Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13051) Winne válasza janihunk (#13046) üzenetére


Winne
nagyúr

Ha játszani akarsz, akkor lesz rá pénzed. :)

Angol kulcsokra elég csekély az esély szvsz.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13052) RockHaRD válasza Bazzzs (#13041) üzenetére


RockHaRD
addikt

köszönöm :R

(#13053) RockHaRD válasza Winne (#13051) üzenetére


RockHaRD
addikt

region free-k a kódok a daninál, tehát ha megkapod tőle, és itthon aktiválod, akkor elvileg angolnak kéne lennie, vagy multilang... amúgy dunno :D

(#13054) pohár válasza Winne (#13043) üzenetére


pohár
félisten

hát ilyen géppel nem játszok már sokat manapság... most is Angry Birds-özök :DDD
meg BC2, aztán kifújt...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13055) janihunk válasza Winne (#13051) üzenetére


janihunk
senior tag

Mekkora szívatás ez. Pedig oroszoknál is tuti élnek angolok.

(#13053) G^zC^mp€r : Ezt még sajnos ő sem tudja. Majd csak 27. körül lesz biztos.

[ Szerkesztve ]

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#13056) GeneraL_XTX válasza Winne (#13051) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

"Angol kulcsokra elég csekély az esély szvsz."

miért? :F

(#13057) Bazzzs válasza GeneraL_XTX (#13056) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Az EA pár napja kijelentette, hogy kiveszik az orosz verziókból az angol nyelvet, így aki onnan szerez be olcsóbb verziót, annak trükköznie kell az angol nyelvért. Ezt itt a fórumon olvastam én is, úgyhogy a pontos részleteket nem tudom. Ha hülyeséget írtam, akkor valaki jobban informált javítson ki plíz ;)

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#13058) Winne válasza GeneraL_XTX (#13056) üzenetére


Winne
nagyúr

mert ott nem olcsó a játék a boltban. :D

A region free-ben bízom én is amúgy. :K

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13059) RockHaRD válasza janihunk (#13055) üzenetére


RockHaRD
addikt

"ELVILEG"

(#13060) pohár válasza Bazzzs (#13057) üzenetére


pohár
félisten

a registry-ben át kell írni egy mezőt, ennyi az egész :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13062) janihunk válasza whatever (#13061) üzenetére


janihunk
senior tag

Megjelenés után pár órával már úgy is lesz megoldás ha orosz lenne is a kulcs. Mármint a régi kódja.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#13068) Viktor77


Viktor77
titán

Töröltem a warez hsz-eket, az érintettek megkapták a figyelmeztetésüket. Legközelebb, ha törölnöm kell, az már bannal fog járni.

(Töröltem olyan hsz-t is, amik értelmüket vesztették a warez hsz-ek törlése miatt.)

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#13069) RockHaRD válasza Viktor77 (#13068) üzenetére


RockHaRD
addikt

azért az tökjó, hogy én kapok warez miatt a bf3 topikba figyelmeztetést 10 perccel azután, hogy engedélyezték a bf3-as egyéni avataromat, ergó, ha már ezt kérem avatarnak, akkor valszeg lewarezolom majd...

többiek: köszönjétek Neró-nak

[ Szerkesztve ]

(#13070) Viktor77 válasza RockHaRD (#13069) üzenetére


Viktor77
titán

Miért érzed feljogosítva magad arra, hogy a warez verzióról beszélj (beszélgessetek), csak azért meg megveszed a játékot?

Tényleg olyan baromi nehéz lett volna megállni, hogy nem írod ide, amit?

Az avatarodról majd Kidus dönt. Legközelebb elöbb gondolkodj.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#13071) RockHaRD válasza Viktor77 (#13070) üzenetére


RockHaRD
addikt

én ebben a topikban (és más topikokban is) pont arra próbáltam rávenni az embereket, akik le akarnák warezolni, hogy akkor inkább vegyék meg olcsóbban a cdkulcsot, mert az mégis eredeti, és olcsó. Semmiképpen sem a warezt akartam terjeszteni, de elismerem, igazad van, nem szeretnék egy moderátorral ellenkezni :R

(#13072) janihunk válasza RockHaRD (#13071) üzenetére


janihunk
senior tag

Én is kaptam figyelmeztetést. Többet nem kell ilyen témában beszélni é kész. Akkor nem lehet semmi baj.

[ Szerkesztve ]

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#13073) VictorHUN válasza Viktor77 (#13068) üzenetére


VictorHUN
aktív tag

TABU

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#13074) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

[link]

[link]

Hm, nem is gondloltam hogy ilyeneket is beépítenek a játékba. FPS számláló is jó dolog, de legtöbben úgyis külső progit használnak majd a videó- meg fényképfelvétel miatt.

Live-Die-Respawn

(#13075) Góliát válasza oriic (#13074) üzenetére


Góliát
senior tag

Szépen fejlődik a játék. :C Remélem a bugok terén is, ha lesznek egyáltalán.

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#13076) oriic válasza Góliát (#13075) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bugok mindig vannak.

Live-Die-Respawn

(#13077) Gergosz2


Gergosz2
veterán

(#13011) Honzi

nekem gyanús volt hogy 7900 forintétrt adták volna a limitedet mindennel együtt. Inkább a jólbevált CDGnél rendeltem elő már májusban , aztán véglegesítettem is :R
Szerintem aki biztosra akar menni azek közül válasszon hiszen az EA oldalán ezek vannak felsorolva mint hivatalos magyar forgalmazók

(#13074) orichalcos

Alakul -alakul. Úgylátszik tényleg figyelnek a játékosok kívánságaira. Remélem pingünket is látjuk majd a scooreboard-on :U

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#13078) kovsol válasza McCartman (#13019) üzenetére


kovsol
titán

én xbox360 ra rendeltem elő náluk és ezt al evelet kaptam:

Tisztelt Battlefield 3 előrendelőnk, vásárlónk!

Sajnálattal közöljük, hogy különböző gyártási eredetű problémák miatt a BATTLEFIELD 3 Limitált kiadásai csak és kizárólag a "Back To Karhand" DLC letöltésére jogosítják majd fel a vásárlókat - a többi korábban egy ideig feltüntetett DLC különböző - rajtunk kívül álló - problémák miatt végül nem került bele a csomagba. A Battlefield 3-at előrendelők és a Limitált kiadást megvásárlók így tehát jogosultak lesznek arra, hogy a Back To Karhand névre hallgató tartalmi bővítést ingyen letöltsék a játékhoz, amikor az megjelenik: a DLC nem lesz elérhető a megjelenés napján, hanem valamikor az azt k&ou ml;vető időszakban fog megjelenni. A változtatásért szíves elnézésüket kérjük!

Üdvözlettel:

Konzolok Szerviz

May the Force be with you!

(#13079) kovsol


kovsol
titán

sry a dupláért

azt tudja valaki, hogy cdgalaxisban azt írják a készlet erejéig jár hozzá a fémdoboz és a plusz DLC, de vajon ha most rendelem ott meg akkor még megkapom azokat ?

May the Force be with you!

(#13080) Def26 válasza kovsol (#13079) üzenetére


Def26
félisten

Pár napja rendeltem én is, és azt írták, hogy kapok.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13081) front3r


front3r
őstag

Úgy néz ki magyar feliratos lesz a BF3. :) Ez jó meglepetés. De hogy biztos-e teljesen a dolog, arra várni kell picit. Vagy már eleve tudtátok ezt?

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#13082) kovsol válasza Def26 (#13080) üzenetére


kovsol
titán

írtam nekik egy levelet, ha azt mondják jár még hozzá akkor átváltok arra, most láttam, hogy ingen kiszállítást adnak hozzá :K

May the Force be with you!

(#13083) jokeman válasza nanorambo (#13015) üzenetére


jokeman
aktív tag

Ezt akárki csinálta AKKORAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!
Pont a hétvégén linkeltem egy klippet : Tomorrowland 2011, az alatti zenét rakta alá :DDD
Álom!!!!! :C

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#13084) q13579


q13579
senior tag

De megritkultak a hsz-ek :).

576 kbyte-nál minden rendben?

Mert levették az LE verziót a webshop-ból is...
[link]

Van előrendelésem a kecskeméti üzletükbe és nagyon nem szeretném, ha 28-án tudnám meg, hogy még sincs elérhető darab, pont a hosszúhétvége előtt.

(#13085) Gergosz2 válasza kovsol (#13082) üzenetére


Gergosz2
veterán

Tényleg akartam már töled kérdezni: milyen volt konzolon a BETA? :))
Csak mert úgy nézem ez a topik erősen pc orientált :D

(#13081) front3r

Igen jó hír ez a magyar felirat. Talán magyar menüt is kapunk :)) (kivéve ha az ember orosz cd key-t vesz :DDD )

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#13086) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Szerintetek honnan lenne érdemes megrendelni bf3 le t? A gamesoft-ból rendeltem meg de még nem tudják h mit kapnak a játékhoz....

(#13087) front3r válasza Gergosz2 (#13085) üzenetére


front3r
őstag

Mivel nem hivatalos oldalon van ez az info, így ne legyünk benne 100%-ig biztosak, de annyira nem lepődnék meg a magyar FIFA 12 után. :) Lehet az EA megszánta a magyar piacot pár exkluzív cím erejéig?

Nekem boxom is van, a beta-t toltam ott, de gyorsan vissza is mentem PC-re, a grafika, kontroller volt a fő ok.
De mivel a betaban nem voltak HDtextúrák amik a teljes verzióhoz lesznek, így nem biztos hogy a grafikai részt leírnám. :)

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#13088) Danndi válasza Cseri0058 (#13086) üzenetére


Danndi
tag

cd galaxysból rendeltük és "ingyen" kihozzák az előrendelt cucokat okt. 26-ra

(#13089) danih


danih
addikt

Még egyszer, és remélem utoljára a FÁK régiós kulcsokról: nem lesz angol nyelv!
Sőt, tovább is megyek: az az infó járja, hogy ez az új régiós Origin stratégiát vetíti előre, innentől fogva egyik FÁK országokban kapható játék SEM fogja támogatni az angol nyelvet - ettől eltekintve minden marad régiómentes.
Aki ilyenben gondolkodik, és szeretne a megjelenés napján játszani az mindenképp vegye meg valamelyik boltban, NE várjon!
Aki valamelyik kulcsos oldalon megvette annak majd segítek, erről bővebben majd megjelenéskor (előtt).

(#13090) Cseri0058 válasza Danndi (#13088) üzenetére


Cseri0058
őstag

De én ott amikor kérdeztem h van-e még le akkor azt írták hogy nem biztos h mindenkinek jutni fog

(#13091) front3r válasza Cseri0058 (#13090) üzenetére


front3r
őstag

Ha megkapod a visszaigazolást akkor jutni fog. De ha nem rendeled elő akkor tényleg nem biztos.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#13092) Danndi válasza Cseri0058 (#13090) üzenetére


Danndi
tag

ezt nem tudom, mert már az elején onnan rendeltük őket, és azt hiszem a múlt héten vagy előtte lehetett véglegesíteni a rendelést, és vissza is igazolták hogy limited fémdoboz dlc stb. benne lesz meg, hogy jön is...

egyedül annyi, hogy lehet hogy csak 28-tól megy a móka, azaz a játék itt lesz de használni rendesen csak 28tól lehet

(#13093) Viper26 válasza q13579 (#13084) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ajánlom nekik, hogy rendben legyen... :((( :W

Pixel 7 | FR955

(#13094) Devil Smile


Devil Smile
őstag

CDG oldalan mar ez van: FIGYELEM! Ajándék extra DLC-k elfogytak, azokat NEM tartalmazza. A Back to Karkand kód a Limited Edition része, azt természetesen igen.

szerencsere penteken nekem meg a teljes LE t igazoltak vissza.. :C

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#13095) ForRedGlory válasza Danndi (#13092) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mi az hogy véglegesíteni kell a megrendelést? Nekem jött egy email CDG-től amikor megrendeltem október 5-én, hogy minden rendben.

[ Szerkesztve ]

(#13096) kovsol válasza Gergosz2 (#13085) üzenetére


kovsol
titán

bugok ugyan ugy voltak mint pc n.
Es csak a metros metros map volt.
Grafika olyan amilyen, mivel pc n nem lattam, igy nem is zavar engem.
De szerintem sok embeeben csalodast valtott ki. En azt remelem, hogy lassabb lesz a fejlodes a veglegesben.

May the Force be with you!

(#13097) Laraxior


Laraxior
titán

úgylátom már sikerült az eredeti lemezt felokoskodni netre. majd' 10GB :Y
elég lesz ebből biztonsági másolatot csinálni, rá se fér egy DualLayer lemezre :W

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#13098) jokeman válasza Laraxior (#13097) üzenetére


jokeman
aktív tag

Remélem tele lesz vírussal és megeszi azoknak a gépét, akik leszedik!!! :O

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#13099) Laraxior válasza jokeman (#13098) üzenetére


Laraxior
titán

Nem kell egyből rosszra gondolni. Én az összes eredeti játékom letöltöm, vagy vásárlás előtt, vagy után. egyiknél sem használom a DVD-t. Crysis Warheadből meg kénytelen vagyok a warezost használni, mert egyszerűen nem fogadja el a licenckulcsomat a singlehez, csak a multihoz. Pedig van hozzá blokkom, doboz,lemez, tehát teljesen fullos.
egyszer már hívtam az EA-t, de nem fogok könyörögni. Így egyszerűbb, és szerintem így nem is illegális. Meg remélem nem is alapelvekbe ütköző. :B

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#13100) jokeman válasza Laraxior (#13099) üzenetére


jokeman
aktív tag

Mindegy , csak a vérpistikék nem fogják megvenni.........

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.