Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30578) Źşë' válasza WhiteWalker (#30577) üzenetére


Źşë'
addikt

elején direkt írtam h nem kötekedés... a többit is kifejtettem... de ti kötekedtek az indokom ellenére :U -feldobtam a labdát ti meg beleütöttetek, tipikus magyar mentalitás :C

(#30575) sith7 1 szavas hsz nem hsz továbbra sem, nekem legalábbis (kb annyi a mondanivalója hogy: szép képek.... igen egyetértek.... na az, az igen!... hú de pró vagy.... - ha neked van rá időd h meló alatt betolj ilyen jelentéktelen hozzászólásokból párat, hajrá, örülök neki h azért van akinek lehet melóban ezzel foglalkozni ( amúgy csak úgy árnyaltan próbáltam rávilágítani a megfogalmazás, rend, lényegére)

(#30576) Zsozsooooo a te neved bc2ben nem 'bunkó' véletlenségből?! aztán ezért ilyen szar a statod mert mindenki pofán lő?! :W :R csak így tovább.. :U

(#30573) madgiea nevem azét ez, mivel jócimborám vadászta össze a karaktereket még akkor mikor ide beregeltem, tetszett tehát használom - am eddig te vagy a 2. aki belekötött

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.