Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Snap Up

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#2252) CactuS válasza zeon.hu (#2245) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Felére esett az áfamentes szint? Eddig 20 EUR volt kb., nem?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#2253) dugynok válasza CactuS (#2252) üzenetére


dugynok
senior tag

Az a kivitelre vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

(#2254) CactuS válasza dugynok (#2253) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Oh, akkor 150 lett? Kell a kávé írás előtt. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#2255) Beni2360 válasza CactuS (#2254) üzenetére


Beni2360
félisten

A lényeg nem változott.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#2256) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Egész gyorsan, ma megérkezett a december 16-án postára adott Digoo órám.

Este letesztelem.

Ja meg reggel vettem Auchanban akciósan 5,5k-ért egy Sencor SRC 340-et. Sokáig agyaltam azon, hogy BG-ról megrendelem ezt a fadobozost, de ahogy olvastam, hogy pittyegnek a gombok, meg gyakorlatilag mást nem is tud, ennyiért a Sencor jobbnak hat. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2257) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Itt megkapta már valaki az elárazott Blitzwolf töltőt?
Másik topikban írják, hogy fehéret kapott (ez még jobb is lenne), de UK dugóval.

#?*@&!

(#2258) dugynok válasza zeon.hu (#2257) üzenetére


dugynok
senior tag

Én még nem, két csomag is jön és mindkettőnél célországba elküldve státusz a tn szerint. Kábelt 6-8százért lehet venni és meg van oldva, úgy is bőven jó ár.

(#2259) zeon.hu válasza dugynok (#2258) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Dec. 20-án adták postára, de 10-én feladott csomag sincs még itt.

#?*@&!

(#2260) Zoty4 válasza zeon.hu (#2259) üzenetére


Zoty4
őstag

Mitol kell nezni a paypalos vedelmet? 2016.11.29-i fizetes szamit vagy a 12.20as postazas?

(#2261) Real_Necro válasza Real_Necro (#2256) üzenetére


Real_Necro
veterán

No meglestem az orat. Egesz szepen ossze van rakva, kezelese egyszeru, kijelzoje korrekten nagy a meretehez kepest. A betekintesi szog kicsit fura, de nem veszes.
2 db AAA elemmel megy amit nem adtak hozza.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2262) zeon.hu válasza Zoty4 (#2260) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Paypal védelem tudtommal a vásárlás napjától él, de majd kijavítanak, ha mégsem.
Viszont a Banggood 25 munkanapra írja általánosságban a szállítást, ebbe nagy ráhagyással is belefér a PP 180 napja.

#?*@&!

(#2263) Zoty4 válasza zeon.hu (#2262) üzenetére


Zoty4
őstag

Sajnos most van tobb cuccom ami mar 60 naphoz kozeledik.

(#2264) zeon.hu válasza Zoty4 (#2263) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Írhatsz nekik nyugodtan ennyi idő után, de én még várnék 1-2 hetet a hazai karácsonyi postai torlódások miatt.
Múlt héten futott be pár októberi rendelésem, novemberi pedig ma.
Ha írsz nekik, érdemes megemlíteni, ha mégis megérkezne a termék és már refundot kaptál, akkor természetesen kifizeted.

#?*@&!

(#2265) Zoty4 válasza zeon.hu (#2264) üzenetére


Zoty4
őstag

Termeszetes, ebayes rendeleseknel is ha megjott utolag, mindig visszaadtam az eladonak a penzt :R

(#2266) zeon.hu válasza Zoty4 (#2265) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem feltételeztem, csak említettem, hogy érdemes beleírni :)

#?*@&!

(#2267) zeon.hu válasza zeon.hu (#2257) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Rossz hír, hogy másik topikban már 3-4 ember is jelezte, hogy UK dugóval kapta a Blitzwolf töltőt.

#?*@&!

(#2268) tboy93 válasza zeon.hu (#2267) üzenetére


tboy93
nagyúr

Veszel melle egy 5ft-os adaptert aztan jonapot :) Szerintem meg igy is megerte azt a par dollart.

(#2269) rasky válasza tboy93 (#2268) üzenetére


rasky
senior tag

vagy kábelt pár száz forintért. :)

(#2270) C0d3r válasza C0d3r (#2214) üzenetére


C0d3r
addikt

Már azt írja az állítólagos nyomkövetés, hogy Magyarországra érkezett a termék, hamarosan kiderül mennyire igaz. Gondolom amennyiben pár napon belül nem kapom meg, csak téves infók voltak. Kellemes meglepetés lenne, ha 17-i rendelés máris megérkezne (első rendelésem, eBay-en nem ehhez a tempóhoz szoktam hozzá).

(#2271) kcsa válasza C0d3r (#2270) üzenetére


kcsa
veterán

FLYT expresses nyomkövető, nem szokott valódi lenni.

(#2272) Imy válasza tboy93 (#2268) üzenetére


Imy
veterán

5Ft-os adaptert? És ha agyonvág a 230V vagy kigyullad a lakás akkor meg csodálkozik...

Vagy egy kábel 500Ft-ért, vagy lecseréli a dugót. Én rendeltem másik kábelt, és megreklámáltam, hogy mi ez... Feketét kértem EU-val, nem fehéret UK-val...

(#2273) üszök válasza zeon.hu (#2267) üzenetére


üszök
őstag

Meg kell reklamálni,és részleges vissza térítést kérni az árból. :C

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#2274) tboy93 válasza Imy (#2272) üzenetére


tboy93
nagyúr

1$ egy ilyen adapter :U Es nem vag senkit agyon az aram miatta, kicsit tul van itt spilázva ez a tema.

[ Szerkesztve ]

(#2275) Imy válasza zeon.hu (#2267) üzenetére


Imy
veterán

Nah nekem jött még egy töltő, fehér UK dugós. Szóval nem csak rosszat küldtek, de 2x. :) No comment. :DD

(#2276) zeon.hu válasza Imy (#2275) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Azért annyira rosszul nem jártál :)
Nekem ma egy szeptemberi rendelés futott be, amit már régen újraküldtek és meg is kaptam. Persze írtam nekik, hogy kifizetném.

#?*@&!

(#2278) qqzs válasza tboy93 (#2274) üzenetére


qqzs
őstag

Aha a nem gyullad ki csak meghal esetleg, ennek ugy jar le a felso resze mintha ugy lenne tervezve egy kis melegedes vagy feszegetes utan, asszony kihuzta...volna csak az alja bent mardt a levegobe szabadon a 220V reflexbol majdnem megprobalta kihuzni ami bent maradt , meg jo hogy jelen voltam :(
a masik vegen is szabvanytol vekonyabb a fem, adaptert csak biztos forrasbol, media markt stb. probaltam jo par ebayes amazonos olcsot

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#2279) Blaise válasza tboy93 (#2274) üzenetére


Blaise
veterán

Villamosmérnök vagy?

(#2280) attiati


attiati
veterán

Ezt a new year jatekot hol lehet megtalalni az androidos alkalmazasban?

(#2281) Real_Necro válasza qqzs (#2278) üzenetére


Real_Necro
veterán

3-4 darab ilyet használok itthon, mindegyik olyan masszív, mintha egybe öntötték volna. Szerintem csak kifogtatok egy selejtes vagy öntvényhibás típust. Egyébként meg nyilván semmi roncsolódott cuccot nem tapogatunk konnektorban, ez egy itthon vásárolt termékkel is megeshet. ;)

Blaise:

Nem kell ehhez villamosmérnöknek lenni (azok meg amúgy sem értenek ehhez, mert főiskolán/egyetemen nem ezt tanítják, én már csak tudom ;) ), ez egy sima műanyag, benne pár fém alkatrésszel meg egy minimális áramkörrel a ledhez, már ha van benne. Egyszerű mint a faék. ;)

Más:

Ma 3 csomagom érkezett:

Óccsó Blitzwolf 5 portos töltő
Mint ahogy a többieknek is, nekem is fehér és UK csatival. Holnap kollégám hoz egy "elektronyos borotva kábelt" (azokon volt ilyen csati meg a régi Akai stb rádión)...

Kínai széktorony játék
2,1$-ért megérte, egy csipesz csomaggal együtt rendeltem, felhasználva egy 10-5$-os kupont, de az még nem érkezett meg, jó masszív, 18 székkel, 4 színben (pirosból 2 plusz van)

Szilikon állatkás püfölős lámpa
8,78$ volt 10-5$ kuponnal. Egész méretes darab, gyerkőcnek vettem, hogy ne a Xiaomi Yeelight lámpámat terrorizálja.
Korrekt karton dobozban jött, kínai részletes leírással (hála LG Quick Translator progijának nem volt nehéz lefordítani). 1200mAh akksival van szerelve, 2 óra töltés után elvileg 10-20 órán keresztül világít.
8 LED van benne, az alsó bekapcsoló használata után első püfölésre melegfehér a fénye, második püfölésre 7 szín váltakozik szépen lassan, harmadik püfölésre megáll annál a színnél, amelyik a váltakozóknál volt, 4. püfölésre kikapcsol.
Anyaga kellemes rugalmas szilikon, leírás szerint nem toxikus anyagokból.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2282) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Ha van egy kuponom, ami 2017 január 4-ig felhasználható, akkor ma miért azt írja, hogy lejárt? 2013 január 3. 23:59-ig számolja?

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2283) C0d3r


C0d3r
addikt

Dec. 17. és 18-án a Kínából rendelt csomagok ma érkeztek meg egyszerre, eddig elégedett vagyok a BG-dal. :)

[ Szerkesztve ]

(#2284) ANOka válasza Real_Necro (#2282) üzenetére


ANOka
őstag

Írta, hogy melyik időzóna szerint érvényes az a kupon?

(#2285) AcCEsS válasza zeon.hu (#2267) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Nekem is most jött meg, fehér színű, és UK csatlakozós!

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#2286) zeon.hu válasza Real_Necro (#2282) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

UTC+8 időzónában vannak, eszerint 7 órával járnak előrébb.

#?*@&!

(#2288) kcsa


kcsa
veterán

Megjött nekem is ma a töltő, ugyanúgy mint a többieké: fehér, uk.

Meglepően minőséginek tűnik, pedig eddig is Oricokat használtam, és azok sem épp gagyik.

A kábel viszont gagyi, tényleg egyszeres szigetelésű.

(#2289) attiati válasza attiati (#2280) üzenetére


attiati
veterán

Erre valaki esetleg?

(#2290) Zoty4 válasza kcsa (#2288) üzenetére


Zoty4
őstag

Dispute: full refund ;]

(#2291) kcsa válasza Zoty4 (#2290) üzenetére


kcsa
veterán

Lesz olyan, két külön rendelésből csak az egyik jött meg ;]

(#2292) zeon.hu válasza attiati (#2289) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem látom alkalmazásban.

#?*@&!

(#2293) m1garand


m1garand
tag

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy ha okos telefont veszek BG-ról kb. 200 dollár megfogják a vámosok?
A BG nem tudnak valami trükköt, az EU-s behozatalra?

Köszönöm!

(#2294) Zoty4 válasza m1garand (#2293) üzenetére


Zoty4
őstag

Telefont, tabletet szinte mindig elkapjak, nagyon keves kivetelrol hallottam. Ha tudod inkabb eu warehousebol rendelj

(#2295) xy2003


xy2003
tag

Azoknak akik már megkapták az olcsósitott BW töltőt mikor adták fel és TN-nel kérték vagy nélkül.
Nekem 2016-12-20 20:27:02 a feladás TN nélkül,eddig se kép se hang.

Valaki próbált már ilyen kábelt,nem csapja szét a hdd-t?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2296) nyirzoz válasza xy2003 (#2295) üzenetére


nyirzoz
aktív tag

Untracked és dec.20 21:25

(#2297) tboy93 válasza Zoty4 (#2294) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem most makom volt, kari elott atjott sarc nelkul egy lenovo telo anyunak :)

(#2298) tahepa válasza xy2003 (#2295) üzenetére


tahepa
senior tag

Shipped Date:2016-12-20 21:22:54 Untracked ( 496 Ft volt pontozva )
Ma érkezett meg fehér színben US töltőkábel dugesszel ( EU-s volt rendelve...meg is reklamáltam :) )

[ Szerkesztve ]

(#2299) Zoty4 válasza tboy93 (#2297) üzenetére


Zoty4
őstag

Nekem is atjott par nagyobb erteku aru :) makunk volt

(#2300) xy2003 válasza tahepa (#2298) üzenetére


xy2003
tag

nyirzoz

Köszi,akkor ezeknek együtt kellett utazniuk,úgy tűnik ,erre lassabb a postás vagy enyvesebb a kéz :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.