Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31601) @rglaaf válasza gali777 (#31597) üzenetére


@rglaaf
veterán

Engem már a bugjai ellenére se zavar a játék majd kijavítják, ami viszont még mindig bosszan az a sok unskilled sz@rság amivel át van itatva ez a játék MBTLaw, Slam, Staff stb tudom a gyengébb képességű játékosoknak is kell adni siker élményt ez van...

PSN:BiZzare_0 ️

(#31602) lofagi válasza @rglaaf (#31601) üzenetére


lofagi
addikt

Teljesen egyetértek, valami förtelem az az MBTLaw s, természetesen az ellen még az aktív sem véd. No, de eddig nem volt aktív sem, igaz, hogy a füstöt is jobban szerettem a 3-ban, legalább valami fedezéket adott annak is aki ott volt körülötte. A mostani füst az nem valami nagy szám sajnos, de biztosan nem is használnak annyian IR Smoke-ot vagy Smokescreent,

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#31603) @rglaaf válasza lofagi (#31602) üzenetére


@rglaaf
veterán

Kb az active protection se ér semmit ugyan úgy bekapom a találatot meg persze nekem is beadja szóval lehet IR smoke-t érdemesebb használni

PSN:BiZzare_0 ️

(#31604) Laraxior válasza @rglaaf (#31603) üzenetére


Laraxior
titán

Több MBT LAW ellen egyik sem ér semmit. Akkor csak a hátramenet jelent valamit... ha van rá idő. :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#31605) HRC95 válasza Laraxior (#31593) üzenetére


HRC95
tag

Tankal észrevettem, hogy telibelövöm a helit és néha nem adja meg a találatot pedig ott lebeg előttem meg látszik, hogy becsapódott a löveg és ez az új frissítés óta van :(

MSI Z270 | i5 7600K | G.Skill Ripjaws 16GB | Rog Strix GTX 1080 TI

(#31606) zack válasza lofagi (#31590) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem nyugodtan lépj túl a hozzászólásaimon ezentúl. Fosod a hülyeségeket magadból, már múltkor is olvastam valami nekem címzett irományodat, de direkt nem reagáltam rá. Most megteszem.

"A statod alapján nem sorolnálak a jó játékosok közé. 306 óra alatt csak 93 szint? 0.99 K/D ? Persze ez lehet, mind azért van, mert TDM-et játszol egy alapjában véve jármű orientált játékban. Felesleges ezen vitatkozni, csak nekem szúrja biztos a szemem, hogy egyfolytában a csalókat keresed vagy, pont te találkozol velük egyfolytában, biztos peches vagy. Tegnap toltam Laraékkal, szívtunk rendesen, de mégis első voltam, ha xar a csapat akkor is tudsz érvényesülni, csak éppen akkor nem offensiven kell játszani ilyen egyszerű, de 305 óra után te már ezt biztos tudod."

Először is. Ez nem egy jármű orientált játék. A gyalogságnak legalább akkora szerepe van, mint a járműveknek. Lehet nem egy páncélosban kellene rongyosra ülni a val@gadat, hanem kicsit vérpezsdítőbb harcmodort választanod, és nem löknéd a hülyeséget a k/d-ról, a jármű orientáltságról, meg a játékidőről. Engem nem érdekel ki mit preferál a játékban. Az adott feladatra koncentráljon, ez a lényeg. Gondolom páncélosban "vered" a k/d-re, gyalogságban ez annyira nem tartható, főleg ha a feladatra koncentrálsz.. A TDM teljesen más mint a CQ. De persze ha jönni akarsz, és bemutatni, mikor milyen stratégia szükséges (védekezés/támadás), akkor szeretettel várlak, és megmutathatod azt is, milyen k/d az amit el kell étnem hogy igazán jó legyek. Végül is a 20.000 létszámból pont itt szerver első vagyok, ami nem azt jelenti hogy félelmetesen nagy pro lennék, de talán azért valamit mégis jelent HARDCORE-GERMANY-Operation-LOCKER-ONLY
Az hogy neked mi szúrja a szemed, lefosom, nem neked címzem, és nem várok rá választ tőled. Unod? Lépj túl rajta.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#31607) Snip3r_HUN válasza HRC95 (#31605) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

:N Előtte is volt ez a jelenség, egyfajta hagyaték mivel bf3-ban is már "porzott" a heli. :U

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#31608) HRC95 válasza Snip3r_HUN (#31607) üzenetére


HRC95
tag

Nekem csak most tűnt fel akkor :))

MSI Z270 | i5 7600K | G.Skill Ripjaws 16GB | Rog Strix GTX 1080 TI

(#31609) BlessedElroy válasza HRC95 (#31608) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Ez leginkább az attack helire jellemző. A scout és a transport helin nekem még nem "porzott el", de az attackon sokszor.

[ Szerkesztve ]

Origin: BlessedElroy

(#31610) @rglaaf válasza Laraxior (#31604) üzenetére


@rglaaf
veterán

Általában nem szokott :D 3-4 mbtlaw-os küldi nyomom a hátramenetet de elálják az utat valami járművel az AC130-ból veretik fentről szóval tényleg nem egyszerű manapság járművezni a földön

PSN:BiZzare_0 ️

(#31611) Laraxior válasza @rglaaf (#31610) üzenetére


Laraxior
titán

BF3-ban leszartam az AC-130-at, csak javítani nem szálltam ki, de most komolyan félek tőle. Főleg ha hajóban vagyok, de tankban is ugyanúgy. Az se megoldás, ha folyamatosan mozgásban vagyok, mert az a szar szinte mindenhol megtalál, nagyon durva lett, de így a jó :K

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#31612) HRC95 válasza Laraxior (#31611) üzenetére


HRC95
tag

Tudja szórni az áldást rendesen :D Nagy előny ha van a csapatban egy commander és megvan az a pont ami adja az ac-t.

MSI Z270 | i5 7600K | G.Skill Ripjaws 16GB | Rog Strix GTX 1080 TI

(#31613) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Kérlek jelentsétek ezt az aimbotos szarházit! profilja

(#31614) Dave567 válasza Laraxior (#31593) üzenetére


Dave567
addikt

És szerinted nem találtam el, kíváncsi lennék azért ha tankal odapörkölnék neked, mennyi esélyed lenne, hajóval úgy isten igazából? mert szerintem nem sok, realisztikus játék, nagyon. Ez van a bf3-ba is, helivel szerinted mennyi kellene egy tankba? KB 5db rokets, itt kell 20db Gratula...
Esélytelen a játék, az is marad..
Ha már itt tarunk, AC130 40mm ágyú mennyi kell bele, mondjuk egy tankba? 5db legyen mondjuk, 1m körzetben, BF4 10db ha teliba kapod, na takarodj.... :C Nem neked, de akkor is ratyi szar játék...

(#31594) jonnyjoker01: MI közöd hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#31615) gali777 válasza Dave567 (#31614) üzenetére


gali777
őstag

Ha realizmus kell irány az arma, el kell fogadni, hogy ez egy arcade játék a balance oltárán fel kellett áldozni pár dolgot. Tudom, hogy némelyik f*szság, de ez van.

A mai játékosbázis nem tudom mit szólna ahhoz a balanszhoz ami a 2-ben volt :D Egy hit kill tv, meg például a bombázás. Nehogymár meghaljanak egy találattól... Vagy mondjuk egy instagibhez ut-ből ;]

[ Szerkesztve ]

(#31616) urbi73


urbi73
senior tag

A videó beállítások kellenének nekem Magyarul . Van egy két dolog ami fogalmam sincs mit jelent .

-

(#31617) Dave567 válasza gali777 (#31615) üzenetére


Dave567
addikt

Ha meg csinálunk egy játékot, akkor legyen már használható nem, kérdem én MW2 40mm-el az ember mellé lövök egy méterre, akkor mért hal bele, és itt mért nem ?
Most nem akarom a COD-ot dicsérni, de ha leakarom győzni, akkor megteszek mindent...

(I)Nehogy már meghaljanak egy találattól... (/I)Nem kell egytől, de mondjuk 2 rpg-egy tank, az már legyen halálos, és nem pedig 6, mert nekem volt már olyan is...

[ Szerkesztve ]

(#31618) csibe1 válasza gali777 (#31615) üzenetére


csibe1
addikt

"Vagy mondjuk egy instagibhez ut-ből ;]"

Azt nagyon bírtam.Ott figyelni kellett rendesen, hogy alkotni tudj valamit.Volt is pörgés ezerrel. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#31619) lofagi válasza zack (#31606) üzenetére


lofagi
addikt

Mit láthattad be mentem a szeródra, te komolyan ezt a játékmódot élvezed? HC TDM! Ez semmi másról nem szól, csak, hogy ki látja meg a másikat előbb. (Ergo akinek jobb a pingje az nyer, illetve annak sokkal többek az esélyei) Óriási élvezet van ebben. Bár tény, hogy baromira utálom a TDM-et. Viszont így nem csodálom, hogy ilyen xar a statod. Itt ölsz egyet aztán halsz egyet, jobb esetben ölsz többet, de itt nyilván nem fogsz 60-0-át csinálni. De hogy ebben mi a jó? Arra nem jöttem rá. Amúgy pedig nem vagyok egy nagy járműves, mindenes vagyok és közép szinten, semmiben se kimagasló. De ebben amit te játszol a legszarabb fegyóval is ott vagy mint bármelyik másikkal. Arról nem is beszélve, hogy tele van camperrel az egész, komolyan kérdezem,hogy ebben mit lehet élvezni? Nagy kaland a láda mögül kilőni valakit aki fut feléd. Még mielőtt nagyon nekem esnél teljesen normális hangnemben vagyok kíváncsi arra, hogy ebben mit lehet élvezni. Ebben milyen taktikát látsz?

De amúgy azt meg kell mondjam minden tiszteletem a tiéd, hogy te ezzel képes vagy sz#pni. De tényleg. 390 óra ezzel a játékmóddal, le a kalappal. Viszont továbbra sem tudom ebből leszűrni, hogy valaki csaló vagy sem.

Amúgy 3 kör után faszán kifagyott a BF, köszönjük Emese.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#31620) Miles válasza Dave567 (#31614) üzenetére


Miles
aktív tag

Esetleg nem laggos a neted vagy lassú a géped? Akkor megtréfálja az embert főleg lövöldözéseknél.

(#31621) DeadMeat válasza lofagi (#31619) üzenetére


DeadMeat
veterán

Jó-jó, nem mindenkinek lehet olyan fasza csítje mint kendnek... ;] :P

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#31622) Dave567 válasza Miles (#31620) üzenetére


Dave567
addikt

240/20 25-30 pingel. a videó karim az nem tökéletes, LOW-on megy sajnos, de szerintem a bugokat az nem befolyásolja.

(#31623) DeadMeat válasza Dave567 (#31617) üzenetére


DeadMeat
veterán

2 rpg egy tank. Ha nem tudod használni az rpg-t rendesen ott a c4 abból is elég 2 :P

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#31624) lofagi válasza DeadMeat (#31621) üzenetére


lofagi
addikt

Nem-nem, HC-ben nagy xar vagyok, TDM-ben meg főleg. Ettől függetlenül még mindig azt mondom, hogy BF4 nem erre a játékmódra van tervezve.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#31625) ingalls


ingalls
senior tag

fletoka kollégának hála, megoldottam a China Rising problémát eme videó segítségével.
Köszönjük neki:R
Akkor is, ha "volt már"!

(#31626) DeadMeat válasza lofagi (#31624) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nem igazán látom én sem értelmét, egyszer nem voltam fent egy tdm szerveren sem. Ebben a játékban szvsz semmi értelme. A 3-ban sem volt.Utoljára talán q3 és q1-ben játszottam tdm-et. Esetleg bemelegítésre jó, másra nem.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#31627) Raidon


Raidon
őstag

Az null HP-s enemy homerun meg azert eleg idegesito xD

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#31628) sixpak válasza lofagi (#31619) üzenetére


sixpak
nagyúr

"Ebben milyen taktikát látsz?"
Mi köze van a taktikának ahhoz, hogy valaki hc-n vagy normal-on tolja? :D
Én néha játszok tdm-et, de inkább járművezek, azt jobban szeretem.
Nem hiszem el, hogy a sokan a HC módot tartják könnyűnek, miközben normálon mindenki világít mint egy kibaszott karácsonyfa, a járművek maguktól javulnak :Y (ezt már évek óta nem tudom feldolgozni :D ), hogy a többiről ne is beszéljek.
Nekem semmi bajom a normál szervereken játszókkal (én CoD4 óta hc-n adom elő), de soha nem kérdeztem meg senkit, hogy mi a jó abban, hogy szerelni sem nagyon kell, mivel fél perc alatt megint 100%-os a jármű meg ilyenek....
Persze lehet jönni olyanokkal, hogy normálon fejre kell célozni...miért, hc-n nem? :K
Meg itt sokkal jobban kell célozni...haha....bullshit.
Ki amit megszokott, azt preferálja. Még az a vicces, hogy sokan sírnak mert túl erős ez meg az, nerfelni kéne....vicc.
Akkor mi lenne, ha kivennék ezeket a faszságokat, hogy magától javuló vehicle, etc.
Na akkor látnám értelmét a sírásnak. :D
Az első mondat kivételével általánosságban írtam a dolgokat, nem feltétlen csak neked.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#31629) fletoka válasza ingalls (#31625) üzenetére


fletoka
tag

Igazán nincs mit.Ott segitek ahol tudok!:)

(#31630) lofagi válasza sixpak (#31628) üzenetére


lofagi
addikt

A HC-t keménynek tartom, ezért adták a készítők is azt a nevet neki,hogy Hardcore. DE, miért is az? Nem azért mert nem javul a jármű. Inkább azért, mert nem látsz semmit, se spotting rendszer, se saját hp, beleértve a járműveket is. Annó BC2-ben toltam utoljára HC-t. Hogy miért? Azért mert abban láttam értelmét annak, hogy nem kellett attól félnem, hogy bárki meglát. Szóval a hc-nek is meg van a maga könnyűsége azzal, hogy úgymond nem látnak meg s a normálnak is meg van a maga nehézsége, hogy nehezebb megölni benne valakit, nem elég ha mellé lősz, vagy csak épp eltalálsz valakit.

De kár arról beszélni,hogy HC vagy normál mert úgy is mindenki preferál valamit és pont azért jó,hogy van miből válogatni.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#31631) Laraxior válasza Dave567 (#31614) üzenetére


Laraxior
titán

Felmegyünk Lancang Damra vagy hova... Jössz tankkal. Én meg megyek hajóval ;)
Ha túléled, akkor.... na mindegy, szóval? ;]

Bár a patch óta nem játszottam, de gondolom a lényegi dolgok nem változtak. Rakéta betalál, meg a gépágyú se cukorkát lövöldöz... a többi nem számít :D

szerk.: Shanghai is jó, ha előtte szétszedjük a felhőkarcolót.

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#31632) pilu85 válasza DeadMeat (#31626) üzenetére


pilu85
őstag

ez a te álláspontod, nagyon is jó és szórakoztató, és sok szerver van ezen módban...

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#31633) DeadMeat válasza Laraxior (#31631) üzenetére


DeadMeat
veterán

Jajj már olyan vagy.... lemegy a partra és vége. Ne akarj vele kibaszni :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#31634) Laraxior válasza DeadMeat (#31633) üzenetére


Laraxior
titán

Javítottam, lazíts már :P :D
Bár olyan mindegy, mert szinte teljes rálátás kell a tankból, hogy tudja lőni a hajót, míg nekem elég ha akkor oda megyek elé, amikor már csak 20% HPje van... :D Azt a 80-at a kezdőről leszedem

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#31635) DeadMeat válasza Laraxior (#31634) üzenetére


DeadMeat
veterán

Kiváncsi vagyok, mikor kap nerfet a ladik, mert a repülőn és az ellen ladikján kívül nagyjából más nem is nagyon tud vele mit kezdeni, ha értelmes a driver. A brust 25mm -es meg finom. Olyan szépen aprítja a heliket mint a pinty. Minden másra ott a tv :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#31636) Dave567 válasza Laraxior (#31631) üzenetére


Dave567
addikt

Nem, élőbe gondoltam....

(#31637) Laraxior válasza DeadMeat (#31635) üzenetére


Laraxior
titán

Pl AntiAirrel kifejezetten lehetetlen szétszedni. IFV-vel is csak úgy ha mindkét TOW betalál. De a nyílt vizen a jet megeszi :O

(#31636) Dave567: De ez nem élő... és azt is megbeszéltük, hogy egyszerre ennyiféle jármű még nem volt egy háborúban sem. Gondolod a repülőnek az a dolga, hogy emberekre vadásszon, meg körözzön az égen. Kidobja a szarát, és elhúz a rákba. Ez játék, itt balance kell. Ebben a játékban ilyen a balance.
BF3-ban megint más volt, ahogy a BC2-ben is, meg a BF2-ben is.

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#31638) DeadMeat válasza Laraxior (#31637) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ezt mondom én is :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#31639) Laraxior válasza DeadMeat (#31638) üzenetére


Laraxior
titán

Majd Gulf of Omanon lehet aprítani a hajókat tankkal, mert a US-nek két hajója lesz az anyahajónál... ugye a partokon, meg elég sok tank... :C :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#31640) Snip3r_HUN válasza Laraxior (#31639) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

....és amíg a hajókra vársz megy a dupla mikuláscsomag a tankokra ;]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#31641) Laraxior válasza Snip3r_HUN (#31640) üzenetére


Laraxior
titán

Igen, akartam írni utána, szerkeszteni, hogy amíg a tankban célozgat, meg eltalálja a hajót, addigra a TVk úgyis szétszedik :DDD :C Ráadásul ott a homokos fövenyen nem nagyon lehet elbújni :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#31642) Gyula84 válasza DeadMeat (#31621) üzenetére


Gyula84
veterán

kend mondja verébnek nagyfejű :D ;]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#31643) Def26


Def26
félisten

Milyen lett a pc -s patch? Éreztek valami jót? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#31644) Honzi válasza Def26 (#31643) üzenetére


Honzi
senior tag

Én csak jót érzek!

Csak nem ebben a játékban.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#31645) zack válasza lofagi (#31619) üzenetére


zack
nagyúr

Azt hittem kiléptél. :)
Abban a körben amikor kifagytál, 2,5 k/d-vel végeztem. Láttam, hogy nem nagyon ment neked. Ezért mondom, hogy minden játékmód más tudást illetve rutint igényel, és kár valakinek a k/d-ját méltatni amikor nem tudod mi van mögötte, mert csalóka.
Örülök hogy feljöttél, láthatod, hogy nem könnyű akár 1-es k/d-t is tartani, mert sokfelé kell figyelni. Pedig ez még nem is volt pro brigád. Gondolom most már azt is átlátod valamennyire, hogy itt 50/10 meg 45/8 k/d-t nem azért tudnak csinálni mert pro-k. Én erről a játékmódról beszéltem, amikor a csítereket említettem, te is láttad hogy itt jóval könnyebb kiszúrni ha valaki a "4. dimenziót" használva lövöldöz össze 4-5-6 k/d-vel. Azóta letoltam 15 kört. Csak két aimBOT-os volt, ez nagyon jó arány.

Jó a CQ is, szoktam játszani, de ritka a jó játék, és amíg végig szenvedek egy 500-1000 ticketes kört, addig a pörgős TDM-ből letolok 6 menetet legalább. A CQ akkor jó, ha tudják a csapatok mit kell csinálni. Amit valljunk be, igen ritka. Warozni bármikor mennék profibbak ellen. Ők legalább tudják mivel lehet nyerni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#31646) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Sziasztok!

Rogue Transmission map-en van valakinek hasonló problémája a C pont körül?

kép1 kép2 kép3 kép4

Csak ezen a ponton csinálja és ezen a pályán, meg volt 3 directx error 1 óra játék alatt. Régóta nem volt különösebb problémám a játékkal de most engem is utolért a baj.

(#31647) zack válasza mcwolf79 (#31582) üzenetére


zack
nagyúr

Hát gyerekek...Dörzsölgettem én.Nem tudtam vele ölni. :F A saját csapattárs élesztése 100% HP-vel az ment. Ölni nem tudtam vele hiába volt feltöltve, és odanyomva az enemyhez.

Ötlet? :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#31648) Xaels válasza zack (#31647) üzenetére


Xaels
félisten

Próbáld meg, hogy nem állsz rá teljesen. Nekem sikerült ölnöm defivel igaz nem volt szándékos :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31649) Gyula84


Gyula84
veterán

megtaláltátok az új járművet? :)


Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#31650) Algotis válasza Gyula84 (#31649) üzenetére


Algotis
addikt

Tengeralattjáró? :U

Androidos Outlookból küldve

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.