Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12959) Gergosz2 válasza boogie84 (#12950) üzenetére


Gergosz2
veterán

de tényleg lesz valami "mortar jármű" mert betaban is ott volt a képe :K

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12960) danih


danih
addikt

Na, ez jó vót, jót röhögtünk.
Közben lejött az originről a bc2, minjárt megnézem, lol

(#12961) ForRedGlory válasza Gergosz2 (#12945) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ott a pont, de ne szuk folyosok legyenek... na nem mintha klausztrofobias lennek, de ruhellem ha ott kapnak le fekvo sniperek...

(#12962) Honzi válasza boogie84 (#12950) üzenetére


Honzi
senior tag

A mortal itt valami ilyesmi [link].
Persze lehet lesz később jármű.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#12963) Góliát


Góliát
senior tag

A Javelin-re leszek kiváncsi! :)
Tankok ellen mit fog érni!? :K

[ Szerkesztve ]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#12964) pohár válasza Góliát (#12963) üzenetére


pohár
félisten

azt hiszem kettő kell egy tanknak, majd elválik végül is...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12965) Akos96 válasza pohár (#12964) üzenetére


Akos96
senior tag

Kettő? Az biza' jó nagy hülyeség lenne.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#12966) pohár válasza Akos96 (#12965) üzenetére


pohár
félisten

valamelyik Firestormos videóban faszikám nem egyet adott a tanknak...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12967) Neró válasza Akos96 (#12965) üzenetére


Neró
őstag

Ebben a cikkben konkrétan ebben a videóban (a végén) a csávó nem egyet beleküld és megy tovább. :) (8:00 percnél)

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#12969) Góliát válasza sittes79 (#12968) üzenetére


Góliát
senior tag

Szerintem 2x találja el. Az első tuti mellé ment. Azért a Javelinhez kellet fejlődni rendesen. Már nem emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#12970) Föcsök válasza Honzi (#12962) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Így van ez a mortar.

BUKTÁSOK POZÍCIÓBA!!!!!

(#12971) Malachi válasza Neró (#12967) üzenetére


Malachi
addikt

az nem javelin, csak sima RPG.

(#12972) Mrdevil válasza Malachi (#12971) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jaja, a Javelin más lesz. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12973) Akos96 válasza pohár (#12966) üzenetére


Akos96
senior tag

Csak a Javelin arra van kitalálva, hogy kilövik a rakétát, utána "mennek tovább", nem újratöltögetve lövöldözni egyetlen járműre. Felül meg a legvékonyabb a tankok páncélzata, szóval egy lövéstől nem biztos hogy menne tovább.

Néró: az a SMAW. :P

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#12974) Xaels válasza Akos96 (#12973) üzenetére


Xaels
félisten

"Felül meg a legvékonyabb a tankok páncélzata," - Ebben biztos vagy?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12975) boogie84 válasza Föcsök (#12970) üzenetére


boogie84
veterán

Buktások! ;)

Azért a jármű sem lesz gyenge.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#12976) edgR válasza Neró (#12967) üzenetére


edgR
őstag

itt pedig 60m-re van a motor a "kasztnitol".

(#12977) Góliát válasza Akos96 (#12973) üzenetére


Góliát
senior tag

Amennyiben, ez igaz lesz a játékban, akkor 1 tank = 1 rakéta. :Y

Látom megelőztek. :)

[ Szerkesztve ]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#12978) JSaN válasza Góliát (#12977) üzenetére


JSaN
addikt

LOL, ebbe tenyleg eleg volt 1. :)
Szerintem a jatekban is realis lenne egy lovestol kifekudnie a tanknak.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#12979) Akos96 válasza Xaels (#12974) üzenetére


Akos96
senior tag

Hát, én úgy tudom, de ha nem, akkor tévedtem. :)

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#12980) Föcsök válasza Xaels (#12974) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Szerintem igen. A Discovery-n volt egy műsor weapons of future, vagy valami ilyen. Abban láttam először a javelin-t, és ott is az volt, hogy ez olyan komoly cucc, hogy kilövik, és felmegy jó magasra, és közbe megy a célpont felé, és nagy sebességgel csapódik be felülről, és így sokkal pusztítóbb. Azt hiszem mondták is, hogy azért is ilyen, mert a tankokat így lehet a legjobban kiiktatni, tehát a teteje a gyengepontja.

(#12981) Neró válasza sittes79 (#12968) üzenetére


Neró
őstag

Nem tudom, hogy te mit nézel, de 2x is eltalálta.

| www.diablohungary.hu

(#12982) pohár


pohár
félisten

itt van a Javelin

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12983) Xaels válasza Akos96 (#12979) üzenetére


Xaels
félisten

[link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12984) sittes79


sittes79
addikt

Tons of Vehicles

Operation Firestorm (The desert Oil field map) is much larger then Caspian Border. Each team gets 6 Main Battle Tanks at start + the ones from spawn points. This map has diversity of two story factory buildings with 500m or more between control points on conquest mode. This map is vehicle focus rather then infantry. We personally can’t wait to roll with our friends in a 6 M1-Abrams deep armor column.

[ Szerkesztve ]

(#12985) Góliát válasza pohár (#12982) üzenetére


Góliát
senior tag

Ezek szerint 2 rakéta nem elég, :N Nekem furcsa, hogy mintha oldalról találta volna el a tankot. :F

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#12986) Föcsök válasza Xaels (#12983) üzenetére


Föcsök
aktív tag

De jó vagyok!!!:D

Another advantage is the Javelin's power at impact. The missile's tandem shaped charge warhead is made to penetrate reactive armor. The Javelin was created with the intent to be able to penetrate any tank armor and was tested on the M1 Abrams.[citation needed] With the top attack mode it has an even greater ability to destroy the tank because it can attack where most tanks are weakest. Gééééc!

Itt le is van írva amire emlékeztem. Tehát maga a becsapódás az egyik nagy előnye a sok közül a javelin-nek. Aztán az is ott van, hogy képes átütni bármilyen tank páncélt, és M1 Abrams-eken tesztelték, szóval azok nem hiszem, hogy egyben maradtak. Meg ott van a top attack (most már ezt is tudjuk szakkifejelzésselxD) mód, és így még nagyobb a pusztítás, mert a legtöbb tank itt a leggyengébb.

forrás: wikipedia szóval "veszélyes" mert ez "felhasználók által szerkesztett tudástár, és nem ellenőrzik annyira gyakran". :C A tanáraink mondják mindig ezt, hogy ha lehet kerüljük.

[ Szerkesztve ]

(#12987) tupacamaru válasza Föcsök (#12986) üzenetére


tupacamaru
veterán

Annyira mégsem. :N Top Attack mód nagyon vicces, egy rakéta nehezen jöhetne alulról. És hol van leírva hogy a tank leggyengébben páncélozott része a torony lenne?? Mindezt csak erre az egy mondatodra: tehát a teteje a gyengepontja.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#12988) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Most hogy lesz sqad is meg jobban varom majd!:)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#12989) Def26


Def26
félisten

bc2 -ben is elég volt 2 rakéta egy tanknak, csak a hátsó részén kellett eltalálni az első lövésnek. Sőt UAV -vel 1 rakéta is elég volt, ugyanígy a hátulját kellett megcélozni vele.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12990) pohár válasza Def26 (#12989) üzenetére


pohár
félisten

hát én ma seggbelőttem egy T90-et RPG-vel, nem volt elég neki :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12991) Def26 válasza pohár (#12990) üzenetére


Def26
félisten

rpg/cg/at -vel kettő kell bele. UAV -vel elég egy is, csak mondom a hátsóját kell lőnöd. :K

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12992) pohár válasza Def26 (#12991) üzenetére


pohár
félisten

ja jólvan, látom hogy kettőt írtál... az éhgyomor már csak ilyen, nehezebben fogom fel a dolgokat :D
azt viszont nem tudom hogy az UAV-nak miért elég csak egy :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12993) Def26 válasza pohár (#12992) üzenetére


Def26
félisten

mert az erősebb. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12994) Föcsök válasza tupacamaru (#12987) üzenetére


Föcsök
aktív tag

De igen, csak el kéne végig olvasni mindkét hozzászólásomat, utána is írtam még, ahol linkeltem is forrást. Nem mondtam egy szóval sem hogy alulról jön mert az faszság, én azt mondtam hogy felülről.
"top attack mode it has an even greater ability to destroy the tank because it can attack where most tanks are weakest. Gééééc!"

és igen, a tetején a leggyengébb, mert a top attack az azt jelenti, hogy mint már írtam, felmegy jó magasra, és úgy csapódik be, tehát nem nyílegyesen megy a cél felé, hanem fel és előre.

(#12995) Chabe89


Chabe89
addikt

Egy kis Update aki nem követi minden percbe :)

- Kharg Island CQ - A legnagyobb Bf3-as térkép, 7 foglalható zászlóval
- Devamend peak CQ - Helikopteres pálya, Jet nincs. A srác 3 little bird és 3 támadóhelit látott. 5 foglalható zászló és ez a bázisugrásos térkép.
- Operation Firestorm CQ - 6 tank lesz mindkét oldalon, a zászlók távolsága nem annyira gázos, mint a videókból tűnik, igazi járműves és inf pálya
- Siene Crossing TDM – Op. Metro ikertesós térképe. Nem ájult el tőle a srác, láma és nem túl eredeti térkép szerinte

Változások a bétához képest:
- A testreszabás menüpont látható volt, unlockolhatóak a skinek
- Flashlight most már nem olyan mint a szupernova

(#12996) oriic válasza Chabe89 (#12995) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

- Flashlight most már nem olyan mint a szupernova

A legjobb hír. :DDD

Live-Die-Respawn

(#12997) F_Zolee válasza oriic (#12996) üzenetére


F_Zolee
veterán

Mondjuk ez nem tudom miért jó hír amikor pont ez lenne a lényege, hogy "elvakítsa" az ellent. Azért taktikai felszerelés.

(#12998) Def26 válasza Chabe89 (#12995) üzenetére


Def26
félisten

Én még szívesen látnám azt is, hogy kivették a játékból a hasalást. :DDD Bár ezzel valszeg egyedül vagyok. Sok qrva sniperos megsz*pná...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12999) oriic válasza F_Zolee (#12997) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az ok, de ez már túlzás ami beta-ban volt. :DDD

Live-Die-Respawn

(#13000) Roxbury válasza F_Zolee (#12997) üzenetére


Roxbury
őstag

Így van. Én szerettem használni, de amikor nem kellett, vagy szembe mentem a sajátjaimmal, akkor kikapcsoltam mindig.

Persze engem is sokszor elvakítottak a sajátjaim. Attól függetlenül nem örülök, mert több hasznot hozott, mint amit most elvesz majd.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.