-n SQDM-ben a hegyet kempelték ezért ki kellett őket mozdítanom, vagy vegyük azt amikor nekem még csak 2 magos CPU-m volt és nem tudtam tunkolni az ellenséget mert esélytelen volt a dalog mert úgy is ő nyert ezért nozoom csipával rohangáltam és a pontokat húztam néha többször is mint egy medic, assault társam.

Bf.hu Az lehet hogy sok ember által látogatott szervert de ez azért is lehet mert már a kezdetek óta szerepel a szerverlistában (tudomásom szerint) A cBc is eléggé látogatott pedig NO RULES-van rajta csak úgy mint a B.B szerveren mégis a B.B nem nagyon kihasznált szerver (igaz csak 16 slotos, de legalább nem laggol). Szval a Bf.hu számomra túlságosan is behatárolt a sok szabállyal ezért is csak ritkán megyek fel akkor is a közösség és a kemény ellenfelek miatt, mert milyen jó az amikor sikerül XNDR-t lekéselni.:DDD

Blitz: ezek szerint közelj jársz a 200FPS-hez, de mindegy annak aki nem tud lőni :P ;]

[ Szerkesztve ]

(#32965) Def26 válasza Taplo (#32962) üzenetére


Def26
félisten

Igazad van, de muszáj egyetértenem? ;)

Sajna nekem nem jönnek be a Magyar szerverek, talán majd a BF3 -ban...

Egyébként akkor arra válaszolj, hogy miért éppen a recon kaszt van állandóan limitelve? A többi 3 kaszt is legalább annyira tud idegesítő lenni. :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32966) Cybertrone válasza Def26 (#32965) üzenetére


Cybertrone
veterán

Golyós shoti minden kasztnál idegesítő... :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#32967) madgie válasza Cybertrone (#32966) üzenetére


madgie
titán

A GL-t sem szeretik a népek, pedig tök jó, mikor elkezdene ratatázni az MG36-tal oszt szájon lövöd egy 40 milliméteressel :D

(#32968) Def26 válasza madgie (#32967) üzenetére


Def26
félisten

Jah, akkor meg jön, hogy "tilos a túlzott 40mm". :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32969) Edem05 válasza madgie (#32967) üzenetére


Edem05
őstag

Én mostanában smoke-al bohóckodom, ugyan így. :DDD

(#32970) madgie válasza Edem05 (#32969) üzenetére


madgie
titán

Ja, a smoke-on még jobban ki szoktak borulni :DDD

Tegnap kétszer vágtak ki: egyszer a GL miatt (képes voltam háromszor ölni vele, micsoda bűn), aztán azért, mert valparaiso rush-ban az egyik (gondolom admin) srác két M-Com-nyival visszább "védekezett" egy heli minigunjával a hegytetőről, én meg meguntam és kikaptam csipával. Lehet nem tetszett neki, de nekünk se, hogy a seggünket lövi.

Tudom, járjak normális magyar szerókra, de a tökömnek van sokszor kedve Taplóék önkéntes ágyútöltelékének lenni :DD

(#32971) gergo0328 válasza madgie (#32970) üzenetére


gergo0328
senior tag

Hát szívd fel a taknyodat és lőj nekik egy 40mm-est. :DDD

(#32972) madgie válasza gergo0328 (#32971) üzenetére


madgie
titán

Négy centis? Az már turha :DDD

(#32973) Dtomka válasza Taplo (#32962) üzenetére


Dtomka
veterán

Van abban igazság amit mondasz de, miért kell tönkretenni a másik ember sikerélményét, játékát?
A multkor Szabi azért kickelt mert a atacama deserten felszálláskor (gunner voltam) kilöttem a helijüket....a tegnap meg aknáztam,nem a kijárat előtt volt közvetlenül aki odafigyel simán észreveszi és kilövi ennek ellenére kaptam meg a kicket.....nekem betelt a pohár ha nem vagyok szimpatikus akkor mondja meg azt és ne kitalált indokokkal kickeljen....mindenesetre 2-3 hét alatt párszor benne voltam az első 3ban és akkor amikor a magyar játokosok átlag rangja 48-49 volt.....

(#32974) Gonz0 válasza Dtomka (#32973) üzenetére


Gonz0
tag

Miért ragaszkodsz ahhoz, hogy az aknát a bázis elé tedd? Nem kicsik a pályák, van hely bőven. Miért kell a helit már felszállás közben kilőni? Nem lehet fedezékben megvárni mig felszáll és van esélye visszalőni, esetleg kimanőverezni? És még te kérdezed, hogy miért kell tönkretenni a másik ember játékát?

Egyrészt, ha nem tetszenek az ottani szabályok és viszket a kezed az aknán, akkor ne csodálkozz ha kib@sznak mint macskát sz@rni.. Másrészt meg ne játszd el a sértődöttet: senki nem hívott oda, senkinek nem fogsz hiányozni, ha nem tudsz úgy játszani, hogy betartod a szabályokat. És ez az összes szerverre vonatkozik, nem csak a bf.hu-ra. Ha nem bírsz ezek nélkül a dolgok nélkül élni, akkor keress olyan szerót ahol nem tiltja semmi, hogy megtedd. Nem a szervernek kell hozzád igazodnia, hanem neked a szerverhez.

ps: azon meg mindig nevetek, mikor valaki a játékosok rangjával jön... 17 fölött semmit nem jelent, addig is csak azért, mert ott kapod meg a magnum ammot. Legalább olyan vicces mint a 12x-es zoom spot látcsővel kombinálva.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#32975) madgie válasza Gonz0 (#32974) üzenetére


madgie
titán

A medic miért nem várja meg, míg újratárazom az M416-ot? :DDD

(#32976) Gonz0 válasza madgie (#32975) üzenetére


Gonz0
tag

Mert te se várod meg, míg ő újratárazza az mg36-ot.. :]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#32977) Dtomka válasza Gonz0 (#32974) üzenetére


Dtomka
veterán

mivel hozzászóltál válaszolok!
1. nem vagyok megsértődve....
2. 1 szóval sem írtam, hogy a szervernek hozzám kell igazodnia...

Mi a helyzet akkor ha vki nem ismeri a prhardver a bh.-hu fórumokat....nem tudja elmondani a véleményét és csak rugdossák ki az embereket?mi van ha többen jártak már így, kitalált szabály és azért mondom, hogy kitalált, mert még 1 szerveren sem találkoztam hasonló
szabályokkal annak ellenére, hogy:Time: 517h 25m játszottam!
mind1 témát befejeztem, és sztem normális hangon és stílusban!

(#32978) madgie válasza Gonz0 (#32976) üzenetére


madgie
titán

Hupsz, ebben is valami. De azt egy kör alatt kétszer, ha be kell tárazni :))

(#32979) Def26


Def26
félisten

Pár hónapja valaki kipróbálta és közzé is tette a csíteket BC2 -re. Nem emlékszetek ki volt az? Csinált asszem, képeket és leírást is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32980) ADAM1337 válasza Def26 (#32979) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

r-chee volt ha jól emlékszem de közel 1100 hozzászólásából nem keresem ki. :)

(#32981) Def26 válasza ADAM1337 (#32980) üzenetére


Def26
félisten

Én már elkezdtem, de feladtam. :DDD Azért köszi, én is rá gondoltam vagy esetleg még F-zolee -ra.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32982) Illusion1010 válasza Def26 (#32981) üzenetére


Illusion1010
senior tag

(#32983) bognar110 válasza Illusion1010 (#32982) üzenetére


bognar110
őstag

LoL ez komoly ? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32984) Illusion1010 válasza bognar110 (#32983) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Mármint? Hogy IllusionHack-nek hívják ezt a szart? Én is örültem neki :D

(#32985) Def26 válasza bognar110 (#32983) üzenetére


Def26
félisten

Utal vmire. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32986) WhiteWalker válasza Dtomka (#32977) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

én úgy emlékszem hogy bf.hu-n kick előtt jár egy figyelmeztetés hogy rosszalkodtál...

(#32987) Dtomka válasza WhiteWalker (#32986) üzenetére


Dtomka
veterán

nem forszírozásképpen, de mind2 alkalommal elmaradt a figyelmeztetés, erre írtam az önkényességet...

(#32988) bognar110 válasza Illusion1010 (#32984) üzenetére


bognar110
őstag

:DDD Én ilyesmit nem próbálnék ki bc-ben, utoljára css-be hackeltem, :D jól is esett.

[ Szerkesztve ]

(#32989) vakondvok válasza madgie (#32955) üzenetére


vakondvok
tag

en is gtx 460 (768-as)-al jatszom. i5 650 es 6 GB ram tarsasagaban full HD-n, max grafikai beallitason :-)

[ Szerkesztve ]

(#32990) Illusion1010 válasza bognar110 (#32988) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Én sem. Bár néha jó lenne a sok majmot megszopatni aki csak baserapeval tud ölni. Gyűlölöm, amikor nincs egyetlen zászlójuk sem, de nem is próbálnak normálisan játszani, csak a bázisunkat támadják.

(#32991) szabi62 válasza WhiteWalker (#32986) üzenetére


szabi62
csendes tag

Ez akkor van így, ha csak az autoadmin figyeli a szabálytalankodókat. Úgy van beállítva, hogy előbb figyelmeztet, majd ismételt szabályszegés esetén kickel.

Az autóadmin azért van, hogy akkor is felügyelet alatt legyen a szerver, ha nincs online egy admin se ... ha vannak adminok ők döntenek, és ők nem szoktak figyelmeztetni, hanem egyből kickelnek.

A BFhu-n az autoadmin nem bannol, vannak olyan szerverek, ahol azért amiért nálunk kick jár, ott 1-2 órára, vagy 1-2 napra bannolják a vétkest, de olyan is van ahol az autoadmin végleges ban-t ad.

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#32992) bognar110 válasza Illusion1010 (#32990) üzenetére


bognar110
őstag

Hát azt énis utálom. :W

(#32993) Xaels válasza Dtomka (#32987) üzenetére


Xaels
félisten

Haverral játszottunk valamelyik nap egy külföldi szerveren, nem írtunk közösbe de a pálya közepén Kick-el jutalmazták haveromat azzal az indokkal, hogy "Nem megengedett nyelv"... Lehet szar Mw2-ben az IWnet, de ilyen nem fordult elő, nem rúgtak ki mert belőttem a kiskirályt. Rühellem a sok idióta szabályt és, hogy mások meg akarják szabni, hogy a melóval megszerzett játékkal mikor és hogyan játszak. Ezért is csak cBc-re járok a Magyar vonatkozású szerverek közül.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#32994) Gonz0 válasza Xaels (#32993) üzenetére


Gonz0
tag

Nézd a másik oldalról: lehet, hogy te melóval szerezted a játékot, de ő meg tuti fizet havonta x pénzt a szerverért. Jóhogy megmondja mit enged a szerverén és mit nem. Ha nem tetszenek egy szerver szabályai ne menj oda, ilyen egyszerű. Nyilván van sok csicska admin is aki itt éli ki a hatalommániáját, de azokat a szervereket is simán lehet hanyagolni.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#32995) }{3@Đ$}{0ot válasza gergo0328 (#32959) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

A Blitz haverodnak hogy van őstag rangja mikor csak 330 napja van fent a PH!-n?

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#32996) Illusion1010 válasza }{3@Đ$}{0ot (#32995) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Csíter ;] :DD

(#32997) Cybertrone válasza }{3@Đ$}{0ot (#32995) üzenetére


Cybertrone
veterán

Úgy hogy szakmailag többet szólt hozzá a dolgokhoz mint te például :U Majd 2*... Meg úgy hogy előtte már volt regelt tag mondjuk... ;) Meg miközöd hozzá? ;]

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#32998) F_Zolee válasza Def26 (#32981) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én nem lehettem/lehetek, mert ilyen szarra sosem fogok költeni. Mi az élvezet ha nem is az illető játszik? :F Ennyi erővel nézhetne videókat és odaképzeli magát.

(#32999) Def26 válasza F_Zolee (#32998) üzenetére


Def26
félisten

Ő is csak kipróbálta és letesztelte, hogy milyen. Nem megsérteni akartalak vele. :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#33000) pohár


pohár
félisten

játszottam egy órát-másfél órát, hát nagyon nem ment most :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.