Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12751) Akos96 válasza Laraxior (#12740) üzenetére


Akos96
senior tag

Igazad van. Ráadásul az itthoni, (dobozos) árból spórol pár ezrest, amit szerintem nagyon nem éri meg az idegeskedés, hogy menni fog-e.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#12752) Laraxior válasza BRIKLY (#12749) üzenetére


Laraxior
titán

egy szgép konfigból elég nehéz megítélni kinek mennyi pénze van :)) ;)

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#12753) Scholes9 válasza nanorambo (#12748) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ha nem lenne ilyen ba..ott nagy a gépigénye én sem gondolkodnék rajta, h a dobozosat vegyem-e...

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12754) Malachi válasza Cybertrone (#12741) üzenetére


Malachi
addikt

ne te döntsd már el, ki mire költse a pénzét és ki min spóroljon. én pl. soha nem lennék olyan hülye, hogy számtech cuccokra költsek, amikor ezek a holmik veszítenek legtöbbet a legkevesebb idő alatt az értékükből. szóval te veszel processzort 90-ért, meg 580sli-t 150-ért, én meg veszek játékprogramot féláron, meg mások is. és így mindenki boldog.

a másik meg az, hogy danih maximálisan korrekt, nem zsákbamacskát árul. ha azt mondja majd, hogy zűrös a nyelv téma, megveszem boltból - de ha nem lesz gond, miért toljak ki magammal, ha megkapom ugyanazt, könnyedén, féláron?

[ Szerkesztve ]

(#12755) keIdor válasza BRIKLY (#12745) üzenetére


keIdor
titán

Nincs 350k az a proci, soha nem is volt és asszem nem is annyiért vette. Meg amúgy is nem illik a másik pénztárcájában turkálni.

Egész évben alig volt játék, ami volt is szar lett többségében pl. Crysis 2, FEAR 3 stb stb.
Én úgy vagyok vele, hogy idén év végén jön 6 játék, ami tetszik és belefér, hogy megvegyem mind, hiszen egész évben nem vettem szoftvert, decemberig be is szerzem mind, 3 havi fizuból kijön kényelmesen... addig meg marad a virágbolt, amíg ki nem jöttek:D, 1-2 játékot meg majd cdkulcs formájában veszek meg én is, pl. MW3-ért én is max 4k-t adok, mert évről évre ugyanaz, de a 4k-t azért megéri, annyit úgyis eljátszogatok azzal is. Ami meg jó lett Gears of War 3, Forza 4 pl. nem sajnálom egyikért se a 12k-t konzolra.

#12749: Ezt megint azért nem értem meg, mert mikor bejelentették a játékot, nem tudom 1-2 éve(?) akkor is tudni lehetett, hogy kb. 10k-t ki kell érte adni. Aki ennyit nem tud összegyűjteni 1-2 év alatt se, annak gépe sincs szvsz, vagy csak olyan, amin netezni lehet mást nem. Ez kifogás, semmi más, hogy nincs rá 10k. A probléma inkább az, hogy a magyar ember 80%-a elvből nem vesz játékot. Na de kérem, akkor ne is játsszék. Szart én se veszek meg, de ami tetszett, legyen az Single only, azt megveszem.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#12756) danih válasza Akos96 (#12751) üzenetére


danih
addikt

Konkrétan ha a sima verzióról beszélünk (mert ugye ez fog megjelenés után LE árban menni) több, mint a felét megspórolhatja, és abból vehet másik játékot, farmert, vagy kaját - ez sem mindegy. Persze le lehet fikkantani ezt a réteget, hogy akkor inkább ne is játsszon...

[ Szerkesztve ]

(#12757) Scholes9 válasza danih (#12756) üzenetére


Scholes9
nagyúr

A másik feléből megvan az MW3 :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12758) nanorambo


nanorambo
őstag

[amúgy ezt látta már valaki?]
Nagyon komoly, szétröhögtem magam :)

(#12759) Malachi válasza keIdor (#12755) üzenetére


Malachi
addikt

a pénztárcában turkálást a nagytudású kollégák kezdték azzal, hogy hülye aki nem dobozost vesz, mert nehogymár ne lehessen összerakni az árát és aki erre nem költ, az elveri másra úgyis. nem tudom dolgoznak-e vagy nem, de elég buta hozzáállás ez a dolgokhoz.

(#12760) Neró


Neró
őstag

Origin Név Változtató - működik és teljesen biztonságos. Végre a saját nevemen játszhatok. ;)

| www.diablohungary.hu

(#12761) Laraxior válasza Malachi (#12759) üzenetére


Laraxior
titán

és te mondjuk hol láttál olyat hogy megmondja itt valaki is ki mire költsön?Meg hogy hülye aki nem dobozost vesz... elmondta a kollega a véleményét hogy az emberek 90%-a mit csinál a pénzével. Értelmezd is amit olvasol.. nem kell egyből hőbörögni... mert ahogy láttam az nagyon megy.

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#12762) Kami11 válasza ch003067 (#12725) üzenetére


Kami11
őstag

Ez most komoly?
Rendeltem is 1-et a "legolcsóbb" helyről!
Kíváncsi vagyok mit mondanak! ;]
Ha meg kiszállítják ilyen áron... :))

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#12763) Scholes9 válasza Neró (#12760) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez jó hír, köszi, h lecsekkoltad :R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12764) nanorambo válasza Neró (#12760) üzenetére


nanorambo
őstag

Ugye nem bannolnak ezért?

(#12765) Neró válasza nanorambo (#12764) üzenetére


Neró
őstag

Eddig senkit sem bannoltak és valószínűleg nem is fognak mivel ez egy elég népszerű oldalról származik - Battlefieldo

(#12766) orichalcos: Akkor valamit rosszul csinálsz mert működik. :D

(#12767) ETOM: Nem nyúlják le. Akkor nem végezné el a feladatát és nem raknák fel egy ilyen honlapra mint a Battlefieldo.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#12766) oriic válasza Neró (#12760) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vótmá. :D És nekem nem működik. :O

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#12767) ETOM válasza Neró (#12765) üzenetére


ETOM
addikt

Majd lenyúlják akkokat :C

(#12768) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Na peace és szép estét mindenkinek :D

Ohh fakk, szerkesztést használhattam volna, bocsi :B

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12769) danih válasza Kami11 (#12762) üzenetére


danih
addikt

Nem fogják, olvasd el miért.

[ Szerkesztve ]

(#12770) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Valaki árulja már el, hogy ez a clanwaros oldal miért nem tölt be? :DDD Bannoltak róla engem vagy mi? :)

(#12771) BRIKLY válasza keIdor (#12755) üzenetére


BRIKLY
veterán

jólvan. bocs mindenkitől hogy írtam azt a hozzászólást. nem gondoltam hogy így nekem estek. :(((

az hogy mikor jelentették be a játékot az meg más téma. én pár nappal a beta előtt tudtam meg hogy lesz ilyen.:U a beta alatt kiderült, hogy ha játszani akarok vele,akkor gépet is kell fejlesztenem. neki is álltam. vettem egy 8800GT-t, meg 4GB ramot. még a proci maradt...

[ Szerkesztve ]

(#12772) keIdor válasza BRIKLY (#12771) üzenetére


keIdor
titán

Ne vedd neked esésnek, én is csak véleményt írtam.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#12773) ETOM válasza Neró (#12765) üzenetére


ETOM
addikt

100%-ra sose tudhatod ebbe a cigány világba :)
Nem egy cucc volt már ami elvégezte a dolgát oszt közbe tiszta vírus lett a gép. :DDD Persze ettől még működhet engem nem érint egyelőre nem akarom megváltoztatni nevem.

[ Szerkesztve ]

(#12774) v!ct0y válasza Neró (#12760) üzenetére


v!ct0y
veterán

Na majd ha az ea is az áldását adja rá...

Laraxior: Képzeld valaki nem tud 7-9 k-t félretenni ennyi idő alatt se! És ez nem az ország 10%-a. Sokkal több és egyre több ilyen lesz.

[ Szerkesztve ]

(#12775) oriic válasza F_Zolee (#12770) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem megy, meg többeknek is, viszont olyanok is vannak akiknem nem.

Akinek még mindig nem indul el a clanwar oldal:

hát első körben parancssorba: ipconfig /flushdns
Próba, ha nem megy, akkor:
windows/system32/drivers/etc/hosts fájlba beleírni alulra:
188.138.90.235
battlefield.clanwar.hu

Sg-ről származó infó...

Live-Die-Respawn

(#12776) Neró válasza v!ct0y (#12774) üzenetére


Neró
őstag

[link] - itt írnak róla.

(#12777) nanorambo: Mindenki csak jót ír róla. Meg most a jelszavamat is megváltoztattam így nem tudom, hogy hogyan jönnének be.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#12777) nanorambo válasza ETOM (#12767) üzenetére


nanorambo
őstag

Én is attól fosok.
Megadom egy külső programnak a felhasználómat és a jelszavamat. Ameddig nincs rajta a bf3 addig lesz*rom. De nem akarok három napi jáék után olyat látni, hogy valaki megváltoztatta a jelszavamat.

(#12778) keIdor válasza v!ct0y (#12774) üzenetére


keIdor
titán

"Laraxior: Képzeld valaki nem tud 7-9 k-t félretenni ennyi idő alatt se! És ez nem az ország 10%-a. Sokkal több és egyre több ilyen lesz."

Igen, nekik nincs is olyan gépük, ami elvigye, valószínűleg.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#12779) Scholes9 válasza ETOM (#12773) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12780) oriic válasza nanorambo (#12777) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valami ilyesmire gondolok én is. Maga a support mondta hogy biztonsági okok miatt nem változtatják meg az ID-met. Erre meg jön egy program és mindenki változtat? Meg kellene kérdezni EA-t, kíváncsi lennék mit mondanak erre.

Live-Die-Respawn

(#12781) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Ha elő szeretném most rendelni, akkor hol tegyem? Hol adnak még DLC-let? 576-mál még van? :) Ha nincs akkor hol? :)

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#12782) jokeman


jokeman
aktív tag

PEACE mindenkinek :)) ezt skubizzátok meg
Totál nem ide illik, de megér egy UP-ot :))

[ Szerkesztve ]

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#12783) F_Zolee válasza oriic (#12775) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem megy sehogy. Pedig azelőtt bejött az oldal bármi féle mókulás nélkül. :F Lehet kiszűrnek ip alapján. ;]

(#12784) nanorambo válasza jokeman (#12782) üzenetére


nanorambo
őstag

Hát nem az én világom :)
Amúgy biztos nagy buli lehetett.

(#12785) v!ct0y válasza jokeman (#12782) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ez kellett.
Megtaláltam egy zenét amit 10 éve keresek :DDD :C

(#12786) Gergosz2 válasza Neil Watts (#12781) üzenetére


Gergosz2
veterán

ezt olvasd el:

12726. hsz

Hát ha a plusz 3 dlcre gondolsz akkor nagy szerencse kell szerintem hogy kapj.Aztán kitudja lehet minden le előjegyző megkapja.

Én cdg ajánlanám neked ott kapsz steelbookot meg dlcket (ha szerencséd van) + ingyen szállítanak.

szerk: CDG -nél elfogytak az extra dlck! Aki eddig megrendelte az ezek szerint kapni fog. link

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12787) danih


danih
addikt

Nos, hivatalos forrás előzetes nemhivatalos infója szerint (jó kis képzavar :) ), a hír, mely szerint az origin kivette az angol nyelvet az "olcsó" Battlefield 3-ból IGAZ.
Ellenben ez a megjelenés napjáig változhat (én még mindig amellett vagyok hogy ez egy hatalmas testcsel), de erre bazírozni felesleges.
Én okt 26-án (inkább 27-én mert le is kell tölteni) leszek okosabb, akkor talán majd tudok segíteni azokon, akiknek esetlegesen nem adták vissza a pénzüket.

[ Szerkesztve ]

(#12788) Mukorka válasza danih (#12787) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem túl meglepő, Black Ops-nak se volt angol nyelve orosz verzióban ha jól emlékszem, ott is mókolni kellett a nyelvet hozzá.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#12789) danih válasza Mukorka (#12788) üzenetére


danih
addikt

Nem bizony, sőt, MW2-ben sem volt!
Viszont meglepőnek számomra meglepő, mert mégsem a Steam platformról beszélünk...
Érzi az EA, hogy a kis csimpi Origin-jének ez az egyetlen nagy dobása idénre, ha ezt nem tudja megfejni akkor semmit :)

[ Szerkesztve ]

(#12790) Roxbury válasza Gergosz2 (#12786) üzenetére


Roxbury
őstag

Nagy mákom volt, hogy megrendeltem 1 napja, akkor még járt hozzá minden. :U

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#12791) jokeman válasza v!ct0y (#12785) üzenetére


jokeman
aktív tag

Szívesen!
Melyik volt az? :C

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#12792) Gergosz2 válasza Roxbury (#12790) üzenetére


Gergosz2
veterán

én azt hittem felveszik mindenkinek a rendelését aztán amikor megjön akkor mondják meg mennyi is jött valójában és írnak ránk , hogy sorry de nem voltál benn az első x ben.

Ezért szeretem a CDG-t mert LEGALÁBB INFORMÁLNAK.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12793) Neró válasza oriic (#12780) üzenetére


Neró
őstag

Ha egy Mezei Supportos írta akkor annak nem igen hinnék mert azok sablonokat irkálnak - amit nekik írtak. Ha egy Senior Supportos írta akkor már inkább. :) Tapasztalat.

De ha csak belegondolsz. Miben befolyásolja a biztonságot egy sima név váltás?

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#12794) Mukorka válasza danih (#12789) üzenetére


Mukorka
addikt

Ezzel elég jól vissza lehet szorítani ezeket a kulcsos dolgokat. Átlag eu vagy amcsi forma belebolondulna ha oroszul menne a játéka... A nyelvi fájlok miatt meg a patchelés is cinkes, főleg ha a gyártó direkt módosít valamit azokban a fájlokban minden patch során, mert ugye az sem új hogy régiónként adják ki a patcheket is.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#12795) v!ct0y válasza jokeman (#12791) üzenetére


v!ct0y
veterán

A vidiben nem pont ez van de ezt kerestem [link]

(#12796) Cybertrone válasza Malachi (#12754) üzenetére


Cybertrone
veterán

Szerintem nem döntöttem senki helyet... az meg hogy értéktelenedik a cuc természetes... bár tegyük hozzá hogy a fasza deviza árfolyamok miatt eddig egy petákot sem vesztett naggyából az árárból ;)
Én azt is elhiszem hogy Az aki árulja olcsóbban a gameket korrekt, egy szóval nem mondtam azt hogy nem... Maximális respect neki mert lehetőséget nyújt mindenkinek az olcsóságra :K
Az hogy mennyibe van a konfigom az áén saját magánügyem..., mondjuk nem ez az első topik ahol fírtatják az anyagi helyzetemet, valahol már majd nem keresetigazolást kértek tőlem... mondjuk az ilyesmi nem érdekel! Nekem ez a hobbym amire most költöttem, és nem két hónapig lesz meg...
Nem az a figura vagyok aki cserélgeti mint más a szaros alsókat... De mondjuk ha az elértéktelenedést vesszük alapul senki nem vegyen új autót... hatalmas bukta már az első félórában ahogy 2km belement...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#12797) keIdor válasza jokeman (#12782) üzenetére


keIdor
titán

Faszásnak tűnik, hát igen, a legjobb bulik a Benelux államokban vannak, na meg a Spanyoloknál.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#12798) Gergosz2 válasza Mukorka (#12794) üzenetére


Gergosz2
veterán

ajaj én is fognám a fejem ha orosz lenne.

némettel meg angollal nem lenne gond meg ugye magyarral sem :D
de a többi nyelvel megszenvednék.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12799) Föcsök válasza keIdor (#12797) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Meg mikor elindítod a battlefield3.exe fájlt. :P

danih: :C

[ Szerkesztve ]

(#12800) danih válasza Gergosz2 (#12798) üzenetére


danih
addikt

Orosz korrepetálást olcsón vállalok :))
Megtanulhatod a fegyverek nevét, a különböző katonai utasításokat, és egy bónuszóra keretében megtanulhatsz olyan prémium mondatokat is mint
"Na gyere vissza te kis "+!* fa'#&ˇpó noob csíter g"'+!ci!"

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.