Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13651) Chabe89 válasza Laraxior (#13647) üzenetére


Chabe89
addikt

"Nekem pölö 4 kattintásomba kerül mire a hétköznapi 1600ról feltolom 5600ra"

Roccat Kone+ csak egy kattintás :P

(#13652) RockHaRD válasza Bazzzs (#13650) üzenetére


RockHaRD
addikt

privátba folytassuk :)

(#13653) Danndi


Danndi
tag

Back to Karkandra már most folyik a nyálam :DD

(#13654) Sonja


Sonja
veterán

Manipulálja a norvég sajtót az Electronic Arts

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#13655) Neró válasza Bazzzs (#13650) üzenetére


Neró
őstag

Nem miattam kapta a figyelmeztetést mert én teljesen más embert írtam be a modi topikba. Te írtál Warez miatt oda nem? A figyelmeztetés pedig warez miatt lett kiszabva, nem másért. :N

De ezt már privátban meg is tárgyaltuk.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#13656) oriic válasza Chabe89 (#13623) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hogyaza. Mekkora vadállat játék lesz ez már... :Y :R :DD

Live-Die-Respawn

(#13657) Bazzzs válasza Neró (#13655) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Megbeszélem én is G^zC^mp€r-rel privátban. Elnézést kérek utólag mindenkitől, mert nem ez volt a szándékom! Egy link volt itt este fél hétkor egy torrentoldalhoz, amit egy frissen regisztrált, addig ide nem járó felhasználó írt be. Én egyedül annak a törlését kértem. Az említett link akkor fél hét körül ki is lett törölve, figyelmeztetést viszont nem kapott senki. A torrentes verzióról történő beszélgetésért nem panaszkodtam, a törölgetés és a kiosztott figyelmeztetések viszont azokért lettek hajnalban kiróva. Többet nem offolok én se, ha valaki haragszik rám, akkor beszéljük meg priviben!

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#13658) medvezsolt válasza oriic (#13656) üzenetére


medvezsolt
senior tag

úgy van. Lélegzet elállító ez a videó. Faszás lesz:)

Az utcsó 15 másodpercet ki ne hagyjátok:) Back to karkand ízelítő

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#13659) jokeman


jokeman
aktív tag

Jaaaaj közterület felügyelet :W 8000 pénz :W
:(((

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#13660) VictorHUN válasza Bazzzs (#13657) üzenetére


VictorHUN
aktív tag

Én akkor este annyit irtam a témáról mint a PH oldalon ki irt téma semmivel sem többet és reggel látom a postaládámban a figyelmeztetést. Utána megkérdeztem a moderátort miért is kaptam figyelmeztetést ha közben az oldal reklámozza? Azóta sem kaptam választ. Igazságtalannak tartom az egészet

[ Szerkesztve ]

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#13661) oriic válasza VictorHUN (#13660) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én indítottam az egészet azzal a szövegemmel hogy: "Tudom no warez, de..." Innentől aki reagált rá az kapta a figyelmeztetést.

Off vége:

A trailer-ben látható bázisugrásos rész csak nekem tetszik iszonyatosan? :Y :R

Live-Die-Respawn

(#13662) medvezsolt válasza oriic (#13661) üzenetére


medvezsolt
senior tag

nem nem:) Szerintem is eszméletlen vagány lesz hogy mind a akárhány 10-20 ember egyszerre ugrik az ellen nyakába, repcsik ,helik fedezékében.
Hatalmas

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#13663) oriic válasza medvezsolt (#13662) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MÁr ha nem az lesz hogy publicon, 12230db emberke várakozik hogy lespawnoljon a heli. :DDD

Live-Die-Respawn

(#13664) VictorHUN válasza medvezsolt (#13662) üzenetére


VictorHUN
aktív tag

kiváncsi leszek arra a bázis ugrásra. Ha nem nyitod ki az ernyőt akkor itt is fingani fog mint a BF2ben? :)

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#13665) Mukorka válasza medvezsolt (#13662) üzenetére


Mukorka
addikt

az is jó lesz hogy kb senki nem ér földet mert kilőnek még röptében :) Ettől félek egy kicsit.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#13666) Chabe89 válasza oriic (#13663) üzenetére


Chabe89
addikt

Érdekel engem a heli :N Ugrok lefele a mélybe.

Inkább azon fognak szórakozni publikon, hogy leugrik visszarepül helivel, megint ugrik és így tovább.

(#13667) oriic válasza Mukorka (#13665) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valszeg odáig nem lehet fellőni katonával, ellenséges helivel meg nem lesz értelme odamenni, mert tuti hogy lesz automata légvédelem. Bétában is volt Caspian-on.

Tavaszi:

:DDD

Live-Die-Respawn

(#13668) BandiHUN válasza medvezsolt (#13662) üzenetére


BandiHUN
veterán

nagyon ottvan,nem is bánom,hogy fémdobozos verzió jön,eddig teljesülnek a vágyaim úgy tűnik,mert lesz ejtőernyőzés,lesz vízen levő cucc foglalás,és lesz éjszakai pálya,ami TÉNYLEG sötét :C :R :DD ;]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#13669) Góliát válasza Neró (#13641) üzenetére


Góliát
senior tag

Ezer köszönet a videóért. :R A Chabe89 vidijét nem jkátsza le.
Bekakáltam a gyönyörtől, oda neki minden díjat. :Y :C

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#13670) pcgamer1112


pcgamer1112
csendes tag

Ahhh nem igaz hogy csak vista-ra lesz :( :( :O

(#13671) Roxbury válasza BandiHUN (#13668) üzenetére


Roxbury
őstag

Az éjszakain lesz igazán értelme a hőérzékelős Scope-nak a fegyókon. nagyon tetszik az nekem is, Meg a bázisugrásos is.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#13672) Mukorka válasza oriic (#13667) üzenetére


Mukorka
addikt

Én a zuhanásra gondoltam. Ha már zuhansz akkor lehet alattad kemper enemy aki csak arra vár hogy lelőjön mielőtt földet érsz :(

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#13673) madgie válasza Chabe89 (#13623) üzenetére


madgie
titán

Rövid leszek: vagy másfél évig megint lesz mivel (és szinte csak ezzel) játszani :)

pcgamer1112: nagyon helyes, el kell felejteni a DX9/XP-t végre.

orichalcos: "Legjobb oprendszer amit láttam.." Naná, az OS X után :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13674) Cybertrone válasza pcgamer1112 (#13670) üzenetére


Cybertrone
veterán

Haladni kell a korral... :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#13675) pcgamer1112


pcgamer1112
csendes tag

Miért nem lehet xp-re is pedig már azon gondolkoztam hogy előrendelem még szerencse hogy megnéztem.

(#13676) oriic válasza Roxbury (#13671) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na igen, pont erre gondoltam.

Volt egy jelenet a videóban ahol erősen fújt a szél. Na az is hangulatosnak tűnt nekem.

Mukor:

Meglátjuk, csak nem lesz ilyen.

pcgamer1112:

Tegyél fel egy WIn7-et, meglátod nem bánod majd meg. Legjobb oprendszer amit láttam...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13677) pcgamer1112


pcgamer1112
csendes tag

De most érted most miért vegyek xxx Ft-ért 1 win -et és még utána + xxx Ft a játék

(#13678) Mukorka válasza pcgamer1112 (#13675) üzenetére


Mukorka
addikt

A neved meghazudtol :D Most komolyan, ez 2011-ben nem lehet akadály játékvásárlás előtt.

(#13676) orichalcos: Én is remélem hogy jól meg lesz oldva.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#13679) Cybertrone válasza pcgamer1112 (#13677) üzenetére


Cybertrone
veterán

:U Most nem fírtatom az életkorodat, mert ez a HSZ kb egy 10 éves színvonalat takar... IGEN... TESSÉK VENNI EGY WINT, ÉS A GAMET IS :U Komolyan lassan az lesz a hülye aki megveszi a fontosabb cuccokat eredetiben, és nem a másolt szarokat használja! :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#13680) oriic válasza pcgamer1112 (#13677) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

3 hónapig ingyen használhatod a win7-et. Egy próbát megér szerintem. Amúgy meg olcsón is hozzá lehet jutni eredeti változathoz. Akár itt aprón is. Csak nem az Ultimate-t kell nézni.

Live-Die-Respawn

(#13681) Bazzzs válasza pcgamer1112 (#13677) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Tudomásom szerint ennek az az oka, hogy a játék már nem fog directx 9-t támogatni, a directx 10 és 11 viszont csak a windows 7-ben elérhető, az xp-ben nem.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#13682) Cybertrone válasza oriic (#13680) üzenetére


Cybertrone
veterán

25k az oem home premium... :U Ennyi nem pénz egy oprendszerért... igaz hogy ez egy gépre telepíthető egyszerre, de szerintem teljesen jó! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#13683) Sonja válasza Bazzzs (#13681) üzenetére


Sonja
veterán

Pontosabban Vista/Win 7 alatt érhető el a DX10/DX11!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#13684) BandiHUN válasza Roxbury (#13671) üzenetére


BandiHUN
veterán

No erre leszek még kíváncsi,nem tudom,de logikusnak tűnik,hogy ha lesz éjjellátó holmi is,akkor reményem szerint tesznek be valami ellenszert is,mert külömben csúnyán kap az ember a termós csipáktól...
Az oppal nem is lenne baj,ha 1 játék árába kerülne...meg is vennék a gémerek is.De amíg MÁR A SZÁMTECHBOLTBAN a mókolt hetessel veszed a gépet,talán már a mai világban kérés nélkül is/esetleg "-win kell rá?-Persze!" erejéig kerül szóba,addig nó comment.Arról nem is beszélve,hogy az iskolások,tanárok,közalkalmazottak,stbstb hogy kik még nem juthatnak hozzá ingyen/nagy kedvezménnyel,addig az ember,aki még az xp-korszakban befejezte a sulit,és már a gyárban nyomja a robotot,persze,hogy nem fog érte 30 rongyot pengetni.És pont ez a termék az a szoftverek között,ami se nem avul,se nem akciózzák,pedig pl.50%-on már sokan vennének ilyesmit is,kábé annyi egy gém ára is.Meghát ott van a következménymentesség is...az ország keresőkorú lakosságának,akinek nem jár ingyen,minimum a 95%-ának warez van fent,ez szinte tuti.Kivétel a nem wint használók és a tehetősebbek.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#13685) Chabe89 válasza Góliát (#13669) üzenetére


Chabe89
addikt

Akkor nálad van valami probléma, mert nekem lejátssza.

(#13686) Cybertrone válasza BandiHUN (#13684) üzenetére


Cybertrone
veterán

Világítottak már a szemedbe lámpával, mikor a thermoba néztél? :D Konkrétan én a gép előtt nem láttam 5 percig, csak olyan kis karikákat :DDD

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#13687) polonic válasza pcgamer1112 (#13675) üzenetére


polonic
félisten

Még jó hogy nem megy, azon a vacak elavult oprendszeren.

Azért egyébként, mert nem támogat dx9-et a motor, teljes dx11 támogatást élvez, ami vistán és win7-en érhető el.

(#13688) oriic válasza Cybertrone (#13682) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudom, engem nem kell meggyőznöd. :)

Live-Die-Respawn

(#13689) Góliát válasza Chabe89 (#13685) üzenetére


Góliát
senior tag

Az lehet, mert itt a youtube egy nagy ka....

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#13690) BandiHUN válasza Cybertrone (#13686) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én sajna nem tudtam annyit játszani,mert az utolsó 2 napon volt élvezhető,hogy ilyen kütyüm legyen...
De adok 99%-ot,hogy pont az éjszakai mapon nem fog lámpázni senki,csakhogy a termósokat vakítsa,mert aztán még spot nélkül is lekapják a nem termósok is ;]
Nem baj,majd szop a betás sok kis k...ög,akinek nem volt jobb dolga,mint a lézerrel és a lámpával baromkodni,no itt megszívják majd :DDD
Ha lesz termó-védelmi cucc,csapom is fel,megyek majd kempert vadászni :)Remélem a hangtompító a torkolattüzet is leszedi majd minimálisra,lehet menni ninjázni :D

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#13691) Cybertrone válasza BandiHUN (#13690) üzenetére


Cybertrone
veterán

Van lángrejtő, ami a hangot nem tompítja de nincs torkolattűz, és van a silencer, ami mindkettőt meneszti! :K Mellesleg nem olyan jó a thermo... még gépfegyveren is mozog a célkereszt :K Nem olyan egyszerű a dara vele, mert rángat mint az állat!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#13692) oriic válasza Cybertrone (#13691) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Foregrip-el nekem nem volt gondom vele.

Egyébként én arra leszek kíváncsi hogy lesz-e unlockolható killflash a csipáknak. Remélem nem. :DDD

Live-Die-Respawn

(#13693) Cybertrone válasza oriic (#13692) üzenetére


Cybertrone
veterán

A gripp sem tesz csodát.. sorozaton igenis faszán tud felfelé zakatolni a cucc... Amúgy az eddigi vidik alapján szerintem a sebzést nem kurták el mint a bfbc2ben... szerintetek?

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#13694) Xaels válasza Sonja (#13654) üzenetére


Xaels
félisten

Érdekes írás, de nem hiszem, hogy manipulálásról szólna. Ott van drága "Otherworld"-ös emberünk akinek fingja nincs egy szerverkereső használatáról még is megosztja véleményét a világgal. Gondolom a hasonló hozzá nem értő kritikusokat akarja kivonni ezzel az EA ami valószínűleg nem baj.

(#13661) orichalcos: Brutális az a rész, lehet nem fogom szeretni mert tériszonyos vagyok XD Nem cicóztak vele és baromi hangulatos lett, kíváncsi vagyok mennyi idő leérni onnan úgy, hogy csak a végén nyitod az ernyőt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13695) M^xx válasza Sonja (#13654) üzenetére


M^xx
aktív tag

"Azt vettem észre, hogy a COD most nagyon okosan csendben van. Az EA ezzel az erőszakos reklámozással nagy kockázatot vállal. Sikerült elérnie, hogy minden fórumra jut legalább egy elmebeteg. :) Ez csodálatos, egészen addig, amíg nem derülnek ki a játék hibái. És ugyanezek az elvadított emberek üvölteni fognak a kötelező origin-nél, a squad management problémáinál és az ehhez hasonló híreknél.
Akármennyire is várom a BF3-at, az mw3 jelenleg az alfahím, nem kell semmit kockáztatnia, ígérgetnie, csak engedi, hogy csaholjon a kihívó."

Ezen a hszen behaltam.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#13696) oriic válasza Cybertrone (#13693) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na jó persze nem is azt mondom hogy no recoil. :DDD

Sebzéssel szerintem minden okés lesz.

[link]

Hm, bétaban volt ikon a nevek mellett hogy ki milyen kaszt-hoz tartozik?

Live-Die-Respawn

(#13697) Cybertrone válasza oriic (#13696) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem volt ikon... de én nem bánom hogy van :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#13698) keIdor válasza pcgamer1112 (#13677) üzenetére


keIdor
titán

Jajj Istenem segíts, nem megy egy 10 éves OS-en a játék. :O Óóó most mi lesz? Semmi, vegyél Win7-et ember! Nézd meg hányat írunk.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#13699) M^xx válasza keIdor (#13698) üzenetére


M^xx
aktív tag

Ha már csak vistan meg win7en megy remélem a PB-t is megcsinálják, hogy tudjon majd fényképet csinálni, mivel eddig csak dx9ben tudott.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#13700) Föcsök válasza keIdor (#13698) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Így van "vegyél" egyet, meg vegyél egy bf3-at, úgy mindjárt nem olyan nagy kiadás. :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.