Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12201) eladohardver válasza boogie84 (#12152) üzenetére


eladohardver
őstag

wehehe LOW on gts450 el+E8600@4500mhz-en is több fps-em van mint a Lethalnak caspianon... lehet ki kéne kapcsolnia :Y legközelebb a W7 ben az AERO-t?

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#12202) pohár válasza madgie (#12200) üzenetére


pohár
félisten

óóóóó, de szar téged így látni :N :D
miért nem VIP lettél mint a nyugdíjazott apródok/modok/hg-k?

most nézem az SG-s BF3 topicot, ez az idióta Runner még mindig nem képes egy normális bannert betenni, bezzeg az idióta ribbonokat amiknek kb semmi értelme, kiteszi a banner alá, a fos gif banner helyett még egy kép is jobb lenne, nem egy filmből kivágott és feliratozott banner :W :W
istenem de igénytelenség

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12203) madgie válasza pohár (#12202) üzenetére


madgie
titán

"miért nem VIP lettél mint a nyugdíjazott apródok/modok/hg-k?"

Majd eccer :) de így legalább nem kapok hetente három privit, hogy XY-t moderáljam, meg hasonlók :))

(#12204) Mukorka válasza eladohardver (#12199) üzenetére


Mukorka
addikt

Közben kiderült hogy "csak átteleportálja a falon" őket aztán robbannak fel c4-től. :)
Szimpi csalás :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#12205) Winne válasza pohár (#12197) üzenetére


Winne
nagyúr

Nekem is Q6600 volt ezelőtt, 3GHz-en simán ki lehetett hajtani már a vége fele. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12206) pohár válasza Winne (#12205) üzenetére


pohár
félisten

na de az új játékok is kihasználták a 4 mag előnyeit? én arról beszéltem, hogy szinte nem is volt olyan játék ami láthatóan kihasználta a 4 magot, holott hány éve létezik már a technológia :K

újabb Operation Firestrom gameplay

egyre jobban érzem hogy össze kell kunyerálnom 150k-t hogy gépet tudjak venni :DDD

madgie... akkor most te még tudsz moderálni, csak sunyin megváltozott a rangod, de a jogok maradtak? vagy te is közönséges halandó vagy már? :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12207) medvezsolt válasza pohár (#12206) üzenetére


medvezsolt
senior tag

huh ebben a gameplayban micsoda szerencse csomag a srác:) Mindenkire rálő de nem találja el, fölöslegesen kiadja a saját pozícióját. Gyalog bojong a bazi nagy mapon.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#12208) pohár válasza medvezsolt (#12207) üzenetére


pohár
félisten

hát így lehet bemutatni a mapot, nem ha helivel meg jettel repkedsz felette :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12209) Winne válasza pohár (#12206) üzenetére


Winne
nagyúr

Persze, sok fps single kihasználja. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12210) pohár válasza Winne (#12209) üzenetére


pohár
félisten

azt tudom, de amikor megjelent az Q széria, abban az évben, meg a következőben se volt sok értelme a 4 magnak játék terén, arról az időszakról beszéltem :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12211) L-e-f-i-e válasza pohár (#12206) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

2:40-től az a tüzérségi ágyúcső a kezében nem semmi...kár hogy ilyen rövid volt a béta..nade mindjárt itt az éles :)

=^-^=

(#12212) M^xx


M^xx
aktív tag

Zh1nto tegnap twitterelte, nem elég az, hogy 1 Origin account-hoz, csak 1 katona jár, de még a név is azonos, vagyis ugyanaz lesz, mint a bétában volt. A katonád neve a 650 évvel ezelőtt létrehozott EA (most Origin) account neved lesz. Az EA Support-nál elvileg lehet hőbörögni emiatt. Egyre jobb…

clanwar.hu

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#12213) ciry válasza pohár (#12206) üzenetére


ciry
őstag

Ez a map tetszik eddig a legjobban

M^xx: akkor a Bf3 alatt nem fogok szenteskedni :(

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#12214) medvezsolt válasza M^xx (#12212) üzenetére


medvezsolt
senior tag

ez nagyon gáz.. !! Minimum a katonámnak had adják már új nevet, hamár meg kellett szokjunk pár változást (battlelog,origin és társai).

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#12215) Malachi válasza M^xx (#12212) üzenetére


Malachi
addikt

huh, mondjuk tényleg elég nevetséges a "zsebkendőnyi" területen zajló csata, mikor az egész pálya 10-szer akkora...

de a caspianon nem zavart játék közben, szerintem ezen sem zavar majd.

a névről meg annyit, hogy egyszer évekkel ezelőtt a fene tudja miért regisztráltam csak az EA remek rendszerébe és az életben nem hittem, hogy bárki valaha látja majd. tiszta mázli, hogy nem csöcsp/na lett a nickem, de komolyan.

(#12216) Norb3rto válasza Malachi (#12215) üzenetére


Norb3rto
senior tag

" tiszta mázli, hogy nem csöcsp/na lett a nickem, de komolyan. " :DDD :C

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#12217) Kecuhun válasza pohár (#12197) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Hol van az a sex topik? Meglesem... :DDD

(#12218) madgie válasza pohár (#12206) üzenetére


madgie
titán

Jó ez a pálya :)

Sima user lettem, ugyanolyan, mint ti.

(#12219) L-e-f-i-e válasza Malachi (#12215) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Azért ez enyhe túlzás... ahogy a cikk is túloz a pályaméreteket illetően, elég nagyok azok a zászlók közti távolságok így is, az, hogy felment jettel az űrbe és onnan lefotozta a tájat...meg no comment, repülőből az emberek is hangyának látszanak? ;]

=^-^=

(#12220) Tompo92 válasza pohár (#12189) üzenetére


Tompo92
senior tag

Dehogy volt...
Én sose tudtam azzal menni..pedig mentem párszor shotival..
Lehet azért mert a játék megvétele óta nem frisítettem..vagy nemtudom de már nem is érdekel:D nem lényeges:D

(#12221) Chabe89


Chabe89
addikt

Ennek aztán marhára nem örülök, mivel mi ketten játszunk tesómmal és BC2 ben jó is volt, hogy ugyan azon accon csinálhattál másik katonát, mert így nemn piszkítasz bele a másik játékába. Na de így! Vegyem meg még1x? .@szt.

(#12222) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Asszem akkor csak bf3-ra csinalok egy masik EA (Origin) Accot..mert ez igy bullshit.. :W :W

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#12223) Winne válasza Devil Smile (#12222) üzenetére


Winne
nagyúr

Miért? Miről maradtam le?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12224) Norb3rto válasza Winne (#12223) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Erről :)

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#12225) Devil Smile válasza Norb3rto (#12224) üzenetére


Devil Smile
őstag

hmm ugy latom ez megvaltztathato
elviuleg most mar DevilSmile82 rol Smile Hun lettem..

tevedtem... csak profilon belul lehet vmi nevet valtoztatni de a master ID marad.. :W

MEgoldas?!?!

[ Szerkesztve ]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#12226) Viper26 válasza Norb3rto (#12224) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nabazz, így elb@szni valamit, akkor mi a f@sznak van ekkora térkép??? :(((
Lehet menni agyatlanul darálni a másikat, ez aztán taktikus elemekkel lesz így tele mondhatni.
Rohadtul igyekeznek, hogy annyi dolgot csesszenek el a megjelenésig, amennyit csak lehet.Mondjuk lehet, hogy én arra már nem feltétlenül leszek kíváncsi... :O

Pixel 7 | FR955

(#12227) Laraxior válasza madgie (#12218) üzenetére


Laraxior
titán

:Y mi történt? Lemondtál? :F

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#12228) medvezsolt válasza Viper26 (#12226) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Jajj ne legyetek már ilyenek. A játéktér így is kiba nagy. Annyi az egész, hogy a Jetek részére, hogy ne érezd magad kalitkába(Hiszen a Jeteknek 50km is kismiska), kitágították a fenti teret.
Attól még a földi hadviselés is bőven méretes terepen zajlik.

Ha bele gondolsz és teszem azt lenne lehetőséget kinézni egy Jet ablakából, pont úgyanilyen picinek látnál egy kis városkát. Ezt akarták éreztetni, avval, hogy a Jeteknek kitágították a terepet.

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#12229) madgie válasza Laraxior (#12227) üzenetére


madgie
titán

Nem, évek óta nem írok semmit, most jött ki a lépés a "lefokozásra". Én kértem.

(#12230) Viper26 válasza medvezsolt (#12228) üzenetére


Viper26
nagyúr

Remélem is. :D :U

Pixel 7 | FR955

(#12231) ch003067 válasza pohár (#12197) üzenetére


ch003067
addikt

LoL :D
Ha törölnének egy bizonyos topicot, én kb fanatikus tag lennék újra :B

(#12232) megint én


megint én
őstag

Most mi a faszt vagytok kiakadva, hogy nem lehet nevet változtatni? Én személy szerint tökre egyet értek. Anno CSben is mindenki naponta más névvel jött föl. Így legalább ki van zárva ez a személytelen baromkodás esélye is. Én egyet értek a döntéssel.

(#12233) ch003067 válasza megint én (#12232) üzenetére


ch003067
addikt

+1. Én is... Akkor változtatja meg az ember a nevét, ha valami hátsó szándékra késül. Főleg ha már többen ismerik azt a nevet. Legalábbis amikor még CS-ztem, akkor ott így volt.

(#12234) Def26 válasza madgie (#12203) üzenetére


Def26
félisten

Most már tét nélkül megmondhatom a magamét. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12235) Devil Smile válasza megint én (#12232) üzenetére


Devil Smile
őstag

nem arrol van szo h folyamatosan nevet akarna barki is valtani hanem arrol h mondjuk jatek kezdesnel olyan nevet allitanek be amit akarok.. es az a nick lenne elmentve a profilomba
jelen estemben pl DevilSmile82 a master ID m es ez is jelenik meg a jatekban is.. viszont ezert rendszeresen osszekevernek minket MrDevillel.. mas jatekokban Smile vagyok.. csak anno dirt2 miatt regeltem akkor meg a franc se gondolta h ez a nick lesz kesobbiekben a jatekokban is a nickem...

nem mindenkit a hatso szandek vezerel...

[ Szerkesztve ]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#12236) madgie válasza Def26 (#12234) üzenetére


madgie
titán

Játékban? Minden további nélkül :D

(#12237) Lethal Gene


Lethal Gene
aktív tag

Névváltás: azért fassag, mert pl, amikor BF play4freeztem, majd utana BF Heroes. Aztan amikor az Originbe reggeltem, NEM tudtam hasznalni azokat a juzereket! Azt mondta a useridmre, hogy foglalt... hábazzeg, jóhogy foglalt, hiszen az enyim! :) De persze nem engedett be az email/jelszópárossal sem... :(

Szóval azert eleg benasag ez...marmint, ok, ne lehessen nevetvaltani, DE akkor már normálisan szinkronban legyenek a userek a többi EA jatékkal is!

más: felhúztam a prockót 4,2-re, remélem azért már ezzel lehet majd kezdeni valamit...legfeljebb lejebb veszem a shadowt kicsinykét... :)

(#12238) Qbász válasza Lethal Gene (#12237) üzenetére


Qbász
aktív tag

Inkább optimalizálják a játékot rendesen. Mégis milyen PC-s piacnak szánják ezt a játékot? Lassan olyan gép kell alá amit meg se tudsz venni a boltban. Még a csúcs hardvereket is tuningolni kell hozzá. Remélem a teljes ténylegesen gyorsabb lesz és ne jöjjenek azzal az emberek hogy majd Hd7xxx szérián milyen jól fog menni meg hasonlók. A játék most jelenik meg nem pedig a jövőben a mostani piacot kell szolgálnia, ne legyen az mint a Crysis-ban hogy megmagyarázták hogy a very high beállítás azt 2-3 évvel későbbi hardverekre szánták.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#12239) Lethal Gene válasza Qbász (#12238) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

teljesen igazad van...elég nevetséges, hogy 4,2 ghz proci + GTX480 kevés legyen neki... :)

(#12240) Chabe89 válasza Lethal Gene (#12237) üzenetére


Chabe89
addikt

Igen, de mondjuk meg lehetne oldani úgy, hogy ott vannak az indentitások más játékokból és azt ki lehetne választani, de nem mert mindig a Master ID-t írja ki.

(#12241) Mrdevil válasza Devil Smile (#12235) üzenetére


Mrdevil
addikt

Így ahogy mondod, mi vagyunk így a Devilek. :U

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12242) mcwolf79 válasza Lethal Gene (#12239) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem akarom megbántani a gyengébb gépet tulajdonosait, de valamit valamiért. Azért elég faxán néz ki a game ,és nem is 100 m2-es egy pálya, mint egynéhány fps-ben :P
Elfut az általad említett gépen is,csak lejjebb kell venni a grafót (mellesleg valszeg még medium-on is odabax majd a konkurenciának).

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#12243) Lethal Gene válasza mcwolf79 (#12242) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

Jaja, tudom én! Ezzel nincs is semmi gond, szerintem is ezerszer jobban néz ki mint a többi game, csak furcsa volt szembesülni vele, hogy összeszorított foggal valamilyen beállítást lejjebb kell venni... :)

(#12244) LamaCube válasza boogie84 (#12152) üzenetére


LamaCube
addikt

Ugyanez a beállítás és konfig nekem is 1280X1024 ultra beállítással 25-40 fps , hát nem élvezhető. Low beállítással azt hiszem 40-55, de ott is ugrabugrált. Hát nem tudom full hd-ban milyen volt neki, de szerintem élvezhetetlen.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#12245) Lethal Gene válasza LamaCube (#12244) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

jaja, az tuti low lehetett...

(#12246) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Szerintem érthető a prociigény...marha nagy a terep,és nemcsak kezelni kell,hanem megmutatni is szép méretben,ha pl.repül vagy magasan van az ember,ráadásul én úgy érzem,a fő baj azzal van,hogy a vidkarinak ki kell számolni a terepet fizikástul+be is kell tuszkolni a videokarinak.Emiatt jön az,mint ami nekem is volt,hogy ha lekempelek,akkor egész szépen elvan 70+fps-el,főlegha nem történik túl sok minden,de ha fordulok vagy futok,na akkor kezd akadozni,mert lemarad a proci.
Mondjuk ez pl.a metrónál elég gáz dolog,mert rámutat,hogy a játék nem kezeli jól a terepet,szerintem nincsenek "elrejtve" a láthatatlan részek,és hiába szakaszolt a pálya,kezeli az egészet.Bár nem néztem,de jó eséllyel ez észrevehető lett volna abból is,hogy keresztben nézve a mapot sokkal kevésbé jelentkezik akadozás,mint hosszában,akár egy zárt szobában is,ahol elvileg alig látni terepet,és bármilyen irányban közel egyforma.
Viszont valamennyire megértem azt is,hogy a folyamatosság miatt kell dolgoztatni előre is a procit,valamennyire számolni azzal,hogy az ember mozog,előkészíteni az új terepet...
A fentebbieket igazolja a cb is,ami annak ellenére,hogy egyben van az egész terület,mégis jellemzően jobban ment,pl.nekem is valamennyire...DE ha a láthatóságra lenne korlátozva a megjelenítés,pont annak kellett volna akadoznia.Viszont jó eséllyel a cb mapja,mivel sok az üres terület,kevesebbféle tereptárgy modell van,emiatt jobban kezelhető a gépnek.
Nincs mese,kell a 4 mag,sajna nagyon kijön,hogy akinek jó gépe van,az eredményes,nagyon nem mindegy,hogy az ember beakadozik akciókor,vagy rángathatja az egeret bármerre,nem történik semmi.Kicsi géppel max sniperezni,kempelni lehet jól,de aki akar repkedni,rusholni,stb,annak mindenképp kell a 4 mag,a bc2 is ilyen volt,meg se tudnám számolni,hány támadáskor cumiztam be a rosszkor leeső fps-el,ami még magával hozza azt is,hogy a leterhelt gémben a lövés,mozgás simán csúszhat is emiatt,mivel a megjelenítés is késik.Ha lövök,és leesik az fps,jó eséllyel később is fogom megtenni a lövést,simán rádobhat a pingre szerintem tizedmp-eket is.Még az is lehet,hogy automata fegyóval a lövés sebessége is esik emiatt...
Nincs mese,kell a gép,örüljünk,hogy bár a bc2 már erősen riogatott,mégis kihúzhatta az ember 2 maggal eddig.
Viszont legalább vígasztaló,hogy úgy tűnik,hogyha az ember most ruház be a Sandykába,azzal el lehet lenni hosszabb ideig...és belegondolva,ahhoz képest nem is olyan drága,igaz platformcsere is...de 3 éve,amikor pl.én is váltottam a 775-re,még többe volt a mezei fapados alaplapom is,mint amibe egy mostani jó Sandy-s kerül.A ramárak meg eléggé jók...proci meg 45 körül van egy 2500K,de 775 alá se sokkal olcsóbb egy 4 magos,de azért eléggé jobb az i5,ráadásul van előrelépési lehetőség is még a platformon belül.Fogyasztás is sokkal jobb,a tuningról nem is beszélve...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#12247) oriic válasza BandiHUN (#12246) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondtam már hogy imádom amikor kisregényt írsz. :DDD :R (nem vicc, tényleg jó olvasni valakit aki vágja a dolgokat)

Live-Die-Respawn

(#12248) Lethal Gene válasza BandiHUN (#12246) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

Jaja, tudom...kb rammal egyutt olyan 90-100 korul lenne...(45+35+25)

A mostani 775-os 8GB cumomat meg szerintem jó, ha 50-60 korul el lehet adni...

(#12249) nanorambo válasza Devil Smile (#12225) üzenetére


nanorambo
őstag

Én most chateltem az EA vel. (mármint egy munkatárssal) AZt írta, hogy biztonsági okokból nem változtathatja meg az ID-met.... :W

(#12250) Lethal Gene válasza nanorambo (#12249) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

jaja ez eleg gaz...en is inkabb új akkot csinaltam, mert az ideiglenes nickem "visszafogta" a teljesítményemet.. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.