Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) tahepa válasza tahepa (#2298) üzenetére


tahepa
senior tag

Meg is jött a válasz Nancy-től.....vegyek magamnak egy kábelt egy helyi boltban és használjam egészséggel. :) Meg is köszöntem neki a gyors és kimerítő választ.
A kollégám is hasonló képpen járt csak ő angol dugaljas verziót kapott és neki meg küldenek egy EUs kábelt....lehet besokalltak a magyaroktól.. :)

(#2302) cris78 válasza tahepa (#2301) üzenetére


cris78
őstag

csodálkozol.... :U

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#2303) qqzs


qqzs
őstag

szivacsos furdoszoba szonyeg mosas utan a szivacs darabokra szakadt, cimken , leirasban mindenutt gepben moshatonak jelolve. elso ket emailvaltas arrol szolt hogy bizonygatta nem lehet gepben mosni en meg azt hogy akkor nem kell rarakni ilyen cimket kiirni a leirasba stb, harmadik level meg hog ybizonyitsam hogy tenyleg arrol a termekrol van szo megpedig a csomagolas kulsejen levo cimkevel, kb 1 honappal a megerkezes utan. szoval tudnak ok is ha akarnak :) ja es a masik reklamaciom eltunt az eterben

Eladó: GTS450

(#2304) ANOka válasza qqzs (#2303) üzenetére


ANOka
őstag

Legközelebb megérkezés után egyből kimosod! :D

(#2305) tahepa válasza cris78 (#2302) üzenetére


tahepa
senior tag

Semmin sem csodálkozom..de az hogy mennyit fizettem a készülékért az egy másodlagos dolog az hogy nem megfelelőt küldtek ( a megrendeléssel ellentétben) az az ő saruk. Ne válaszoljanak ilyen marhaságokat , nyeljék le a békát.
Amúgy a következő mailban sűrűn elnézést kértek és felajánlották a kábel küldésének lehetőségét vagy bizonyos összeg visszautalását. Egyiket sem választottam . Meg tudom oldani a problémát ..csupán kíváncsi voltam a vevőkezelésükre ha felmerül valamilyen probléma ami az ő hibájukból keletkezett...így vizsgáztak...ez van. ( jelezném , hogy tőlük már több mint 100 alkalommal vásároltam)

(#2306) hfrici válasza tahepa (#2305) üzenetére


hfrici
aktív tag

Van itthon a TV alatt egy Thomson "videó magnó", amit már csak arra használtunk, hogy mutassa az időt. Hirtelen világosság gyulladt a fejemben, kiszedtem a helyéről és láss csodát, már van is vezetékem. A VCR pedig ment nyugdíjba :))

[ Szerkesztve ]

(#2307) tahepa válasza hfrici (#2306) üzenetére


tahepa
senior tag

Ezért írtam azt hogy meg tudom oldani a problémát önerőből..HP dig.fényképezőgép töltőjéhez is ilyen kábel volt....

(#2308) zeon.hu válasza hfrici (#2306) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A videókamera és a villanyborotva is ilyen itthon, csak épp nem találom a kábeleket ... :DDD

#?*@&!

(#2309) cris78 válasza zeon.hu (#2308) üzenetére


cris78
őstag

és ha szerzel egy UK konnektort a falba? ;] :DD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#2310) zeon.hu válasza cris78 (#2309) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Egy adapter egyszerűbb lesz.

#?*@&!

(#2311) ANOka válasza zeon.hu (#2308) üzenetére


ANOka
őstag

Pl.: link1; link2.
Persze lehet, hogy így a kábel többe kerül, mint az "ákcijós" töltő került! :DD

(#2312) hfrici válasza zeon.hu (#2308) üzenetére


hfrici
aktív tag

HP nyomtató, és Panasonic fényképezőgép kábele is jó. Villanyborotvám is van, de annak kicsi a dugója.

[ Szerkesztve ]

(#2313) zeon.hu válasza hfrici (#2312) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Van adapterem itthon, mert a külső dvd íróm is ilyen, az pedig nincs állandó használatban.

#?*@&!

(#2314) Beni2360 válasza tahepa (#2301) üzenetére


Beni2360
félisten

Vagy esetleg ez a megoldás. A sarki villanyász boltban kapható.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#2315) Zoty4


Zoty4
őstag

nekem is megjött a 5 portos cucc, fehér, uk pluggal :(

ANOka: Ezek a kábelek 3x drágábbak mint maga a készülék volt:)

[ Szerkesztve ]

(#2316) kcsa válasza Zoty4 (#2315) üzenetére


kcsa
veterán

Ugyanez hama felirat nélkül a villamossági szaküzletben harmad ár.

(#2317) tahepa


tahepa
senior tag

Problem solved...mint írtam az előzőekben.
Köszönöm mindenkinek :R

(#2318) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

BlitzWolf BW-F4-et megint leakciózták 45,99$-ra viszont most engedi beváltani a pontjaimat annak ellenére, hogy meg van jelölve a termék promósként. Így 38,63$-ért elhozható ha van hozzá elég pontod.

Lehet választani 0,45$-ért a Priority Direct Mail-t. Ez az a fajta kézbesítési mód amit mindenképpen elvámolnak és futár hozzá a csomagot vagy sima posta ez is?

[ Szerkesztve ]

(#2319) qqzs


qqzs
őstag

tovabb gyuruzik a furdoszoba szonyeg botrany :)

EN: tonkrement az elso mosas utan (foto)
BG: a termek nem moshato
EN: moshatonak van hirdetve es a termeknek is volt moshato cimkeje (kepernyomentes mellekelve fotoval)
BG: a termek nem moshato , bizonyitsa be hogy a emlitett termekrol van szo a csomagon levo cimke fotoval(tobb mint egy honapja a kiszalitas utan)
EN: felrevezetik a vasarlokat es komolyan azt kerdi hoyg fotozzam le a csomagoloanyagot tobb mint egy honappal a kiszalitas utan???
BG: elnezest a felrevezeto infoert amit korrigalni fogunk (meg mindig az van a weben) de azt gondoltuk majd mindenki tudni fogja hogy nem lehet mosni. de ez a mi hanyagsagunk volt elnezest. 500 pont ($5) kompenzacio ok lenne?
EN: nem mert a karom pontosan $12.41 tehat 1240 pont ok lenne
BG: maximum 500 pontot adhatunk
EN: akkor teljes refundot kerek
BG: a problemat nem rendelteteszeru hasznalat okozta tehat nem refundolunk ez esetben
EN: a felrevezeto info okozta a problemat nem a rossz hasznalat, kerem tovabbitsa levelet a felettesenek es paypalnal is erdeklodni fogok refund ugyben
BG: jozan esszel megerthette volna hogy nem mosthato. semmit nem tudunk tenni ebben az esetben
EN: jozan esszel megerthetnek hogy ha nem moshato akkor nem varnak ra moshato cimket es nem rekalmozzak moshatonak.

Leadtam egy masik reklamaciot a reklamacio kezeles ellen :) egesz jo kikapcsolodas :)

Eladó: GTS450

(#2320) tboy93 válasza qqzs (#2319) üzenetére


tboy93
nagyúr

Esetleg az nem volt rairva a furdoszoba szonyegre hogy viz se erhet hozza? ;] Vicc.

(#2321) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Rendeltem egy ilyen lámpát December 30-án: [link]

Sajnos mostanság nem voltam gépközelben, ezalatt az idő alatt kaptam a banggood-tól egy levelet, amire ezidáig nem reagáltam:[link]

A 3. link, már sajnos nem működik. Szeretném megvárni a lámpát.
Ilyen esetben kell külön írnom nekik, vagy ha újra lesz készleten automatikusan küldik majd?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2322) Phülöp válasza Predator2 (#2321) üzenetére


Phülöp
addikt

Írj a megadott mail-címre, benne a rendelés számával, meg hogy várni akarsz a cuccra.
Amúgy ez a lámpa kifejezetten kellemes, én a megjelenéskor megvettem. Világít, mint a háborodás, az meg, hogy fluoreszkál a bekapcsológombja, az nagy királyság.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#2323) xy2003 válasza xy2003 (#2300) üzenetére


xy2003
tag

Nem enyves csak lassabb :)

(#2324) Zoty4


Zoty4
őstag

Na ma megtortent a banggood elso fiaskoja

Lenyeg: rendeltem 2db ESC-t munkahelyemre es 2dbot a lakasom cimere
Mindket pakk megjott ma, a munkahelyivel nem is volt gond. Az otthoni csomagban azonban csak 1db volt
Irtam a banggoodnak ez ugyben. Nem tudom hogy mit fognak erre lepni (hisznek e nekem es ujrapostazzak e azt a hianyzo darabot vagy sem). Eddig nalam szuper supportjuk, remelem nem rontjak el a renomejukat
Plane hogy decemberben 100k+t hagytam naluk

[ Szerkesztve ]

(#2325) Criminal017 válasza Zoty4 (#2324) üzenetére


Criminal017
őstag

Nekem egy akciós ledből küldtek egyel kevesebbet. Írtam nekik, csatoltam képet is. Válaszoltak, hogy ne haragudjak stb. és küldik is a ledet. Nos, a 200 Forintos ledet nemzetközi TN-el adták fel még aznap. Szóval le a kalappal továbbra is. :)

(#2326) Zoty4 válasza Criminal017 (#2325) üzenetére


Zoty4
őstag

Milyen kepet csinaltal?
Azt hogy kevesebb darab van egy csomagban azt nem nagyon tudod bizonyitani fenykeppel, ezert is irtam, hogy a hozzaallasuktol fugg

(#2327) Dluinet válasza Zoty4 (#2326) üzenetére


Dluinet
nagyúr

kicsomagolás video

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#2328) Criminal017 válasza Zoty4 (#2326) üzenetére


Criminal017
őstag

Pedig egyszerű, kicsomagolás után küldtem egy képet, hogy nincs benne az egyik. Ennyi. :D

(#2329) Zoty4 válasza Dluinet (#2327) üzenetére


Zoty4
őstag

Ez egy lapos boritekban volt, ma kb 10 csomagot kaptam. Csak a nagyobb erteku (trackelt) cuccokrol szoktam videozni:)

(#2330) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Aki vett Digoo kamerát, annak sikerült megoldania hogy mobilnetről is el lehessen érni ne csak wifiről?

Tartok tőle hogy ezt csak úgy lehet nézni, ha azonos wifin vagyok az eszközzel és a kamerával is.

De mi a francnak akarnám nézni az otthonom mikor otthon vagyok? Ez piszoknak hülyeség, így mi értelme lenne a kamerának? Írtam is ezeknek a ferdefejűeknek hogy ezt miként gondolták.. Illetve a leírás és más tartozékok is hiányoznak a kamerához...

(#2331) cris78 válasza PainKiller13 (#2330) üzenetére


cris78
őstag

Mi hiányzik?
Valóban sok a panasz, hogy mobil neten nem megy, kivéve is-on. Én örültem volna ha az új App-ban a régi kamerát is bele lehetne rakni.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#2332) Beni2360 válasza PainKiller13 (#2330) üzenetére


Beni2360
félisten

De mi a francnak akarnám nézni az otthonom mikor otthon vagyok? Ez piszoknak hülyeség, így mi értelme lenne a kamerának? mert ez házi baba őrző kamera, ha erről van szó.
Digoo BB-M2 Mini WiFi HD 720P Home Security Camera Wireless USB Baby Monitor IR IP CAM Onvif RTSP

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#2333) Andralin válasza Beni2360 (#2332) üzenetére


Andralin
aktív tag

Én is szemezgetek ezzel a kamerával.

A leírása illetve a termékoldal alján lévő kérdések/válaszok alapján támogatja az RTSP protokollt, akkor pedig muszáj, hogy a stream-je elérhető legyen bárhonnan külső alkalmazás használatával.

Valaki esetleg próbálta már, tényleg el lehet érni RTSP protokollal?

(#2334) Andralin válasza Andralin (#2333) üzenetére


Andralin
aktív tag

És mégegy fontos kérdés: a PTZ mozgatás vezérlése is működik küldö szoftverből ha RTSP stream-et néz az ember?

Végigolvastam a régebbi, BB-M1 típus kérdés/válaszait is a BG oldalán.
Nos az M1 specifikációi között egyáltalán nem szerepelnek az RTSP és a PTZ protokollok.
Az egyik ilyen jellegű kérdésnél az eladó cáfolja is, hogy RTSP-vel nézhető lenne.

Viszont van ott egy kérdés topik, amiben az egyik vásárló írja, hogy rátalált az RTSP stream paramétereire (URL / port), publikálja is azokat és állítja, hogy megy szépen a stream vele, még ha hivatalosan nem is támogatja a kamera, csak a PTZ nem működik sajnos. Ugyanebben a topikban más is megerősíti, hogy a publikált adatokkal működik a stream.

Szóval ezek után remélem, hogy az M2-vel is működni fog a stream meg a mozgatás is, ha már egyszer ennél már a hivatalos specifikációba is belevették mindkettőt. :U
De ha valaki próbálta már volna, akkor kíváncsi lennék a tapasztalatokra.

[ Szerkesztve ]

(#2335) Beni2360 válasza Andralin (#2333) üzenetére


Beni2360
félisten

Az az igazság, hogy én 5 hónapja vettem a másik cégnél GB. ezt a fajtát: Sricam SP012 720P H.264 Wifi IP Camera Wireless ONVIF Security - EU PLUG WHITE - de még ki sem bontottam még nem volt rá szükségem. Hogy ez mit tud az még nekem talány. Hogy mobilról netről elérhető vagy sem azt még nem tudom. (Nincs állandó mobil netem :U )
De ami nem késik az nem múlik. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#2336) bzoley válasza Beni2360 (#2335) üzenetére


bzoley
veterán

Elérhető, és van kétirányú hang, vagyis beszélgetni is lehet a kamera előtt állóval.

(#2337) Beni2360 válasza bzoley (#2336) üzenetére


Beni2360
félisten

:R
Ja azt olvastam, hogy a kertből szólt az asszonynak, hogy kérek egy sört. Van egy idős 93 éves mama akit majd idővel állandó figyelemmel kell kísérni és ezért vettem akcióban.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#2338) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

A banggood illetve a Blitzwolf supporttal kinek mi a véleménye?
Csütörtökön érkezett meg két Blitzwolf kétoldalas micro USB kábel, amivel valami gond lehet, mivel két hangfalat is tönkre vágott. :O Vagy a kábel maga zárlatos, vagy zárlatot okozott a csatlakozásnál. Nem tudom, mivel nem vagyok elektroműszerész. :O
Az egyik egy Xiaomi, a másik egy JBL Flip3. :O Megírtam az esetet mind a banggodnak, mind a Blitzwolfnak pénteken, még egyik helyről sem reagáltak!
Szerintetek hogyan fognak reagálni?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#2339) Criminal017 válasza Dolphine (#2338) üzenetére


Criminal017
őstag

Szombat, vasárnap ők sem dolgoznak. Valószínűleg videót fognak kérni, tehát bizonyítékot arra, hogy biztos attól ment tönkre.

(#2340) Dolphine válasza Criminal017 (#2339) üzenetére


Dolphine
addikt

Na, az nem lesz egyszerű! :Y Nullázzak le még egy hangfalat? Vagy hogyan tudom ezt bebizonyítani, hogy a kábel zárlatot okoz? :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#2341) Imy válasza Dolphine (#2340) üzenetére


Imy
veterán

Azt mondd el nekem, hogy a ha zárlatos, akkor a bemenet (VIN)-en keresztül hogyan lesz zárlatos? Csinálj képeket a kábel csatlakozóiról....

(#2342) Dolphine válasza Imy (#2341) üzenetére


Dolphine
addikt

Az a baj, hogy én is csak találgatok. :(
A normál USB ha csatlakoztatva van egy adapterhez, ott nincs gond. Viszont amikor a micro USB végét bekötöttem valamibe, utána az adott eszköz meghalt. A Xiaomi hangfal esetében volt is egy pici sercegő hang.
A JBL-nél rákötöttem ott látszólag semmi nem történt. A töltést jelző LED meg se moccant. Azóta viszont bekapcsolni nem lehet a hangfalat. Ha másik kábellel töltöm, akkor villog a töltést jelző LED, viszont a töltést nem veszi fel!
A tabletet szerencsére csak a laptoppal kötöttem össze, így azt akkor csak lefagyasztotta. Valami olyasmit írt ki a windows, hogy az USB nem tud elég energiát szolgáltatni az eszköznek és utána megfagyott a tablet. Csak a bekapcs gomb és a hangerő felfelé gomb egyszerre nyomása segített, hogy újra be bírjam kapcsolni.
Szerinted mi lehet akkor? :F

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#2343) Imy válasza Dolphine (#2342) üzenetére


Imy
veterán

Ki kellene mérni a kábelt, lehet zárlat? De elvileg tesztelik a kábeleket.

(#2344) Dolphine válasza Imy (#2343) üzenetére


Dolphine
addikt

Igazad lett, videót kérnek. Most már csak találnom kell két darab viszonylag olcsó kütyüt ami micro USB bemenetes és videóra veszem, amint tönkremegy. A levélben azt kérték, hogy másik eszközzel is próbáljam ki a kábelt, de valahogy nincs "kedvem" még egy hangfalt lenullázni. :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#2345) Arti1 válasza Dolphine (#2344) üzenetére


Arti1
aktív tag

Egy elfekvő microUSB anya csatlakozóval (vagy kiműteni egyet egyik döglött cuccból), és annak a lábain megmérni, hogy hova milyen feszültséget ad töltéskor? Akkor nem kellene kinyírni még egy eszközt, multimétert lehetne videózni...
Vagy megkérdezni, hogy fizetik-e a videó miatt kinyírandó eszközt is :)

[ Szerkesztve ]

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#2346) Bornie127


Bornie127
senior tag

Sziasztok!

A Blitzwolf LT1 lámpa rendelőktől kérdezném, hogy menyire vannak ráálva a fináncok a lámpára? Volt aki régebben rendelt négyet is, abból eggyet fogtak, meg persze sokat nem.
Most email only+pontokkal 9 ezer lenne. Ez mennyire jó ár érte?

A priority direct mail milyen szállítás? Ezt automatikusan vámolják mint a futároknál? Érdemesebb sima reg. Tn-nel kérni?

Köszönöm.

(#2347) qqzs válasza Bornie127 (#2346) üzenetére


qqzs
őstag

nem vamolnak semmit automatikusan

furdoszobamatrac s01e02 (lejebb az elso resz)

BG: ok akkor ha elkuldi a csomagolason levo vonalkodot akkor visszavfizetjuk a felet
EN: NINCS VONALKOD TOBB HONAPPAL SZALLITAS UTAN!!!!!!! Maga is elrakja a csomagoloanyagot ha csomagot kap webshopbol? Es nem eleg a felet visszafizetni ha felrevezeto info miatt ment tonkre mindketto cucc.

megvannak huzatva ezzel a vonalkodot fotozzam le dolgoggal mar harmadszor kerik. de mi a fenet bizonyit ez miutan latjak a rendeleseim kozott hogy vettem ilyet, elkuldtek, megkaptam, bajom van vele....miert kell a csomagolas kulsejen levo vonalkodot lefotozni ahhoz hogy visszaadjak a termek arat ami tonkrement egy mosas utan???

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#2348) qqzs válasza qqzs (#2347) üzenetére


qqzs
őstag

Na megjott a valaszuk

BG: Koszonjuk az emailjet. Ha barmi massal van problemaja szivesesen allunk rendelkezesere

Mintha lennenek ilyen kis azert is megmutatom a vasarlonak hogy majd en lenyomom a torkan amit en gondolok tipusu custumer servicesek :)

Eladó: GTS450

(#2349) Real_Necro válasza qqzs (#2348) üzenetére


Real_Necro
veterán

Én már nyitottam volna paypalon egy ügyet... :B ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2350) Arti1


Arti1
aktív tag

Rendelt valaki mostanában (múlt héten, vagy idén január elején) Colissimo 3-7 napos postával? Mennyi most az átlagos szállítás a franciákkal?
Azt olvastam a fórumon, hogy év közben nagyon lassú volt (persze csak akkor olvastam, mikor már leadtam a rendelést EU-ból és shipped-re váltott) de remélem most ünnepek után utolérik magukat...
BG chat nem akar beengedni, pedig úgy kifaggatnám őket :D

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.