Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12701) polonic válasza danih (#12699) üzenetére


polonic
félisten

Abból, hogy már kijelentették, origin kell a játékhoz és a bétából is kiindulva, valószínű olyan lesz, mint egy steam aktivációt igénylő játék.
Valószínű, nem csak letöltőkliensként fog működni.

(#12702) Gergosz2 válasza polonic (#12701) üzenetére


Gergosz2
veterán

tnem hát , akkor semmi értelme se lenne :))

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12703) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na jó most már nem örülök... :(((

Live-Die-Respawn

(#12704) Gergosz2 válasza oriic (#12703) üzenetére


Gergosz2
veterán

én ezért nem szoktam ilyen helyeken vásárolni éppen megjelenő játékokat.

Anno mw2 majdnem így vettem meg , de jól tettem hogy nem. több 10000 ilyen helyről származó kulcsot bannoltak.

Jön nekem a jó kis plédobozos bf3 cdg jóvoltából , ráadásul ingyen postával. Simán megéri nekem , ígyis.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12705) Henryk válasza polonic (#12701) üzenetére


Henryk
aktív tag

Pontosan, aki megfigyelte, béta alatt sem a böngésző indította a játékot, hanem a pluginnel kapcsolódott az originedhez, és az indította a regisztrált játékodat.

Ha nincs origined nincs ami elindítsa, ha nincs neted nem tudod honnal elindítani, ha nincs regelve játék nincs mit elindítani...

Jól ki van ez találva, kíváncsi leszek hogy oldják majd meg a jéték törését, de valószínű itt nem lesz olyan mint C2-ben hogy együtt játszottak a törtesek az eredisekkel...

(#12706) danih válasza Gergosz2 (#12704) üzenetére


danih
addikt

A MW2 balhén lopott kulcsokat vettek ki accokból, de nem bannoltak. Ue. Dirt3 esetében.

(#12707) Föcsök válasza oriic (#12703) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Miért nem? Azt írja, hogy csinálni fognak nektek egy egyszerűsített angol nyelvi csomagot az eredeti fájlokból, amit majd meg is osztanak veletek. Nem lesz itt gond szerintem, írta is a végén, hogy a cod7-nél is el tudtak több ezer darabot így adni. Remélem nem lesz baj, és tudtok majd játszani, meg haver is, aki onnan fogja előrendelni, bár most ő is egy kicsit elbizonytalanodott, pedig mondtam neki, hogy az idő sürget.

(#12708) oriic válasza Gergosz2 (#12704) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó persze utólag én is megbántam az egészet. Jó lenne már nekem is egy dobozos változat, hisz azzal nincs gond, de most nincs pénzem hogy még egy verziót vegyek. Ezzel meg nem fogok tudni mit csinálni. Oroszul toljam a singlet, meg a multit? :( :(((

Többieknek: tudom megbántam már azt hogy itt vettem, nem kell majd emlegetni hogy ti megmondtátok. :(

Föcsök:

Mint előzőleg is írta valaki, a patch-elésnél gondok lesznek majd. Patch meg tuti hogy jönni fog, a mókolt nyelvi fájlokkal meg nem 100% hogy menni fog patch után is játék.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#12709) Malachi


Malachi
addikt

őszintén szólva engem nem érdekel majd, ha fel kell peccselni, gondolom csak egyszeri alkalom, bemásolni néhány angol nyelvi file-t nem lehet túl nagy dolog...

ellenkező esetben nem tudom mi lesz, mert azért 4k-t nem fizetnék azért, hogy utána mintha warezoltam volna, folyton peccselgetni kelljen a cuccot és minden frissítésnél szórakozni vele - szóval hajjaj. jó lenne minél hamarabb világosan látni, mert akkor megint megrendelem itthon aztán kalap.

(#12710) Gergosz2 válasza Henryk (#12705) üzenetére


Gergosz2
veterán

igen , ahogy rákattintottál a join szerverre az origin indította bf3-at.

Játék törést meg úgyis megoldják.

(#12708) orichalcos

elöreutaltál pénzt , mert azt olvasom nem adnak vissza "mert nem az ő hibájuk." :Y

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12711) polonic válasza oriic (#12708) üzenetére


polonic
félisten

Miért kéne mégegyet venni? Itt visszakéred az árát, aztán megtoldod egy kicsit és beszerzed itthonról a legolcsóbb helyről.

(#12712) Henryk válasza oriic (#12708) üzenetére


Henryk
aktív tag

Én megmondtam... :P

Sose hallgatsz ránk és mindig ilyen sufni helyekről próbálsz olcsón kihozni mindent, látod mi lett a vízhűtéssel is.. :D

(#12713) Gergosz2 válasza polonic (#12711) üzenetére


Gergosz2
veterán

cdg-nél még talán dlcket is kapsz. Meg ugye hivatalos EA játék forgalmazó is.

Szint úgy az 576 bár náluk nem tudom mi a helyzet :DDD

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12714) oriic válasza polonic (#12711) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Then if you still want refund, we'll contact with Paypal to ask for refund of your payments.

Szal vagy visszakapjuk vagy nem.

Gergosz2:

Igen, előreutaltam, mivel eddig többen is mondták hogy megbízható az oldal, így adtam neki esélyt. Van ismerősöm aki vett már tőlük játékot és azóta sincs semmi gond vele.

Tudom így jártam. Tanulópénznek jó volt.

Henryk:

Ez most ne...Nincs jó kedvem. A vízzel nem volt semmi gond amúgy is...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#12715) Föcsök válasza polonic (#12711) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Áhá értem már, szóval nektek (nem neked polonic) már ki kellett fizetni előre! Azt hittem csak az Origin-nél van valami ilyen. Hát ez így tényleg patt helyzet, de mindegy, mert írták, hogy tudomásul veszik azt is ha kéred vissza a pénzedet.

Tipp: remélem nem lesz erre szükségetek, DE ha jövő hétvégén letisztul a dolog, akkor írj nekik egyből egy üzenetet, hogy nem kéred, abban az esetben, ha nem lesz megoldható az angol nyelv. Aztán hétfőn meg rendeld meg egy magyar oldalról (ogc, cdg, 576, ipon, gameshop) és így akkor ki kell fizetned 8-10K még pluszba, DE tudod, hogy ők meg visszaadják majd az árát (cdkeyhere), tehát nem fogod feleslegesen megvenni megint.

szerk: mekkora marha vagyok, polonic te is ezt írtad le, csak tömören, csak én ahogy elolvastam az első mondatod már mentem is a válasz gombra.xD

[ Szerkesztve ]

(#12716) Henryk válasza oriic (#12714) üzenetére


Henryk
aktív tag

Nyugi, nem kell ilyen nagy ügyet keríteni belőle, nyilván fogsz tudni azzal is játszani, csak lesz egy kis pluszmunka vele az elején.

(#12717) Gergosz2 válasza oriic (#12714) üzenetére


Gergosz2
veterán

bf3 régió korlátozott lesz nem? Ugy olvastam igen , és ezt a originnel el is tudják érni.

Már betanal feltünt nekem , mert én torrentről szedtem le és angol kiosztású volt a billentyűzet.

De mondjuk én nem értem hogy működnek ezek cd key shopok. Honnan szedik ? :F

Nem azt mondom hogy rosszak csak azért náluk is van sok hibás. és ugye nem szerti az ember ha pont közéjük esik. A premierek mindíg neccesek szoktak lenni ilyen helyeken , majd biztos lesz belőle hír is hogy xy darab kulcsot bannoltak mert félig legális helyről vették őket.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12718) ch003067


ch003067
addikt

Csak kíváncsiságból megkérdezem, hogy Ti is rendeltetek olcsó laptopot ? :D

(#12720) Gergosz2 válasza ch003067 (#12718) üzenetére


Gergosz2
veterán

aztán honnan?

Ilyennek megint nem dőlnék be , egyik rokonunkat b*szták így átt és kapott egy laptop dobozba csomagolt vágódeszkát :DDD :DDD (mondjuk azért ideges volt rendesen )

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12721) danih válasza oriic (#12714) üzenetére


danih
addikt

Vissza kell hogy adják a pénzed ha adnak magukra. Ezért necces a preorder, az uccsó pillanatig előrukkolhat a kiadó valamivel.
Hivatalos infó még nincs, ezt is be kell várni még.

(#12722) Norb3rto válasza Gergosz2 (#12720) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Nem értem miért :DDD Olcsó húsnak híg a leve :U

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#12723) Scholes9 válasza ch003067 (#12718) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Szevasz batya :DDD

Szerk: megy pü.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12724) Gergosz2 válasza Norb3rto (#12722) üzenetére


Gergosz2
veterán

nem mindíg , de benne van a pakliban

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12725) ch003067 válasza Gergosz2 (#12720) üzenetére


ch003067
addikt

XD Az elég ciki :D

árgép

Scholes9 Helló Tesa' ! Mizu van ? :))

[ Szerkesztve ]

(#12726) Gergosz2


Gergosz2
veterán

aki dobozosat akar szeritnem ezeket nézze meg:

magyar oldal:

cdg limited

ipon limited

ipon sima

576 sima

576 limited

supergamer limited

pcdome sima

Külföldiek (megjelenéskor sajnos nem szállítanak ingyen)

game.co.uk limited

the hut limited

zavvi limited

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12727) Góliát válasza oriic (#12714) üzenetére


Góliát
senior tag

Azért szemetek voltak, mert amikor megvettem egy szó sem volt róla, hogy Orosz lesz!
Gergosz: ki van ez találva, majd a végén a nagy herce-hurca helyett megveszik a tokos verziót! Pffffffffff

[ Szerkesztve ]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#12728) Gergosz2 válasza Góliát (#12727) üzenetére


Gergosz2
veterán

mert ők sem tudták hogy csak az lesz. Elvileg EN/RU-t árultak volna , de az ea letiltja az angol nyelvet benne.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12729) Malachi válasza Gergosz2 (#12728) üzenetére


Malachi
addikt

ez egyébként elég fura, én hülyét kapnék, ha megjelenéskor lenne rendes magyar nyelvű változat, de én akkor is az angollal játszanék és a kiadó letiltaná az angolt benne, mert Magyarországon vettem...

és mi lenne az angol anyanyelvűekkel, ha éppen itt laknának? gyanús ez az egész valahogy.

(#12730) Scholes9 válasza Gergosz2 (#12726) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Jó lesz nekem 4k-ért is :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12731) VictorHUN válasza oriic (#12703) üzenetére


VictorHUN
aktív tag

Kötelesek visszautalni a pénzedet amennyiben azt kéred tőlük, de a paypal jócskán lefog faragni a pénzből

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#12732) danih válasza Malachi (#12729) üzenetére


danih
addikt

Ez az, ami számomra is furcsa, és pont emiatt hajlok arra, hogy szivatás az egész az origin részéről, és lesz abban angol a megjelenésre.
De én úgyis kapok egy tesztpéldányt, majd megmondom :)

(#12733) jokeman válasza Gergosz2 (#12700) üzenetére


jokeman
aktív tag

Köszönöm uram! :DDD :R
Oric mikor van a születésnapod?

[ Szerkesztve ]

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#12734) oriic válasza danih (#12732) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na jó, de hány olyan játék van,(nálunk is) amiben csak és kizárólag egy nyelv van. Holott van a játékből többfajta kiadás is. Nálunk is volt olyan hogy csak és kizárólag magyarul jelent meg játék, és úgy kellett angol nyelvi fájlok után kutatni, mert gyengécske volt a honosítás.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#12735) Góliát válasza danih (#12732) üzenetére


Góliát
senior tag

Az lenne a fer, ha az Originbe beütjük a kódot, akkor kilehessen választani a nyelvet.

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#12736) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Origin ID változtató

Csak saját felelősségre, én nem próbáltam.

Plusz SG-n olvastam egy ilyet:

'Intkeys-en tulajok elmondása szerint angol lesz és region free.'

Elvileg az ilyen oldalaknak mind közös a forrásuk, szal talán lehet reménykedni.

Live-Die-Respawn

(#12737) danih válasza Góliát (#12735) üzenetére


danih
addikt

Nem akkor, hanem a játékban, de ez minden origin játékkal így van.
Én szivatásszagot érzek, és mindenképpen fogok írni, ahogy megtudok valamit vagy leteszteltem.

(#12738) janihunk válasza danih (#12737) üzenetére


janihunk
senior tag

Várjuk.

Amúgy az origines verziónak lesz külön telepítője? Vagy úgy mint a bétának hogy letöltöm aztán felrakja?

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#12739) oriic válasza janihunk (#12738) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Minden origin-en vett, vagy aktivált játékot ugyanúgy kell feltenni. Letöltöd, majd telepíti magát. És már játszhatsz is.

Live-Die-Respawn

(#12740) Laraxior


Laraxior
titán

kb fél éve tudja mindenki hogy 8-9k-ért kapható lesz a game. Azért ennyi idő alatt illett volna összegyűjteni ennyi zsetont... Az ilyen vacak megoldásokat meg hagyni a fenébe, nem ezen spekulálni hogy vajon menni fog-e.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#12741) Cybertrone válasza Laraxior (#12740) üzenetére


Cybertrone
veterán

Magyar ember mindig sporol... Aztan rabaszik! Osztom a velemenyedet... Akinek nem er meg 9kt az nem tudom mire kolt, de ezt kb egy het alatt elveri hulyesegekre az emberek 90%a...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#12742) janihunk válasza oriic (#12739) üzenetére


janihunk
senior tag

Köszi.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#12743) Scholes9 válasza Cybertrone (#12741) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Pedig van, aki nem fog kiadni rá annyit és csak letölti, ez van :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12744) danih válasza Cybertrone (#12741) üzenetére


danih
addikt

Sztem akinek erre nincs 9k-ja annak nincs is mit elverni egy hét alatt...
Vagy nem ér meg neki 9k-t (nekem pl. ennyit nem ér meg, pedig simán telik, de ez inkább elvi kérdés).
Lehet okosan is, és akkor nincs gond, ellenben preordert soha...

[ Szerkesztve ]

(#12745) BRIKLY válasza Cybertrone (#12741) üzenetére


BRIKLY
veterán

nem mindenkinek van annyi pénze mint például neked.... 350k-s proci, stb..:U

(#12746) Scholes9 válasza Scholes9 (#12743) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én 4k-ért megveszem és ennyi, ja meg az MW3-at is :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12747) Laraxior válasza BRIKLY (#12745) üzenetére


Laraxior
titán

az egész konfig nincs annyiba..nemhogy a proci :W :W

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#12748) nanorambo válasza Laraxior (#12740) üzenetére


nanorambo
őstag

Nah igen. Ha nem is lenne meg rá a pénzem én akkor sem vennék ilyen bizonytalan oldalakról semmit. Megértem, hogy valakinek nem éri meg, vagy nem tudja összeszedni rá a pénzt, de valahogy én nem szeretem az ilyen bizonytalanságokat. Ha már pénzt adok valamiért akkor tudjam biztosra, hogy hogyan fog működni.

[ Szerkesztve ]

(#12749) BRIKLY válasza Laraxior (#12747) üzenetére


BRIKLY
veterán

jó. elhiszem. nem rosszat akarta ezzel mondani, csak arra céloztam, hogy van akinek sok a 10k a játékért,de szertne játszani vele. így persze,hogy az olcsót veszi... és van,aki lazán megengedheti magának....

(#12750) Gergosz2 válasza Cybertrone (#12741) üzenetére


Gergosz2
veterán

én úgy vagyok vele hogy idén eztaz egy játékot akarom megvenni max egx másikat.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.