Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27647) Źşë' válasza Kloss (#27643) üzenetére


Źşë'
addikt

egyet értek, még akkor sincs sok esélyed h túléld ha te előbb kezded el lőni telibe, és ő csak utána kapcsolódik be :DD ma is volt ilyen, mindketten meghaltunk, vicces : )

voltak nagyon jó pillanatok, at4el olyanokat lőttem : ) mondjuk eléggé könnyű célpont volt a heli sokszor - volt olyan h épp foglalta a zászlót, akkor olyan h atakamán lezuhantunk oldalt a sík részen, mivel a 2 heli lőtte 1mást... és eléggé oda volt mind2ő, erre kiugrok, társam utánam, és az ellenfél helijéből szintúgy a gunner.. őt leszedtem a földön, erre elkezd futni a társam a hajó felé, de a heli még ott volt, valamit balfaszkodott a pilóta és a társamat vette célba, és megállt egy pillanatra a levegőben, erre leszedtem at4el és a gunner meg visszaspawnolt a helibe, nem kellett volna :DD

akk elég sűrűen fel szoktam venni a lelőtt ellenfél kitjeit, egy engijét felvettem, és látom h foglalják az A pontot atakamán, mondom lövök belőle egy cgt, be az egyik épület ablakán, mert a túloldalon nagyobb esély van kapásra :DD erre ellövöm, és telitalálat, volt ott valaki :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.