Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12051) Xaels válasza front3r (#12042) üzenetére


Xaels
félisten

Hát igen. Szerintem ott van aki már tavaly Novemberben leadta az MW3-ra a rendelését ;] Amúgy ha megnézed a listát. PC-s címből 3 darab van összesen, abból az egyik az SW MMORPG, a Diablo3(ha be lenne jelentve konzolra biztos nem lenne ott a 19. helyen az sem) és a BF3. Ilyen szemszögből szerintem igencsak előkelő hely az a 20. :K

Szerintem a tornyot nem lehet majd ledönteni. Gondolj bele, egy jól irányzott döntés és a fél brigád belehal a rájuk eső romokban ;] Mondjuk ha engem onnan leszed egy Sniper akkor neki jár az elismerésem, mert nem igazán szoktam megállni 1 helyben és ahhoz, hogy eltaláljon rendesen kalkulálnia kell. Kósza lowak nem fognak onnan ellőni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12052) Gergosz2 válasza Mukorka (#12050) üzenetére


Gergosz2
veterán

lol azért van benne pár aggasztó dolog. :Y

mi az a battlerecorder? :F nem vágom :U

Mondjuk annyira nem aggódok a játék miatt , amit eddig láttam az meggyőzőtt. Nem lehet jó dolguk a DICE-soknak, gondolomaz EA rendsen hajtja őket , hiszen már kb fél éve bejelentették hogy okt 28-án jön.

Azért mindenki tudja hogy fél évre előre tervezni nem könnyű , bármi bármikor közbejöhet.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12053) Xaels válasza Gergosz2 (#12052) üzenetére


Xaels
félisten

Gondolom olyan mint COD-ban a "Demo" felvétel. Tehát beépített cucc rögzíti a játékmenetedet amit vissza lehet játszani és sokkal kevésbé eszi a hardvert mint a külső rögzítő programok.

Én is bízom bennük. Lehet, hogy néha a hajam tudtam volna tépni a BETA-ban, de összességében nagyon megfogott a játék még így is.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12054) medvezsolt válasza Mukorka (#12050) üzenetére


medvezsolt
senior tag

hehe.. hát lehet hogy pont ugyanolyan bugos lesz a teljes játék is mint a béta:)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#12055) Gergosz2 válasza Xaels (#12053) üzenetére


Gergosz2
veterán

szerintem megleszek nélküle. :K

ezek már jobban idegesítenek:

- Nem várható Ping megjelenítés az eredményjelzőn (bétában nem volt)
- Klánprefix beállítása (teljes horror, bétában is csak max 4 karakter volt, az sem jelent meg)
- Butított Conquest játékmód (nincs lepörgetés, nincs súlyozott ticketbleed (pontfogyás zászlóbirtoklás miatt), nincs súlyozott zászlófoglalás (mindegy mennyi ember húzza a zászlót, nem változik az áthúzási sebesség))
- Nem lesz magyar szerver (ez csak minket érint)
- Csak 32-es és 64-es Conquest pályák vannak

ezek közül is legjobban a conquest lebutítása. :(((

- Nem lesz magyar szerver (ez csak minket érint)
ez már biztos?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12056) Xaels válasza Gergosz2 (#12055) üzenetére


Xaels
félisten

BC2-ben sem volt hazai szerver. Ennek a pontos okát csak az EA tudja.

- Klánprefix: érdekes téma. Elég durva klánnév lehet amit 4 betűből nem lehet megoldani. Ez csak amolyan a kákán is csomót érzés.

- Remélem azért nem igaz ez, hogy nem lesz lepörgetés. :( Az, hogy a zászlóhúzás ideje nem változik annyira nem gáz.

- Csak 32-es meg 64-es CQ mapok? Szerintem ez baromság ebben a formában hisz konzolon ugyanezeken lesz a maximális 24fő.

Személy szerint én örülnék egy jó Battlerecorder-nek mert BC2-ben is nagyon sok olyan jelenet volt amit sajnálok, hogy nem maradt meg az utókornak egy videó formájában.

(#12057) Malachi: annyi szerver lesz amennyit bérelnek. Dedikált szerverek vannak, de csak kizárólag nagy és szerződött szolgáltatóktól lehet bérelni. Ezért sincs Magyar szerver mert nincs szerződött szolgáltató.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12057) Malachi


Malachi
addikt

azt lehet egyáltalán tudni, hogy hány szerver lesz? esetleg valami összefoglalás arról, hogyan működik ez az egész szerver rendszer?

(#12058) Mukorka válasza Gergosz2 (#12055) üzenetére


Mukorka
addikt

Magyar szerver tuti nem lesz, max magyarok által bèrelhető. Ping zavar, common rose is lehetne... Battlerecorder meg csak esporthoz kell. Kihagyták a 48 slotos szervereket, amúgy azok nem is laggoltak anyira és a balance is jobbnak tűnt

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#12059) Winne válasza Mukorka (#12058) üzenetére


Winne
nagyúr

Osztrákokra van 30 alatti pingünk, németekre meg 40 alatti, azért az már elég jó. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12060) Mukorka válasza Winne (#12059) üzenetére


Mukorka
addikt

Tudom én :) azok is bőven jók lesznek, mondjuk a német is bőven jó de sztem egy 64 fős szerón elégedettek lehetünk az avg 100 alatti pingel is ;)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#12061) front3r válasza Gergosz2 (#12049) üzenetére


front3r
őstag

A bétában direkt nem lehetett ledönteni, ez ki volt kapcsolva, de ezt a DICE el is mondta. A fullban tuti le lehet dönteni.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#12062) whatever válasza front3r (#12061) üzenetére


whatever
aktív tag

ne bízz vakon a szavukban, BC2 és MOH esetében sem kis hazugságoknak bizonyultak ezek a betaban ilyen de a végső termékben majd olyan lesz kijelentéseik.

(#12063) Winne válasza Mukorka (#12060) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát igen, oda már kellenek az erős gépek, mert egy ilyenen nem egy játékszerver fut. Jobb lenne azért a saját host az tény, de EA nem tart minket semilyen felvevő piacnak sem, a béka segge alatt vagyunk náluk. :(

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12064) Mukorka válasza whatever (#12062) üzenetére


Mukorka
addikt

Itt a videón látszik is hogy ledől :) reméljük így is lesz

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#12065) Roxbury válasza Winne (#12063) üzenetére


Roxbury
őstag

Így viszont ne csodálkozzanak, ha inkább sokan 4000 Ft-ért veszik meg egy másik országból a játékukat hazai használatra. Így jártak...

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#12066) Kecuhun válasza Winne (#12059) üzenetére


Kecuhun
senior tag

A BETA-ban voltak cseh szerverek is, kb. 26-28-as pingjeim voltak. :K

(#12067) Winne válasza Roxbury (#12065) üzenetére


Winne
nagyúr

Nekik az is eladás, minden eladással előrébb vannak. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12068) Roxbury válasza Winne (#12067) üzenetére


Roxbury
őstag

Csak nem mind1, hogy milyen áron. :)

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#12069) edgR


edgR
őstag

na, igy mindjart kovethetobb a topic, hogy nincs napi tobbszaz hsz.. :)
kivancsi leszek mi lesz akkor, ha majd a teljes kijon. hetente lehet majd archivalni :D

(#12070) oriic válasza edgR (#12069) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na hja. Volt hogy beta alatt két napig nem voltam és 1000hsz fogadott. GOndolhatod hogy meddig olvastam...

Caspian BOrder toronyrombolásnak örülük. Az lesz az első hogy be egy repcsibe és kamikáze módon belerohanok a toronyba, és így legalább nem lesznek a toronyban kemper csipások. :U :DDD

Plusz hírek:

[link]

A flashlight fényerejét gyengítik.----ennek örülök

Érdekes információ, hogy 1 EA accounthoz csupán 1 katona jár, tehát nem lehet több karakterünk majd a játékban----ez már gáz inkább...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#12071) medvezsolt válasza oriic (#12070) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Mondjuk a Jeteket minimum dupla sebességre felgyorsíthatnák.. vagy legalább 1.5x-re.
A Common Rose hiánya meg elég tré+ az hogy, a CQ játékmódot leegyszerüsítk
(Gyalázat. Értem ez alatt azt pl. hogy nem lesz benne az, hogy ha többen foglaljuk a pontot akkor gyorsabb. stb)

Sok mindenen nem javítanak a Bétához képest. Legalábbis lényegi dolgokat nem. De így volt ez Bc2vel is, de az legalább erősebben kezdett.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#12072) oriic válasza medvezsolt (#12071) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Majd jönnek a patch-ek...

Live-Die-Respawn

(#12073) medvezsolt válasza oriic (#12072) üzenetére


medvezsolt
senior tag

értem, tehát pár hónapig játszunk bátran egy 85%ban kész játékkal és majd csinálják a ráncfelvarrásokat. Nem jó politika ez kérem:) De hát ilyen világot élünk. Ha akarsz játszani, úgyis megveszed és ezt tudja jól az EA. Pénz centrikus világ:)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#12074) Winne válasza medvezsolt (#12071) üzenetére


Winne
nagyúr

Így sem lehet velük rendesen célozni és pusztítani, nemhogy még gyorsabbak legyenek. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12075) medvezsolt válasza Winne (#12074) üzenetére


medvezsolt
senior tag

ez mondjuk igaz lehet. Valószínűleg a dupla sebességhez 4szer ekkora map kéne.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#12076) oriic válasza medvezsolt (#12075) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akkor meg az lenne a gond hogy túl nagy a pálya. :DDD

Live-Die-Respawn

(#12077) edgR válasza Winne (#12074) üzenetére


edgR
őstag

szerintem is jobb lenne egy picit valosaghubb sebesseg. egyebkent repuloben ulve is jelez a rendszer, ha a palya "hataran" vagy? de ha igen, akkor gondolom tovabb ki lehet menni repulovel, mint gyalog vagy szarazfoldi jarmuben. vagy ez hogy van megoldva? nem sok idom volt a betara sajnos.

(#12078) Mukorka válasza Winne (#12074) üzenetére


Mukorka
addikt

Nekem sikerült tankot szétlőni jettel. A sebességük egy kicsit lehetne nagyobb :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#12079) Laraxior


Laraxior
titán

Battlefield 3 - Destruction Gameplay

Facebook-on láttam :))

ha még nem volt. :B

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#12080) Xaels válasza medvezsolt (#12073) üzenetére


Xaels
félisten

Ne legyél már ennyire pesszimista. Teljesen elrontod az ember kedvét. Majd ha megjelent a játék akkor ráérsz mérgelődni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12081) oriic válasza Laraxior (#12079) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#12082) medvezsolt válasza Xaels (#12080) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Bocsánat:)

Én nem pesszimista vagyok hanem realista:):P

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#12083) ch003067 válasza madgie (#12038) üzenetére


ch003067
addikt

Akkor jó :K

(#12039) BRIKLY Médium beállítás szerintem felejtős, én lowon tolom azzal a konfiggal, ami kint van az adatlapomon.

(#12084) BRIKLY válasza ch003067 (#12083) üzenetére


BRIKLY
veterán

öö ... ezzel a sz@r 2 magossal is ment medium-on... :U annyi, hogy az élsimitást ki kellett kapcsolni mert kevés hozzá a vram. na de tény, hogy 30fps-em volt. de mint mondtam 50-70% volt a GPU kihasználtságom a 2 mag miatt. ja, elfelejtettem mondani, de 4GB ram megy bele!

és ez kamu?[link]

[ Szerkesztve ]

(#12085) Lethal Gene válasza BRIKLY (#12084) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

nálam GTX480 + E8500@4GHz 20 fps Caspianon a durva tereken... :(

Nem hittem volna, hogy ennyire karcsú a procim ehhez... :(

(#12086) Cybertrone válasza Lethal Gene (#12085) üzenetére


Cybertrone
veterán

Felbontás?

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#12087) polonic válasza Lethal Gene (#12085) üzenetére


polonic
félisten

Jujj. Felesleges volt pénzt áldozni a gtx 480-ra egy ilyen proci mellé.
Sajnos már hamratgyenge, hiába tuningolod.

(#12088) Winne válasza medvezsolt (#12075) üzenetére


Winne
nagyúr

Na de ekkora map, ami most volt a bétában már most túl nagy. :)

@(#12078) Mukorka: nem egyszerű, de a videók tanulsága szerint lehet. Én mondjuk béna voltam hozzá. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12089) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Hmm ez erdekes mert nekem 1680*1050be ment ultran... 60-80FPS el az adatlapomon levo konfiggal meg Caspianon is...90%os GPU terheltseg mellett..
jobban fut mint a BFBC2 mert ott low on is csak 50-70FPS kozott van de van h meg kevesebb.. erezhetoen szarabbul fut mit a beta futott... :(((

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#12090) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na közben újra él az Origin, ha valakit érdekel...

Live-Die-Respawn

(#12091) BRIKLY válasza Lethal Gene (#12085) üzenetére


BRIKLY
veterán

mert kevés a proci. ezért akarok másikat venni. a terv egy x3 450. ha mákom lesz akkor feloldható benne a 4. mag . ha nem, akkor tuningolom kicsit. azért kérdem tőletek hogy 3 mag vajon elég-e. :F

(#12092) ETOM válasza oriic (#12090) üzenetére


ETOM
addikt

BF3 nincs addig origin se köll :DDD :DDD

(#12093) oriic válasza ETOM (#12092) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Beta ott van játékok között. :DDD

Live-Die-Respawn

(#12094) Roxbury válasza oriic (#12093) üzenetére


Roxbury
őstag

Akkor látom te sem tudod eltávolítani a listából, ahogy én sem. :DDD

(#12091) BRIKLY a 3 magról nem tudok mit mondani, csak annyit, hogy a 4 magos Athlon II 3-3.2 GHz környékén FHD-ban nálam elég volt egy 6850 ~~@6870 alá is a BF3 alatt.
Egyszer egy 640-essel próbáltam (3GHz), a béta teszt végére meg egy 3.2GHz-s lett a gépben (PH II X4 840), és az FPS nem nőtt, tehát kihajtotta a kártyát rendesen.

(#12095) Cybertrone: olyan nagy itt a nyüzsgés, hogy nehéz eligazodni. :)

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#12095) Cybertrone válasza Roxbury (#12094) üzenetére


Cybertrone
veterán

Írtam én ezt már nem is oly rég! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#12096) ETOM válasza oriic (#12093) üzenetére


ETOM
addikt

Nem baj az jó helyen van ott mutatja, hogy fan vagyok és részt vettem a beta-ban :C

(#12097) oriic válasza Roxbury (#12094) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nagy a nyüzsgés? :DDD Alig van hsz pár napja, beta alatt volt hogy 1000nem olvasott hozzászólás volt itt. :D

Live-Die-Respawn

(#12098) Roxbury válasza oriic (#12097) üzenetére


Roxbury
őstag

Akkor mindig csak az utolsó 15-20 elolvasásához volt türelmem. :DDD

(#12091) BRIKLY : a 840-est próbáltam 3.6GHz-n is a BF3 alatt, de semmit nem javult az FPS, tehát az elég neki 3 GHz környékén, akármilyen 4 magos is (FHD), ellenben full VGA limit volt az egész teszt alatt.

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#12099) Neró válasza oriic (#12097) üzenetére


Neró
őstag

Én már nem is olvasom csak az első 10-et. Minden nap 200+ Hsz - Béta idején 400, 500+ is volt.

| www.diablohungary.hu

(#12100) oriic válasza Neró (#12099) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nálam volt 1000+ hsz is. :DDD

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.