Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31851) sixpak válasza zack (#31850) üzenetére


sixpak
nagyúr

Mit mondjak én? Te miller vagy és 10-et költöttél rá, én a középosztálybeliek sanyarú életét élem és 23-at költöttem rá. :D
Mondjuk én nem panaszkodtam még soha a játékra....megy oszt jól van... :D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#31852) djculture válasza zack (#31840) üzenetére


djculture
félisten

Már a titanfallt-t nyomatja az EA a facebookon is érdekesen..

Én csak 7 ezerért vettem amúgy a limitedet de eddig ment is rendesen

[ Szerkesztve ]

(#31853) LamaCube


LamaCube
addikt

Vasárnap óta nem játszottam és a posztokat elolvasva félve töltöttem le a frissítést...de semmi gondom nem volt semmivel. Max . a szerveren lévő autobalance-al. :O

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#31854) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

No mi a patch utáni helyzet? látom spawn bug az már van, ez csak prémium feature? ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#31855) pohár válasza SkyS1gn (#31854) üzenetére


pohár
félisten

ha frissíted a PB-t, megoldja, szóval nincs hiba :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31856) Csaber válasza SkyS1gn (#31854) üzenetére


Csaber
senior tag

Nálam az sem jelentkezett sőt mintha jobban adná a találatokat , viszont ma gyakrabban fogytam ki a 8GB memóriából ...

(#31857) SkyS1gn válasza pohár (#31855) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Sima pbsetup.exe-vel mehet?

(#31858) DeadMeat ?! :N

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#31858) DeadMeat válasza djculture (#31852) üzenetére


DeadMeat
veterán

Az is egy kalap fos lesz.... botokkal multi? Viccnek is rossz...

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#31859) Xaels válasza FollowTheORI (#31835) üzenetére


Xaels
félisten

Nagyon egyszerű. Volt i7-2600-am és a HT nem hoz annyit BF alatt mint a 8 fizikai feldolgozó egység. A BF az egyetlen olyan program ami ebből profitál. Ez utóbbit mellesleg kényelmesen fel lehet húzni 4,2GHz-re a gyári fesz csökkentése mellett.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31860) pohár válasza SkyS1gn (#31857) üzenetére


pohár
félisten

aha, én is azzal csináltam :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31861) fornettisuti


fornettisuti
veterán

nálam memória elfogyás és deploy/spawn probléma sincs, textúra gondok viszont vannak.
problémám csak a birka játékosokkal vannak, akik még azt sem tudják hogy kell elfogadni a kommander parancsát, csak egyszemélyes rambóként viselkednek (külföldiek kevésbé, magyarok annál inkább).
promote-ot és supplyt hiába adogatom nekik...

más: a commander leadershipet, mire adja?
eddig 1/10 van csak.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#31862) djculture válasza DeadMeat (#31858) üzenetére


djculture
félisten

Én előrendeltem de mikor ezt előadták akkor elbizonytalanodtam..

(#31863) lofagi válasza fornettisuti (#31861) üzenetére


lofagi
addikt

Azt konkrétan arra fogja neked adni, hogy ha te kiadsz egy squadnak egy parancsot , az elfogadja és meg is csinálja! :D 10x ! Úgyhogy a legnagyobb szopás az! Ezt esetleg egy rushban, obliban, meg tudod csinálni könnyebben, de mint írtad te is, alapjában vannak gondok a játékosokkal, hogy mi? AZ hogy lvl110esek konkrétan xarnak a parancsok osztogatására, ha épp ők a leaderek, mert még egy lvl40 vagy az alattira azt mondom,hogy épp,hogy elkezdte a játékot, de lvl110?! Könyörgöm az ilyen miért nem ad parancsokat? Ráadásul még akkor sem képes kiadni amikor írsz neki a chaten, vagy akár voipen nyomod neki,hogy ugyan jelöljön már ki valamit.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#31864) LamaCube


LamaCube
addikt

Én azt nem tudom felfogni, mint pl. ma is történt velem. és sajnos már sokszor. 1000 tickettes cq. Több mint 500 tickettel vezetünk és semmi változás egyik csapatban sem és egyszer csak a 3/4-ed csapat zombi lesz és kempel egy helyen. A zászlókat nem védik és nem is foglalják. És hopp az 500-as előnyből bukjuk a meccset. Én meg 1-2 emberke meg szaladgálunk, mint pók a falon. :W Ilyenkor legszívesebben agyonverném a sok baromarcút. nekem nem a játékkal van, hanem a játékosokkal van egyre több bajom. Az ilyen f..zkalapok miért nem mennek tdm-re kempingezni? :(((

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#31865) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Hol találom ingame a prémium camo-t?

Ja látom ez nem paint... melyik frakciónál van amugy?

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#31866) cickanyalien válasza itsBence (#31795) üzenetére


cickanyalien
csendes tag

Köszi segítséget!

(#31867) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Most lehet hogy hülyeséget kérdezek de tegnap elértem a lvl 100-t de azóta nem számolja hozzá az xp-ket, a játékon belűl a körvégén elszámolja de a következő kör végén ujra alapról indul a csik vagy a 110 lvl csak prémiumosoknak van? :U

PSN:BiZzare_0 ️

(#31868) DeadMeat válasza @rglaaf (#31867) üzenetére


DeadMeat
veterán

Úgy rémlik, hogy dlcnként nő az elérhető szint. Ha csak alapjátékod van, akkor a max a 100. A kína khm vacakkal már 110, ect.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#31869) @rglaaf válasza DeadMeat (#31868) üzenetére


@rglaaf
veterán

Értem akkor marad a 100 second assaultig:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#31870) DeadMeat válasza @rglaaf (#31869) üzenetére


DeadMeat
veterán

Erről tudni már valamit amúgy? Mármint megjelenés mikó lesz? Mert ez a kínai dlc egy fos. 1 használható map van rajta. :U

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#31871) TommyS_27 válasza DeadMeat (#31870) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Sziasztok!

Elvileg leálltak a DLC-vel addig amíg ki nem javítják a hibákat. Ami valljuk be eltarthat még egy kis ideig sajnos. Mindenesetre várós a S.A mert ez a kinai valami eléggé gagyi lett. :(

https://www.twitch.tv/ltommys

(#31872) Csabroncka válasza TommyS_27 (#31871) üzenetére


Csabroncka
addikt

Hát akkor ez bukó, mert nem is lesz több DLC ;] Nagyon gáz egyébként, eddig egy BF esetén sem éreztem szükségét más játék megvásárlásának, de most ez nagyon izgat! Kiscit kivárok, és lehet váltok :O

"in medias res"

(#31873) Kevin's válasza Csabroncka (#31872) üzenetére


Kevin's
senior tag

Ez engem is érdekel én is kíváncsi leszek rá !!! Ha beválik tuti váltani fogok BF-ről elég volt belőle most is próbálnék csatlakozni szerverhez 12-ből 12 ahova nem enged Error disconnected ....meg is bántam , hogy megvettem a 4 et ! BC2 és a BF3 amivel még játszok azok legalább jók :)

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#31874) TommyS_27 válasza Csabroncka (#31872) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Csak egy a baj a Titanfall-al, hogy a Multija max 6v6 lesz [link] :(
A többi az "bot" lesz a pályán...

https://www.twitch.tv/ltommys

(#31875) TommyS_27 válasza Kevin's (#31873) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Gyertek hozzánk van stabil szerverünk! :)

https://www.twitch.tv/ltommys

(#31876) @rglaaf válasza TommyS_27 (#31875) üzenetére


@rglaaf
veterán

ha kinai-s dlc is megy rajta akkor felejtős

PSN:BiZzare_0 ️

(#31877) TommyS_27 válasza @rglaaf (#31876) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Azokat a mapokat mi sem szeretjük! A sima BF4 mapok mennek rajta. Akit érdekel a dolog PM-ben adok elérhetőséget TS-hez és szerverhez is.

https://www.twitch.tv/ltommys

(#31878) Csabroncka válasza TommyS_27 (#31874) üzenetére


Csabroncka
addikt

Jó kérdés, erre annyit tudok mondani, hogy kivárok mi lesz a vélemény róla (addigra bőven kipörgetem a BF4-et)! Lehet valóban annyival szórakoztatóbb lesz, hogy 6V6 ellenére érdemes lesz...

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#31879) Stunts666


Stunts666
őstag

Csak ennyit arról, hogy a bf4 1,4 k/d-m mellett mennyivel egyszerűbb ölni a BF4ben mint a bf3-ban...

[link]

(#31880) Kevin's


Kevin's
senior tag

Csak én látom úgy ,hogy Low-on sokkal szebb a játék, mint ultra settings mellett főleg, ha a Scale 175% 70-80 FPS Motion blur 100% és nincs virbrálás textura hiba semmi viszont Paracel Storm map gyönyörű ! Ultra settingsen meg fos ... érdekes ! :Y

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#31881) Stunts666 válasza Kevin's (#31880) üzenetére


Stunts666
őstag

Én lassan már nem értelek. Olyan felbontáson akarsz játszani amit egy kártya nem igen bir, de azért felhuzod 175%-ra??? Másik, hogy write only vagy. Paracelen a low az ultra és az ultra a low.... Erről beszélünk hetek óta.

(#31882) TommyS_27 válasza Kevin's (#31880) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Nos igen mert egyes pályákon az ultra a low és fordítva: BUG

https://www.twitch.tv/ltommys

(#31883) Kevin's válasza Stunts666 (#31881) üzenetére


Kevin's
senior tag

GTX 770 kártyám van 4GB vram al miért ne bírná ? Low minden és scale 175% 60+ max 80 FPS nem értem akkor miért nem bírná :F

Tommys_27 : Én nem követem mindig a fórumot ,de most tűnt fel szebben néz ki low on, mint ultra settings mellet ha a scale 150 -175 % ra felteszem sajnálom ,ha volt már ez ...

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#31884) sixpak válasza Csabroncka (#31872) üzenetére


sixpak
nagyúr

Multiplayer max. 6 vs 6....ott azért könnyű felszállni a szopórollerre. Amúgy jó lenne, én is várom...de ez a 6vs6.....sux.

Szerk.: látom már más is benyögte. :K

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#31885) TommyS_27 válasza Kevin's (#31883) üzenetére


TommyS_27
senior tag

csak felvilágosításból írtam meg linkeltem! ;) :R

https://www.twitch.tv/ltommys

(#31886) Kevin's válasza TommyS_27 (#31885) üzenetére


Kevin's
senior tag

Köszönöm ! Bocsi ,ha volt de ez ezentúl low-on fogom tolni :DDD

melyik beállítás felel az árnyákokért tudja vki :F

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#31887) csaba951 válasza Csaber (#31856) üzenetére


csaba951
veterán

Ez lehet attól is, hogy pár napja frissült a Chrome böngésző is. A v32 bizonyos körülmények között megeszi az összes memóriát. Kénytelen voltam visszatérni v31-re.

(#31888) Enton válasza Kevin's (#31886) üzenetére


Enton
addikt

Light quality.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#31889) Stunts666 válasza Kevin's (#31883) üzenetére


Stunts666
őstag

Emlékeim szerint te 2560*1440 felbontásban játszol. Lehet, hogy csalnak az emlékeim.

Nekem a 7950 FullHD-ban számol 2073600 pixelt.
Te felbontásodon 3686400 pixelt számol a gtx 770. Ne akarj 120+ fps-t 1 kártyától.

Amúgy térjünk el a számoktól és értsd meg azt, hogy a Dice elb*szta és pl paracellen az ultra a low és low az ultra texture quality. Nézd meg egy semleges mapon az ultra vs. low-ot és meglátod a különbséget. Ha felrakod ultrára paracellen, sokkal szarabbul néz ki, mint lowon. Miért? Mert a Dice elcseszte a szavak jelentését.

Ui.: szvsz aki vesz egy majdnem csúcs kártyát és lowon játszik, hát...

[ Szerkesztve ]

(#31890) Kevin's válasza Stunts666 (#31889) üzenetére


Kevin's
senior tag

Nem akarok 120 Fps -t nem is várom el egy 770től ,de tényleg nem tudtam ,hogy ez egy bug csak próbálgattam a beállításokat és akkor tűnt fel. Nem igazán szoktam állítgatni high vagy ultra és utána felé sem nézek ! Ezeket is igazán kijavíthatnák ami meglepő, hogy ennyire bugos játékot sem láttam még a dice -tól ,mint ez a bf4! Kíváncsi leszek a star wars -ra és a mirrors edge 2 re is mennyire fogják elcseszni , ha már egy normális játékot sem tudnak összerakni :(((

Egy ilyen star wars elviseltem volna 2014 ben [link]

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#31891) Raidon válasza Kevin's (#31890) üzenetére


Raidon
őstag

Ha a Disney nem allitotta volna le a projectet....

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#31892) Laraxior


Laraxior
titán

Járműnél 100-as Service Starnál ad valamit? Dog-tag, embléma, vagy valami...

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#31893) lofagi válasza Laraxior (#31892) üzenetére


lofagi
addikt

A jelenlegi dogtag-ek alapján nem kapsz semmit a 100 csillagért, 500 kill után járnak a dogtagek.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#31894) lotTóni válasza LamaCube (#31864) üzenetére


lotTóni
tag

Tegnap HC szerveren a csapattársam legnagyobb gondja volt,hogy likvidáljon,miközben a zászlót védtem.
Normál ranked szerver (Hainan Resort "C") zászló védése a cél,enemy 4 fővel tiszteletét teszi,csapattársak menekülőre fogták...Én meg ájemhíró kaptam 2 tonna ólmot,meg ideggörcsöt.
Amikor végre összejön egy jó banda és nyerésre állunk,akkor az autobalance kedveskedik deportálással.
Én csak teszem,amit kell (na jó,próbálom) oszt maj' lészen valami..

(#31877) TommyS_27

Dobd ide a szerver elérhetőséget.

[ Szerkesztve ]

....two beer or not to be....

(#31895) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Vótmá' ? :DDD
Battlefield 4 | 1 TV 2 Heli's

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#31896) TommyS_27 válasza lotTóni (#31894) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Köszi! :C :R

https://www.twitch.tv/ltommys

(#31897) gali777 válasza Laraxior (#31892) üzenetére


gali777
őstag

Nem, úgyhogy nem kell kiflagrunolnod ;] :P

(#31895) Snip3r_HUN: Látszik egyértelműen, hogy az attack helinek a TV-től nem lett semmi baja, max a rammeléstől. Szép lett volna, ha az is berobban, de az épület mögött látszik a spot, hogy ott ereszkedik lefele :D

[ Szerkesztve ]

(#31898) @rglaaf válasza sixpak (#31884) üzenetére


@rglaaf
veterán

Szerintem eredetileg nem 6v6-ra tervezték csak ugye nem akartak ujra szívni mint láthatjuk bf4-nél, tudom ez nem frostbite enginnel megy hanem source motorral de nem akartak semmi kockázatot vállalni lehet majd ha ugy látják stabil akkor emelik a játékos számot

PSN:BiZzare_0 ️

(#31899) SkyS1gn válasza Stunts666 (#31881) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Csak a terrain decorationra vonakozik a low-ultra gond!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#31900) mcmike válasza SkyS1gn (#31899) üzenetére


mcmike
őstag

Illetve csak a Paracel Storm pálya esetén és csak az általad említett grafikai paraméter kombinációjában érvényes... ami valljuk be az összképet tekintve kb. 0.1% :DDD

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.