Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31801) gali777 válasza neorow1 (#31793) üzenetére


gali777
őstag

Hát ha valaki ekkora hülyeséget mond akkor bele is fogok kötni ;] Már ne haragudj :D

Felügyelek amíg ati ki van tiltva ;]

(#31802) Jolet válasza Gyula84 (#31797) üzenetére


Jolet
őstag

és akkor mi a megoldás?

nekem is a punkbuster exéjére hivatkozva dob ki pedig lefrissítettem :-(

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#31803) JamesHun válasza itsBence (#31795) üzenetére


JamesHun
addikt

és mi a szarért nem frissül ez a szaros pb magától (már ha tényleg ő a gond)
2014 van
illene ennek automatikusnak lennie szerintem

SeriesX: JamesSHun

(#31804) mcmike


mcmike
őstag

Azért imádom ezt a topic-ot, mert mindenki szidja a játékot agyba-főbe hogy ilyen rossz, olyan játszhatatlan, mennyire bugos, de mégis mindenki ezzel játszik mert nincs nála jobb a piacon... :C

Arról már nem is beszélve hogy bele sem gondol senki sem, micsoda munkamennyiséget jelent összehozni egy ilyen kaliberű játékot. Gondolok itt csak az összes részlet kidolgozására (kasztok, rangok, járművek, pályák, rombolhatóság, balance, stbstb...), és az azokkal járó komplexitásra. (Pl. hány féle/fajta fegyver / taktika / harcmodor / kombináció létezik).. Továbbá hogy mit is jelent szervert üzemeltetni 7/24-ben (nekem van némi fogalmam erről) éves szinten mondjuk 5x9-es rendelkezésre állási SLA-val, de mondjuk legyen csak 4x9...továbbá hogy milyen nehéz is kontrollálatlan végpontokon (ezek jelentik a PC-inket) megoldani az egységes verziókövetést / frissítést és egyebeket... :B

Természetesen tisztelet a kivételnek. ;)

Disclaimer: A fentiek csak a saját szubjektív véleményemet tükrözik, kéretik nem megkövezni érte... :R

[ Szerkesztve ]

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#31805) F e Z o


F e Z o
veterán

Itt a legújabb hiba, nem tudok spawnolni a pályára. :DDD

H2O über alles!

(#31806) M3oH válasza F e Z o (#31805) üzenetére


M3oH
addikt

Legalább, más miatt nem fogsz idegeskedni :)

(#31807) Whysperer


Whysperer
addikt

Na szerintetek ez miét van? beléptem ma a serverre. lelőtt egy helikopter és ott feküdtem nem tudtam deployolni és most akármelyik serverre belépek akkor nem tudok deployoolni ,de ott ülök a quadon vagy a helikopterbe ,de vagy a respawm map vagy a menu jön elő nem tudok menni előre 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#31808) odorgg válasza mcmike (#31804) üzenetére


odorgg
addikt

Elhiszem, de ezért NEM KELLETT VOLNA KIADNI! Ültek volna rajt addig amig egy normálisan játszható gamet le nem tesznek az asztalra. Ehelyett felmarkolták a nagy lóvét, cserébe kiszurták az userek szemét egy sokszor játszhatatlan bughalommal, ami minden patch utánn csak roszabb lesz! Dolgozik a EA-Dice-nál-nak jópár nem minimál bérrel fizetett ember, nem kell értük aggódni, csak azt nem tudják mit csinálnak ott tulajdon képen.

Azokat az embereket kéne jól segberugdalni, akik megengedték hogy ez így megjelenjen. Persze nemlényeg, mert a bevétel megvan, és senki nem tartozik elszámolással senkinek a munkájáért. Az userek meg sírjanak a fórumokon, nem nagyon érdekel, ha bankszámládon az 1-es utánn a nullák a bokádig érnek..

(#31805) sephi,(#31807) Whysperer

Frissítsétek a punkbustert!

[ Szerkesztve ]

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#31809) Jolet válasza odorgg (#31808) üzenetére


Jolet
őstag

a frissítés sem segít

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#31810) lofagi válasza mcmike (#31804) üzenetére


lofagi
addikt

Nem mindenki játszik vele aki sír, nem egy ember írta már, hogy neki ebből elege van.

Amúgy is őszintén miről lehetne beszélni egy fórumban?

Az ámulat meg volt a topic elején, jöttek az infók, mindenki nyálcsorgatva várta, hogy mikor jön ki valami újabb apró dolog amivel az "éhségét" tudja csillapítani. Aztán megjelent a béta, attól volt hangos a topic, képek, videók, logók. Lecsengett, vártuk, hogy végre megjelenjen az eredeti játék.

Amikor eljött a nagy nap mindenki arról beszélt, hogy de király hú de fasza, ilyen gyönyörű olyan gyönyörű a játék, amíg tartott ez, addig a bugokat is csak 1-1 ember szúrta be, amit tudtunk, hogy vannak, de úgy voltunk vele, hogy most jött ki és biztos javítják. Azóta eltelt már lassan 3 hónap és még mindig bent vannak nagyon idegesítő hibák, ráadásul állítólag mindenki ráállt a hibák javítására. Minden projectet leállítottak. Kérdem én, hogy ha ennyire ráállt mindenki akkor nem kéne kicsit gyorsabban kijönnie azoknak a javításoknak? Vagy csak nekem telik lassan az idő?

Ettől függetlenül játszunk vele, mert tetszik az új verzió. Nekem konkrétan sokkal jobban, mint a 3. A classok véleményem szerint jól vannak balanceolva, minddel el lehet lenni a pályákon. Tény, hogy egy assault egy cq járműves pályán nem sok szaladgál, de egy lockkeren is kevés az engineer.

De a kérdés továbbra is az, hogy miről lehet beszélni egy fórumban? Nem lehet folyamatosan arról írni, hogy milyen jó a grafika, mert már nem hír értékű. Nem lehet arról sem írni, hogy nekem milyen jó köreim voltak, mert az sem hír értékű más számra.

Viszont az, hogy igen ez xar az xar benne, van-e rá megoldás arról lehet, ill. kell is írni. Itt van pl ez a PB frissítés is, ha valaki nem olvasná a fórumot akkor lehet nem is gondolna ilyenre. S igen, megy a sírás emiatt is, hogy itt van 2014 és nem automatikus a PB frissítés.

Ez pedig az én személyes véleményem, ami miatt megint csak ne kövezzen meg senki. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#31811) djculture válasza odorgg (#31808) üzenetére


djculture
félisten

Mondjuk éppenséggel látható hogy dolgoznak vele még a lóvézsebböl kihúzó dlc áradat is megállt..

(#31812) mcmike válasza odorgg (#31808) üzenetére


mcmike
őstag

Abszolút igazad van, mostanában minden profit orientált, és ezt szenvedte el ez a játék is. Sajnos elég látványosan, és jócskán rombolva a BF hírnevét... :(

Nem kellett volna mindenáron a Ghosts előtt kitolni, mert sajnos ennek a kapkodásnak az eredményét látjuk most (de a marketing és sales szervezet ellen nem lehet harcolni :DDD ). Ráadásul nekik is sokkal egyszerűbb lenne egy nem online működő rendszert javítani, mert onnantól hogy egy dolog folyamatos üzemben van (legyen az akár egy autópálya, vagy bármi) már sokkal nehezebb módosítani / javítani / mert korlátozott a leállási idő és a lehetőségek. ;)

@lofagi: Persze értem én, nem is azt akartam mondani hogy ne tegyétek közzé a bugokat / hibákat, hiszen ezért van a topic. ;)
Csak viccesen megjegyeztem mi a jelenlegi helyzet, illetve egy kicsit kiálltam a fejlesztők oldalán. Legalább egyvalaki képviselje őket is egy kicsit... :DDD

[ Szerkesztve ]

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#31813) odorgg válasza djculture (#31811) üzenetére


odorgg
addikt

10 playerből 9 prémiumos, nem érte őket nagy veszteség, csak a prémimusok kb a semmiért fizettek extra lóvét..

(#31809) Jolet

Nálam azóta nincs gond a deployal.

[ Szerkesztve ]

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#31814) djculture válasza odorgg (#31813) üzenetére


djculture
félisten

Amugy is az ütemterv szerint ősszel jónne az utolsó dlc utána jövőre jönne a következő rész rohamléptekben.. Szerintem senkinek sem hiányzik hogy jövőre megint ugyanez legyen...
Nem örülök a hibáknak de legalább lelassult a futószalagon gyártott bf.ek gépezete.

[ Szerkesztve ]

(#31815) Whysperer válasza odorgg (#31813) üzenetére


Whysperer
addikt

PB-t frissítsem és úgy?

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#31816) pohár válasza Jolet (#31809) üzenetére


pohár
félisten

pedig de...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31817) F e Z o válasza odorgg (#31808) üzenetére


F e Z o
veterán

:R Most már megy, bár nem tudom, a pb-t sose kellett még manuálisan frissítenem, hogy menjen a játék, a fene se érti ezt. :F

H2O über alles!

(#31818) odorgg válasza Whysperer (#31815) üzenetére


odorgg
addikt

Igen, ezzel.

(#31817) sephi

Nekem is meg szokta oldani automatikusan, de biztos bevettek néhány Dice-ost a fejlesztői csapatba :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#31819) BlessedElroy válasza Gyula84 (#31797) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Hát Gyulám...
Elég sok embernek működött, köztük nekem is.

Origin: BlessedElroy

(#31820) mcmike válasza F e Z o (#31817) üzenetére


mcmike
őstag

Pedig már BF2 óta szokás alkalmazni a pbsetup.exe-t... :K

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#31821) Jolet válasza odorgg (#31813) üzenetére


Jolet
őstag

én letöltöttem a linkről, frissítettem a játékot, a pb-re azt írta up to date
aztán mégis a pb akármi exe-re hivatkozva szakítja meg a kapcsolatot :-(

de úgy is kipróbáltam, hogy töröltem az update tartalmát és az originnel frissítettem, azzal is ugyan ez van

na akkor hiába adtam pénzt érte? nekik nem tűnik fel hogy visszaesett a forgalom?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#31822) Madn!ght válasza Jolet (#31821) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nem, mert már régen jól jártak. :DDD

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#31823) lofagi


lofagi
addikt

Igaz, tegnap mikor még én játszottam nem tapasztaltam eme deploy hibát. Viszont leszedtem a PB-t. Még véletlenül sem akarok senki se megsérteni, csak felhívom a figyelmet, hogy az kevés, hogy leszedi valaki a PB-t. Az el kell indítani és hozzá kell adni a BF4-et is, majd az frissíti a hozzá tartozó fileokat. Ezt azoknak írom, akik ezt elfelejtették volna, nem azoknak akik tudják.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#31824) BlessedElroy válasza lofagi (#31823) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

+1
Letölt, add game(listából BF4 kiválaszt), updatel, bye...

Origin: BlessedElroy

(#31825) odorgg válasza Jolet (#31821) üzenetére


odorgg
addikt

Futtasd a C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 4\__Installer\punkbuster\redist mappábol a pbsvc exét, install/reinstall opciókkal, utána meg ugyan itt test service-el nézd meg működik e. Ha minden jó, akor ráeresztheted az updatet is, aztán vagy szed hozzá valamit vagy nem.

[ Szerkesztve ]

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#31826) Stunts666 válasza F e Z o (#31817) üzenetére


Stunts666
őstag

Régi szép idők mikor a BF3-ban hetente-2 hetente kellett manuálisan frissiteni a pb-t. :D

[ Szerkesztve ]

(#31827) pohár válasza Stunts666 (#31826) üzenetére


pohár
félisten

nekem ott sose kellett, ez a vicc :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31828) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

Szevasztok,

Proci csere ügyben szeretném kérni a segítségeteket,melyik lenne az ajánlottabb a kettő közül BF4-hez?

i72600 v. FX-8320.

üdv,
szkebe75

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#31829) FollowTheORI válasza SZKEBE75 (#31828) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

i7... ha tényleg csak ez a két választás van. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#31830) R3laX válasza SZKEBE75 (#31828) üzenetére


R3laX
addikt

Szerintem ha 2500k van a gépedben, az tökéletes. Szinte alig vennél észre BF4-ben különbséget ha erre a kettőre cserélnél... Jó kis proci az, na meg kicsit fel kell húzni.

(#31831) Xaels válasza SZKEBE75 (#31828) üzenetére


Xaels
félisten

i7-esből csak a K-sat. Ha csak BF-re kell akkor 8320.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31832) Remi1234 válasza lofagi (#31723) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Zsír a videó. Most már értem a szimptómáimat. Bár én xboxon tolom, de egy az egyben ezeket tapasztalom én is. Azt hittem a wifi miatt van, de ezek szerint nem ott vannak a gondok.

A legmegdöbbentőbb esetem, ülünk tankban ketten, közben voice chat. Mondja a társam, hogy ott egy quad ott egy quad. Mondom milyen quad baszki??? És akkor megláttam én is, amint elhúz előttünk. Azért basszus ez több mint 1mp-es eltérés!!! Rohadt egy trágya ez a játék..

PSN ID: RemiFungus

(#31833) F e Z o válasza Stunts666 (#31826) üzenetére


F e Z o
veterán

Utoljára COD4-ben szoptam pb-vel. A többi játékot csak telepítettem, az szedte, ami kell.

(#31828) SZKEBE75 : 2500k-ról nem váltanék 2600-ra, 8320-re meg legfőképp.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#31834) Jolet válasza odorgg (#31825) üzenetére


Jolet
őstag

köszönöm ez segített

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#31835) FollowTheORI válasza Xaels (#31831) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Kíváncsi lennék mely paraméterében találod jobbnak a 8320-at BF alatt mint egy 2600 (akár K akár nem).
De nagyon off... ez csak költői merengés. ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#31836) Whysperer válasza odorgg (#31818) üzenetére


Whysperer
addikt

Köszönöm Müxik. úgy ,hogy hozzá adtam utánna a BF4-et!

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#31837) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Battlefield 4 R20 Server Update Reportedly Breaks Spawns, R21 Rumored To Be Incoming Tomorrow

A recent update applied to Battlefield 4 servers on the PC is reportedly causing headaches for a number of players unable to spawn in after death.

Earlier this morning, server update R20 was applied to the PC version of Battlefield 4, according to a representative from the DICE team. Though the change notes have yet to be published, players are already reporting a severe bug that isn’t allowing those affected to respawn after dying.

On Reddit, a server administrator who goes by the name “Epileino” listed a few of the bugs introduced via the latest update:

“Players unable to spawn after they died.”
“Not showing scores on kills & capping flags.”
“Player crash to desktop when this happens.”
“Rumour has it that R21 might come out tomorrow,” he added, which we suspect would likely resolve the issue.

Meanwhile, according to an official warning currently visible on the Battlelog, users affected by the bug are urged to update their Punkbuster files. Additional reports indicate that this method has worked for a number of users.

Már lassan kétlem hogy ezt a játékot rendbe tudják e hozni rendesen

PSN:BiZzare_0 ️

(#31838) ЯΞD válasza @rglaaf (#31837) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Ne kételkedj a válasz határozott NEM.

(#31839) M3oH válasza @rglaaf (#31837) üzenetére


M3oH
addikt

Katasztrófa, hogy ilyen hibával kiadnak "javítást". Minőségbiztosítás nagyjából -1, ismét. De az még siralmasabb, hogy napokat kell várni a javítás javítására. Ami persze, hozhat meglepit ismét...

(#31840) zack válasza @rglaaf (#31837) üzenetére


zack
nagyúr

Te bíztál ebben, hogy rendbe tudják hozni? A net code-nak kellett volna lenni az elsőnek amit javítanak. Az hogy már a 23. patch kint van, és továbbra sem jó, azt valószínűsíti, hogy marad így.
Úgy baszták el alapjaiban ezt a játékot, ahogy csak lehet. Ez már ilyen marad. Ameddig leköt, játszom vele, aztán megy a kukába. DLC-t, premium-ot biztosan nem veszek hozzá.
Tanulópénz volt, ami így hogy 3 hónapja tolom, már csak 3,5k/hó. Mire kijön egy új FPS, addigra lemegy 1-2k/hó-ra, aztán megy a kukába. Oda való kb.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#31841) isizakhi03 válasza zack (#31840) üzenetére


isizakhi03
tag

Pontosan. Ilyen lesz a BF5 is. Elhihetitek. Mert amíg az emberek kapkodják, addig így is marad. Mondjuk logikus, nem? Pontosan az a kör játszódik le, amit linkelt valaki!

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#31842) Gyula84 válasza BlessedElroy (#31819) üzenetére


Gyula84
veterán

az nem azt jelenti hogy mindenkinek :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#31843) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ma megakartam nézni milyen lehet egy gyengébb gépen 40FPS környékén játszani, feltoltam mindent ultrára erre 60+ FPS-em van :Y mi történt a játékkal? az elején próbálgattam, de akkor 40 FPS körül muzsikált, ennyit gyorsult volna? :))

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#31844) odorgg válasza kisza25 (#31843) üzenetére


odorgg
addikt

A hiba nem az ön készülékében van!

Dice-os csapat hónapok óta azon dolgozik, hogy a low vajon ultra, vagy az ultra a low, a grafikai beállítások közt. :F Med High grafikai beállítások hibáinak megoldására, idén már nem lesz kapacitásuk sajnos. :(

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#31845) DeadMeat válasza odorgg (#31844) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ne legyetek ilyen pesszimisták. Dolgoznak rajta, odafigyelnek a visszajelzésekre. Az igaz, hogy kis sem kellett volna adni, de nem hiszem, hogy a dice ötlete volt, az EA meg sz*pjon lovat, remélem az összes ellene idndított pert elveszíti, amit nyerne a bf4-en többszörösen bukja el. Én még bízom a dice-ban, a hármat is összekaparták, remélem ez is menni fog nekik minél hamarabb, minél jobban.
Köszönöm a figyelmet :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#31846) Zilko87 válasza zack (#31840) üzenetére


Zilko87
tag

10 ezres BF4 tanulópénz, de van az asztalodon kétmiskás gép? :DDD

(#31847) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Van aki stresszel meg bosszankodik... van aki meg játszik. ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#31848) DeadMeat válasza FollowTheORI (#31847) üzenetére


DeadMeat
veterán

A többi meg dolgozik :P :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#31849) spanglee001


spanglee001
addikt

updateltem a pb-t és ez van:
ERROR
Could not contact Battlelog, please try again

WTF :F

megoldódot, wifire csatlakoztam kábel helyett, már megy :K

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#31850) zack válasza Zilko87 (#31846) üzenetére


zack
nagyúr

A kettő nincs igazán összefüggésben. Nem érdekelne a vételár, de így hogy sokszor több az idegeskedés mint a szórakozás, dühítő.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.