Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58251) aram01 válasza kisza25 (#58249) üzenetére


aram01
nagyúr

Értem köszi.
Újra dobom előtte a rendszert egy másik ssd-re.
Tényleg valaki tudja hogy lehet a beállításokat lementeni? Ne kelljen mindig újra állítani

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#58252) Bjørgersson válasza aram01 (#58251) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha nem kapcsoltad ki, Origin automatikusan szinkronizál mindent a felhőbe.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#58253) aram01 válasza Bjørgersson (#58252) üzenetére


aram01
nagyúr

hát remélem nem, hol lehet amúgy megnézni?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#58254) Bjørgersson válasza aram01 (#58253) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Origin beállításai közt. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#58255) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Mi a rektes faszért talál be minden az active protectionön keresztül?! :W

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#58256) kisza25 válasza Bjørgersson (#58255) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

mert későn nyomod be, vagy korán :U

;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#58257) Bjørgersson válasza kisza25 (#58256) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Perszemár.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#58258) fornettisuti válasza eugabesz (#58238) üzenetére


fornettisuti
veterán

Igen

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#58259) eugabesz válasza fornettisuti (#58258) üzenetére


eugabesz
őstag

Akkor nagyon gyorsan válj meg tőle,mert bannolni fognak,ugyan is a pb nem ismeri fel a rendszert....

Én ezt használom:
Windows Technical Preview Evaluation copy.Build 9841

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#58260) Gyula84 válasza eugabesz (#58259) üzenetére


Gyula84
veterán

általában a pb nem támogatja a nem "rendes" kiadásokat os ben

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#58261) Jeollam válasza Bjørgersson (#58255) üzenetére


Jeollam
aktív tag

Sz@r Battlefield 4, sz@r Origin, sz@r EA, sz@ar minden!

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#58262) eugabesz válasza Gyula84 (#58260) üzenetére


eugabesz
őstag

Jó-jó,de én tehetek róla,hogy nem haladnak a korral?Nyakukon az új OS és még itt tartanak??Csalónak titulálnak egy tisztességes játékost,mert nem ismeri a sz@ros kis programocskájuk a win-t??
Mondjuk...nem ez az első eset,hogy bakiznak szegénykék... :U :K

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#58263) marilllyo válasza eugabesz (#58262) üzenetére


marilllyo
veterán

Jah... Nem is olyan régen benéztek vmit és kiszórt pár ezer játékost :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#58264) eugabesz


eugabesz
őstag

Más...AMD kártyások,nézzétek csak mit találtam,érdekes olvasmány...

marilllyo:Jah,s már a csalók sem a régik...de szeretem,mikor lőném a faszit és megáll a lövésem menet közben,lenyomva tartott bal egér gombnál...mondjuk haladnak a korral,mert ez még nem régi csalás..

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#58265) zzola válasza Jeollam (#58261) üzenetére


zzola
félisten

Only in Battlefield 4! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#58266) Svájcinéger válasza Bjørgersson (#58255) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

A pöcs óta én is emiatt őrjöngök ! Bejön azon minden szinten, szinte minden. :W

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#58267) kisza25 válasza Svájcinéger (#58266) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem működik:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#58268) yodamester10


yodamester10
őstag

Digitálisan is megjelenik a Battlefield 4 Premium Edition

Az alapjáték mellett a Battlefield 4 Premium tagságot is tartalmazó csomag 39,99 eurórért lesz elérhető Originen, míg 59,99 euróért Xbox One-on és PS4-en. A pakk tartalmazza majd az összes megjelent kiegészítőt, illetve a hamarosan érkező Final Stand DLC-t is.

A teljes tartalom:

- Battlefield 4
- Battlefield 4 Second Assault
- Battlefield 4 China Rising
- Battlefield 4 Naval Strike
- Battlefield 4 Dragon’s Teeth
- Battlefield 4 Final Stand coming Fall 2014
- Exkluzív testreszabási
- Prioritás a szervereken sorbanállásnál
- 12 bónusz Battlefield 4 Gold Battlepack

(#58269) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Kiadták a patchet, most megpróbálnak keresni még némi pénzt, jön a Premium Edition

szerk.: megelőztek. :B

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#58270) Mappa válasza Svájcinéger (#58266) üzenetére


Mappa
addikt

Le köll tenni a tank slusszkulcsot :DDD és jönni only pistol szerverre pötyögni :D

nem kötelező megadni

(#58271) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Betegek.......xD :DDD :DDD

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#58272) Bjørgersson válasza kisza25 (#58267) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mintha nem tudnál akármit kivédeni a bipodos késeddel is... :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#58273) kisza25 válasza Bjørgersson (#58272) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem akartam itt "felvágni" ;] :P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#58274) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Úristen elütötte a kecske vonat......xD [link]

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#58275) Bjørgersson válasza }{3@Đ$}{0ot (#58274) üzenetére


Bjørgersson
félisten

OMG, so funny, much rotflmao, gonna die laughing!4!4444!!4!FOUR XDXDdxDDXD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#58276) prokxy válasza Svájcinéger (#58266) üzenetére


prokxy
veterán

Amióta kijött a patch, alig ültem tankban, f.szom tele van azzal, h nem tudok vezetőként lejoinolni a kör elején, mert mindig megelőznek. És persze egy nyomorék ül bele, miért is ne...ha meg mégis sikerül, akkor is egy idióta lesz a gunnerem, ha épp nem a barátok közül ül ott vki. Emellett fos az egész AP védelem úgy ahogy van. :O

Sokkal többet infantryzom emiatt, főleg a SCAR-H-val, Deagle-lel! ;]
Egy kis változatosság. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#58277) Svájcinéger válasza Svájcinéger (#58266) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Kisza: Akkor nem tom. Proxy szerint kell pár másodperc, amíg működésbe lép, de a pöcs előtt szerintem sokkal hatásosabb volt. Nem értem én már ezt.

Mappa: Neked meg a poharat ! :D

Proxy: szóljál aztán szerzek én. :D Nekem szinte mindig jut tank a kör elején. Aztán felőlem vezethetsz, legalább nem magamat szidom. :D

Ahogy GYF mondaná. Hü ! Elkúrtam. Nem magamnak akartam válaszolni. :D

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#58278) yodamester10 válasza prokxy (#58276) üzenetére


yodamester10
őstag

Kinyírta a nyomorék dice az ssd előnyét :W Most hiába van 840 pro a gépbe :D

(#58279) iMaverick


iMaverick
addikt

LINK

Hiszi a piszi...

(#58280) kovy29: nekem is furának tűnik...

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#58280) Bjørgersson válasza iMaverick (#58279) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Komolyan a Hardline-nal akarják visszanyerni a játékosok bizalmát? A Hardline-nal?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#58281) zzola válasza Bjørgersson (#58280) üzenetére


zzola
félisten

:DDD

" Jóval nyitottabbak a Battlefield Hardline-nal kapcsolatban, jobban bevonják a közönséget"

Ettől még nem fognak tudni jobban kódolni. Remélem soha nem látott csúcsokat fog döntögetni az eladási negatív rekord! Én béreltem PS4-re szervert 3 hónapra, 3 hónap alatt nem tudták megcsinálni, hogy be lehessen állítani 3000-es tickettet...

(#58282) kriszpontaz válasza Bjørgersson (#58280) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Mivel?

;]

(#58283) @rglaaf válasza prokxy (#58276) üzenetére


@rglaaf
veterán

Hozzá kell szokni, aki only tankozik az észrevehette hogy a patch óta valami nem stimmel, szerintem gyengitették a tankot nem sokat de észre lehet venni az AP is rosszabb lett, gondolkodom is hogy leváltom, az AP shell -t is tuti piszkálták, viszont a gunner Machine Gun-t brutál fehuzták főleg az inf ellen, aki eddig nem szeretett gunnerkedni az is szivesen ül be

PSN:BiZzare_0 ️

(#58284) Bjørgersson válasza kriszpontaz (#58282) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hogymi?! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#58285) breakout123 válasza kriszpontaz (#58282) üzenetére


breakout123
aktív tag

Hát a Hardline-nal! Még egyszer mondom a Hardline-nal! :DDD

Origin: malysztor

(#58286) marilllyo válasza Bjørgersson (#58284) üzenetére


marilllyo
veterán

" Mondd ezt mégegyszer hogy hogy mi. Mondd mégegyszer ha mered"

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#58287) kisza25 válasza marilllyo (#58286) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

hogymi!? :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#58288) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Nevezzük csak HardBoner-nek :D.

(#58289) prokxy válasza Svájcinéger (#58277) üzenetére


prokxy
veterán

Mentem volna tegnap is RS-re, de a RemoteGER és a Profezor köcsögölésére nem vok kíváncsi, velük lenni sem szeretek és ellenük sem. :/

Szombaton nyomhatjuk, majd TS-en szinkronizáljuk a spawn-t! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#58290) Svájcinéger válasza prokxy (#58289) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hát nem sok esélyünk volt, de azért letéptem pár szájat. Aztán kerestem egy másik szerót, ahol szinte kiskirály voltam a tankkal. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#58291) prokxy válasza Svájcinéger (#58290) üzenetére


prokxy
veterán

Legalább Neked megy. :)

Mostanában csak szívok tankkal (patch óta kb), tegnap 1 köröm volt, ami normálisnak számított, Golmud obliteration. Ott hoztam a formám, de összességében szopórolleren ültem. :O

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#58292) Csaber válasza @rglaaf (#58283) üzenetére


Csaber
senior tag

Nekem most ez az optimális tankbeállítás:
-Ap shell
-Canister shell
-active protection
-thermall optics
-maintenance
-gunner zoom
-gunner prox. scan
A tank tényleg gyengébb viszont a canister most jóval hatékonyabb távolra is

(#58293) kisza25 válasza Csaber (#58292) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én is már mit össze variáltam tankon, meg IFV-n mi a tuti beállítás, de azt kell mondjam teljesen pályafüggő a dolog

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#58294) kriszpontaz válasza Csaber (#58292) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A Canister tarolja a gyalogosokat vagy még mindig átmegy rajtuk mintha szellemek lennének?

(#58295) prokxy válasza Csaber (#58292) üzenetére


prokxy
veterán

-Canister shell => ezt még csak BF3-ban próbáltam, kb 10 percet, itt úgy szórod, mint a fruttit, vagy ez is limites?

-thermall optic => nem használom, helyette zoom van, a thermaltól behülyök! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#58296) Bjørgersson válasza prokxy (#58295) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Gunnernek jobb a thermal szvsz.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#58297) Svájcinéger válasza prokxy (#58291) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Az túlzás. Ha jó a csapat megy, de ha kutyaütő, akkor cseszheti az ember. Bizarre mondta toljam fel a FOV-ot a járműveknél, de ugyanúgy felC4-ez a sok csíra. Szinte mindig egyedül, gunár nélkül nem könnyű. Néha Mappa jön, de Ő meg komolytalan. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#58298) Mappa válasza Svájcinéger (#58297) üzenetére


Mappa
addikt

nem kötelező megadni

(#58299) prokxy válasza Svájcinéger (#58297) üzenetére


prokxy
veterán

Hát igen, 1 fecske nem csinál nyarat. Nekem is meg van emelve a FOV, de ha jön a C4 jehad, akkor tökmind1, legalább az a fos AP kivédhetné, de neeeeem, miért is...hétvégén megyünk majd együtt pár karikát, aztán szétvágunk mindenkit! :D

Mappa 2 dologban biztosan jó: deagle + kés :P

#58296) kovy29: tudod, h mikor gunnerkedek én? Kb. végső elkeseredésemben! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#58300) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

xFucktor Hogyan ne vakítson el a Flashbang?!

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.