Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57701) kriszpontaz válasza prokxy (#57684) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Tudod, mostantól csókolom! ;]

(#57702) yodamester10


yodamester10
őstag

Ez a peccs nálam semmit nem ad érzetre,szóval olyan mintha nem is jött volna,talán a járművek mennek gyorsabban :F Viszont már jöhetnének az új pályák mert marhára unalmas a bugfild.

(#57703) prokxy válasza marilllyo (#57699) üzenetére


prokxy
veterán

Ha jól emlékszem, akkor 1 HDMI-m van, a kábel elég jónak mondható, vmi értelmes márka, 2m volt 5e. Mondjuk attól, h drága még lehet vacak...de másnak is van ilyen gondja, így ez nem sajátosság, elméletileg.

kisza!: megkönnyebbültem, h nem csak nálam van és nem csak ATI kártyán. :B

E-mail jött róla, de sztem a BL-on is fent van. Azt pedig, h ezt hol lehet követni, épp most mennyinél tartunk, nemtom.

Godlike!: ja igen, Te vén róka! :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#57704) prokxy válasza yodamester10 (#57702) üzenetére


prokxy
veterán

Fegyverek terén sem érzel változást? :Y
Pedig ott történt egy elég nagy reform, ill. a futás, mozgás, változtatható kismillió dolog, map, hud, stb, kb 1 órát pöcsöltem velük tegnap este, h belőjem őket. :) És még így is hátravan a fegyók tesztelése.

szerk: picsába, h elírok mindent, naon reggel van még! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#57705) marilllyo válasza kisza25 (#57700) üzenetére


marilllyo
veterán

Akkor nem kell hdmi-t vennem. Megnyugodtam. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#57706) Snip3r_HUN válasza kisza25 (#57700) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Itt láthatod.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#57707) yodamester10 válasza prokxy (#57704) üzenetére


yodamester10
őstag

Nagyon nem nézem :D Felmegyek és hentelek a feladat mellett.Talán ami feltűnt,hogy Mekkából is lelőnek.

(#57708) Newyorker


Newyorker
addikt

Skacok!
Én az új Battlefield frissítésnél max azt veszem észre, hogy a távoli járművel piktogramja kisebb lett ti?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#57709) Snip3r_HUN válasza Newyorker (#57708) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Azért a netkód is jobb lett, jobban adja.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#57710) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Olyan jo az uj peccs, hogy 2percet nemtudok jatszani. Vmi port baja van. Bf4 uninstall, letolt, install 50giga, port hiba megint. Testrange, grafika kivan szurkitve, semmit se lehet atallitani, ez igen.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#57711) zzola válasza fornettisuti (#57710) üzenetére


zzola
félisten

Várható volt-mint eddig is-hogy javítanak pár hibát, helyébe meg jön 2x annyi... :DDD

(#57712) prokxy válasza zzola (#57711) üzenetére


prokxy
veterán

Ne túlozz, azért nem ilyen drasztikus a helyzet. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#57713) Snip3r_HUN válasza fornettisuti (#57710) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A port hibára megoldás ha az adott portot kinyitod a routeredben.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#57714) zzola válasza prokxy (#57712) üzenetére


zzola
félisten

Nyilván nem, de ha jön az úl DLC, biztos vagyok benne, hogy pár hiba újból előkerül. Mint pl. most, megint van 0%-os kill...

(#57715) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
A kábeltémához annyit, hogy épp tegnap hoztam el az új monitort az Oázistól, és ott beszélgetve az eladóval, szóba jött, hogy az én Nvidiás kártyámon nincs Displayport kimenet, csak DVI és HDMI, és az eladó is azt mondta, hogy HDMI-s kábellal soha nem lesz tökéletes a kép, az elsősorban TV-hez van kitalálva, és Nvidiás kártyáknál nem megy át a teljes jeltartomány, és bár van valami progi amivel lehet szabályozni, de soha nem lesz tökéletes a kép még így se, főleg a fekete tartománynál lesz mosottas szín.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#57716) Newyorker válasza zzola (#57714) üzenetére


Newyorker
addikt

Mikorra várható az új DLC?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#57717) zzola válasza Newyorker (#57716) üzenetére


zzola
félisten

Hát én nem is tudom. Szerintem a Hardline csúsztatása miatt az utolsó DLC is később fog megjelenni...

(#57718) Newyorker válasza zzola (#57717) üzenetére


Newyorker
addikt

Az lesz ilyen havasos ugye? Ha jól rémlik :) lehet menni majd ilyen yetire festett tankokkal :D

[ Szerkesztve ]

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#57719) zzola válasza Newyorker (#57718) üzenetére


zzola
félisten

Igen. Vannak már fent video pl. xFactor-tól is. Állítólag elég béta állapotban vannak még a map-ok...

(#57720) birorichard


birorichard
őstag

Utolsó patch óta titeket nem dobál ki random folyamatosan dx hibával? Borzasztóan kezdem megunni ezt a játékot már... :/ Eddig nem csinálta, semmit nem telepítettem, frissítettem, ezen a sz*ron kívül...

[ Szerkesztve ]

(#57721) @rglaaf válasza Newyorker (#57708) üzenetére


@rglaaf
veterán

amit a beállitásoknál tudsz változtatni

PSN:BiZzare_0 ️

(#57722) Newyorker válasza @rglaaf (#57721) üzenetére


Newyorker
addikt

azt nem is figyeltem :S

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#57723) zzola válasza Newyorker (#57722) üzenetére


zzola
félisten

Ha visszább olvasol, még egy video link is felkerült, ahol pár beállítást elmesél magyarul egy tag-ha esetleg nem tudnál angolul...

(#57724) prokxy válasza zzola (#57719) üzenetére


prokxy
veterán

Nagyon béta állapotban voltak. Rengeteg hiba, az új fegyvereknél is, de hát béta volt. Legalább megismertem a mapokat a CTE szerveren. :K
Összességében mind tetszik, legszarabb sztem a Hangar21, legjobb pedig a 2 havas, a Giant, azaz az erdős pálya iszonyat nagy, az csak 64 fővel érdemes, szép és jól lehet taktikázni. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#57725) Newyorker válasza zzola (#57723) üzenetére


Newyorker
addikt

Nah, az érdekelne, akkor azt megkeresem :) :R

[ Szerkesztve ]

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#57726) zzola válasza Newyorker (#57725) üzenetére


zzola
félisten

Itt írt róla a kolléga...

(#57727) Newyorker válasza zzola (#57726) üzenetére


Newyorker
addikt

:R

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#57728) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Üdv. Valami plugint ír hogy telepítsem böngészőhöz. Megtörtént, és nem indul a játék ilyenkor mi a f... van?

(#57729) }{3@Đ$}{0ot válasza ->Raizen<- (#57728) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Próbáld meg letörölni vezérlőpultból utána próbáld újra letölteni és telepíteni.

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#57730) prokxy


prokxy
veterán

Annyi újítás van már, h a köv. DLC-ben a nagy rivális mintájára ammo pack helyett ammo dog lesz :DDD

Lehet majd fejleszteni, ha eléri a rank 100-at, akkor már TUG-sként működik ill. ha veszünk neki pár Gold battlepackot, akkor van rá esély, h ugatni is fog ha az enemy a közelünkbe ér!

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#57731) }{3@Đ$}{0ot válasza prokxy (#57730) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

lol......nem is kell majd ledobni,mert megy utánad lőszert adni,ha meg valamelyik társad kér akkor fütyül egyet és odamegy.....xD xD :DDD :DDD :DDD

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#57732) @rglaaf válasza prokxy (#57730) üzenetére


@rglaaf
veterán

a tank után kéne kötni hagy fusson :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#57733) prokxy válasza @rglaaf (#57732) üzenetére


prokxy
veterán

Azaz :D

Este jössz gémelni? Jön Rio, Kovy, Zero, Kisza is. Elvileg leszek én is, de nem merek mondani már semmit! :D
Ettől függetlenül a meggyes bomba már be van hűtve! ;)
Kezdetnek javasolnám Propagandát, ha miénk a 2 tank, az lenne a legjobb, ha nem mi visszük el, akkor egy kis bemelegítő futkározásnak jó lesz az a map! No?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#57736) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Op lockeren milyen a rush? metró-ból kiindulva biztos hent :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#57737) prokxy válasza @rglaaf (#57736) üzenetére


prokxy
veterán

Jó nagyon, de az utolsó pontnál annyira be tudnak gubózni a védők ha van 1 kis csapatmunka, h kb esélytelen élesíteni. Mehet este RUSH is! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#57738) marilllyo válasza prokxy (#57733) üzenetére


marilllyo
veterán

Jaja leszek. Kimedáloztam magam, úgyhogy most már teljesen csak a feladatra koncentrálva.

(#57736) VAN der BOSS: 32 player-ig teljesen élvezhető. Egyébként lockernek csak a CQ a nyűgje. Pláne ha nincs tiltva az exp.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#57739) @rglaaf válasza prokxy (#57737) üzenetére


@rglaaf
veterán

tube-al nem nagy ügy kifüstölni őket vagy egy c4 quadot beküldeni persze ahhoz kell commander hogy leküldjön ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#57740) spanglee001


spanglee001
addikt

a 10 ks és a toronyraszállás bug elmúlt? beadja már? 2 x már sikerült régen de nem adta meg :F
azért nálam a 10ks nagyszó :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#57741) prokxy válasza @rglaaf (#57739) üzenetére


prokxy
veterán

Rush-ban már nincs commander a patch óta, úgy tudom.

spanglee001! ugyan már, ne szerénykedj! :D
Az az assign nekem is kéne, párszor én is landoltam már, de 1x nem adta be. :W

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#57742) spanglee001 válasza prokxy (#57741) üzenetére


spanglee001
addikt

jó lenne 1x egy assignment estét tartani, pár emberrel. nekem ez hiányzik, meg 4jet kill attackhelivel, meg ez mit jelent? Win a round of Chainlink with 50 tickets left, és a komander ribonok, azokat a vidéki úton csinálgatom tableten ott könnyebb mint gépen.
és a jármű medálok és megvan minden.

csak ahhoz kellene egy szeró jelszóval, így nem történnek véletlen bakik, és kommunikáció szükséges

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#57743) zzola válasza spanglee001 (#57742) üzenetére


zzola
félisten

Én benn vagyok, ha valakinek kell segítség...

(#57744) kriszpontaz válasza spanglee001 (#57742) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Chainlink játékmódban úgy kell nyerned hogy már csak 50 ticket maradt a csapatodnak (vagy az alatti gondolom)

(#57745) r00r1


r00r1
aktív tag

JNG-90-et próbálta valaki patch után? Brutális lett! 670 m/sec torkolati sebesség. Vagy a CS-LR4-et. 670 m/s, és marha gyors felhúzása van a fegyvernek.

(#57746) prokxy válasza spanglee001 (#57742) üzenetére


prokxy
veterán

Segítek benne, ha gondolod, TS van, szóval mehet.

Ez a chainlinkes cucc meg összejön, ha sokat játszol ebben a módban. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#57747) prokxy válasza r00r1 (#57745) üzenetére


prokxy
veterán

Jó, csak túl gyenge mind2, nagy a golyó esése. Akkor már M98B, de nálam favorit az SRR. Gol is jó, de nerfelve lett, azóta nem próbáltam.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#57748) spanglee001 válasza prokxy (#57746) üzenetére


spanglee001
addikt

köszi
jó lenne egy neten tárolt táblázat, ahol be tudnák xelni az emberek, hogy ki tudna jönni és mikor, ha többen vagyunk hamarabb megvan pl a 10 ks fél perc lenne egy gránát a kupacra :DDD , addigis ráfekszek a chainlinkre. Meg ugye védett szeró is jól jönne, szerintem kb 1 óra alatt mindenkinek sikerülne minden csak szervezés kérdése. Hátha az iramosoknak is hiányozna pár acsi és segítenének szeróval :B

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#57749) marilllyo válasza spanglee001 (#57748) üzenetére


marilllyo
veterán

Először landolsz...aztán 10 ks.
A chainlink meg...ahogy mondták....egyszer csak beadja. Jó az a játékmód...

A legtöbb assignmentre egy ismerős is elég lehet. Van egy csomó 1 player start szerver.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#57750) spanglee001 válasza marilllyo (#57749) üzenetére


spanglee001
addikt

ezt nem is tudtam, hogy már 1 meberrel indul azt hittem minimum 4.
próbáltam előtte is utánna is landolni, de sehogysem adta meg.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.