Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31151) aizen92 válasza ScomComputer (#31149) üzenetére


aizen92
addikt

Gold assault kell: 50medkit ribbon, 200 assault rifle kill, 10 assault rifle ribon
Előtte kell a silver: 8kill assault fegyoval, 12 heal darab heal medkittel
Ez előtt meg bronz :7 kill, 11 heal

Értelemszerűen bronztol goldig haladunk.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#31152) DokiBaxxi válasza DokiBaxxi (#31148) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Természetesen nyomom a lövés gombot ,de semmi :(

Szoros volt. Végig vesztésre álltunk, de valahogy csak sikerült nyerni. Látszik a csapatomban a sok jómadár kemper, meg felhőkarcoló-döntögető... 17-38, 6-17 és társaik

Én sem voltam a legjobb, de még mindig a 4. :D

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#31153) eugabesz válasza aizen92 (#31151) üzenetére


eugabesz
őstag

...és akkor ennyit a tanulásról... :N :P

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#31154) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Köszönöm...
:R :Y

Ezt a Medkit Ribbon-t mire kapom?
A többi minden maxon ez 39/50 !
:R

[ Szerkesztve ]

(#31155) Remi1234 válasza ScomComputer (#31154) üzenetére


Remi1234
aktív tag

menj be operation lockerre assaultal, aztán kezd el leszórni a B-joz vezető boltívnél a medkit pakkot :) Meg lesz az hamar.
Amúgy nemtom hány db healért kapsz egyet.

Kérdés!

Attack helinél ezek az okos rakéták, csak földi célponokra jók? Mert megpróbáltam helit is lőni vele, de rohadtul nm találtam el.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: RemiFungus

(#31156) aizen92 válasza eugabesz (#31153) üzenetére


aizen92
addikt

Láttál egyszer is battlelogon? :D 4 vizsga letudva még 4 és ha nincs bukó akkor 10 nap múlva már jövök fel.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#31157) aizen92 válasza ScomComputer (#31154) üzenetére


aizen92
addikt

Medkit ribbont 8heal után kapod. 8szor kijelzi a 15-25 pontot csapattárs healeléséért.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#31158) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Értem és nagyon szépen köszönöm a segítséget...
:K :R

(#31159) fogirobi


fogirobi
senior tag

Valaki nem tudja, hogy NEED ONLY ONE assignmentet miért nem adja be a játék?
Megvan a 3 Sniper Rifle ribbonom, utána ölök egy körben (ugyanabban a körben) DMR-el, shotgunnal és C4-el és nem akarja megadni... Már 2szer próbáltam, de semmi! Ötlet?

(#31160) isizakhi03


isizakhi03
tag

sziasztok. megtudná mondani nekem valaki, a a carbine fegyvereket medicnél is használhatom-e majd? illetve, hogyan tudom a carbine fegyvereket feloldani?

jó lenne már az acw-r, pedig az assault ki van teljesítve !

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#31161) Laraxior válasza isizakhi03 (#31160) üzenetére


Laraxior
titán

Minden fegyvert úgy tudsz unlockolni, hogy az elsővel az adott kategóriában ölsz sokat, és pontok alapján fogod megkapni a következőt. Tehát az ACW-R-t, akkor kapod meg ha öltél sokat az AK-5C-vel, ami az alap karabély.

Egyébként használható medicnél is.

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#31162) isizakhi03 válasza Laraxior (#31161) üzenetére


isizakhi03
tag

értem, akkor melyikkel kell ölnöm, ha szeretném a carbine fegyvereket feloldani?

Snip3r_HUN: Az igen ! Grat !

[ Szerkesztve ]

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#31163) Laraxior válasza isizakhi03 (#31162) üzenetére


Laraxior
titán

AK-5C.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#31164) redingitell


redingitell
senior tag

Valaki tudna abban segíteni, hogy miért nem látom sem a játékban, sem a battlelogon azt, hogy mekkora a ping? Egy-két szervernél kiírja, a többinél nem.

(#31165) R3laX válasza redingitell (#31164) üzenetére


R3laX
addikt

Általában automatikusan felajánlja, de amúgy ez kell a böngészőhöz: battlelog-web-plugins... verzió.

(#31166) csibe1 válasza fogirobi (#31159) üzenetére


csibe1
addikt

Szutyok a rendszer.Nekem megvan az L96, de a battlelog szerint meg nem. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#31167) pohár válasza csibe1 (#31166) üzenetére


pohár
félisten

gondolom akkor szerezted meg, amikor még nem voltak kint hivatalosan

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31168) redingitell válasza R3laX (#31165) üzenetére


redingitell
senior tag

Természetesen telepítve van a web-plugins. Meg az a furcsa, hogy van olyan szerver ahol rendben van. De a legtöbb szerveren, játék közben nyomok egy tab-ot és a ping helyén egy vízszintes vonal van. :W

(#31169) R3laX válasza redingitell (#31168) üzenetére


R3laX
addikt

Játékban sem? Pfííí, ilyen hibát nem láttam még :N .

(#31170) redingitell válasza R3laX (#31169) üzenetére


redingitell
senior tag

Igen, azaz nem. :D
Játék közben sem látszik a ping. Nem laggol, nem szaggat, szépen fut, viszont néha van olyan érzésem, hogy nem ad be semmit. De aztán az is lehet, hogy én vagyok béna...

(#31171) Sabre


Sabre
őstag

Elvitték ma a 660ti-t, mert egy 280 az ami foglalkoztat. Ellenben mindjárt elutazom és nagyon nem volt időm keresni rendesen, átmeneti vga-ra van szükségem amin elszalad a bf4.

1680x1050 minimum-ra elég lenne az i5@4ghz mellé egy 7770 kaliberű kártya? 60fps fix a terv, mint eddig mindig.. :K

(#31172) csibe1 válasza pohár (#31167) üzenetére


csibe1
addikt

Egy hete van meg, de inkább maradtam az M40A5-ösnél. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#31173) aizen92 válasza csibe1 (#31172) üzenetére


aizen92
addikt

Majd szerezd meg az SRR-t. nagyon pöpec kis fegyver. legjobb. ( esetleg még az m98B )

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#31174) CoolBoy323 válasza Sabre (#31171) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nyilván be lehet majd úgy állítani, hogy legyen fix 60FPS-ed, nekem egy 650Ti (kb 7770 kategória) tudott ennyit közepes feletti grafikán, SP-ben!
Szóval közepes beállításokkal meg lehet az a 60 szvsz

(#31175) csibe1 válasza aizen92 (#31173) üzenetére


csibe1
addikt

Előbb-utóbb csak összejön.Most csereberélem a kasztokat, tegnap éppen az L85A2-es lett meg. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#31176) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Srácok, hajóra milyen rakétát ajánlanátok? Ez a TV ez valami botrányosan irányíthatatlan. Jó, meg nagyot sebez, de az irányítása már nagyon felb*szott

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#31177) zack válasza redingitell (#31170) üzenetére


zack
nagyúr

Én is érzek ilyet. Eléggé hullámzó. Van hogy a kör elején simán tartom a 3-4 k/d-t, majd történik valami, és varázsütésre valami ekúródik. Nem adja, ilyenkor szinte mindig előbb vesznek észre, 1v1-ben sosem tudok érvényesülni, mert mindig előbb halok, pisztoly vs AEK ellenében is. Aztán a kör vége jó esetben 1.00 k/d körül fejeződik be.
Persze van az ellenkezője is. Gyenge kezdés után a közepe tájékán elkezdi beadni és a végére jó lesz.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#31178) M@rdel válasza zack (#31177) üzenetére


M@rdel
őstag

Ugyanez van nálam is 50 méterről lelőttek pisztollyal amíg én az AEK 3,4x nem találtam el?! :F
De ugyanez van visszafelé is, nevetséges lövésekre is beadja néha!
De a legnevetségesebb amikor nekiszaladtam egy ládának, és "killed action"!

[ Szerkesztve ]

(#31179) aizen92 válasza DokiBaxxi (#31176) üzenetére


aizen92
addikt

Hajóval van a legtöbb killem a járművek közül. Imádom. szóval leírom az én taktikám.

és most Elárulom a szomorú igazságot: TV raksa és tökmind1 melyik mellé.
TVt meg kell szokni. kb 5 óra TVzés után ráérzel. ajánlom a testing range-t. majd noob serokon paracelen osztani az áldást. 2 TV raksa egy hajóba és 1 sorozat a fő löveggel és fel is robbant a hajó.

Nekem a burst cannon van fő lövegnek ( 25 millis ) mert én az Anti-Airnek használom, mivel paracelen elég sok a légi jármű ami úgy gondolja hogy ki tud szedni mert nincs védelmem, de amikor 100 méterre megközelít 1 pontos sorozat a burst canonnal és zuhan is le :) ja és ha attack jet rám fordul akkor active protection be lő fölöslegesen majd 1 tárral bele is zuhan a vízbe :)

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#31180) DokiBaxxi válasza aizen92 (#31179) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Én is szeretem a hajót, de a TV irányítása borzalmas :( Nem rég csináltam vele 23-3-as statot, ami mutatja, hogy szeretem, csak ez a TV dolog nem jön be

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#31181) isizakhi03


isizakhi03
tag

volt egy x11 névvel kezdődő játékos, nagyon érdekes volt-.. m9-cel ment, és egy hit ölésekből megölt, igaz, nem fejesekkel. beírtam a chatbe miután volt neki 33-2 statja, hogy cheater? és kaptam egy bannt. az indok: no flame.. :U :U sokan visszaélnek az admin joggal..

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#31182) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Nekem az AA a kedvencem... imádom szedni vele a legyeket. ;]

Nemrég Golmuton úgy felbosszantottam őket hogy 2 jeepel 4en jöttek engineerként utánam a dombok közé... de megszívták mindig szinte... na jó 2x kiszedtek amikor már sokan jöttek, meg egy tank is odakerült. :DD

Hajóval tényleg jó a TV + burst páros... én azon a pályán csak akkor szívok ezzel mikor jön a vihar... na onnatól halott ügy. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#31183) aizen92 válasza DokiBaxxi (#31180) üzenetére


aizen92
addikt

próbáld meg gyakorolni, erőltetni. kb 7-8 óra hajóban töltött idő után már odáig eljutottam hogy TV-vel a helit lazán ki tudom szedni. de addig az tény és való, hogy szenvedés van. nagyon nehéz megszokni az irányítást :(

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#31184) pendre54


pendre54
addikt

Van egy szerver, ahol elég sok időt töltök, egy 2000 ticketes only Goldmudos pálya, csak hát ilyen faszányosan működik arrafelé a balancolás.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#31185) csab1 válasza pendre54 (#31184) üzenetére


csab1
csendes tag

Linkeld már be a szervert légyszíves, nekem is az egyik kedvenc mapom! :D

(#31186) Def26 válasza FollowTheORI (#31182) üzenetére


Def26
félisten

Háhá én is igy vagyok ezzel. Már be voltam spotolva 3-4 -en csak rám vadásztak. ;] Az összes helit én szedtem le ráadásul szinte alig kell kijönni a főbázisról mert akkora hatótávolsága van mint a picsa. :DD
Annyira bírom ezt a játékot, hogy végre nem a helik uralják a játékot. :C
Egyébként már jó pár hete viszonylag szépen megy a játék, semmi nagyobb hiba. Jó sok szerver és játékos. Lassan kezd összeállni a játék. :R

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#31187) pityaa23 válasza fogirobi (#31159) üzenetére


pityaa23
senior tag

Recon kaszttal csináld, tegnap én is ezzel szívtam, 2-3x végigcsináltam de nem vette be a dolgokat. Ma elsőre ment a sniperrel.

Jet fighter ribbont csak az attack jettel lehet kapni? Air superioritin röpködök, mert unlockolni akarok de semmi.

És még egy kérdés, szerintetek melyik a legjobb sniper puska? Melyiket érdemes kifejleszteni?

[ Szerkesztve ]

(#31188) isizakhi03


isizakhi03
tag

Tudnátok segíteni? Bármelyik szerverre csatlakozok rá, lemegy egy kör sikeresen, de már mikor vége a körnek, megadja a pontokat, és mikor jönne a másik map, kidob a játék Game disconnected: something went wrong hibával. Próbáltam már 5 szervert egyiken sem volt china rising, kis pingűt is néztem, sőt még kis playeres szervert is. Origin restart volt, sőt géprestart is. Nem tudom mi lehet. Tipp? :F :F

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#31189) aizen92 válasza pityaa23 (#31187) üzenetére


aizen92
addikt

Jet fighter ribbonhoz 5 embert ölj meg jettel. Nem a ponthúzásra kapod

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#31190) pelenka35 válasza fogirobi (#31159) üzenetére


pelenka35
őstag

nekem se adja be :(( (xbox)

Gamertag:Rob3rt75

(#31191) aizen92 válasza pityaa23 (#31187) üzenetére


aizen92
addikt

Snipernek egyértelmű: srr-61. Legjobb sniper szerintem a játékban. Nem véletlen majdnem az utolsó helyen van :)

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#31193) Xaels válasza TechArtist (#31192) üzenetére


Xaels
félisten

Azt a kemper makrós úristenit... ;]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31194) Olympos válasza DokiBaxxi (#31180) üzenetére


Olympos
aktív tag

Pedig nagyon hasznos a hajó (TV rakétával pedig kötelező felszerelni), főleg ha fejlődni akarsz.
Hétvégi Dobule Xp-n bekapcsoltam 2db 200%-as és 2db 100%-as boostot, így a hajóval, TV rakétával és zászló foglalással 4 óra alatt minimum 20 szintet léptem. (Kb. 65-ről 85-re és tovább...)
Ez az egyik kedvencem eredményem,[ahol kb. 95K alap + 476K Boost pontot szereztem egy körben 49 perc alatt HC módban]...szóval érdemes TV-re gyúrni.

[ Szerkesztve ]

(#31195) Snip3r_HUN válasza KERiii (#31117) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

156 óra alatt :DDD

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#31196) KERiii válasza Olympos (#31194) üzenetére


KERiii
tag

egyszerre több boost is be lehet kapcsolva? tehát ha van 4 db 25% -os boostom akkor lehet belőle 100% ?

(#31197) KERiii válasza Snip3r_HUN (#31195) üzenetére


KERiii
tag

az szép? sok boostot használtál? van premiumod? :D

(#31198) spanglee001


spanglee001
addikt

Mi lett a játékkal? Új plugint szedett le tegnap a böngésző, azóta semmi hiba, minden patentül megy :R
Megszereztem a 20 ucav kill-t, megadta az airburstot annak van valami értelme? És mi lett a tv rakétával? Jobban irányítható mint az ucav :C vagy csak nálam bugol, hogy még a lépcsőn is felirányítom az emeletre :DDD
És mintha jobban futna, gyorsabban tisztábban a game.
Ja és levettem a network smouthingot 50 ről 30ra valahol olvastam, hogy ping körülire kell venni, lehet csak beképzelem, de jobban megy a játék.

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#31199) Snip3r_HUN válasza KERiii (#31197) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Prémiumom van, összejött battlepackoból 7-8 db 200-as boost azokat dupla xp alatt nyomattam el, ja és nem nem adódnak össze a 25-ös és a többi boostok, csak 1 db lehet aktív ha újat aktiválsz míg a másik megy az éppen futó törlődik.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#31200) Olympos válasza KERiii (#31196) üzenetére


Olympos
aktív tag

nem, csak egy darab lehet egyszerre bekapcsolva.
(én csak a mostani hétvégén használtam elsőnek boostot, amikor double xp volt, így fokozott hatása volt.)

alapból ellenzem, mert nem fer, főleg azért, mert tudtommal a prémiumosoknak többször van boost, a "sima" DLC-s emberkéknek kevesebbszer.
ha vki sokat járművezik és dobule xp-n kapcsolja be a boostot, akkor csak úgy ömlenek a battle packok olyan kézifegyverekhez, amiket nem is használt eddig.
ez szintén baromság...mert minek kapja, ha nem használja!?

a bf3-ban legalább csak az a fegyver fejlődött, amivel harcoltál is...itt meg randomban kapom a kiegészítőket és talán még unlock módban van a fegyverem...de van hozzá már infra, zöld lézer, stb....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.