Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13501) bul07 válasza Gergosz2 (#13497) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem az árral van baj, mert én például 7 860 Ft +250Ft szállítással rendeltem meg a LE-t az Ipon-ból (meg egy páran innen)
Hanem hogy nem naprakészek , és olyat is árulnak amit végül nem tudnak beszerezni, bár jó előre értesítettek mindenki van idő máshol megrendelni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13502) Gergosz2 válasza bul07 (#13501) üzenetére


Gergosz2
veterán

legalább szóltak

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#13503) Bazzzs válasza bul07 (#13501) üzenetére


Bazzzs
senior tag

A Konzolok Szervize a Facebookon valakinek ezt válaszolta a DLC-k kapcsán:

"Üdv, a többi DLC-t sajnos nem kerül bele részünkről, mert a hazai forgalmazó nem tudja biztosítani őket, hiába is arról tájékoztattak minket hogy igen. Ez esetben akármennyire is szeretnénk, nem tudunk semmit tenni, félre tájékoztattak minket."

Lehet, hogy az LE kapcsán is valami hasonló a kavarodás oka. Ebben az esetben viszont a hazai forgalmazó a ludas :F Én is náluk rendeltem egyébként elő még júliusban, de a CDG-s értesítésnél lecsaptam arra, a konzolosoknál pedig lemondtam (szerencsére).

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#13504) Gergosz2 válasza Bazzzs (#13503) üzenetére


Gergosz2
veterán

és ki a hazai forgalmazó ?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#13505) bul07 válasza Bazzzs (#13503) üzenetére


bul07
nagyúr

Amúgy lehetne máshonnan is venni nem csak egy forgalmazótól, csak a OGC-re is rászálltak hogy hogy merte olcsóbb legális beszállított keresni
BF.hu néztem az élő közvetítést, hajnal 2-3 óra környékén tárgyalták, csak utána a srác nem ragozta a tovább az összeesküvés elméletét ami szerintem nem légből kapott

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13506) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Csak 28-tol lehet tolni?

(#13507) Gergosz2 válasza gainwardgs (#13506) üzenetére


Gergosz2
veterán

da :K

bár nem tudom hogy CET.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#13508) Bazzzs válasza bul07 (#13505) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Jaaa, ezt nem tudtam. Arra emlékeztem, hogy az OGC-sek is írták anno a DLC-k kapcsán, hogy a hazai forgalmazó nem ad megfelelő információt, de azt nem tudtam, hogy több beszerzési forrás és lehetőség is van. Gondoltam az EA-nek van valami hazai hivatalos disztribútora, és mindegyik kereskedő csak onnan kaphatja meg.

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#13509) Mukorka válasza Cybertrone (#13461) üzenetére


Mukorka
addikt

Szóljon valaki ha jobban ért hozzá de szerintem az egér DPI-je azt jelenti hogy egy adott inchen belül hány pontot tud érzékelni az egér míg az egér érzékenysége (nem a DPI) határozza meg hogy adott sebességgel történő mozgatáskor hány pontonként érzékeljen a felületen. Innentől kezdve a helinek édesmindegy hogy 1000 vagy 4000 DPI-s egeren tolja a user mivel magának az egérnek az érzékenységét kell állítani az pedig ahogy írtam nem a DPI. Magasabb érzékenység mellett fog tudni gyorsabban (kisebb egérmozgatásra is) reagálni , ezért lehet kapkodni és gyorsan irányt változtatni. Ez kiküszöbölhető ha van egy méretes egérpadja az embernek és alacsony érzékenységgel de magas DPI-vel játszik mivel akkor fog tudni a sok pont/inchen még alacsonyan is megfelelően precízen mozogni az egér nagy egérmozgás esetén is.

Pont ez a baj hogy ma a gyártók így adják el az egereiket. Mindenkit beetetnek hogy magas DPI-vel milyen faján fog majd menni a játék miközben ez akkor lenne igaz ha fél méteres egérpadon nyomná a user alacsony érzékenységi beállításokkal. ;)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#13510) oriic válasza gainwardgs (#13506) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen.

Live-Die-Respawn

(#13511) edgR válasza Mukorka (#13509) üzenetére


edgR
őstag

akit bovebben erdekel a tema, ime 2 cikk, (amit tortenetesen en forditottam :D ) rendkivul reszletesen le van irva minden, ami a patkanyokat illeti:

alap eger optimalizalas
halado eger optimalizalas

(#13512) Mukorka válasza edgR (#13511) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem annyira csak rá akartam világítani arra hogy nem a DPI-től fogja jobban irányítani mivel az csak azt határozza meg ugyanazon érzékenység mellett hogy hány pontot olvas az egér egy inchen belül.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#13513) Scholes9 válasza JSaN (#13493) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ha szoftverről van szó, akkor CD Galaxis :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13514) kexksz válasza Scholes9 (#13513) üzenetére


kexksz
addikt

Ja, meg ha feleslegesen háromszor annyit akarsz költeni, mint amennyibe máshol kerülne.

(#13515) Mukorka válasza kexksz (#13514) üzenetére


Mukorka
addikt

Ha a kulcsos megoldáshoz viszonyítod akkor a többi bolt se jobb... CDG legalább megbízható és általában az árai is átlagosak, néha 1 ezressel többek a gamek.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#13516) Scholes9 válasza kexksz (#13514) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Egy ideje én sem dobozos játékokat veszek, BF3 kivétel, mert ki tudja, h a kulcsos egyáltalán működni fog-e ;)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13517) kovsol válasza Mukorka (#13515) üzenetére


kovsol
titán

max ha új gamet veszel, de még mindig jobban megéri beszerezni zavvi.com vagy egyéb külföldi oldalról a régebbi játékok nagy részét, ha dobozos gamekat szeretnél, főleg konzolosra igaz ez, mert ott nincs még akkora lehetőség a digitális vásárlásra jó áron

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#13518) Mukorka válasza kovsol (#13517) üzenetére


Mukorka
addikt

Természetesen új játékról van szó mert ennyi erővel vehetsz 10-ed annyiért is aprón gamet használtan. :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#13519) banánocska


banánocska
aktív tag

Én a Gameshoptól rendelm meg. Mennyire igéretes?

(#13520) kexksz válasza Mukorka (#13515) üzenetére


kexksz
addikt

1-2-3kval mindig drágább ott, nem beszélve az 1ks pkról.

(#13521) JSaN válasza kexksz (#13514) üzenetére


JSaN
addikt

Nem kerul mas boltokhoz kepest 3x annyiba semmi, teljessen korekt arak vannak.
Amugy az olcso dobozos gamekat mar en is par eve zavvirol veszem, de mint most pl BF3 csak is CDG johet szoba. (korekt ar, femtok, dlc-k, ingyen futar, megbizhatosag) szal van erv melletuk boven.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#13522) oriic válasza Scholes9 (#13516) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Működni fog az egyértelmű, a kérdés az hogy milyen nyelv lesz benne. :DDD

Live-Die-Respawn

(#13523) Scholes9 válasza oriic (#13522) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na igaz, így pontos, ahogy írtad :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13524) VictorHUN válasza oriic (#13522) üzenetére


VictorHUN
aktív tag

Azt rebesgetik hogy a sima bf3ban fel lelhető az összes nyelv, de a limited editionban csak angol van és azzal kell majd trükközni hogy a többi nyelv is választható legyen. De arról nem ir senki hogy ez az angol nyelv a szinkron hangra is kiterjed

[ Szerkesztve ]

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#13525) oriic válasza VictorHUN (#13524) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meglepődnék ha a limited csak angol lenne.

Live-Die-Respawn

(#13526) kexksz válasza VictorHUN (#13524) üzenetére


kexksz
addikt

Kódosoknál első pár órában csak orosz lesz, amíg át nem írják angolra.

(#13527) VictorHUN válasza oriic (#13525) üzenetére


VictorHUN
aktív tag

pedig csak az lesz. olvasd el [link]

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#13528) kovsol válasza Mukorka (#13518) üzenetére


kovsol
titán

új game alatt premier címekre gondoltam, a régebbi alatt meg a mondjuk fél éves játékokat, de új bontatlan csomagolásban

aztán minek kellene más nyelv bele mint angol ? ez nem egy dragon age lesz (na mondjuk én azt is inkább angolul toltam)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#13529) Mukorka válasza kovsol (#13528) üzenetére


Mukorka
addikt

Tudom , erre gondoltam én is :) A lényeg hogy a CDG megbízható és jelenleg talán az egyetlen bolt ami mindenfélét ad az LE mellé.

Azt én is.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#13530) oriic válasza VictorHUN (#13527) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, náluk már ilyen van feltüntetve:

Battlefield 3 RUS + Language Changer (Region Free) EA Origin Key

Bíztató. :R

Live-Die-Respawn

(#13531) ETOM válasza oriic (#13530) üzenetére


ETOM
addikt

Te honnan veszed hozzá a szerialt? :)

[ Szerkesztve ]

(#13532) oriic válasza ETOM (#13531) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Cdkeyshere

Mint minden külföldi kulcsos oldalnál, itt is orosz nyelvű változatot fogunk kapni. De már elvielg első nap lesz hozzá angol nyelv, vagy buhera.

kovsol:

Pár országban lesz teljes lokalizáció, gondolom ők is szeretnének a saját nyelvükön játszani.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13533) Góliát válasza oriic (#13532) üzenetére


Góliát
senior tag

Ki adja hozzá az angol nyelvet?

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#13534) Mukorka


Mukorka
addikt

Többmilliós előrendelésnél jár a Battlefield 3

(#13535) McCartman : Akkor az egyetlen ami adott :D

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#13535) McCartman válasza Mukorka (#13529) üzenetére


McCartman
senior tag

már nem ad állítólag.:)

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#13536) Gergosz2 válasza oriic (#13532) üzenetére


Gergosz2
veterán

aztán kapjátok a ban-t ;]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#13537) oriic válasza Gergosz2 (#13536) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem valószínű, ezek retail lemezes kulcsok. Nem warez...

Góliát:

Még nem tudni. Valahol azt olvasom hogy registry módosítással lehet majd angolra tenni, máshol meg azt hogy kellenek majd a nyelvi fájlok.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13538) edgR válasza Góliát (#13533) üzenetére


edgR
őstag

aki leforditja ahelyett, hogy jatszani kezdene.. :)

(#13539) ETOM válasza oriic (#13532) üzenetére


ETOM
addikt

Köszi! :R

(#13540) Gergosz2 válasza oriic (#13537) üzenetére


Gergosz2
veterán

amúgy valamit nem értek:

a játék régió korlátozott lesz akkor hogyna tudod majd aktiválni? :F Ukrán ipre át kell majd váltani?

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#13541) banánocska


banánocska
aktív tag

Szóval? Gameshop? Élmények? Érdemes másnál megrendelni vagy maradjak náluk?

(#13542) oriic válasza Gergosz2 (#13540) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hol olvastad hogy regió korlátozott lesz?

Live-Die-Respawn

(#13543) Xaels válasza banánocska (#13541) üzenetére


Xaels
félisten

[link] itt a "Játékbolt" az a Gameshop... Igaz nem BF3, de nálam leírták magukat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13544) Góliát válasza oriic (#13537) üzenetére


Góliát
senior tag

OK, ha megengedik. Black Opsnál volt mindig buhera és az ismerőseim sokat szívtak ez miatt. Mindig javítottak a játékon és már nem is indult. Ez a Német verziónál volt. PL: nekem nem voltak csuszó-mászkáló zombik. :)

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#13545) front3r válasza banánocska (#13541) üzenetére


front3r
őstag

Az üzlettől nem tudom mit várjak. GeoW 3-nál nem ők voltak a hibásak, ott a Microsoft inkább az 576-nak adta oda Limited példányokat a kisebb üzletek rovására. Nem kaptam meg 4db multis karakter DLC kódját, a póló és az ajándék játék csúszott, de 1 hétre rá megkaptam és olyan pólóméretet, amit én akartam. Tehát a bolt nem hibázott, csak a kiadók a kisebb üzleteket szokásuk megszívatni.

Ezért veszem a BF3-at a CDG-nél.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#13546) banánocska


banánocska
aktív tag

:( Mondjuk én sima változatot rendeltem. Akkor nem ingyenes a Dlc? Mennyibe fáj vajon a 3Dlc majd utólag?

(#13547) Petya2900XT


Petya2900XT
aktív tag

Egyre jobban kezdem azt hinni,h jó döntés volt az a "fene drága" 576-os pólós előrendelést leadnom anno....mondjuk sehol nincs leírva a rendelésembe a póló szó....sőt a DLC-ket sem tűntetik fel a LE-s rendelésben,h járna :U

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#13548) Gergosz2 válasza oriic (#13542) üzenetére


Gergosz2
veterán

itt a fórumban pár száz hsz-el előrébb.

(#13546) banánocska

a simába nincs benne a 4 dlc:

1 back to karkand (ez minden le vásárló megkapja): elvileg 4 map úgyhogy egy átlagos 13-15 € dlc áron fog jönni

a többi 3 meg csak ilyan vackok: dogtag , skin
A Physical Warfare Pack de az utóbbit mindenki ingyn megkapja. A dogtagmeg skin 4-5 € -s áron fog jönni szerintem

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#13549) Scholes9 válasza Gergosz2 (#13540) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Lehet úgy, mint Steamen pár game: régiókorlátos és orosz ip-s aktiváció után régiófüggetlenné válik :) Mondjuk a game megéri simán a dobozos árát is, de, ha működni fog a cd kulcsos verzió is angol nyelven, akkor elgondolkodtató a dolog :D Itt leginkább az a kérdés, ha BTK DLC benne lesz-e a cd kulcsos verzióban :)

Szerk: nemtom, h műxik-e ugyanez Originen is, azt tom, h Staemen igen :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13550) front3r válasza banánocska (#13546) üzenetére


front3r
őstag

Simát, tehát nem a Limited-et?
Nem a plusz 3 DLC a gáz, hanem a Back to Karkand, ami jár minden LE-höz.
De mivel te nem azt vetted meg, utólag meg kell venni, ha akarsz plusz 4 pályán játszani és pár finomságot is kapsz a pályák mellé. Ez kb 3-4 ezer Ft lesz, de ha most megrendeled a Limited-et, akkor ezt ingyen kapod meg. Érthető?
Még lemondhatod a simát.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.