Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58751) marilllyo válasza tom_tol (#58709) üzenetére


marilllyo
veterán

Bugos. Bomba ribbont tápolni jó.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#58752) ADAM1337 válasza G33Z@ (#58747) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nálam 2500k-val 2 a job threads

(#58753) yodamester10 válasza kisza25 (#58748) üzenetére


yodamester10
őstag

Már csak a balanszot kellene beállítani mert az gáz.Értem én hogy jó a 14 pontos nyerés és izgalmas,DE a haverral együtt beszélünk fülesen közben meg egymás ellen vagyunk akkor hol a TAKTIKA?Ez csapat játék nem???Tegnap egy sqad-ba voltam egy 818-as clan-os sráccal szerinted dobott lőszert???Pedig magyar ;)

(#58754) tom_tol válasza marilllyo (#58751) üzenetére


tom_tol
addikt

?

(#58755) stoon válasza kisza25 (#58749) üzenetére


stoon
őstag

40 nél tartok! kár hogy ucav ra nem adott dogtagot :( de azért közben csinálgatom az 5 medálod dogtagokat is!

(#58750) Zolar : igen már tudom se sajna 100 bari van már uh lassan elkezdek szoltirozni azt akkor beférsz a listába!

(#58753) yodamester10: legközelebb vigyél magaddal! :D

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#58756) SkyS1gn válasza G33Z@ (#58747) üzenetére


SkyS1gn
félisten

job threads nem a szálakat jelzi...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#58757) Olympos válasza eugabesz (#58702) üzenetére


Olympos
aktív tag

Ha jól látom, akkor a G-Portal.de (Ociris) szolgáltatónál vagytok.
Mi is voltunk ott 1 évig, de sok volt a szerver újraindulás, így váltottunk.

Vigyázzatok azzal a szolgáltatóval, mert van egy 3 hónapos "rejtett" felmondási idő:
Mi havonta fizettük, de folyamatos kifagyás (és egyéb akció) miatt váltani akartunk. Lejárat előtt pár héttel jeleztem, hogy nem szeretnénk fizetni a következő hónapot, így nyugodtan le lehet állítani a szervert az utolsó napon.
Nagyon meglepődtünk, amikor visszaírták, hogy nem az, hogy nem állítják le a szervert, de még tovább fogják futtatni két hónapig - amit természetesen még ki kell fizetni - és majd csak akkor állítják le, ugyanis egy hónapja telt le az a 3 havi periódus, amikor én jelezhettem volna a felmondási igényemet.

Hiába ment a veszekedés, hiába fizettünk előre a szerverért, tényleg ott volt a szerződésben.
(Utánunk így járt az akkor még működő Multigaminges közösség is.)

Nem tudtam mit tenni, jeleztem, hogy ok, akkor 2 hónap múlva legyen lezárva a szerver, addig még fizetünk. Így is lett.

Bocs a részben offolásért, de gondoltam megosztom azokkal, akik szerver bérlés előtt állnak és nem biztosak benne, hogy egy vagy több hónapig maradnak e a virtuális világban, mint szerverbérlők.
- Aki a 3 hónap többszörösénél többet szeretne maradni, annak kevésbé gond...de egy klán széthullásnál például kellemetlen, hogy már nincs aki fizessen, de a kapcsolattartót anyagilag mégis leterhelik még 1-2 hónapos szerverköltséggel.

[ Szerkesztve ]

(#58758) Frozzy válasza Olympos (#58757) üzenetére


Frozzy
őstag

és nem egyszerűbb "leszarni" és nem fizetni ?

milyen rendesek már.. nem kell a szerver de fizesd már légyszi.. :W :W

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#58759) Olympos válasza Frozzy (#58758) üzenetére


Olympos
aktív tag

nem tudom, azt nem akartam megtenni, ugyanis hetente dobálták rá a késedelmi díjat és számlázzák ki a címedre.
gondolkodtam rajta én is, de paypal-al fizettem, így elég könnyen beazonosítható vagyok, mint szerződő fél és sajnos ha tetszik, ha nem: benne volt a szerződésben, mint "kisbetűs rész".

[ Szerkesztve ]

(#58760) Olympos


Olympos
aktív tag

Most meg direkt rohadék leszek, de megmutatom, hogy kb. mennyi reklamációt írtam nekik kevesebb, mint egy év alatt....ki sem fért egy FullHD felbontású képernyőre:
- sorozatos lagg
- eltűnt szerver beállítások
- eltűnt procon beállítások
- elérhetetlen Battlelog link

Reklamációk

A reklamációk egy részéről nem tehettek, mert állítólag EA/DICE kapcsolattal volt a baj - bár engem, mint szerződőt ez nem érdekelhetne -, de az, hogy a Procon beállítások elvesztek havonta, vagy nem tudtam belépni, ill. a szerver folyamatosan leállt magától az akkor még gyenge védelmi rendszer miatt...na az már sok volt. (Most nem tudom, hogy milyen.)

[ Szerkesztve ]

(#58761) eugabesz válasza Olympos (#58760) üzenetére


eugabesz
őstag

Teljesen mas a
helyzet,minden maskeppen működik,a szerver is szinte tökéletes

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#58762) Frozzy válasza eugabesz (#58761) üzenetére


Frozzy
őstag

egy ideig ;]

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#58763) yodamester10


yodamester10
őstag

Még mindig fos a balance az iramon,ez így marad mert akkor nem járok fel.
Ja és ha már 3 szerver van,akkor egyiken miért nincs spectactor??Csak nem fél valaki hogy lebukik?

[ Szerkesztve ]

(#58764) samu5 válasza yodamester10 (#58763) üzenetére


samu5
csendes tag

Az [IRAM] clanserver Hungary NEW nevű szerveren átállítottam majd próbáld ki azt.

(#58765) eugabesz válasza yodamester10 (#58763) üzenetére


eugabesz
őstag

"Mindig az kiabál, akinek a háza ég"

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#58766) ZeroX92P


ZeroX92P
tag

gratulálok azon kedves és professzionális de főleg professzionális iram adminnak aki nem bírt kiszedni a jetből és inkább kickelt miközben a saját bázisom fölött repültem olyan indokkal hogy támadom az enemy base-t, színvonal és magas ping megvolt mindenkinek csak szuperlatívuszokban tudnék beszélni, szóval csak gratulálni tudok

(#58767) DeadMeat válasza ZeroX92P (#58766) üzenetére


DeadMeat
veterán

Jujuj nem dicséret, Jön az admin minnyá. De ami igaz, az igaz..

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#58768) Bjørgersson válasza ZeroX92P (#58766) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ne sírj, jetes low vagy, yoda is megmondja. Én is kickeltelek volna. ;]

Egyébként meg saját bázist sem illik rape-elni...

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#58769) yodamester10 válasza Bjørgersson (#58768) üzenetére


yodamester10
őstag

;]

(#58770) SkyS1gn válasza Bjørgersson (#58768) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Főleg nem HC-n :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#58771) afrojack1


afrojack1
senior tag

Nem unjátok szidni még az iramot? Ha bannolnak/kickelnek akkor hátra arc és mennyél más szeróra.. :W

SC: Herczku_Death

(#58772) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Mindjárt kapjuk a bónusz item-et :) Ki mit gondol mivel szúrják ki a szemünket?

(#58773) Gyula84 válasza ZeroX92P (#58766) üzenetére


Gyula84
veterán

te vagy a hibás miért mentél oda :D hogy volt merszed? :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#58774) zzola válasza ЯΞD (#58772) üzenetére


zzola
félisten

Egy újabb bug? :DDD

(#58775) SkyS1gn válasza ЯΞD (#58772) üzenetére


SkyS1gn
félisten

25% XP max....

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#58776) Frozzy válasza SkyS1gn (#58775) üzenetére


Frozzy
őstag

dehogyis.. bejön a 30%-os XP :C

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#58777) mackosajt válasza ZeroX92P (#58766) üzenetére


mackosajt
addikt

Problémáddal fordulj az illetékesekhez a megfelelő helyen

Ha mindenki ide írna minden jogos/jogtalan kick/ban-ért, amit a BF4 bármelyik szerverén kap, qrva unalmas lenne a topik, nem beszélve arról, hogy nem arról szólna, mint amiről kéne.

Kérdés radeonosokhoz:
Van értelme a 14.9-et, vagy neadj a 14.91 bétát feltenni 7970-hez? Hoz valami változást bf4 alatt?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#58778) prokxy válasza mackosajt (#58777) üzenetére


prokxy
veterán

Nem hoz semmit a 14.9, a 14.9 csak CF esetén van értelme felrakni.

Ma fent voltam Nálatok és minden ok volt, nem balanszolt át, meg jól is adta. Megígértem, h beírom, megtettem! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#58779) eugabesz válasza ZeroX92P (#58766) üzenetére


eugabesz
őstag

Csak is annyi volt a szerencséd,hogy nem voltam fent...én rögtön bannoltalak volna.. ;] :K

prokxy:Csak ez olyan "igéret szép szó..." ízű volt,majd ha tényleg úgy is gondolod,akkor lesz neked is,nekünk is jó...

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#58780) prokxy válasza eugabesz (#58779) üzenetére


prokxy
veterán

Így is gondolom, h minden oké volt! Ez tény, ennyi. :R :K

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#58781) prokxy


prokxy
veterán

Tolja itt vki a BF4-et 2560x1080-ban 29"-ban? Vélemény? Mennyire lehet átlátni ezt a méretet?
Most 30k és le tudnám cserélni a monitorom egy 21:9-re, de a 29-est átlátom-e az szabvány íróasztaltól, nemtom... 27-es van most, 16:9.

előtte utána

Tudom, ez a BF3, de ezt találtam összehasonlításban. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#58782) kisza25 válasza prokxy (#58781) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ha jó a szemed (normálisan működik) 180 fokot belátsz horizontálisan, tehát igen belátnád, persze nem 20cm-ről, néztem ilyen monitorokat élőben, csak a felbontás miatt nem vettem, mert nem lett volna elég a gépem 2560x1080-ra, sokkal jobb, mint egy 2 monitoros megoldás :K
a te kártyádat nem vágná hanyatt a 2M vs 2,6M képpont szerintem, mert ha az kevés akkor mi elég:P
mozifilmeknél meg nem lesz fekete csík :D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#58783) Enton válasza prokxy (#58781) üzenetére


Enton
addikt

Fov állítgatással be is tudod lőni, hogy ugyanannyit láss a dolgokból mint fullhd-n.
A kérdés fizikai tényezőjét nézve meg a 29 col a 27 után nem sokkal nagyobb így ahoz is hozzá tudsz gyorsan szokni.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#58784) prokxy válasza kisza25 (#58782) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz, még nézek 1-2 tesztet aztán meglátom. :)

#58783) Enton: pont amiatt kellene, h többet lássak. Normál íróasztalnyi távolságból nézem, ezzel a felbontással/mérettel akkor nem lesz gond. Kösz.
FullHD-n is lehetne többet látni, de az a halszem effektus nem jön be. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#58785) Enton válasza prokxy (#58784) üzenetére


Enton
addikt

Nagyobb szélességen már biztos jobban mutat a 120-as fov is, nameg akkor már legyen hajlított monitor meg rögtön 3 db káva nélküli egymásmellé. ;]
Vagy egy Occulus Rift müködőképesen bf4 alá. Még olcsóbb is lenne egy ilyen occulus mint 3 jó monitor.

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#58786) eugabesz válasza Enton (#58785) üzenetére


eugabesz
őstag

Ha ennyire szeretnétek hogy valósághű legyen,szerintem egyszerűbb ha beálltok a seregbe...csak aztán vigyázzatok nagyon vele,mert ott elvisz egy claymore is...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#58787) prokxy válasza Enton (#58785) üzenetére


prokxy
veterán

Ezeket majd 5 év múlva! :K

szerk:
eugabesz! Mi csak virtuális katonák vagyunk, sztem a többség valódi körülmények közt összesz@rná magát! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#58788) zzola válasza prokxy (#58787) üzenetére


zzola
félisten

Én voltam igazi katona 95-ben. El is kap a röhögés, amikor látom, hogy filmekben az AK-63D-t egy-egy kézzel fogva sz@rrá lőnek mindenkit. Én szorosan a vállamhoz szorítottam a puskát lövésnél, de úgy állba csapott, azt hittem kihullanak a fogam. A kézigránát dobás azért már jobb buli volt... :DDD

(#58789) prokxy válasza zzola (#58788) üzenetére


prokxy
veterán

Én nem voltam, 2000-ben érettségiztem, továbbtanulás miatt kihagytam ezt a dolgot. De sorozáskor mikor ordibáltak a tisztek mindenkivel (indokolatlanul), na akkor örültem, h ennek a hülyeségnek nem leszek a része.
Ebből nem lehet levonni következtetést, de láttam, h mit művelnek a katonáink...
Biztos vagyok benne, h a katonaság sok mindenre megtanít, de kb. ugyanolyan komolytalan is szerény hazánkban...ezzel nem akarok bántani senkit, de sok mindent nem tudunk hozzáadni egy hadviseléshez, max az eszünket! :D
De hát itt van nekünk a BF széria és kiélhetjük magunkat!

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#58790) Svájcinéger válasza zzola (#58788) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

+1 Azért éjjel nyomjelzőssel lőni nem volt gyenge. Amikor meg járművel lőnek élessel, na az tényleg orgazmus. Éjjel nézni a figyelőből, ahogy ezer felé repülnek a repeszdarabok. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#58791) @rglaaf válasza prokxy (#58778) üzenetére


@rglaaf
veterán

minden ok volt, nem balanszolt át,

jó neked engem 3x egymás nyirt ki a járművekből a balance, sorban boat ,ifv, kisheli utána már bele se ültem semmibe igy is kib@szás a csapattal hogy kint marad üresen ,vártam pár percet spaw előtt had rendezgessen a balance aztán már nem piszkált hogy át tudott tenni a vesztes csapatba:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#58792) kriszpontaz válasza @rglaaf (#58791) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Dettó. Valamint M15 akna letételénél azonnal Killed In Action. Pedig a rules-ban nem volt tiltva. Vagy 7x döglöttem meg abban a körben random módon.

[ Szerkesztve ]

(#58793) prokxy válasza @rglaaf (#58791) üzenetére


prokxy
veterán

Én is meglepődtem, de 21-0-nál, első helyről csúnya lett volna átpakolni! :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#58794) mackosajt válasza prokxy (#58793) üzenetére


mackosajt
addikt

Pedig az lett volna a legszebb. :P

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#58795) @rglaaf válasza prokxy (#58793) üzenetére


@rglaaf
veterán

11-1 voltam a boat-al de nekem nem kegyelmezett:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#58796) prokxy válasza mackosajt (#58794) üzenetére


prokxy
veterán

Akkor 100%, h kirakott volna az autokick a szép beszédért! :P

Egyből mentem volna gyíkuval medvecsapdáért a madaras teszkóba! :D Szóval szerencséd! :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#58797) prokxy válasza @rglaaf (#58795) üzenetére


prokxy
veterán

Tudod, h hol a hiba??? Az az 1 halál! ;) Úgy vettem észre, h halált nézi és úgy pakolgat át.
kriszpontaz esetében meg mind1, rálépett a saját aknájára, de hát ez van! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#58798) mackosajt válasza prokxy (#58796) üzenetére


mackosajt
addikt

Várlak titeket a barlangomban! :D
A medve nem játék!

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#58799) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Ez a szaros ejtőernyő testreszabás volt a bonus item? :DDD Ez kész... sírok! :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#58800) zzola válasza SkyS1gn (#58799) üzenetére


zzola
félisten

:C
Mit vártál? :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.