Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31501) Svájcinéger válasza Mappa (#31495) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Tényleg az a legidegesítőbb, hogy sokszor azért lőnek le, mert nem tudsz belépni egy küszöbön, beugrani egy ablakon, elakadsz a romok között, megakadsz egy hullába, fűszálba, stb.

Na kerüljünk csak egy szeróra. Kettéválasztom vele a pubi frizurád. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#31502) andro93


andro93
aktív tag

Most, hogy felraktam a patchet, sokszor úgy halok meg, hogy az enemynek 0 hp-t ír.
Ez másnál is előfordul?

[ Szerkesztve ]

(#31503) ingalls


ingalls
senior tag

Miért kéri, hogy töltsem le a china rising-ot? vagy 1 hónapja nyomom vele, és most 1 hete nem engedi, asszongya töltsem le! Ki hallott már ilyet?

(#31504) csana válasza Svájcinéger (#31501) üzenetére


csana
senior tag

Nekem is olyankor szokott elkezdeni remegni a bal szemem, ha lőnek rám, és bár 2 lépést kéne megtennem a fedezékig, nem tud átlépni/átugrani egy 10 centis "küszöböt". És persze harmadik nekifutásra már nem futja. Ilyenkor mindig elképzelem milyen szerencsétlenül nézhetett ki az egész az ellenség szeméből: a szerencsétlen noob észre sem veszi hogy lőnek rá, csak ugrál egy helybe a fedezéktől 2 lépésre.. :)

(#31505) Dave567 válasza andro93 (#31502) üzenetére


Dave567
addikt

Már ez se lep meg, Gratula EA+Dice.

(#31503) ingalls: Nekem 3-ba volt ilyen, már lent volt, de kérte ugyan úgy, volt amikor nem tudtam játszani miatta.

(#31506) pendre54 válasza ingalls (#31503) üzenetére


pendre54
addikt

Sajnos én már nem csak hallottam, hanem személyesen is volt szerencsém találkozni ezzel a hibával. Egyetlen drasztikus, de működő megoldás, hogy a játék könyvtárából törlöd az Update mappát, kijelentkezés, majd bejelentkezés az Originba, és a játék újraindításánál újra automatikusan lefogja szedni a DLC-t, és onnantól elvileg újra élnek a DLC-s pályák, legalábbis nálam működött ez a módszer.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#31507) ingalls válasza pendre54 (#31506) üzenetére


ingalls
senior tag

Hát ez isteni... Köszönöm a tippet!

(#31508) pendre54 válasza ingalls (#31507) üzenetére


pendre54
addikt

Hát ez van, tudom nem túl elegáns megoldás, de végül is, egy normális nettel 20 perc alatt túlesel rajta.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#31509) andro93 válasza Dave567 (#31505) üzenetére


andro93
aktív tag

Mondok jobbat, most én öltem ki úgy valakit, hogy 0 hp-t írt nekem. Lehet akkor csinálja ezt, amikor gyógyszerescsomag van valaki alatt.

(#31510) hepa válasza andro93 (#31502) üzenetére


hepa
csendes tag

Már egy jó párszor találkoztam én is vele. :K

(#31511) SkyS1gn válasza Frozzy (#31497) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Támogatott játékokban (bf4 nem) jobb audio pozicionálás, magasabb felbontású hangok, reverb, olyan effektek ami nagyon cpu igényes lenne de a hawaiiba épített chip segítségével megoldható.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#31512) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Nem befolyásolja a játékmenetet, de végre nem ronda lila színnel jelenik meg az "ingame" rank, hanem fehéren ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#31513) pendre54


pendre54
addikt

Ennek a mai javításnak egyetlen hatalmas eredménye lett, lekerült a rangunkról, ez a buzi lila szín.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#31514) zack válasza Kevin's (#31486) üzenetére


zack
nagyúr

Pedig van változás. Tele vagyok 0% HP-s hitekkel. Visszatért egy régi új bug. Hurrá!

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#31515) Mappa válasza Svájcinéger (#31501) üzenetére


Mappa
addikt

:DDD pláne ha folyton egy oldalon vagyunk :P

nem kötelező megadni

(#31516) Laraxior válasza pendre54 (#31513) üzenetére


Laraxior
titán

:D tetszetős, gyorsan felugrottam megnézni.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#31517) fogirobi


fogirobi
senior tag

Nyomtam egy jó kört Paracelen 3000 ticketes serveren, volt még vissza 2000 és 26 7-es statom volt, meg vagy 13 ezer pontom, hajóval toltam végig, erre az admin kibannol, de indokot már nem írt... Végre úgy voltam vele, hogy van annyi időm, hogy ezt a mapot végig toljam.
Szánalmas mennyi sok gyökér admin van... Azért mert valaki jó, már egyből bannolni kell, gratulálok az ilyennek! Ilyenkor megy el a kedvem a játéktól!

[ Szerkesztve ]

(#31518) Raidon válasza fogirobi (#31517) üzenetére


Raidon
őstag

Nezd a jobbik oldalat ilyen gyokerekkel azon a szerveren mar nem fogsz talalkozni BF-3 ba is voltam igy es meg lehetek a 4-ben is xD Jo par tarsunkkal egyutt :)

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#31519) sensejke


sensejke
aktív tag

Def26 kérte és Dice megtette :C

-Normalized repair rates across all vehicles. Vehicles with lower health points, like aircraft and transport vehicles, now repair more slowly than before

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#31520) FollowTheORI válasza fogirobi (#31517) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Lehet csak jött egy VIP nem? :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#31521) isizakhi03


isizakhi03
tag

Hooly Shit ! :W Ezt nem akarom elhinni. Pont kezdtem örülni, hogy valami nagy csoda folytán VÉÉÉGRE nem droppolt a játék 4gb memóriával, és gyönyörűen futott ! Itt az új patch, és eat this shit !! Stabil 145 fps lockeren, futok az ajtón át leesik 17 fps-re. :O :O Aztán folytatódik. Nem akarom elhinni. Pedig kezdtem örülni, hogy nem fogok annyit szenvedni legalább míg nem veszek bele több memóriát. Istenem

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#31522) Dave567 válasza andro93 (#31509) üzenetére


Dave567
addikt

Haveromnál nyomtam egyet, és lám, nekem is történt ilyen csoda. :W :C :C :C :C Tapsoljuk meg őket..

(#31523) Viper26


Viper26
nagyúr

Nebazdmeg....5 hete nem játszottam, gondoltam megnézem mennyit javult a játék, erre "BF4 működése leállt", így 5 perc játék után, ez aztán remek... :C

Jah, köcsög ea kérem vissza a pénzem... :((

Pixel 7 | FR955

(#31524) Snip3r_HUN válasza Viper26 (#31523) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Nekem az a hiba már vagy 2 hete jelentkezett utoljára ( le is kopogom gyorsan :DDD )

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#31525) fogirobi válasza FollowTheORI (#31520) üzenetére


fogirobi
senior tag

Attól még nem bannolnak, hanem kickelnek...

(#31526) zuzu000


zuzu000
őstag

Ez a gyerek.
Laza 8-as K/D arány :D

(#31527) Laraxior válasza zuzu000 (#31526) üzenetére


Laraxior
titán

Jármű... nincs is ezzel gond. Akkor néztem volna nagyot ha infantryként csinálja... :Y :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#31528) Csaber válasza sensejke (#31519) üzenetére


Csaber
senior tag

Valami jó hír is , ma nosztalgiáztam BF3-al a az " eredmény " televan csalókkal ([litz az első kettő csalt ]a itt [itt velünk volt egy ]bf3 de az elleségnél is volt legalább 3 ember akit finoman fogalmazva érdekesen lőttek/repültek repcsivel.....egy jó kört nem lehet menni az alappályákon tuti

(#31529) Prosector


Prosector
addikt

Elvileg javitották az "outofmemory"-t is !!! Nem tudom kinek jott elo még, en az utobbi par hétben szinte csak ezzel szálltam el.

(#31530) wowkocka18 válasza isizakhi03 (#31521) üzenetére


wowkocka18
csendes tag

:C :C :C :C :C :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DDD :C :C :C :C :Y

tell: 06305636767 || http://www.youtube.com/watch?v=sTV_wWGYwdM -----> Kukold meg! ;)

(#31531) gali777 válasza wowkocka18 (#31530) üzenetére


gali777
őstag

Több smiley-t nem találtál?

(#31532) wowkocka18 válasza gali777 (#31531) üzenetére


wowkocka18
csendes tag

de :) csak így tudtam az örömöm kifejezni. :) :R

tell: 06305636767 || http://www.youtube.com/watch?v=sTV_wWGYwdM -----> Kukold meg! ;)

(#31533) zuzu000 válasza Laraxior (#31527) üzenetére


zuzu000
őstag

Azóta felment 8.54-re :D
Birdie-vel nyomja, de akkor is kegyetlen

(#31534) Nemt0m12


Nemt0m12
tag

Elvileg sok mindent javítottak ... az 1 shot kill is a mai napig bentvan pedig javítva volt a legújabb bug a 0 hp.. örömmel tölt el mikor látom, hogy akit lőttem 1 shottal lelő majd 0 hpval rohan tovább :DD persze nem azt mondom van 1-2 jó menet de elég ritka mert vagy kidob valami erorral vagy épp leáll a játék stb...

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#31535) isizakhi03


isizakhi03
tag

Emberek.. Ez az M249 :D Nekem találták ki :D
Click

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#31536) Xaels


Xaels
félisten

Én tegnap is stabilan tök jó köröket toltam. Volt egy nagyon kemény Flood Obliteration köröm ahol 2-1re nyertünk 4másodperccel a vége előtt. Mixed szerveren játszottam. Volt ott minden és mindvégig jól ment, nem dobott ki lagg is minimális volt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31537) jonnyjoker01 válasza zuzu000 (#31526) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Az a laza nyolc már 9.35 :DDD

@boogie84 vótmá

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#31538) boogie84


boogie84
veterán

Ismerős vkinek valamelyik? :)
Az emberiség legélesebb szemei

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#31539) isizakhi03 válasza boogie84 (#31538) üzenetére


isizakhi03
tag

Vótmá :D

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#31540) pilu85


pilu85
őstag

birom más mennyi csalóba botlik, 400 óra alatt bf3 ban kb 3 ember volt aki tuti csalt, sztem itt az a bajotok hogy hisztiztek, hál istennek macro-val is ritkán találkozni.

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#31541) Gyula84 válasza pilu85 (#31540) üzenetére


Gyula84
veterán

én 800óra alatt legalább vagy 100al találkoztam :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#31542) pilu85


pilu85
őstag

gondolom mert az van hogy nemtudod elviselni ha megölnek...

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#31543) emiki6 válasza pilu85 (#31542) üzenetére


emiki6
veterán

:Y :N

800 óra alatt csak megismeri az ember a csalókat...
Én se fedeztem fel sok csalót a 400 órámmal de van aki tapasztaltabb ezügyben.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#31544) Gyula84 válasza pilu85 (#31542) üzenetére


Gyula84
veterán

ezt olyanra írtam aki a pálya másik feléből lekéselt vagy tdm-en 100/1es stattal futkározott... de tudtam hogy ezt fogod válaszolni tehát az én hibám hogy egyáltalán szóba álltam veled.. szóval innentől ignorállak vagy hogy is kell mondani
ja és az van hogy én ölök meg mindenkit ;]

(#31543) emiki6
tdm ben azért akad és elég sokat toltam bf3 ban azt a módot itt meg talán pár kört

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#31545) pilu85 válasza Gyula84 (#31544) üzenetére


pilu85
őstag

lehet hogy az hogy én csak hc szerókon tolom, met ott van értelme, s a csalók meg a simát csipázzk jobban.

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#31546) emiki6 válasza Gyula84 (#31544) üzenetére


emiki6
veterán

Máshol nem is tudna vele mit kezdeni CQ, metro és Nosharm, máshol nem is lenne értelme.
Én igazából nem számoltam volt 2-3 pofátlan és (pár) tíz feltünő. Ki tudja mennyit észre se vettem...

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#31547) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Hát ez ismét vicces frissítésre sikeredett. Belépek egy szerverre és 5 mp-ig csak a fegyverek futkoztak önmagukban. Az emberkék nem voltak sehol. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#31548) Olympos


Olympos
aktív tag

Gondolom már volt, de azért mégis:

- Különböző javítások, melyek a játék stabilitását javítják
- Javítva a pályák végén tapasztalható memóriaszivárgási hiba. Ez okozta, hogy hosszabb játék után összeomlott a BF4
- Javították a „végtelenített zenét” High/Ultra beállításoknál
- Régi AMD driverek használatakor figyelmeztetést kapunk
- Javítva, hogy a vér előbb fröccsent, mint valójában a sebzés történt volna
- Javítva a bug, amitől nem jelentek meg rendesen a rangok a scoreboardon
- Ázsia felhasználók ezentúl elindíthatják a BF3 és BF4-et Windows 8.1 alatt
- Egységesítették a járművek javítási idejét
- Javítva a bug, mikor a gyilkos élete nem megfelelően jelent meg a kill cardon. Pl 100%-ot mutat, pedig ő is megsérült
- Javítva, hogy nem mindig jelezte a játék a csapattársakat megfelelően, így esetleg rájuk lőhettünk :Y (...aszondja': "esetleg") :C
- Javítva a bug, hogy a MBT Coaxial HMG lőszeres doboza zavarta a vezető kilátását
- +25% sebzés a Stealth Jet 25mm fegyverének
- A Stealth Jeteknek hasonlóbb a vezetése. Az F35 és J-20 kicsit mozgékonyabb, a Su-50 kevésbé mozgékonyabb
- Az Attack Jeteknek hasonló a vezetése, mindhárom kevésbé mozgékony, mint előtte
- Javítva a kamera hiba, ami guggolás közben fordult elő fegyverváltáskor
- Javítva a hiba amikor IFV vezetése közben szaggatott motorhangokat lehetett hallani
- Lancang Dam: Javítva a pálya alá spawnolás
- Rogue Transmission, Operation Locker: Javítva a vibrálás a térképen és a minimapon

[ Szerkesztve ]

(#31549) BlessedElroy válasza Olympos (#31548) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Sztem sokaknak új infó, főleg ha vkinek nem megy az angol!
:R

Origin: BlessedElroy

(#31550) gali777 válasza pilu85 (#31545) üzenetére


gali777
őstag

Szerintem hc-n pont, hogy egyszerűbb a csalóknak, még killcam sincs. Amúgy meg zack a csaló ügyeletes :DDD ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.