Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13301) Jhonny06 válasza oriic (#13294) üzenetére


Jhonny06
veterán

gyorsan le is szedették :DDD zomg

(#13302) Bazzzs válasza JSaN (#13300) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Nem rossz ez se :) Jól írják a kommentekben, hogy sokkal jobb, mint a hivatalos Jay-Z verzió.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#13303) Cybertrone válasza Mukorka (#13293) üzenetére


Cybertrone
veterán

Drága kenyér... ilyen az amikor csak veszi a gyermek a cuccokat, de azt hogy mi mire van már nem tudja... Na vajon mire haszhatja a második 1 gb vramot a cucc... Na mire :U
Megsúgom neked hogy mindegyik gpu a saját vramjából számol... ezért is hülyeség az hogy összeadódik a vram... mert nem tud összeadódni ;) Kicsit művelődjél, vagy add el az egészet, és vegyél konzolt :R
Atinál a kijelzés bugos... illetve nem az hogyha fogod és elosztod kettővel...
Nv-nél normális a kijelzés, de többször meg lett beszélve, több topikban is hogy programilag képtelenség ezt kiolvasni... Csak tippel egyet a program és azt írja ki... helyel közel jól, illetve rosszul nem tudni :U

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#13304) Chabe89 válasza Mrdevil (#13244) üzenetére


Chabe89
addikt

Megszólalt AK-s Devil :D

Nekem igen is az UMP-45 volt már a BC2-ben is a kedvencem és nem szeretném ha annál rosszabb lenne mint ami ott volt.

(#13305) xavix13


xavix13
senior tag

Ki rendelte még elő rajtam kívűl az OGC-nél? Megbízhatóak? Vélemények?
Remélem még él a előrendelésem, mert nagyon csendben vannak... :U
Amúgy én elvileg kapok pólót(mert a +3 DLC már nem jutott...) :)
Szerintetek hogy fog kinézni?
Gondolom nem így...
Se nem így... :(
Illetve hogy működik ez? Tudok majd választani méretet? Nekem XL-es kéne...
Vagy ez csak álom és küldenek egy S-est aztán mehetek a pics@ba... :DDD

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#13306) Cybertrone válasza xavix13 (#13305) üzenetére


Cybertrone
veterán

Én... OGC nem küldi azt hetente hogy igen meg fog érkezni a cucc... megjelenés előtt pár nappal fogja küldeni azt hogy igen te megkapod bla bla nem kell félni, megbízhatóak! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#13307) xavix13 válasza Cybertrone (#13306) üzenetére


xavix13
senior tag

Ok, kösz akkor megnyugodtam. :) Neked amúgy jut DLC? Meg szerinted a póló milyen lesz?

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#13308) edgR válasza JSaN (#13300) üzenetére


edgR
őstag

:Y :Y :Y

link is van a smiley-kon :D

[ Szerkesztve ]

(#13309) Neró válasza Jhonny06 (#13301) üzenetére


Neró
őstag

Hm, elég gyorsak voltak. A video pedig elég jó volt. :D

| www.diablohungary.hu

(#13310) Mukorka válasza Cybertrone (#13303) üzenetére


Mukorka
addikt

Ja , egymást tükrözi a két kártya vramja ergo ugyanazt csinálják ezért nem adódik össze. Másrészt ne te mond meg hogy mit vegyek, eleget jártam utána de úgy látszik ez kimaradt :Y
A te géped az ékes példa arra hogy miként vegyünk sokért olyan gépet amire egyáltalán nincs szükségünk... vegyél konzolt, oda való a trollkodásod is ;)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#13311) McCartman


McCartman
senior tag

srácok , csigavér. :D :DDD

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#13312) edgR válasza Cybertrone (#13303) üzenetére


edgR
őstag

:DD az igen.

(#13313) Chabe89 válasza edgR (#13308) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát ez nem sok újat mutatott. Talán a végén a toronyba azt a késelést még nem láttam :)

A Johnny Cash meg nálam mindig is nagy favorit volt :)

(#13314) edgR válasza Chabe89 (#13313) üzenetére


edgR
őstag

arra szerettem volna utalni, hogy mekkora mar, ahogyan a katona menekul az ego tankbol :D meg ha single, akkor is.

(#13315) Chabe89 válasza edgR (#13314) üzenetére


Chabe89
addikt

Az a jelenet így éjszakára már túl gyors volt nekem, de most már látom :D

(#13316) Jhonny06 válasza Mukorka (#13310) üzenetére


Jhonny06
veterán

Akkor olvasd el ez a két topicot, ha ezután sem sikerül felfogni az okos fejeddel, hogy mi a helyzet és folytatod a spammet, töröltetve lesznek a hozzászólásaid.

[link]
[link]

(#13317) Cybertrone válasza Mukorka (#13310) üzenetére


Cybertrone
veterán

" eleget jártam utána " :U
Elhisszük... Másrészt meg ne az én rendszeremmel példálózzál, előbb a sajátoddal legyél tisztába ;) Azt meg hogy nekem mire kell itthol a rendszer nem tudhatod megint csak... Legyen elég annyi hogy talán egyedül én nem írtam be még egyszer sem azt hogy jaj akad, meg hogy jaj, ez a hibám van, meg az a hibám van... na többek közt pont erre való ez a rendszer! Meg hogy kompromisszum nélkül toljak minden 2560*1440-ba ;] Több emberrel is vitába szálltál, mert te utánna jártál :( Legalább ha már nem egy ember mondja hogy hülyeséget beszélsz akkor gondolkozzál el :K

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#13318) Föcsök válasza xavix13 (#13305) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Én bementem az 576-ba és mondta a srác, hogy az EA ugyanúgy leszarja, hogy most jó-e az emberekre a póló vagy sem. A Gow3-nál is úgy volt, hogy kiküldtek L-es pólókat és kész, akinek jó jó, akinek nem annak nem, és mondta, hogy szerinte most sem lesz másképp.

(#13319) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tessék akkor újra a törölt trailer:

Saints Row: The Third - MW3 & BF3 Parody Trailer

:DDD :DD

Live-Die-Respawn

(#13320) Henryk válasza oriic (#13319) üzenetére


Henryk
aktív tag

A nyuszika az rpg-vel az nagyon beteg.. husvetkor betehetnek a jatekba.. :D

(#13321) front3r válasza Föcsök (#13318) üzenetére


front3r
őstag

GeoW 3-as pólómnak a méretét én mondhattam meg hogy mekkora legyen és olyat is kaptam. :) Gameshopnál legalábbis.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#13322) kexksz válasza RockHaRD (#13253) üzenetére


kexksz
addikt

Szia, üdv 2011ben, ahol már 3 éve minden konzol játék olyan mint PCn a low.

(#13323) gainwardgs válasza Scholes9 (#13274) üzenetére


gainwardgs
addikt

Menni fog az, komment nem nevezem meg honnan: "Works great, single player is amazing, of course you need to buy the game to go online multi-player. I'm getting 60-80 FPS in single player with a GTX 480 and i7 920 4Ghz."

Ennyi

[ Szerkesztve ]

(#13324) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Azért ilyen se nagyon volt még, hogy maguk a készítők írták oda, hogy az ultra beállításokhoz több GPU-s VGA kell. Ez nem olyan dolog, amit reklámozni szoktak és dicsekednek vele. Persze kurva jól is néz ki a játék, de azért nem _ennyire_.

[ Szerkesztve ]

(#13325) Cybertrone válasza Jhonny06 (#13324) üzenetére


Cybertrone
veterán

Egy kis nyereséget a vga nagyhatalmaknak is cseppenteni kell :K De legalább őszinték... tudja a jónép meddig lehet nyújtózkodni... ez valóban ritka! :K

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#13326) keIdor válasza Jhonny06 (#13324) üzenetére


keIdor
titán

Nagy terek, sok játékos... nincs is még egy ilyen játék ezzel a grafikával.
Szerintem érthető. Persze ha nem API-k lennének, akkor lehet elég lenne ehhez egy GTX-460 is, fene tudja. De amíg API-k vannak, addig ez van.

gainwardgs: Mintha az én gépem lenne, csak a VGA erősebb 10%-al. Nem lesz ezzel baj...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#13327) McCartman válasza Jhonny06 (#13324) üzenetére


McCartman
senior tag

várjuk meg mekkora különbségek lesznek high és ultra között , lehet csak mókusvakítás az egész. :)

@Keldor papa: amíg API-k vannak amint eltünnek nem beszélhetünk pcről sem többet. :D

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#13328) Föcsök válasza front3r (#13321) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Jó akkor ez az 576 módszere.

(#13329) Neró


Neró
őstag

Amúgy csak most néztem, hogy már csak 11 nap és itt is van. Eszméletlen gyorsan eltelt az idő. Még mikor csak a videókra élveztünk húú. :DDD

BF Hírek stb. TGF még mindig van.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#13330) Scholes9 válasza gainwardgs (#13323) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Legyen igazad ;)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13331) edgR válasza Jhonny06 (#13324) üzenetére


edgR
őstag

azt hiszem anno a crysis-szel is ez volt, es igazuk lett. meg ma is kepes megizzasztani a bench a legdurvabb configokat is magasabb felbontason es reszletessegen.

(#13332) Cybertrone válasza edgR (#13331) üzenetére


Cybertrone
veterán

Azt ne vegyük alapul... direk úgy lett megírva... KB a mariot is meglehetne úgy írni hogy sírjon alatta barmi amire felteszik... abban a gamben akkor hatalmas marketing volt... jól nézett ki, és mindenki fejlesztett rá minbt az állat, volt bevétel, de nem csak a game eladásaiból... viszont ott nem mondták el hogy haha majd csak 5 év múlva fog folyamatosan menni a agépeken, mint mondjuk itt! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#13333) edgR válasza Cybertrone (#13332) üzenetére


edgR
őstag

:DDD ez teljesen jogos. de ne mondd mar, hogy itt nincs tulzott hype generalas ezzel az egesz hardver mizeriaval. a 200k-s laptopomon 20fps-sel ment a beta full ultran, mire kijott par nap mulva a cikk, hogy ami a betaban "ultra" volt, az valojaban a veglegesben a "medium" szint lesz :D sajnos ugy manipulaljak a plebs-t (azaz minket, akik semmibe nem latunk bele), ahogy csak akarnak. nem hiaba koltenek ennyit a marketingre, ami nem csak a raklamot takarja, sot.

(#13334) GoZoL


GoZoL
senior tag

Üdv!

BF3 limited editiont lehet még kapni, ha igen hol van jó áron?

Köszi!

(#13335) Cybertrone válasza edgR (#13333) üzenetére


Cybertrone
veterán

De van... és be is válik...! Mint ahogy remélem a game is! :K :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#13336) Jhonny06 válasza GoZoL (#13334) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én hétvégén rendeltem és ma jött egy mail, hogy félre lesz rakva a limited nekem is, úgyhogy szerintem még van. DLC-t már nem kapok hozzá, de annyi baj legyen. :) Nem tudom, hogy mi a jó ár, 9k alatt szerintem sehol nem fogsz kapni, én a CD Galaxistól rendeltem 10-ért.

[ Szerkesztve ]

(#13337) polonic


polonic
félisten

(#13338) JSaN válasza GoZoL (#13334) üzenetére


JSaN
addikt

CDG

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#13339) GoZoL válasza JSaN (#13338) üzenetére


GoZoL
senior tag

Már elfogyott! 10k-t is fizetnék érte de már nincs! Külföldi oldal? Originen 15e Ft az már nagyon sok érte....

(#13340) polonic válasza GoZoL (#13339) üzenetére


polonic
félisten

Olvasd el, mit írtak oda.
Csak azok a vacak bónusz dlc-k nincsenek.
Limited ugyanúgy van.

(#13341) Jhonny06 válasza GoZoL (#13339) üzenetére


Jhonny06
veterán

Rendeld még és kapsz egy visszaigazoló mailt rögtön, hogy mit fogsz kapni. Ha nem limited-et ír, akkor nem veszed át..

(#13342) eladohardver


eladohardver
őstag

"Mortar: Nagyon tetszett neki, először le kell rakni, majd a megnövekedő minimapon ki kell jelölni a célpontot és tűz. Területet sebez"

Nem vágom miért nem lehetett átvenni egy az egy-be Enemy Territory-ban lévő mortar-használatot. Hibátlan volt...

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#13343) boogie84 válasza Cybertrone (#13191) üzenetére


boogie84
veterán

Váltani lehetett a fegyver tüzelési módját. M16-nál talán sorozat, 3as lövés és 1eslövés is volt. Ha nem épp annál, akkor másiknál, de volt.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#13344) Cybertrone válasza boogie84 (#13343) üzenetére


Cybertrone
veterán

Mindnel lehet, de volt szo rola hogy csak az M16A3 lesz benne ami csak egyes es burst... örülök az automatának, annak meg megjobban hogy az abakan is automata lett! :C

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#13345) GoZoL válasza Jhonny06 (#13341) üzenetére


GoZoL
senior tag

Akkor ez szivacsa nem?
Információ: PC DVD [Internet kell] DLC-k nélkül, csak a fémdobozzal
Ez jött a visszaigazolással amit meg kell erősítenem!

(#13346) Torry válasza GoZoL (#13345) üzenetére


Torry
addikt

Az a lényeg, hogy a limited edition szó benne legyen.
Ehhez jár a back to karkand DLC, ez az ami a lényeg, a többi egyébként is ingyenes lesz, talán a dog-tag-es pack nem.

(#13347) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Beta: Mission accomplished.
[link]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#13348) GoZoL válasza Torry (#13346) üzenetére


GoZoL
senior tag

Köszi! :R Visszaigazoltam! :)

(#13349) polonic válasza GoZoL (#13345) üzenetére


polonic
félisten

Mondom, hogy olvasd el, mi van oda írva:

"FIGYELEM! Ajándék extra DLC-k elfogytak, azokat NEM tartalmazza. A Back to Karkand kód a Limited Edition része, azt természetesen igen."

Értelemszerűen ez a dlc-k nélküli szöveg, a bónuszokra vonatkozik.

A back to karkand jár minden limited edition-höz.

[ Szerkesztve ]

(#13350) GoZoL válasza polonic (#13349) üzenetére


GoZoL
senior tag

Már felfogtam! Bocs ha értetlen voltam!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.