Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#622) McLaca válasza Tibko8 (#608) üzenetére


McLaca
őstag

Hollandiába megy. :) Majd ha odaért, akkor fog változni a státusz. Ami Kínából jön, annak azért változik azonnal a státusza, mert kínai TN, tehát az rögtön él. Ez meg ha jól sejtem, NL végű, csak onnantól fog élni, ha már a holland postánál lesz a csomag.
De ami értékesebb és fennakadhat a vámon, az előbb Hollandiába jön. Onnan jön Magyarországra. A csomagon csak a feladó kínai neve utal arra, hogy eredetileg nem a Hollandoktól jött, egyébként mindenben holland küldemény kinézete van. Kivéve, hogy nálam a legutóbbi ilyennél volt egy sárga matrica, miszerint "Goods not fulfilling the conditions laid down in Articles 28 and 29 of the Treaty on the functioning of the European Union"
Utána kerestem, de nem igazán lettem okosabb, a lényeg, hogy átjön a vámon.

A "Drop shipping order"-hez: én sosem jelöltem be, legutóbb telefonos appból rendeltem, ott fel sem ajánlja. De nem emlékszem, hogy lett volna Banggood logo a csomagokon. A feladó mindig valami kínai név, semmi más.

Üdv!

[ Szerkesztve ]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.