Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33501) Źşë' válasza SimonYana (#33500) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem attól függetlenül lehetnek még csomag veszteségek - ha már lagol valaki az sem valami jó, mert neked nehezebb eltalálni stb, meg a játék sem egy hibátlan darab ilyen téren sajnos

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#33502) SimonYana válasza Źşë' (#33501) üzenetére


SimonYana
addikt

Azt észre vettem , hogy nem minden esetben tudom kilőni , vagy villan többször , de nem hal meg!
Természetesen ő egy lövéssel fejbe! Érdekes ... Főleg mikor 12× zoomal nem megy nekem neki meg simán egy egyszerű fegyverrel! De nem olyan gáz mint a Medal Of Honorban! Na ott vannak érdekes dolgok! :W

Mi az a LAGOL ? :B :B :B

® SimonYana ®

(#33503) gergo0328 válasza ADAM1337 (#33498) üzenetére


gergo0328
senior tag

Ja ez így van. Már én is azt fontolgatom hogy letörlöm a játékot és csak a BF3-at teszem majd fel amikor kijön. Addig meg majd Borderlandsozok meg mással játszok mert már nincs élvezet a BC2-ben. :(

SImonYana: A lagg a netből eredő szaggatás a játékban. Ez lehet kisebb-nagyobb. A kisebbnél a játékon nem nagyon veszed észre mert minden simán fut viszont az embereket nem nagyon bírod kilőni mert elvesznek a golyók. Nagyobb laggnál már a karakter is métereket tud ugrálni.

[ Szerkesztve ]

(#33504) Lewzke válasza SimonYana (#33502) üzenetére


Lewzke
őstag

pingtest.net oldalon megtudod nézni a csomagveszteséget és a jittert ha telepítve van a java a gépeden.
Ha megfelelő játékra akkor ezt kapod:

A lényeg a minél kevesebb jitter, ping és csomagveszteség.

[ Szerkesztve ]

(#33505) F_Zolee válasza Lewzke (#33504) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nekem 10ms-es jitter jött ki. Az már rossz?

[ Szerkesztve ]

(#33506) Lewzke válasza F_Zolee (#33505) üzenetére


Lewzke
őstag

Milyen minősítést adott? A,B,C ... ?
Az oldalon leírtak alapján az online játékokhoz az A a legjobb, de legalább B szintű kapcsolat kell, a többi már túlzott laggolást eredményezhet.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#33507) F_Zolee válasza Lewzke (#33506) üzenetére


F_Zolee
veterán

(#33508) Źşë' válasza SimonYana (#33502) üzenetére


Źşë'
addikt

akkor lagol valaki ha a pingje túl magas, lag mint akadás, szokták mondani fps esésre is, ha túl kevés akkor fps lagod van, ami ugye a játék játszhatatlanságát eredményezi - ha kevés az fpsed az eredményezhet szemmel látható lagot is egy szerveren rád tekintve, pl remegve mész, hol eltűnsz hol pedig felbukkansz ill ha még magas a pinged (lagolsz), akkor a találatod annyival később fog célba érni, rosszabb esetben el sem ér

a ping az ugye egy protokoll és megadja hogy a tőled küldött jel mennyi idő alatt ér a célhoz ill onnan hozzád, ms-ban szokták mérni, ugye minél magasabb annál több idő mire a jel visszaér hozzád, ez pedig eredményezi a lagot - hogy valaki szakaszosan lát valakit, vagy éppen te azt az illetőt

másik zavaró tényező a pocket loss, ugye csomag veszteség, a hálózaton csomagokra bontja le pl a routered a küldendő adatot, a fejlécébe meg beleírja a cél állomás ipjét, ezek a csomagok el tudnak veszni a hálózaton, ekkor jöhet létre pl mikor lövöd az ellenséget de az cseszik sebződni... de ez gondolom előbb van jelen magas ping esetében mint amúgy, nekem ez az ami okozhatja a sok fejtörést, fos invitel net ami ennek ellenére méregdrága is!!! invitel suxx! gyűlölöm őket! amiért szar szolgáltatást nyújtanak méreg drágán! remélem hazánkban is ingyenes lesz az internet, és akkor megeszik, nagyon kihasználják az "invitel" területen élőket... ahol van mcom ott fele annyi a net mint ahol nincs konkurencia!! 9900huf a 15 megabit, ami szerintem közel sincs annyi.. ezen nagyon sokat bosszankodtam... mostani 8 mega ami 6,8 kerül 9000be, nem váltok csomagot mert ki tudja mit hoz a jövő, az is lehet h lesz valami alternatív megoldás, az is lehet hogy elrendelik az internet árcsökkentését mert ez eléggé ellene van a fejlődésnek is...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#33509) Lewzke válasza F_Zolee (#33507) üzenetére


Lewzke
őstag

Ez normális. Nekem azért kevesebb a jitter mert falvakon kevesebb a zavaró tényező.

[ Szerkesztve ]

(#33510) Źşë'


Źşë'
addikt

http://www.pingtest.net/result/45258595.png

teszt után mondjuk nem tűnik szarnak, de annyira érzem a lagot, ezért lenne jó ha bc2 szervert lehetne bp-en is üzemeltetni

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#33511) F_Zolee válasza Źşë' (#33508) üzenetére


F_Zolee
veterán

"...ahol van mcom ott fele annyi a net mint ahol nincs konkurencia!!..."

Nem kell neked akkor BC irány azt élesítsd magad. :DDD

(#33512) Źşë' válasza F_Zolee (#33511) üzenetére


Źşë'
addikt

:DD jaja az magyar telecom :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#33513) Def26


Def26
félisten

Tud valaki linkelni bc2 server admin videót? Milyen az admin kezelő felület, milyen beállítások lehetnek, példákkal, stb.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#33514) gergo0328 válasza Def26 (#33513) üzenetére


gergo0328
senior tag

Nekünk ez van:[link]

(#33515) SimonYana válasza Źşë' (#33510) üzenetére


SimonYana
addikt

Honnan tudom leszedni amit telepíteni kell! Az Istenért nem találom!
A Javas az meg van!

® SimonYana ®

(#33516) Def26 válasza gergo0328 (#33514) üzenetére


Def26
félisten

Köszi. Lehet, hogy bérelünk mi is egy szervert BF3 -ra. Kib@szom az összes kis bu*it, azért amiért csak akarom. ;] Rohadt csiterek, camperek, idióták, teamkillesek, baserapesek, stb.

Most, hogy ilyen olcsó a játék annyi hülye van, hogy az nem igaz. :( Remélem ezek megmaradnak a bc2 -ben és a BF3 -ban lehet majd megint jókat darálni.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#33517) v!ct0y válasza Def26 (#33516) üzenetére


v!ct0y
veterán

Akkor admint se lehet majd lelőni ?:)

(#33518) Def26 válasza v!ct0y (#33517) üzenetére


Def26
félisten

De nem ám. ;] Majd nyomom én is azt amit a bc2 -ben megkaptam a pofámba.
"No mortar, or kill"
"no tank mine or kill"
CQ -abn az admin csapata baserapelhet, a másik csapat nem.
ÚÚÚÚ, így visszaemlékezve mennyi szart nyeltem le. :O

A sok mondvacsinált indok amiért kivágtak a szerverekről... :U csaló, too many headshot, read rules, stb... HUNGARIAN PLAYER NOT ALLOWED!!!

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#33519) Źşë' válasza SimonYana (#33515) üzenetére


Źşë'
addikt

mit kell telepíteni? és mit nem találsz? nem nagyon értem ezt most

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#33520) F_Zolee válasza Def26 (#33518) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ma a BF.huról vágott ki az autóadmin, mert szerinte kempeltem a bázison. Laguna presan, jöttem kifele a bázisról spawn után...már ott a folyó előtti faházaknál le akartak késelni de nem jött össze, az első ponton nem sokan nyüzsögtek...leszedtem egyet pisztollyal azt már ki is vágott. Persze előtte már egyszer megölt, mert akkor is kempeltem mikor a Bakhchaval a folyóba álltam meg. :N

(#33521) SimonYana válasza Def26 (#33518) üzenetére


SimonYana
addikt

Engem éppen ma dobtak ki , hogy csak 1 mesterlövész lehet! :W
Igen nagyon korrekt , ha valaki így dönt el mindent!
Meg volt hogy egész jól ment és erre szó nélkül kib@szt@k!
Nem is egyszer! :W

® SimonYana ®

(#33522) Def26 válasza SimonYana (#33521) üzenetére


Def26
félisten

Ezek szabályok, amiket be kell tartani vagy repülsz. Párszor már kitárgyaltuk, hogy ki milyen szabályokat preferál. Én köztudottan a recon limit ellen vagyok, mélyen átérzem a helyzeted. :D

F_Zolee: Te meg mindenki szerint csaló, camper és baseraper vagy. Nem tudom mit vagy ezen meglepődve. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#33523) F_Zolee válasza Def26 (#33522) üzenetére


F_Zolee
veterán

A baseraperrel vitatkoznék, mert azt még senki se vetette fel, na meg nem is tartom etikusnak. :)

(#33524) Źşë' válasza Def26 (#33522) üzenetére


Źşë'
addikt

úgy lenne korrekt ha egy squad-nyi lehetne mind1ik kasztból, feltéve ha fullon van a szerver, ha nem akkor a játékosok arányában kellene elosztani, talán így lenne az igazságos, nemtudom, de bosszantó mikor nem tudok megmozdulni csak mert egy nagyító szemű pistike csücsül egy helyben, mozdulatlanul egy bokorban, és aki meg tenné a dolgát azt meg... vietnamban is 24es szerón annyi volt a csipa... igaz nem hc... ha az lett volna akkor kb ilyen instagib quake 3 deathmatch szintű hent játék lett volna - semmi észjátékkal

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#33525) Def26 válasza F_Zolee (#33523) üzenetére


Def26
félisten

Lassan jön a BF3, már nagyon várom. Mindenki tiszta lappal kezdhet :P . Remélem benne leszek a bétában. Abban is bízom, hogy a sok "szerver vita" miatt nem kerül ide a BF3 topik is. :U

Źşë': Egyszer majd mutatok neked egy Q3 fotót. ;)

Tudod mit gondolok még, hogy lehetne a BF3 -ban kisebb pályákon DM is. Szvsz ez hiányzik sokaknak, mert a SQUAD DM nem ugyanaz. :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#33526) Chalez


Chalez
őstag

Ahój!

Magyar szerók vannak BC2-be? Mit ajánlanátok egy kezdőnek? Most vettem meg a játékot, mer olcsó. ;]
Üres szerókon érdemes gyakorolni, vagy ha nem akkor hol? :R

(#33527) F_Zolee válasza Chalez (#33526) üzenetére


F_Zolee
veterán

Vannak magyar szerverek de az túl erős kezdésnek. Keress olyan szervert amiben szerepel a noob szó. Tanulgasd a térképeket és a fegyvereket majd csapj az erős magyar mezőnybe. ;]

(#33528) Chalez válasza F_Zolee (#33527) üzenetére


Chalez
őstag

Köszi a felvilágosítást! :R Megyek a noobok közé. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33529) megint én


megint én
őstag

LLLLOOOOOLLLL !!!
Remélem a BF3 jobban fogja adni.

http://www.youtube.com/watch?v=dU41OI1R8BM

Már 2 perce lőttük egymást... Gondolom ezt felteszem youtubra, mert ez már vicc!!!
Remélem nem túl szar a felbontás, és látni mit lövök... Vagy inkább mit nem. :DDD :DDD :DDD

Azt végül oda ment a csapattárs, és lebökte....

[ Szerkesztve ]

(#33530) Źşë' válasza megint én (#33529) üzenetére


Źşë'
addikt

nice shot :D vagy inkább hitbox :DD kegyetlen de ez a játék tényleg ilyen :s

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#33531) SimonYana válasza F_Zolee (#33527) üzenetére


SimonYana
addikt

Meg van a véleményem a magyar szerverről is!
Ki köcsög debreceni hozza a jó magyar mentalitást!
Felmegyek és úgy ki vágott mint a huzat!
Pedig látja hogy magyar vagyok! Ja ... ezért b@szott ki!
Na gondoltam rohadj meg a Mamával együtt!

® SimonYana ®

(#33532) Neoteric válasza SimonYana (#33531) üzenetére


Neoteric
addikt

Gyere a MULTIGAMING [I.]-re, ott admin vagyok és garantáltan tarkón vágom egy péklapáttal azt, aki magyart kickel ki csak azért mert magyar.

szerk: Jó ez így elég értelmetlenül hangzik.. mert hát adminok tudnak csak kickelni, de ők meg szintúgy nem tennének ilyet.. de ha mégis.. még mindig ott a péklapát :))

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#33533) Chalez


Chalez
őstag

Milyen grafikai beállításokkal érdemes nyomatni a multit? Mert nálam eléggé fel van tolva minden, a sok effekt meg csiricsáré az van, csak az ellenfeleket nem látom meg... :F

(#33534) gergo0328


gergo0328
senior tag

Elkeztem videókat felvenni Fraps-al 50-60 FPS-el megy is a videó alatt de amikor nézném a FullHD-s videót laggol mint az állat. Ez mitől lehet? Mondták hogy a CPU-tól de az erősen kétlem hogy az i7 nem bírna el egy Full HD videót. :W

(#33535) pohár válasza gergo0328 (#33534) üzenetére


pohár
félisten

kodekbaj? VLC-vel nézd :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33536) gergo0328 válasza pohár (#33535) üzenetére


gergo0328
senior tag

azzal néztem

(#33537) pohár válasza gergo0328 (#33536) üzenetére


pohár
félisten

ííí, na akkor jó kérdés... milyen formátumban veszi fel a FRAPS?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33538) Mukorka válasza gergo0328 (#33534) üzenetére


Mukorka
addikt

Próbáld meg 30 fps-re rakni a frapsot, sokkal könnyebben tud beállni kisebb értékre. Érdemes továbbá másik vinyóra menteni a videót mint amin a játékot futtatod épp.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#33539) gergo0328 válasza Mukorka (#33538) üzenetére


gergo0328
senior tag

most épp 60 FPS-re van átállítva és másik vinyóra megy. teljesen minegy milyen formátumú mert volt mp4 meg WMV is de csak a fullHD-nál laggol be. :F

(#33540) SimonYana válasza Neoteric (#33532) üzenetére


SimonYana
addikt

No majd felkutatom azt a MULTIGAMING [I.] - et!
Most rohanok melózni!

Chalez!
Én úgy tudom a Multinál minen felbontást le kell venni , bármid van!
A nagy mesterek majd kijavítanak , ha nem így van!
Én le vettem a GTX590-nél! :B

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#33541) Def26 válasza SimonYana (#33540) üzenetére


Def26
félisten

Nálam minden maxon van. GTX480.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#33542) ADAM1337 válasza SimonYana (#33540) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Miért kéne levenni ?
Minél magasabb annál részletesebb.

(#33543) Neoteric válasza SimonYana (#33540) üzenetére


Neoteric
addikt

Én úgy helyesbíteném, hogy okosan kell beállítani.
Pl ilyen fasságot, hogy HBAO offolni kell, mer nem jó semmire azon kívül h egy 20-as lejön az fpsből. Water resolutiont sem érdemes low-ra rakni, mert nem fogod látni az aknákat víz alatt.
Aztán engem személy szerint rohadtul irritál az, hogy a távolból ha nézek valamit akkor még nem látok semmit, aztán ha közel megyek akkor hirtelen ott terem pl 1 lépcső.. szóval én inkább mediumra rakok mindent, úgy van elég fps és ki is néz vhogy a játék. De neked a GTX590-el szerintem akkor is menne minden faszán ha kimaxolva tolnád.. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#33544) megint én


megint én
őstag

Legfaszább:
Bekereteztem a leg fontosabbakat.

Egy valamit nem értek... Hogy a vérbe lehet, hogy DX11 8xQ élsimítással van 140-150 FPS míg DX9 kikapcsolt AAnál csak 60-70 ?????????????? :U :U :U

Na mindegy a lényeg, semmiképpen nem előny ha mindent leveszel. Nekem az a legjobb, ha minden max, kivéve a Bloom, és a HBAO...

(#33545) megint én válasza Źşë' (#33530) üzenetére


megint én
őstag

Ja, ilyen a játék, de azt meg tudja valaki magyarázni hova csúszik a hitbox, ha mind a ketten mozdulatlanul állunk? Mert ugye akkor csúszhat, ha akire lősz az mozgásban van... És hallani a süvítő golyókat, úgyhogy ő is lő (illetve lőne) engem, de neki sem ad be egy krva hitet sem.


(#33521) SimonYana

Az a szerver akkora csicska szar, hogy arra szavak nincsenek.

[ Szerkesztve ]

(#33546) madgie válasza megint én (#33544) üzenetére


madgie
titán

Azé' a FoV-ot nem kén' bekeretezni, kinek mennyi jön be...

(#33547) Def26 válasza madgie (#33546) üzenetére


Def26
félisten

Mi a fene az amúgy? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#33548) megint én válasza Def26 (#33547) üzenetére


megint én
őstag

Látószög!

(#33549) Edem05 válasza Def26 (#33547) üzenetére


Edem05
őstag

A látómezőt/szöget lehet beállítani, minél nagyobb értéket írunk annál távolabb kerülnek a dolgok. De ez hasznos is lehet én pl 84-en használom. Itt egy kép a különböző értékekről.

(#33550) megint én válasza Def26 (#33547) üzenetére


megint én
őstag

Kifagyott a böngésző fele :DDD :DDD :DDD A másik fele meg megy... :F :C :F

Na a lényeg:
Fov 55:

Fov 75:

Fov 155:

Nagyobb a látómező, de távolabb is van minden... Szóval olyan mintha elzoomolnál.

Megelőztek pár seccel... :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.