Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58051) afrojack1 válasza pendre54 (#58049) üzenetére


afrojack1
senior tag

én 15 évesen unokád lehetnék! :))

SC: Herczku_Death

(#58052) Tomdriver válasza aram01 (#58047) üzenetére


Tomdriver
őstag

Igen, buszsofőr voltam a két év alatt, ebből egyszer sikerült tankot is vezetnem Táborfalván! :DDD

(#58048) pendre54: akkor vagyunk itt veterán "harcosok", ez megnyugtató. :)

[ Szerkesztve ]

(#58053) eugabesz válasza Tomdriver (#58052) üzenetére


eugabesz
őstag

Aha...vagyunk... :P :B

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#58054) kisza25 válasza pendre54 (#58032) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem is van 1-2 hete a Battlelog okozza, annak is a háttér animációja, lehet korábban is volt csak nem tűnt fel, de mióta laposról vagyok csinálja az tuti

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#58055) aram01 válasza Tomdriver (#58052) üzenetére


aram01
nagyúr

akkor már a többi gyerekjáték :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#58056) pendre54 válasza Tomdriver (#58052) üzenetére


pendre54
addikt

Sofőrködni nem volt éppen rossz buli, nekem kicsit macerásabb cuccok jutottak, mint pl. az RPG-7 nagytestvére, az SZPG-9 állványos gránátvető, 1973-ban a Veszprém melletti Hajmáskéren, a tüzérségi lőtéren lövöldöztünk drótkötélvontatott harckocsimakettekre.
[link]
[link]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#58057) pendre54 válasza kisza25 (#58054) üzenetére


pendre54
addikt

Valami megoldás?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#58058) kisza25 válasza pendre54 (#58057) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Enable video background for this device/browser ezt kapcsold ki BL settingsben

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#58059) Tomdriver válasza pendre54 (#58056) üzenetére


Tomdriver
őstag

Hát én ezeket nem próbáltam, közelükbe sem jutottam, tankot is csak úgy vezettem, hogy tábornoki sofőr (is) voltam anno. - Te nyertél! :)

[ Szerkesztve ]

(#58060) pendre54 válasza afrojack1 (#58051) üzenetére


pendre54
addikt

Téged meg majd jól kukoricára térdepeltetlek a sarokban, hogy 18 éven felülieknek való cuccost használsz.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#58061) aram01 válasza pendre54 (#58060) üzenetére


aram01
nagyúr

Lehet jelentem is az EA-nak azt viszlát ak5c, mehet farmerámázni :D ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#58062) kisza25 válasza pendre54 (#58057) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na megoldotta?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#58063) Bjørgersson válasza pendre54 (#58057) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kapcsold ki a Battlelog beállításai közt. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#58064) pendre54 válasza kisza25 (#58062) üzenetére


pendre54
addikt

Épp most akartalak keresni, hogy hol a rákban van ez a beállítási lehetőség? Lőjjél már lécci egy képet róla.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#58065) Bjørgersson válasza pendre54 (#58064) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Itt a legalsó pöcök.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#58066) afrojack1 válasza aram01 (#58061) üzenetére


afrojack1
senior tag

ak5c? mg4, AEK, ACE23! az a legvicesebb hogy mikor felhivtam az EA-t valami gond miatt... kérdezték hány éves vagyok? mondom 19... és elhitte! :DDD :K tehát megérdemlik hogy játszak vele! :DDD :))

SC: Herczku_Death

(#58067) pendre54 válasza Bjørgersson (#58065) üzenetére


pendre54
addikt

Csak el ne kiabáljam, akkor ezek szerint, ha így néz ki, és a procihasználat is visszaállt a normálisra, akkor minden oké?

Ja, és üzenném azoknak akik az ilyen rejtett szarságok okozói, mint pl. korábban a diavetítés, amit a játékpanel kikapcsolásával lehetett orvosolni, hogy SZLAMB, FAF.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#58068) Bjørgersson válasza pendre54 (#58067) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Valószínűleg igen. :K

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#58069) kisza25 válasza pendre54 (#58067) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

igen, csak van, hogy magától vissza kapcsol, miért pont ez ne lenne bugos:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#58070) gali777 válasza afrojack1 (#58066) üzenetére


gali777
őstag

Mert szerinted érdekli is őket? Kifizetted(ték neked) a játékot, ez a lényeg nekik.

(#58071) iMaverick válasza afrojack1 (#58066) üzenetére


iMaverick
addikt

Most nem azért, de a neten gyakorlatilag lehetetlen ellőrizni az egyének életkorát... Pl. F@szbok... Uncsihugom már 11 évesen be volt regisztrálva. Az megint más kérdés, hogy a múltkor meséli, hogy gratulált neki a Facebook csapata a 20-ik szülinapjához. Ennyi.

(A röhej: én magam jelentettem az FB-os support-nak, hogy ismerem ezt a user-t és ennyi meg ennyi idős, stb. Gondoljátok, hogy törölték? Nem-nem... Szóval még ha szólsz, sem csinálnak semmit.)

szerk: mielőtt valaki kérdezné, hogy hogy lehetek ilyen "szemét": kicsit túlfejlett a kisasszony, jóval idősebbnek tűnik a koránál (gondolom értitek, mire célzok) és hát hogy is mondjam, megjelentek nem kívánt egyének, akikkel nem szerettük volna, ha tartja a kapcsolatot. Még FB-on sem.

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#58072) afrojack1 válasza iMaverick (#58071) üzenetére


afrojack1
senior tag

Azért ha lehet ne jelencsél fel..

Semmi.. :DDD

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#58073) tom_tol


tom_tol
addikt

Sziasztok!
Mit lehetne tenni az "elhomályosodás" ellen ? Már akkor is ez van, ha leugrom egy kőrakásról. Ha eltalálnak azt még csak megértem, de ha mellettem meghal valaki akkor is nekem lesz homály a kép azért az túlzás.
Üdv

(#58074) marilllyo válasza tom_tol (#58073) üzenetére


marilllyo
veterán

Nálam a színek buzergálódnak...
Mármint az zavar.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#58075) Mappa válasza tom_tol (#58073) üzenetére


Mappa
addikt

Mit lehetne tenni az "elhomályosodás" ellen ?

Kikapcsolni?

nem kötelező megadni

(#58076) iMaverick válasza afrojack1 (#58072) üzenetére


iMaverick
addikt

Majd egy sör mellett megbeszéljük... Ja, mégsem! ;] Kólát szereted? :P

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#58077) Snip3r_HUN válasza iMaverick (#58076) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Olyan fiatalon ? Max valami rostos őszilével kínálhatod meg. ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#58078) afrojack1 válasza iMaverick (#58076) üzenetére


afrojack1
senior tag

kóla? sör? inkább f.sza házi szilvát meg jack daniels-t! :))
Sniper: fiatal? azért nem 12 vagyok.. :N :)

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#58079) tom_tol válasza Mappa (#58075) üzenetére


tom_tol
addikt

Kösz!!!
Ez a hsz. nagyban elősegítette a probléma megoldását :R

Aki esetleg segítene, az nézzen rá legyen szíves erre a cfg fájlra.

WorldRender.TransparencyShadowmapsEnable 0
WorldRender.MotionBlurEnable 0
WorldRender.MotionBlurForceOn 0
WorldRender.MotionBlurFixedShutterTime 0
WorldRender.MotionBlurMax 0
WorldRender.MotionBlurQuality 0
WorldRender.MotionBlurMaxSampleCount 0
WorldRender.SpotLightShadowmapEnable 0
WorldRender.SpotLightShadowmapResolution 256
WorldRender.LightTileCsPathEnable 0
RenderDevice.ForceRenderAheadLimit 0
PostProcess.DofMethod 0
PostProcess.BlurMethod 0
PostProcess.DynamicAOEnable 0
PostProcess.DynamicAOMethod 0
PerfOverlay.DrawGraph 0
PerfOverlay.DrawFps 1
GameTime.MaxVariableFps 144

Jó lesz vagy valamit másképpen kellene?

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#58080) Bjørgersson válasza pendre54 (#58067) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Érdekes egyébként, hogy a flash player helyett a böngésző tekerte a procit.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#58081) iMaverick válasza afrojack1 (#58078) üzenetére


iMaverick
addikt

Na azért ne essünk át a ló túlsó felére! :DD

(#58077) Snip3r_HUN: még mit nem! Öszibaracklé? A végén még hasmenést kap! Tolja laptopról a budin ülve?

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#58082) AAtt1la válasza Bjørgersson (#58080) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Nekem is zabálja a procit a Firefox ,viszont nem csak a BL-on,10-15%-ot minimum használ bármelyik oldalon.Gondolom ez nem így kéne legyen.

(#58083) iMaverick válasza AAtt1la (#58082) üzenetére


iMaverick
addikt

Nálam is 11-15% a Firefox ez CoreI5-ön 4,2GHz-en hajtva...

Az a baj, hogy szinte a komplett digitális énünket a neten éljük és ebben a "háborúban" a böngésző az egyik előretolt katona... "Sajnos" nem vagyok meglepődve, hogy ilyenek vannak...

Annó az egyik osztályvezető jelezte nekem, hogy lassúak náluk a gépek. Kérdezte, hogy miért? Mondom neki: a vírusírtó leterheli a gépet. Erre: akkor uninstalláljam a vírusirtót és felgyorsulnak a masinák... Mondom neki: ez nem ilyen egyszerű... :))

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#58084) pendre54 válasza Bjørgersson (#58080) üzenetére


pendre54
addikt

Ráadásul a Battlelog nem jegyezte meg a beállítást, hiába mentettem el, kb. egy óra múlva újra beléptem, és a proci megint 78%-on kerreget, megnéztem a beállítást, persze megint be volt kapcsolva. Erre kellene valami megoldás, hogy az elmentett profilt valahogy ne változtassa meg.
Közben most alaposabban végiggondolva a dolgot, szerdán üzemeltem be az új monitoromat, és másnap egy rövid kis videót akartam felvenni, és lejátszani az új monitoron a BF4-ből, ehhez elindítottam a ShadowPlayt, és bár a videó valami miatt nem jött össze, de mintha onnantól datálódna ez a probléma. Én arra gondolok, hogy a videófelvevő proginak lehet valami köze ehhez a jelenséghez.
Ráadásul a Win indításával automatikusan indul a Geforce Experience is, és esetleg lehetséges, hogy ez aktivizálja automatikusan a Battlelog indításánál ezt a bizonyos opciót. Szóval most egy-két napig ezt fogom majd tesztelni, lehet, hogy úgyis, hogy ideiglenesen letörlöm az Experiencet, és meglátom, hogy mi történik.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#58085) marilllyo válasza iMaverick (#58083) üzenetére


marilllyo
veterán

Ez szép hasonlat volt.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#58086) iMaverick válasza marilllyo (#58085) üzenetére


iMaverick
addikt

:R

szerk: ha már BF4 topic...

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#58087) Mappa válasza tom_tol (#58079) üzenetére


Mappa
addikt

Szarkazmus? Mert én komolyan írtam, hogy kapcsold ki!

nem kötelező megadni

(#58088) AAtt1la válasza iMaverick (#58083) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Nekem is I5 van 4,2-re húzva.Mondjuk nem akad a játék e miatt,de egy kicsit soknak érzem ezt a fogyasztást.Biztos nem vagyok benne,de régebben mintha nem használt volna ennyit böngészésnél.

[ Szerkesztve ]

(#58089) kisza25 válasza AAtt1la (#58082) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

legutolsó frissítés óta(firefox) van vele valami gebasz beakadnak a flashek

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#58090) kisza25 válasza pendre54 (#58084) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én nem veszek fel semmit és nálam is jelen van ez a dolog és még sok mindenki másnál, egy pár napja feladtam és átálltam chromera, na de először azzal is szívtam, mert 64 bites alatt nem megy a BL plugin telepítés:P amúgy írtam, hogy az is bugos és visszaáll, de mondom a flashel van valami gond, mert explorerbe és chromeba is előjön

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#58091) birorichard válasza marilllyo (#57998) üzenetére


birorichard
őstag

(#57998) marilllyo: Persze, pont olyan, mint a maja naptár. :)

(#58092) BIROD5


BIROD5
tag

Szasztok .
: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe initialization failed
Ez nekem új . Mi a tennivalóm?
5 perc játék után kickel evvel az indokkal.
Köszi.

(#58093) Olympos válasza BIROD5 (#58092) üzenetére


Olympos
aktív tag

Letölt: pbsvc.exe
- Telepít, uninstall meglévő, majd reinstall.
Letölt: pbsetup.exe
- Telepít, játékot kijelöl, majd frissít.

(#58094) marilllyo válasza birorichard (#58091) üzenetére


marilllyo
veterán

Én is arra gondoltam :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#58095) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Volt itt egy hozzászólás tom tol kollégától, [link] de sajnos nem kapott rá választ, pedig szerintem sokunkat érdekelne, hogy ezek közül mit érdemes használni, hogy jobban fusson a játék. Szóval, aki járatos a témában, az legyen kedves leírni a meglátásait.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#58096) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok!

A Final Stand dlc mikor érkezik?

Üdv

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#58097) BIROD5 válasza Olympos (#58093) üzenetére


BIROD5
tag

Köszi ! Próbálom.

(#58098) @rglaaf válasza Rico45 (#58096) üzenetére


@rglaaf
veterán

az új cod előtt 1 héttel:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#58099) Mappa válasza pendre54 (#58095) üzenetére


Mappa
addikt

Majdnem minden "0" van. Plusz, az adatlapján lévő konfigal nem hiszem, hogy grafikai illetve teljesítmény problémái lennének. Tehát itt a belinkelt cfg-vel ha módosít is bármit, nem fog jobban futni... sőt, épp ellenkezőleg. Marad a játékon belüli grafikai finomhangolás. Ott van értelme és hoz is a konyhára bőven fps-t, míg egy cfg konfigurálással hááát :F Persze a tévedés jogát fenntartom. Én személy szerint nem nyúlnék hozzá.

nem kötelező megadni

(#58100) Enton válasza pendre54 (#58095) üzenetére


Enton
addikt

Én nekem ennyi ebből ami be van írva user.cfg-be:

WorldRender.MotionBlurEnable 0
WorldRender.LightTileCsPathEnable 0
RenderDevice.Dx11Enable 0
RenderDevice.Dx11Dot1Enable 0
RenderDevice.Dx11Dot1RuntimeEnable 0
GameTime.MaxVariableFps 120

Viszont nem nagyon nézeggettem még on/off állásban de most meglesem mit ad pluszba.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.