Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57601) kisza25 válasza prokxy (#57596) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én meg azt vettem észre, hogy hangtompítóval is jobban adja, mondjuk másképp nem is próbáltam, mert nem nagyon variáltam, ami idegesít a javítás óta, hogy most vettem egy SSD-t csak a játék miatt és most bevárunk mindenkit, igazából még nem jöttem rá mit várunk, hogy induljon a game :F
ami tetszik: az újraélesztésnél látom meddig lehet, jelez defibi, ha feltöltött, jobb a hitreg,
ami nem tetszik: olyan kicsik lettek a térképikonok, hogy alig látom (15,4" 1366x768 lehet ezért) a játék indulásakor a várakozás, sokan panaszkodnak a lassabb futásra, ez még nem tünt fel, se tankba, se IFV-be:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#57602) Dtomka válasza kisza25 (#57601) üzenetére


Dtomka
veterán

"olyan kicsik lettek a térképikonok" Itt mire gondolsz pontosan? A térképet lehet közelíteni N gomb megnyomásával.

Zoom minimap N
Battlefield 4 Key Bindings

(#57603) prokxy válasza marilllyo (#57598) üzenetére


prokxy
veterán

A zárójelben lévő legyen 85 mind2 esetben, ha az előző is 85 volt.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#57604) prokxy válasza kisza25 (#57601) üzenetére


prokxy
veterán

Hangtompítóval jobban adja Lockeren M416-tal, ez oké, de egy Peaks-en rohadtul nem, mert annyira lecsökkent a range, h használhatatlan messzebbre. Ez M416-ra igaz, ez tapasztalat, tegnapi, anyáztam is rendesen. :W
Nem vagyok egy szar lövő, de ki kell tapasztalnom újra, h mi hogy szór, de úgy néz ki, h az erősebb, de lassabb fegyók jönnek be nekem, ACE52, PKP, SCAR-H, Bulldog, stb...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#57605) Snip3r_HUN válasza prokxy (#57604) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

AK5C heavy barrel-lel határozottan jobb lett.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#57606) @rglaaf válasza kisza25 (#57601) üzenetére


@rglaaf
veterán

a lenyiló menüben azokat is lehet állitani mekkora legyen

PSN:BiZzare_0 ️

(#57607) prokxy válasza Snip3r_HUN (#57605) üzenetére


prokxy
veterán

A HB-t megerősítették, angleddel elvileg nagyon erős és pontos messzire is. Még próbálgatok, tesztelgetek. Pedig minden olyan szépen be volt lőve, most kezdhetem elölről. :O

Összességében a game jobban tetszik, alakul ez.

A SLAM-et elfelejtették a játékosok, tegnap Golmudon szinte csak akna volt mindenfelé. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#57608) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Úgy látom a meló előtti játék ismét elmarad...

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#57609) prokxy válasza Snip3r_HUN (#57608) üzenetére


prokxy
veterán

Mikor toljuk már együtt? Esténként melózol? Nem naon futunk össze a BL-on...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#57610) Rico45 válasza @rglaaf (#57600) üzenetére


Rico45
őstag

Telepítsem az új wint?

"fapados cfg csodákra képes" ez alatt mit értesz?

Köszi a választ! :R

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#57611) Jeollam válasza prokxy (#57604) üzenetére


Jeollam
aktív tag

Én is így vagyok vele. akkor úgy látszik ketten vagyunk :)

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#57612) Snip3r_HUN válasza prokxy (#57609) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Sajnos az Audinak is megvannak az előnyei meg a hátrányai , 3 műszakban dolgozom , a héten délután, jövő héten éjszaka, aztán meg délelőtt. Most is délután 2-re megyek dolgozni, de 11:52-kor van itt a szerződéses járat aztán éjfélre érek haza, mivel minden falut bejár. :W Így meg sajna szabadidőm alig van. Meló után alvás, reggel bolt, stb. meg max egy-két kör bf aztán megint meló... A héten péntekig melózom, de vasárnap este már megyek éjszakásba, 9 hetente van kiadva egy teljes értékű hétvégénk.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#57613) @rglaaf válasza Rico45 (#57610) üzenetére


@rglaaf
veterán

gyengébb hardvereknél a win 8.1 elég sok pulsz fps-t tud adni, a fapados cfg- alatt azt értem hogy minden erőforrás zabáló feature ki van lőve benne, neten elég sokat van belőle, vagy letöltöd a bf4 setting editort ott magad is sok mindent be tudsz állitani

PSN:BiZzare_0 ️

(#57614) Jeollam válasza @rglaaf (#57613) üzenetére


Jeollam
aktív tag

Ezt nem is tudtam! Akkor feltoljam a 8.1-et? az adatlapomon lévő gépemmel menne ?

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#57615) prokxy válasza Snip3r_HUN (#57612) üzenetére


prokxy
veterán

Ez valóban annyira nem idő hatékony, de legalább van meló.Nálam meg a sok utazás megy oda-vissza, szóval ez sem ok, kevés az idő mindenre, de a pénz nagy úr. ;)
Voltam én is állásinterjún az Audinál, fel is vettek gyakorlatra a fősuli után, de aztán visszamondtam a dolgot és Egerben maradtam. Sok mindent kellett volna feladni érte. Pedig jó fizut kínáltak és rajzról kellett volna bevinnem AutoCAD-be a dolgokat, na majd köv. életemben. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#57616) FollowTheORI válasza kisza25 (#57590) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nagyon változó... de lehet benne valami. Én anno is észrevettem hogy a high frequency update nem jó annyira... gyakran csak estem keltem, hiába adta jól.
Most is néha ez van, csak ugye most már kötelező. Lehet csak azért mert szar az UPC netem. :)

De azis lehet más... amugy tényleg jobban adja, de mi (én ;]) is hamarabb halunk azt vettem észre.
Volt hogy bent voltam a darálóba, mert én ott szoktam lenni megyek előre nem kempelek és csak estem keltem... volt hogy eggyel arrébb lévő spawnra kellett mennem hogy fellélegezzek és legyen időm szétnézni... :DDD

De majd kiderül, ha megszokom ezt talán jobb lesz. Azt hiszem még a beállításokkal is el kell pepecselnem egy kicsit hogy minden kézre álljon meg jobban nézzen ki. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57617) mackosajt válasza Snip3r_HUN (#57608) üzenetére


mackosajt
addikt

mi a t.kömet csinálnak már megint? Valami tegnap nem lett jó?
Nem olvastam el, mi a tegnap 160 hozzászólás lényege, még, mert épp reggeli helyett kazánt szereltem... (rohadjon meg, abban is most döglik be az útváltó szelep, de kib@sztam vele)

szerk: érdekes, ahol én eddig melóztam 3 műszakban (szakaszos és folyamatos is), mindegyiknél éjjel-délután-délelőtt sorrend volt, nem fordítva, mint nektek.
Most 11. éve 6+2-es folyamatos 3-ban tolom. Hozzá lehet szokni, de nem egésszéges

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#57618) r00r1 válasza mackosajt (#57617) üzenetére


r00r1
aktív tag

adsz neki 25-ös fúrószárral, a szelep felől, és problem solved :DDD

[ Szerkesztve ]

(#57619) Rico45 válasza @rglaaf (#57613) üzenetére


Rico45
őstag

Okés köszi! :R

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#57620) Frozzy válasza @rglaaf (#57613) üzenetére


Frozzy
őstag

és ebben a progiban mit tudsz állítani amit a játékban nem ?

esetleg le tudnád írni, hogy mit állítsunk többlet fps érdekében ?? :R

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#57621) @rglaaf válasza Jeollam (#57614) üzenetére


@rglaaf
veterán

Én a helyedben mindenképp tennék egy próbát de rajtad múlik :K

PSN:BiZzare_0 ️

(#57622) yodamester10


yodamester10
őstag

És vajon mikor jönnek az új pályák?

(#57623) Snip3r_HUN válasza prokxy (#57615) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Azért az A3 limo/cabrio meg a 3. generációs TT (ugyan olyan sz@r mint az előző 2 gen. ;] ) szerelése egész nap azért fárasztó.

(#57617) mackosajt: itt is így megyünk, de mivel a héten délutános vagyok azért írtam le ilyen bonyolultan. :DDD Augusztus 1-el álltunk át a 3 műszakra, előtte 2 műszakban 10 óra 50 percet dolgoztunk. Akkor volt alvás mellett 1 óra szabadidőm, most 3-4. Ez sem sok, de hát ez van.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#57624) mackosajt válasza r00r1 (#57618) üzenetére


mackosajt
addikt

A mozgató motor döglött meg. Most köztes állapotba belőve összeraktam.
Így fűtés is van, meg melegvíz is. Majd ha sok pénzem lesz, kicserélem. Februárban lesz 4 éves a kazán, hihetetlen, hogy milyen sz@rt tudnak gyártani...

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#57625) zzola válasza mackosajt (#57617) üzenetére


zzola
félisten

Nem értem miért lepődsz meg? Szerintem még 1 frissítés sem sikerült, mindig volt utána leállás....
"Only in Battlefield 4" :DDD

(#57626) FollowTheORI válasza ingalls (#57585) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem kempelnek... ;]

Meg biztos boost is van rajta. Amugy ez szerintem görgetett átlag vagy ilyesmi.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57627) Frozzy válasza Frozzy (#57620) üzenetére


Frozzy
őstag

Tehát, VAN der BOSS ?

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#57628) r00r1 válasza mackosajt (#57624) üzenetére


r00r1
aktív tag

Mi előző tél előtt vettünk kazánt mesterembertől, 5 mm-es kazánlemez. Nem az a bazári bóvli, amit a Praktikerben, stb. adnak. Mert az jó indulattal nevezhető 3,5 mm-nek

[ Szerkesztve ]

(#57629) mackosajt válasza r00r1 (#57628) üzenetére


mackosajt
addikt

ez gáz, kombi-cirkó ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#57630) pohár válasza mackosajt (#57617) üzenetére


pohár
félisten

már tegnap is kint volt a "szalagcím", hogy ma karbantartanak :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#57631) mackosajt válasza pohár (#57630) üzenetére


mackosajt
addikt

tegnap nem sokat olvastam a BL-ot, csak annyira emlékszem meló előtt, hogy Update in progress, check back later. Este meg inkább filmet néztünk. ;)

De már megy a BL.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#57632) @rglaaf válasza Frozzy (#57627) üzenetére


@rglaaf
veterán

Battlefield 4 - Increase Performance & FPS - BF4 Settings Editor Tweak Performance Settings (youtube)
ezzel elég sok fps-t lehet nyerni de ha még ez sem elég még a prof_save_profile-be is bele lehet nyúlni rendesen, de kezdésnek próbáld ki

PSN:BiZzare_0 ️

(#57633) r00r1 válasza mackosajt (#57629) üzenetére


r00r1
aktív tag

Ahhoz nem nyúlnék...Ahogy a székelyek szerint az asszony nem ember, a medve + a gázcirkó nem játék :DDD
Pedig múlthéten égett le majdnem a kazánházunk, méteres lángok mindenütt..

(#57634) kisza25 válasza @rglaaf (#57606) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Oh köszi :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#57635) mackosajt válasza r00r1 (#57633) üzenetére


mackosajt
addikt

gáz részét én se babrálom, ez mind csak víz+áram, amúgy ilyen b@szott egyszerű, legó szerű rendszer az egész.

szerk:
mi ez a b...zu ready rendszer induláskor a játékban? új fícsör?

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#57636) kisza25 válasza mackosajt (#57635) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

kiakadtam rajta én is, pont múlthéten vettem SSD-t a játéknak, erre nesze neked, lehet el is adom a csába:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#57637) prokxy válasza kisza25 (#57636) üzenetére


prokxy
veterán

Amióta ez van, 1x nem tudtam úgy bejoinolni a tankba, h én vezessek... :O

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#57638) kriszpontaz válasza marilllyo (#57598) üzenetére


kriszpontaz
veterán

120.

;]

(#57639) regener


regener
veterán

Aki szeretne még pár FPS nyerni sok mókolás nélkül az írja be ezeket a konzolba:

WorldRender.SpotLightShadowmapEnabled 0
WorldRender.SpotLightShadowmapResolution 128
WorldRender.MotionBlurEnable 0
RenderDevice.TrippleBufferingEnable 0
RenderDevice.RenderAheadLimit 0
PostProcess.DynamicAOEnable 0

Mostmár az árnyékos helyek is világosabbak lesznek és jobban beláthatóak.

[ Szerkesztve ]

(#57640) kriszpontaz válasza regener (#57639) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Mert kikapcsoltad az ambient occlusiont.

(#57641) regener válasza kriszpontaz (#57640) üzenetére


regener
veterán

Nem lett kikapcsolva, csak lebutítva aka Statikus váltva.. Mostmár a statikus fényeket nézi csak árnyékok kreálásakor és a dinamikusakat nem.

[ Szerkesztve ]

(#57642) @rglaaf válasza prokxy (#57637) üzenetére


@rglaaf
veterán

istenem de utálom azokat akik ugy elviszik a tankot kezdésnél hogy kap egy lövést azt ott hagyja a pálya közepén, mert javitani nem tud az isten barma, persze nem is lehet recon vagy support al

PSN:BiZzare_0 ️

(#57643) regener válasza regener (#57641) üzenetére


regener
veterán

(#57644) kisza25 válasza @rglaaf (#57642) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem volt mikor valami hülye assignmenthez nem engineerel mentem, hanem egyéb kaszttal, akkor beraktam, hogy hamarabb javuljon a tank magától, a vicc az, hogy akkor lőttem bf4 alatti legjobbamat, mert végig vigyáztam a vasra, mert tudtam, nem tudom javítani 37-0 persze assignmentben nem mentem semmire:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#57645) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Egész instant a hitreg :))

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#57646) Alice90


Alice90
aktív tag

gyerekek nekem valamiért nem tölt be a bf4

egyszerüen tölt tölt tölt utána fekete kép és semmi én léptem ki feladatkezelőből.

"Nyugalom, a hosszú élet titka!"

(#57647) @rglaaf válasza kisza25 (#57644) üzenetére


@rglaaf
veterán

ne is mondd én is a multkor medic-el ültem be véletlen, 30 hp -volt a tanknak mondom rájavitok kicsit aztán néztem hogy a defivel ütögetem az oldalát és tényleg olyan jól ment majdnem fél körig kibirtam, az ember óvatosabb egyből

PSN:BiZzare_0 ️

(#57648) prokxy


prokxy
veterán

Melóban bejelentettem, h februárra várjuk a 2. csemetét, erre beszól Kollégám, h addig ne hagyjuk abba a gyerekgyártást, míg nincs meg az 5 fős squad! :DDD
Bolondokkal vagyok körülvéve, de hát ez a legjobb! :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#57649) kriszpontaz válasza prokxy (#57648) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Háhá! Gratulálok! :D Nem is mondtad kis sumák! Nem Diablozni voltál te hanem mást farmoltál ki :).

[ Szerkesztve ]

(#57650) marilllyo válasza prokxy (#57648) üzenetére


marilllyo
veterán

:DDD :C

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.