Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31751) Csabroncka válasza lofagi (#31723) üzenetére


Csabroncka
addikt

Ehhez egy dolgot tudok csak hozzáfűzni. Nem csak a netkód ami miatt ennyire rossz (nekem csak bizonyos esetekben) a hit - a szerverek órási szinkronizációs hibával működnek.
Sokszor (ha a klánból az ellenfélnél van valaki sokat segít a dolgok megértésében) nem az történik a szerveren amit valójában látsz a monitoron!!!!!!!!!! Ha pontos akarok lenni akkor úgy mondanám, hogy nem is látod, hogy az ellen rád emelte volna a fegyvert miközben lelőtt (ezt látod nem egyszer a monitoron), holott valójában már lehet kétszer kitárazott rád!!!!

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#31752) csana válasza Csabroncka (#31751) üzenetére


csana
senior tag

Én olyan szitukba futottam bele sokszor, hogy az oldalról megközelített ellenség úgy öl meg, hogy nem fordul felém. Sőt, gyakran a külső modell térdelő pozícióban, egy irányba nézve csúszkál tovább a földön :S

(#31753) ЯΞD válasza lofagi (#31748) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Mi is béreltünk szerot és ezért nálunk ping limit 85 van beállítva. De még ezt is sokkalom. Még új a szerver egyenlőre nincs konkrét map és mod összeállítás de idővel kiforrja magát. Akit érdekel Gocompete szerverre keressen rá. üdv,

(#31754) Gyula84 válasza csana (#31752) üzenetére


Gyula84
veterán

az örökölt bug a bf3-bol :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#31755) Csabroncka válasza csana (#31752) üzenetére


Csabroncka
addikt

Pontosan! Ebből fakadóan felmerül bennem a kérdés valóban szarul van megírva a hitbox?

Ugyanis számomra az alapján, hogy jellemzően adja a találatot és vannak esetek amikor "érdekes" dolgok történnek, (egy körön belül is) ezért nem a rosszul megírt hitbox a hibás, hanem a szerver valamit nem kommunikál le (szerver kommunikációs hiba lép fel)!

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#31756) DeadMeat válasza Csabroncka (#31755) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ping, packeloss, net minősége okozhat, szokott ilyesmit okozni. Pl amikor az orrod előtt lövöd az ellenfeled, semmi marker, az megfordul és megöl. Pl ez lehet a packetloss miatt is.Sőt.. Sokszor már az is segít nekem, ha újraindítom a modemet és felmegyek ugyan oda, teljesen máshogy szokta adni ilyenkor.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#31757) Csabroncka válasza DeadMeat (#31756) üzenetére


Csabroncka
addikt

Most nem pingről van szó, ezt ismerem!

Két 22-es ping alatti szerver különböző módon adja a találatot! ;]

"in medias res"

(#31758) DeadMeat válasza Csabroncka (#31757) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ezt írom én is. Nem csak a ping számít. Vonal minősége, ect. Azért is írtam a modem restartos dolgot. Sajnos azt, hogy az adott szerver milyen minőségű vonalon csücsül nem tudhatjuk..

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#31759) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Meg a szerverterhelést sem látod... ki tudja milyen fehőben hány játékot szolgál ki egy adott vas.
Ott is elég ha kicsit akadozik vagy nem elég gyors valami.

Amugy nyilván ez az egész minden mindennel összefügg alapon nem választható szét egymástól és hibáztatható külön valami jobban belőle.

Baj van a szerver-kliens közötti kommunikációval, a szerverrel és az azon futó kóddal és a kliensen futó kóddal is. És ha "szerencséd" van épp jó mind annyira hogy nem zavar, ha meg nincs, akkor lehet épp mind rossz és összeadódva már nagyon zavaró hibákat okoz épp.
(Ping-válaszidő, késleltetések, hitbox számítás, adat frissítési gyakoriság... stb stb)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#31760) Whysperer


Whysperer
addikt

Az igaz,hogyha kiütöm engivel az ACW-R-t akkor tudom használni Supporttal is?

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#31761) RockHaRD válasza Whysperer (#31760) üzenetére


RockHaRD
addikt

igen. Nekem is az van bent supporthoz.

(#31762) lofagi válasza Whysperer (#31760) üzenetére


lofagi
addikt

a Carbine fegyvereket minden class tudja használni

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#31763) kriszpontaz válasza DeadMeat (#31758) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nálam is csak az szokott használni. De az esetek 20%-ban ez sem. Ez ilyen. Tegnap 3 kört nyomtam le és sehol nem volt markerem, csak döglöttem. Direkt körbelőttem az ellent ha már a testére nem adta be a lövést és akkor sem volt semmi marker. 100% élettel lelőtt.

[ Szerkesztve ]

(#31764) Whysperer válasza RockHaRD (#31761) üzenetére


Whysperer
addikt

De ahhoz nekem engis fegyverrel tudom csak kiütni mármint csak azzal mert Én supporttal szeretek játszani és

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#31765) Gyula84


Gyula84
veterán

leszednek majd a killcam ott maradt a képernyőn nem tudtam spawnolni a csávót meg szépen figyelhettem merre szaladgál :D szóvá tettem majd még két ember írta hogy ők is :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#31766) Ybron válasza Gyula84 (#31765) üzenetére


Ybron
senior tag

Ugyan ez volt nálam is, aztán bementem iramra, erre ott egyáltalán nem tudtam kezdésnél se deployozni.

(#31767) Gyula84 válasza Ybron (#31766) üzenetére


Gyula84
veterán

most dobott egy ilyent is most hogy kell ezt számolni? :D
DRAW

látom a battlelog fórumon is hogy nem egyedi a gond

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#31768) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Hali!
Az milyen bug, hogy nem tudok lespawnolni? :Y
Rányomok, hogy deploy, és ottmarad a menüben, de bal alul azt mutatja, hogy élek, és ha járműben vagyok, azt mutatja, hogy benne vagyok(zölden fénylik).

WTF? :Y

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#31769) #16729600 válasza DokiBaxxi (#31768) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nálam, is volt ilyen nem rég.Baszkurálják a szervereket,ki is van írva: WE ARE CURRENTLY ROLLING OUT A MINOR SERVER UPDATE. YOU MAY EXPERIENCE SOME DOWNTIME WHILE THIS IS HAPPENING.

[ Szerkesztve ]

(#31770) Mr.White


Mr.White
senior tag

látom van baj megint!:D

(#31771) Trevi


Trevi
tag

Nem soká törlöm ezt a szart, ha játszom is vele akkor olyan érzésem lesz mint ha kiszívná a játék az agyamat annyira nem köt le.Annyira foss szar benne minden. Ha Bf3-om ott nincs gond, DELETE lesz már a mantléjuk se érdekel :((
(elégedetlen BF4 játék felhasználó)
Béke :R

(#31772) DokiBaxxi válasza #16729600 (#31769) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Azt láttam én is, de ha más tud spawnolni, akkor én miért nem? :DDD Meg nem gondoltam volna, hogy ezzel jár, na mindegy

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#31773) jonnyjoker01 válasza Trevi (#31771) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

koszonom a biztatast pont most akartam megvenni a jatekot de lebeszeltel rola :D

Üdv. Johnny

(#31774) pohár válasza jonnyjoker01 (#31773) üzenetére


pohár
félisten

ne hallgass rá, itt mindig csak a sírás megy :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31775) spanglee001 válasza jonnyjoker01 (#31773) üzenetére


spanglee001
addikt

inkább kérdezd meg azokat akik, nem írnak ide, mert semmi gondjuk nincs a játékkal és játszanak.
itt csak sírás van, ez a BF4 síró fórum :K
viszont ha felmész és megnézed hányan játszanak világszerte,mennyi szerver van, biztos azért mert nem jó a játék :F

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#31776) djculture


djculture
félisten

Én megvettem és tetszik, mondjuk prémium egyelőre nem vonz

(#31777) isizakhi03 válasza pohár (#31774) üzenetére


isizakhi03
tag

Mondjuk szerintem nem véletlenül..Ezen azért el lehet gondolkodni, nem? :U :U

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#31778) pohár válasza isizakhi03 (#31777) üzenetére


pohár
félisten

ja, nem véletlen, mert akinek megy rendesen, az nem itt sírja el bánatát, hanem játszik...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31779) Gyula84 válasza pohár (#31774) üzenetére


Gyula84
veterán

nem megy éppen minden flottul...

(#31778) pohár
vagy ide se jön? nem a világközepe a ph, mert most ez úgy jött le nekem :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#31780) isizakhi03 válasza pohár (#31778) üzenetére


isizakhi03
tag

Kérdés meddig :D

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#31781) djculture


djculture
félisten

Engem csak egy idegesít a nagyon hosszu szerverhez csatlakozás...Utána megy flottul pedig most a másod gépemen néztem, athlon2 x4 3500mhz 8giga ddr3 hd5850- meg is lepődtem hogy elég jól ment full hd-be médiumban.

(#31782) neorow1 válasza jonnyjoker01 (#31773) üzenetére


neorow1
senior tag

Én mindennap tolok 1-2 órát vele, nincs vele problémám, pedig nem egy erőművön játszom.

BTW, én azt vettem észre, hogy a legtöbbet azok sírnak akiknek drága konfigjuk van :))

(#31783) pohár válasza Gyula84 (#31779) üzenetére


pohár
félisten

hát vagy :D
nekem semmi baj nincs vele, ki se dobál, fel is csatlakozik, menet közben se esik szét, szerencsés lehetek :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31784) cickanyalien


cickanyalien
csendes tag

Eddig nekem sem volt vele problémám, de ma legalább 10 különböző szerveren nem tudtam spawnolni. :(( há de mér?

(#31785) aizen92 válasza pohár (#31778) üzenetére


aizen92
addikt

+1. A 0hp és a féltáratbeleeresztekésnemdöglik bugokat leszámítva nincs gáz. nem fagyok ki soha, semmi dx hiba vagy textura bug mostanság. Én meg vagyok vele elégedve. Számomra megérte a pénz és idő amit belefeccöltem. Klántársaknál sincsenek komoly problémák. Csak tényleg ez a pocketloss idegesítő mert azt hiszed te vagy a noob patkény,pedig nem csak a szerver nem kapja meg a jogy eltaláltad. Reméljük javítják.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#31786) Xaels válasza aizen92 (#31785) üzenetére


Xaels
félisten

A "packet loss"-t még is, hogy javítsák?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31787) pohár válasza aizen92 (#31785) üzenetére


pohár
félisten

nekem mióta megvan az ACE 23, egy tárral megvan 3-4 ember is, tényleg annyi, hogy nem tenyerelni kell az egeren, hanem okosan burstölni, aztán megy az :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31788) gali777 válasza neorow1 (#31782) üzenetére


gali777
őstag

Mi az összefüggés a sírás és a között, hogy kinek milyen gépe van? :U

Komolyan kérdezem.

(#31789) R3laX


R3laX
addikt

Most ezek komolyan elbaszták a V-Sync-et? Mert nekem nem működik... hiába kapcsolom be.

Vagy legalábbis 75hz-et hisz, 60 helyett hogy van ez?

[ Szerkesztve ]

(#31790) Enton válasza R3laX (#31789) üzenetére


Enton
addikt

Játékmappában user.cfg-ben ez a sorral sem jó:

"GameTime.MaxVariableFps 60"

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#31791) R3laX válasza Enton (#31790) üzenetére


R3laX
addikt

Majd holnap kipróbálom. Most már be se lép a játékba, mikor töltene be exe hiba :D .... Na jó mára feqqqrt...

(#31792) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Végre végig tudtam tolni egy kört megszakadt net nélkül

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#31793) neorow1 válasza gali777 (#31788) üzenetére


neorow1
senior tag

Honnan tudjam? Ezt vettem észre, ne kössél már bele mindenbe... Olvass vissza, aztán rájössz te is.

(#31794) BlessedElroy


BlessedElroy
senior tag

Heyho!

Lehet már valaki leírta, lehet nem. Na mindegy, ártani nem árt...
Ha valaki nem tud deploy-olni a szerveren, akkor frissítse manuálisan a PB-t, ennyi.
"csak egy bug" ;]

Origin: BlessedElroy

(#31795) itsBence válasza cickanyalien (#31784) üzenetére


itsBence
csendes tag

Azt írták ki Battlelogra, hogy nyomozást indítottak ezügyben, továbbá javasolják, hogy mindenki frissítse a punkbuster fájlokat. A pb telepítőt innen lehet letölteni: http://www.punkbuster.com/index.php?page=pbsetup.php Nálam megoldotta a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#31796) Kevin's


Kevin's
senior tag

Közben rá jöttem miért nem megy fentebb az FPS 65-70 nél ,hát mert be volt kapcsolva a V-sync nem a játékban hanem a driverében :DDD :DDD Most már 85-110 FPS Ultra 4XMSAA 75-90fps kellett 1 nap mire rá jöttem azért öregszek :D

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#31797) Gyula84 válasza BlessedElroy (#31794) üzenetére


Gyula84
veterán

mert nem tudsz deployolni azért pb update :DDD remek olvastad mennyire ment mindenkinek ez? :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#31798) eugabesz


eugabesz
őstag

Szeretnék elindítani egy mozgalmat,ami arról szólna,hogy segítsük az EA-DICE párocskát a hibakeresésben.
Segítünk nekik ugye??
Kérlek írjátok össze,milyen hibákat szeretnétek még a játékban látni,mert ez így kesze-kusza,hogy csak random módon bedobnak egy két (10-20) hibát,amit a júzerek egy két hónap alatt szinte maguktól is kijavítanak.
Szegényeknek legyen már még mit elb@szni,hátha belebukik már ez az ocsmány senkiházi banda...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#31799) beers


beers
addikt

Alakul a dolog, most már olyan hibákat is produkál, ami eddig még nem volt......... :W

M&N

(#31800) R3laX válasza eugabesz (#31798) üzenetére


R3laX
addikt

Pff nekem vmi zöld lé folyik a DVD-ből, és azt kántálja Mantle.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.