Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13201) Xaels


Xaels
félisten

[link] és [link] itt is egy kis hír.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13202) Bazzzs válasza Chabe89 (#13198) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Így már jobban hangzik ez a része is. Ha ők állítják össze a ruhákat, és abból lehet választani, akkor biztos nem lesz vészes. Csak a felhasználók kezébe ne adjanak valami színező opciót, mert abból sok kanári madár lenne :D

Xaels: Abban biztos vagyok, hogy mivel több évre terveznek, nem egy kiegészítő (DLC) fog kijönni a játékhoz a megjelenés után. Ezek között biztos lesz sok apróság is (fegyverek, csecsebecsék), illetve Back to Karkand méretű letölthető tartalom is.

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#13203) M^xx válasza front3r (#13190) üzenetére


M^xx
aktív tag

Fura ez a gyors javítás, szerintem is jól gondolták azok akik azt mondták, hogy a beta az valójában egy jóval régebbi verzió lehetett. De örüljünk neki a végeredmény a fontos.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#13204) front3r válasza Xaels (#13201) üzenetére


front3r
őstag

Az első linkedhez annyit hogy nem csodálom hogy sokan új gépet/alkatrészeket vesznek.
A BF3 minőségi játék lesz, ami nem csak egy single-t jelent, hanem sok száz óra multit is. Na meg nagyon szép grafikája is lett, ami jó a szemnek. Nem csoda hogy sokan fejlesztenek. Főleg úgy hogy tényleg a konzol verzióktól eltérően itt komoly CQ meccsek lesznek. Ezért jobb PC-re megvenni.

Főleg hogy a multija tényleg kedvez a Rush-t és a Conquest kedvelőknek is, így nagyobb tömeget elégíthet ki. Lehet a 9 pályában kevés a nagy CQ map, de talán a Karkand kiegészítő ezen enyhít majd.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#13205) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Srácok ezt hogy magyar BF3-t kapunk honnan vettétek? Mert sehol nincs róla semmi hír.

Live-Die-Respawn

(#13206) Winne válasza oriic (#13205) üzenetére


Winne
nagyúr

Te honnan vetted, hogy magyart kapunk? :D A virágboltinál van a telepítőnek magyar nyelve, azt hiszem ezt írták korábban. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13207) danih válasza oriic (#13205) üzenetére


danih
addikt

Semmi, van magyar installer és ennyi.

(#13208) oriic válasza Winne (#13206) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azt tudom én is, csak valaki jó pár hsz-el előbb írta. :D De akkor nincs para megnyugodtam. :DDD

Live-Die-Respawn

(#13209) Viper26


Viper26
nagyúr

ch003067:

Reméljük lesz LE az 576-nál, ha számít a beérkezett rendelések időpontja, akkor nem lehet gáz, mert ugye akkor még volt... :U

Pixel 7 | FR955

(#13210) nanorambo


nanorambo
őstag

Ki melyik pályát fogja először kipróbálni multiban?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#13211) Winne válasza oriic (#13208) üzenetére


Winne
nagyúr

Csak semmi idegeskedés, a hosszú élet ritka. (főleg a BF3-ban...)

@(#13210) nanorambo: hh melyik pályát? Mindegyiket. :K

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13212) polonic válasza nanorambo (#13210) üzenetére


polonic
félisten

Legelőször a tornyot rombolom le caspian borderen.
Az lesz a cél, nem is fog érdekelni az ellen. Látni akarom, ahogy dől. :D

(#13213) Xaels válasza front3r (#13204) üzenetére


Xaels
félisten

Na igen. Én már a nyáron túlestem rajta. HD5770-el toltam BC2-t kisebb kompromisszumokkal, de BF3-ra tudtam, hogy kelleni fog a több kraft így eladtam a kártyám és 3 hónapig spóroltam még pluszba és vettem a HD6970-est.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13214) oriic válasza polonic (#13212) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1

Meg má nehogy felmenjen a sok csipa oda és onnan szedegessen. :DDD

Live-Die-Respawn

(#13215) kapeti07 válasza nanorambo (#13210) üzenetére


kapeti07
senior tag

Hát a Metróstól már herótom volt a végén (Bétában). De a Caspian az nagyon tetszett, nekem nem volt gond a nagy mérete. Majd meglátjuk a többi pályát is.

[ Szerkesztve ]

Xbox: kapeti

(#13216) Winne válasza Xaels (#13213) üzenetére


Winne
nagyúr

Mennyi volt, ha szabad megkérdeznem? :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13217) kapeti07 válasza polonic (#13212) üzenetére


kapeti07
senior tag

Azért addig ne rombold már le légyszi, amíg fel nem mászom és leejtőernyőzök róla :D

Előre is köszi!

Xbox: kapeti

(#13218) Xaels válasza Winne (#13216) üzenetére


Xaels
félisten

Én aprón vettem, szerencsém volt, így vadonatújan, még a fólia is rajta volt, sikerült garival 72.000-ért megvenni. Dirt3 kupon is felhasználatlan volt.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13219) M^xx válasza nanorambo (#13210) üzenetére


M^xx
aktív tag

Ami a MULTIGAMING szerverén fog menni, mindegy mi lesz.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#13220) Winne válasza Xaels (#13218) üzenetére


Winne
nagyúr

Tapasztalatok?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13221) Xaels válasza Winne (#13220) üzenetére


Xaels
félisten

Hát, eleinte nehezen sikerült megbarátkoznom a hangjával a Vapor-X-es 5770 után, de már nincs vele bajom. Amiket eddig próbáltam játékok mind mentek kellő sebességgel 1920x1080-ban kompromisszum mentesen. BF3 Bétában élsimiítást kapcsoltam ki és a HBAO, Blur volt lekapcsolva és 40fps alá nem esett. Ilyen kártya. Mondjuk most néztem a bolti árakat elég veszélyesek...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13222) polonic


polonic
félisten

Néhány adat a bétáról:

47 milliárd lövést adtak le a játékosok, 19 millió dogtag-ot vettek el, 21 millió mcom lett lerombolva.

Aztán, ha már volt szó a single-ről, egy Battlelog kép, amiből látszik, hogy a innen indítható:

(#13223) Mukorka válasza nanorambo (#13210) üzenetére


Mukorka
addikt

Quick Match aztán lesz ami lesz. :)

Ha választani akarnék akkor Teheran Highway vagy esetleg Damavand Peak

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#13224) Scholes9 válasza Xaels (#13221) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nagyon durván felmentek az árak. Én a GTX 570-et februárban olcsóbban vettem, mint amennyibe most kerül :C

polonic: na ja, de csak lesz majd jobb is vmikor :O

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13225) polonic válasza Scholes9 (#13224) üzenetére


polonic
félisten

Látod! Ilyen az, amikor dübörög a gazdaság. . .

(#13226) VictorHUN válasza polonic (#13222) üzenetére


VictorHUN
aktív tag

Na akkor mégsem lesz benne main menu pedig az a kis hazug manager irta hogy lesz.
Csak kiváncsi lennék hogy akkor a singleplayer hogy indulna el? semmi ea logo meg ilyen szarság hanem egyből a csata ott is?

[ Szerkesztve ]

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#13227) Mukorka válasza VictorHUN (#13226) üzenetére


Mukorka
addikt

Konzolon lesz is, Pc-re nem ígértek ilyesmit csak hogy lesz squad rendszer meg options.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#13228) janihunk válasza polonic (#13222) üzenetére


janihunk
senior tag

Ezt mindenki tudta. Mármint hogy Battlelog kell az játék indításához. Bármit akarsz.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#13229) polonic válasza polonic (#13222) üzenetére


polonic
félisten

Persze a forrás lemaradt. 13 perc környékén lesz.
Egyébként részletesen beszélnek benne a battlelogról is.

(#13228) janihunk

Én nem akarok semmit. Nekem nincs is bajom ezzel. Nem ezért írtam be. Csak volt szó régebben erről, most már itt a bizonyíték is. Bár, ha jól emlékszem már a bétából is tudni lehetett, ott is lehetett látni ezt a menüt, csak szürke volt.

[ Szerkesztve ]

(#13230) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Robog felém a DLC-s, fémtokos LE... :DD
Találkozás a harctéren pár nap múlva! :D

(#13231) janihunk válasza polonic (#13229) üzenetére


janihunk
senior tag

Én sem azért írtam. Kicsit hülyén fogalmaztam. De már rég kijelentették hogy kell hozzá. Reménykedni lehetett. Eddig.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#13232) VictorHUN válasza polonic (#13229) üzenetére


VictorHUN
aktív tag

Még csak most veszem észre hogy ezek úgy áradoznak a játékról mintha az AIDS ellenszerét fedezték volna fel

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#13233) nanorambo válasza Neil Watts (#13230) üzenetére


nanorambo
őstag

11 nap múlva :(

(#13234) Winne válasza Xaels (#13221) üzenetére


Winne
nagyúr

Jó kártya, bár a hűtése szemre nem a legjobb, ezek elég hangosak szoktak lenni. :K Agyament árak vannak már, nem gondoltam, hogy ennyire megszívjuk. Nekem is jó lenne még egy 6870 a BF3-hoz a még jobb játszhatósághoz, de most mások a prioritások. Kicsit megbántam, hogy nem a 6950-et vettem meg...

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13235) Neil Watts válasza nanorambo (#13233) üzenetére


Neil Watts
veterán

az már kibírható! :D Itt az első mondat a lényeg. ~ egy órája intéztem el...

[ Szerkesztve ]

(#13236) janihunk


janihunk
senior tag

Ha jól értesült vagyok akkor 26. legkésőbb jön a 11.10 amd driver végleges változata. Este 18:00 után.

[ Szerkesztve ]

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#13237) Xaels válasza Winne (#13234) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem kiesik a CFX, mert nem akarok vagyont költeni erősebb tápra és új alaplapra. Alig van CFX képes mATX-es lap így marad az egy kártya. Meg általában driverek terén egyik oldal sem remekel a 2 vagy több kártyás megoldások terén.

Ha BF3 menni fog úgy mint a BETA akkor én teljes mértékben boldog leszek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13238) Cybertrone válasza Xaels (#13237) üzenetére


Cybertrone
veterán

Teljesen tökéletesek a driverek 2 kártyához... az más persze hogy a gamekben van 1 multi gpu támogatás... de azt kell mondjam 10 gameből 8-ban igenis van... :K :K Mióta 2 kártyám van nincs panaszom... azelőtt sem volt de így sincs!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#13239) Neil Watts válasza Cybertrone (#13238) üzenetére


Neil Watts
veterán

Hát igen... 580 SLI-vel meg 6 magos cpuval az emberek 99%-nak nem lenne szvsz... :R :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13240) Cybertrone válasza Neil Watts (#13239) üzenetére


Cybertrone
veterán

Csak annyit akartam írni hogy nem kell azt mondani hogy szar a dupla gpu... vagy hogy nem remekel eggyik gyártó sem benne... Igen meglepódne a kedves fórumtárs ha beszerezne még egy kártyát! ;]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#13241) Winne válasza Xaels (#13237) üzenetére


Winne
nagyúr

A mATX dolog érthető, a táp nem feltétlenül. Én ezt az Elavultnak számító BlueStorm II-es tápomat hajtottam 4850 CF-el is a maga 500 wattjával és 400 felett egyszer sem mértem a teljes gépre nézve monitorostól, routerestől, külső hdd hegyekkel együtt. :)

Nekem is ment a béta szépen, de inkább mediumon játszottam, mert úgy jobban pörgött és úgy sem volt ronda.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13242) Def26 válasza front3r (#13190) üzenetére


Def26
félisten

"UMP45: visszább lett fogva rendesen, közeltávra halálos, hosszabbra már kutyagumi"

ÁÁÁÁÁ. Ez nem jó hír, kedvenc fegyverem. :O

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13243) oriic válasza Def26 (#13242) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem meg helyes hogy visszaveszik. Nehogy már egy CQB fegyverrel lőjjenek agyon 200méterről.

Live-Die-Respawn

(#13244) Mrdevil válasza oriic (#13243) üzenetére


Mrdevil
addikt

Persze, hogy helyes, irreálisan erős volt. :K
Vagy UMP, vagy F2000-el ment mindenki. (legalább is sokan)
Természetesen én is daráltam velük rendesen. ;]

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#13245) Def26 válasza oriic (#13243) üzenetére


Def26
félisten

Ha ezzel le tudlak szedni 200m -ről akkor nem a fegyver túl jó. ;) :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13246) Scholes9 válasza Def26 (#13245) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13247) ch003067 válasza Viper26 (#13209) üzenetére


ch003067
addikt

Háth, reméljük...

(#13210) nanorambo Én szerintem az Operation Metrón kezdem, vagy a Caspian Borderen. Azokat úgy ahogy ismerem, és tudok majd rajta fejlődni.

(#13248) Xaels válasza Winne (#13241) üzenetére


Xaels
félisten

6870-el lehet elvinné gond nélkül CFX-ben, de 6970-el nekem valószínűleg kevés lenne már az 550-es. Ez a táp a terheléstől függően 3 színben világít. BETA alatt 1-1,5 óra játék után már piros volt ami a 3-as skálán a legnagyobb.

(#13238) Cybertrone: félreértettél. Én nem azt mondtam, hogy sz@r, csak azt hogy nem mindig tapasztalható programtól és drivertől függően a 2 kártyás megoldások előnye. Nem egy teszt van neten ahol 1-2 játék alatt csak az egyik kártya/GPU működik vagy kevesebb értékeket produkált mint az 1kártyás versenyzők. BFBC2-ben is voltak 5870 CFX-el gondok, keress rá Google-ban, ezt sem én találtam ki.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13249) bul07 válasza Def26 (#13242) üzenetére


bul07
nagyúr

Én azért használtam legtöbbet a UMP45 mert azt minden kaszthoz be lehetett állítani , de mihelyt meglett a SCAR-H csak azt használtam erőseb volt mint a UMP45 csak lassabban lőtt
[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13250) Mrdevil válasza Def26 (#13245) üzenetére


Mrdevil
addikt

Egy, max 2 golyóból? Na az már azért durva volt. ( Overpowered)
De végül is kell, hogy legyen egy két erősebb fegyó, nem lehet mind egyforma. De azért vannak határok. ;)

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.