Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32351) Edem05 válasza gergo0328 (#32345) üzenetére


Edem05
őstag

Köszönöm a választ! :R Nekem is eszembe jutott ,hogy írjak a supportnak, csak gondoltam hátha van valami megoldás, hogy spóroljak egy levelet. :D De akkor neki ugrom a "nagy" angol tudásommal és megírom.

Más: Te mikor szoktál játszani? Mert nem mindig látlak X-fire-n. Játékban meg nem vagy meg nekem Friends-nek.

(#32352) gergo0328 válasza Edem05 (#32351) üzenetére


gergo0328
senior tag

nem egy levél kell és magyarul is megírhatod. Eredetileg hnap jön a futár a videokártyámmal kb 3-4 óra fele. Gyere majd járj fel TS-re MIKROFONNAL :D

(#32353) Edem05 válasza gergo0328 (#32352) üzenetére


Edem05
őstag

Időközben megoldódott a problem: kérték az email címem, születési évem, és a specact telepítő kódját. Beírtam a palinak azt mondta hogy mennyek és próbáljam meg és jó lett! :C

Akkor majd du. felnézek TS-re!

[ Szerkesztve ]

(#32354) pohár válasza Edem05 (#32353) üzenetére


pohár
félisten

a spectactot hol kell aktiválni amúgy? mert ott a key, de nem tudom hova kellene beírni :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32355) Terminator17


Terminator17
senior tag

miez a gömb amit kaptam? tolom nagyban a gamet és beugrik elém egy gömb hogy ime ezt nyertem vagy feloldottam nem tudom.

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#32356) pohár válasza Terminator17 (#32355) üzenetére


pohár
félisten

mozgásérzékelő akna a reconnál :K
nem tudom mennyi a hatótávja, de ha az ellen a közelébe megy, bumm

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32357) }{3@Đ$}{0ot válasza pohár (#32356) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Az nem radarként szolgál?
Mert én mikor eldobom akkor radar jeleket küld. És ha jól tudom akkor avval nem tudsz ölni.

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#32358) pohár válasza }{3@Đ$}{0ot (#32357) üzenetére


pohár
félisten

hát a térképen látszik hogy hova dobáltad el őket, ha jól rémlik 25mp-ig aktívak, erre ügyelni kell

meg minek akarsz ezzel lőni??? mondtam hogy akna, egy aknával mióta tudsz lövöldözni?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32359) madgie válasza }{3@Đ$}{0ot (#32357) üzenetére


madgie
titán

Ha egyről beszéltek, akkor azzal tényleg nem lehet ölni, csak a radaron jelzi, ha a közelében ellen van, illetve HC-n, radar nélkül a csipogást hallani.

(#32360) ciry válasza pohár (#32356) üzenetére


ciry
őstag

Dehogy robban fel :D
3 db van a reconnak, mindig az utolsó aktív(nem kell eldobálni egyszerre mindet).

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#32361) ciry


ciry
őstag

Tegnap egyébként képtelenek voltunk egy értelmeset játszani Ádámmal, mert folyamatosan átdobáltak minket a vesztes oldalra.
Az első közös körben egy koma az enemyből beírta a kör végén, hogy: "TOOOOOOO EASYYYY" , miután a csapatunk képtelen volt értelmes játékot felmutatni.
A másodikban ismertettük meg őket a fájdalommal, már épp készültem egy "TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO EASYYYYYYYYYYYYYY"-re(kb.20 ticket volt hátra), mikor átbalanszoltak minket :DD :W
Ugyanez volt előtte is valamikor délután is egy másik szerveren, így 1-1 órácskát játszottunk csak. Az ilyen balanszolgatástól mindig hányingerem lesz.
Persze, ha minket répel az ellen, akkor nemigen nyomják az az első 2 embert a túloldalról...

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#32362) Gonz0


Gonz0
tag

Nemtom, volt-e már Steamen leárazták BC2-t:

Battlefield Bad Company 2: SPECACT Kit Upgrade 1,70€
Battlefield: Bad Company 2 Vietnam 4,42€
Battlefield: Bad Company 2 7,50€

Pack 9,90€

[link]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#32363) Def26 válasza Gonz0 (#32362) üzenetére


Def26
félisten

Igen jó ár, de azt gondolom ilyenkor már igen szar beleszokni a játékba asok pro között.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32364) Edem05 válasza ciry (#32361) üzenetére


Edem05
őstag

Én is rosszul leszek az ilyen dolgoktól, mert egyszerűen nem tudok megbékélni a gondolattal hogy én is segítettem a győzelmüket azt a végére átrak! Tudom hogy kell a "balance" de akkor miért nem az újonnan csatlakozókat vágja át? Tegnap kb 2-3 szerverről csak ez miatt léptem le. Ja meg még egy dolog pl: amikor arányosan vannak elosztva az 50-s szintűek a két csapatban, aztán ránézek a scoreboard-ra mikor úgy érzem gyengül a csapat, és mit ad az ég? Hát persze. hogy az összes átment a másik csapatba! :((( Na ilyenkor ugyan csak "disconnect"!

(#32354) pohár: Eredetileg ilyen egyszerű lenne activálni a Specact Kit-et!

(#32365) MZsoltee válasza Def26 (#32363) üzenetére


MZsoltee
veterán

Nem tudom nekünk tetszik. Megvettük 5-en a játékot és nyomjuk rendesen... Kiral! :K

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#32366) Gonz0 válasza Edem05 (#32364) üzenetére


Gonz0
tag

Meg lehetne ezt úgy is csinálni, hogy ha a ticketek különbsége elér egy bizonyos határt és sokan lelépnek az egyik oldalról, akkor véget ér az adott kör és csak az új körre balanszolja az embereket..

Dehát ahhoz, hogy az ember ilyen dolgokat kitaláljon, legalább olyan géniuszra van szükség mint az enyém.. a svédeknek ez nem megy úgy tűnik :U

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#32367) kmisi99


kmisi99
addikt

steames vietnam jó sima dobozos bad companyhoz?

(#32368) Gonz0 válasza kmisi99 (#32367) üzenetére


Gonz0
tag

Nem hiszem..

"A Vietnam-hoz szükség van a Battlefield: Bad Company 2 alapjáték Steames változatára."

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#32369) eugabesz válasza Gonz0 (#32368) üzenetére


eugabesz
őstag

Az a baj,hogy tele lenne a játék 2 perces körökkel,ha ezt megvalósítanák,mármint hogy csak akkor balacnolna...amúgy most is megoldható,auto-balance kikapcs.

ciry:
Az Autobalance mindig az utoljára csatlakozottat teszi át,tehát itt adminos pakolgatás esete foroghatott fenn..

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#32370) Gonz0 válasza eugabesz (#32369) üzenetére


Gonz0
tag

Az a baj, hogy nem értetted amit írtam: ha a ticket különbség már akkora, hogy úgysincs esélye behozni a másik csapatnak és elkezdenek kilépkedni, na akkor kell véget vetni a körnek mert baromira semmi értelme..

Ennek semmi köze a normál autobalancehoz, amivel szerintem a többségnek semmi baja, amíg nem egy eleve veszett helyzetbe pakolja be őket..

<NO_OFFENSE>Egyékbént meg ahogy ciryt és ádámot ismerem, simán elképzelhető, hogy annyira élenjártak a répában, hogy az admin meg akarta nekik mutatni a harcirépa másik végét is.. tiszta ismeretterjesztési célzattal.. ;] </NO_OFFENSE>

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#32371) Źşë' válasza pohár (#32356) üzenetére


Źşë'
addikt

dehogy akna az, az egy szimpla szenzor ami jelzi egy bizonyos hatósugáron belül az ellenfeleket és ahogy írta ciry is mindig az utolsó eldobott az aktív, tehát nem érdemes dobálózva pazarolni (igen jó taktikai eszköz!)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#32372) Gonz0 válasza Źşë' (#32371) üzenetére


Gonz0
tag

Hívják motion mine-nak is, valszín ez zavarta meg..

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#32373) Źşë' válasza Gonz0 (#32372) üzenetére


Źşë'
addikt

régebben, talán még a vietnam update előtt helytelenül hívhatták így, azóta ki lett javítva simán motion sensor-ra - ahogy nézem mindenhol (játék ill. stat oldalak)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#32374) Gonz0 válasza Źşë' (#32373) üzenetére


Gonz0
tag

Lehetséges.. anno 2010 márciusában mikor unlockoltam még mine-t írt ki.. azóta csak dobálom, nem nézem hogy hívják..

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#32375) Edem05 válasza Gonz0 (#32374) üzenetére


Edem05
őstag

A pin-eknél még mindig úgy van, hogy Surveilance Ops: Do 5 motion mine assists

(#32376) ciry válasza Gonz0 (#32370) üzenetére


ciry
őstag

Élen bizony, ember/jármű nem jött ki a bázisukról :DD
A gond az időzítéssel van, meg hogy fordított helyzetben minket a kutya se szokott sajnálni :(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#32377) Gonz0 válasza ciry (#32376) üzenetére


Gonz0
tag

Rám mindig számíthatsz.. Én sajnálni foglak titeket, csak egy szavadba kerül.. ;]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#32378) pohár válasza Gonz0 (#32372) üzenetére


pohár
félisten

igen, ez zavart meg :N
meg volt hogy adott pontot is is, squad mine akármit írt, hát mondom akkor nem tudom mit csináltam, de mivel mine, biztos felrobbant :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32379) Terminator17


Terminator17
senior tag

nagyon jó a game 4 es szinten vagyok és első voltam 2-3 szeron is pedig tele volt 50 es szintű formákkal :Y nem hiába, látszik hogy nem a cod4 stílushoz hoz szoktak, így megkajálnak közelharcban sok butaságot :DDD

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#32380) Gonz0 válasza Terminator17 (#32379) üzenetére


Gonz0
tag

Menj fel battlefield.hu-ra, ott akad néhány 50-es, aki nem eszi meg a sok butaságot.. :P

Egyébként saját tapasztalat, hogy az 50-esek nagyrésze személyes sértésként éli meg ha egy alacsony rangú lelövi őket, pláne ha többször egymás után. Aztán ha már tiszta ideg persze, hogy semmi esélye sincs.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#32381) Terminator17 válasza Gonz0 (#32380) üzenetére


Terminator17
senior tag

nem tudom ki hányas mikor lődőzök csak a végén láttam hogy nézem mi a pöcs ez a érem? jah hogy első vok? azt akkor vettem észre hogy első vok 4 es szinten és ott van a so k50 es alattam. De ezek németek durva hard kockák... büdös kemper csipás a legtöbb

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#32382) madgie válasza Terminator17 (#32381) üzenetére


madgie
titán

És a zászlókkal/M-Com-mal voltál elfoglalva, vagy csak pufogtattál cod4 módra? Mert lehet, hogy az többet tett hozzá a győzelemhez, aki 8/17-tel végzett, de folyamatosan védte a zászlókat/robbantotta az M-Comot... :P

(#32383) gergo0328 válasza Edem05 (#32353) üzenetére


gergo0328
senior tag

Már jöhetsz is mert hamarabb jött a kártya mint vártam:DDD

Más: valaki tud segíteni miért nem, működik játékon belül az X-fire? Meg akarom jeleníteni az időt és az FPS-t nyomom a Scroll lock+E-t és nem történik semmi se?! :W

Közben kipróbáltam a Fraps-et de az se jó! :W

[ Szerkesztve ]

(#32384) ///Krisz\\\ válasza Terminator17 (#32379) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

Nekem sajnos pont ellenkező a tapasztalatom. Mondjuk én csak 2 szerveren játszom (a battlefield.hu-n és a noobs on battlefield-en), de úgy darálják az embereket az 50-esek...
Sőt múltkor épp megláttam egy csávót oldalról és nem vett észre, szépen nyugodtan ráállítottam a kis golyószóróm célkeresztjét és ami a csövön kifért küldtem oldalba (természetesen ügyeltem, hogy nehogy mellé lőjek), erre az ember 5 másodperc után feláll és besétál egy fedezék mögé majd mikor mennék közelebb, hogy mégis mi van vele, esetleg zombi lett belőle, szépen fejbe lőtt. És akkor ilyenkor ne kapjon az ember idegrohamot. :o

Ekkor jön az, hogy kilépek az egészből és azt mondom, hogy soha többet nem játszom ezzel a szarral, persze fél óra múlva megint ott ülök és irtom a népet imádkozva, hogy ne jöjjön megint egy cheater. :DDD

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#32385) pohár válasza ///Krisz\\\ (#32384) üzenetére


pohár
félisten

:D
nekem tegnap volt hogy 3x lőttem mellkason egy faszit SAIGA-val úgy két méterről, erre lelő... mondom mész az anyádba, másikat meg 5 méterről lábon lőttem 2-3x, és meg is halt... hát mondom ilyen nincs :D

még én is az a típusú játékos vagyok főleg medic-ként, hogy járom a mapot, akit kell újraélesztek, ha valaki az utamba kerül azt lelövöm, meg is látszik a 0,30-as K/D-n :DD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32386) Gonz0 válasza ///Krisz\\\ (#32384) üzenetére


Gonz0
tag

Az a csávó inkább csak lagzott, de mint állat. A cheaterek is meghalnak ha lövöd őket, de ha lagzik akkor nem kapja be a találatokat, eltünnek a golyóid a levegőben. Ha meg ő lő téged akkor az egész tárat ellövi mire az első golyója megérkezik, ezt általában úgy érzékeled mintha egy lövéstől estél volna.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#32387) ciry válasza Gonz0 (#32377) üzenetére


ciry
őstag

Így már sokkal jobb köszike :R
Terminator17: németek között %-arányban sokkal kevesebb a rafinált játékos, annál többen szeretnek írogatni közülük
///Krisz\\\: pötyögtessed, sokkal jobban adja ne feküdj rá a bal egérgombra.
pohár: shotgunok bugosak [link], az is előfordul, hogy nem is lősz valójában, csak nálad szól a fegyver mikor lelőnek.
Felköltenek és nem hiányzik lőszer :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#32388) Terminator17 válasza madgie (#32382) üzenetére


Terminator17
senior tag

dehogy én rambo vagyok,mék egyedül minden és midennki ellen zászlóra tankra nem számít :DDD ami jön. nekem is volt olyan hogy már dobáltam volna az egeret de aztán eszembe jutott hogy mennyiér is vettem és igy ikább vissza hejeztem az egérpadra :U

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#32389) ///Krisz\\\ válasza pohár (#32385) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

Detto, csak én mérnökkel nyomulok általában az nagyon bejön. Medic-el csak azért szoktam lenni, mert szeretném már megkapni az újraélesztős vasalókat, hogy ne csak engem élesszenek mindig újra hanem én is segíthessek más hulláknak is. :D
Hát igen nekem is hasonlóan szépek szoktak lenni az arányaim. :DDD
A Sniper pedig botrányos ha havas pályán mész vele esélytelen lelőni akárkit is, mert amint belenézel a távcsőbe olyan fényesség égeti a szemed, hogy még az épületeket se látni (nem értem, hogy ezt hogy gondolták).

(#32386) Gonz0: "...lagzik..." LOL :DDD Arra gondolsz, hogy lassú a nete és/vagy a gépe és ezért akadozik a játéka?

(#32387) ciry: Igen úgy szoktam csak annyira közel voltam a csávóhoz és annyira jól esett. :))

De, hogy jót is mondjak, reggel lenyomtam egy menetet és egész szép 1,2-es K/D-t sikerült össze hozzak. Büszke is voltam magamra.

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#32390) pohár válasza ///Krisz\\\ (#32389) üzenetére


pohár
félisten

nekem eddig 10/7 a legjobb arányom :D
én is reconnal vagy medic-kel tolom általában, most kaptam meg a reconnál a type 88-as snipert, most azzal próbálom tolni addig, míg meg nem kapom a mortart, arra fáj a fogam :))

ciry... ppfff te jó isten :D
de az a poén hogy az enyém vérzett is, és 100% health volt neki mikor lelőtt :U

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32391) Def26 válasza ciry (#32387) üzenetére


Def26
félisten

Most nézem, neked a Menő Manó az avatarod xfire -on? (kevesen ismerik, csak ezért jegyeztem meg)

pohár:Régebben a késsel voltok hatalmas bugok. Nagy nehezen felmászol legyilkolni a sniperokat, késelsz, késelsz, mire felfigyel a hangra megfordul és lekésel. :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32392) gergo0328 válasza Def26 (#32391) üzenetére


gergo0328
senior tag

Azt kerestem hogy mi a neve de ciry-től mindig elfelejtettem megkérdezni...17 éves fejjel ismerem (nem a K&H reklámból):D

[ Szerkesztve ]

(#32393) ciry válasza Def26 (#32391) üzenetére


ciry
őstag

Jah, itt is azt akartam, csak nem engedték, így lettem Sobri Jóska :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#32394) Gonz0 válasza ///Krisz\\\ (#32389) üzenetére


Gonz0
tag

Igen, volt néhány meccsünk az oroszok ellen. Ott fordult elő ez a jelenség. Ők 250 körüli átlagpinggel simán belőtek minket, mi meg hiába lőttük őket nem nagyon akartak halni.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#32395) Def26 válasza ciry (#32393) üzenetére


Def26
félisten

Mi forgalmazzuk DVD -n ha esetleg... :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32396) ciry válasza Def26 (#32395) üzenetére


ciry
őstag

Mennyi az annyi? :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#32397) Def26 válasza ciry (#32396) üzenetére


Def26
félisten

Levélként feladom neked, csak dobj egy címet. :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32398) Balázs9503


Balázs9503
tag

Sziasztok!
olyan kérdésem lenne hogy az mitől van az hogy kivág a játékból ezzela hibával: Losing Key Packets 9005 hogy az egyáltalán mit jelent és mit lehet tenni ellene. :F
Köszi a válaszokat.
Üdv KroKKocska

(#32399) Gonz0 válasza Balázs9503 (#32398) üzenetére


Gonz0
tag

Punkbuster timeoutol, manuális frissítés megoldhatja [link]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#32400) gergo0328 válasza Gonz0 (#32399) üzenetére


gergo0328
senior tag

ezt az oldalt én is szeretem :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.