Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2351) maj-viktor válasza Arti1 (#2350) üzenetére


maj-viktor
őstag

Mindigis a max.-al számoltam... szal a 7nappal számolj (sőt az talán business day asszem, szal munkanap)... azt az elvárt szintet hozta... ~1-2hét között megjött (mostanában nem volt ilyenem, de kicsit régebben hónapokkal ezelőtt)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2352) Arti1 válasza maj-viktor (#2351) üzenetére


Arti1
aktív tag

Thx :R

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#2353) qqzs válasza Real_Necro (#2349) üzenetére


qqzs
őstag

Mai epizod,

EN: Ez nalam nem penz hanem elvi kerdes. Ezzel meg nincs vege.
BG: beszeltem a gyartoval, a felet vissza tudjuk teriteni ha ez nem eleg akkor bocs

Kivancsi vagyok meddig mennek el meg arra is hogy ez hogy mukodik a bangoodnal. Ezek mellett egy 15 dollaros dront siman ujra kuldenek. Plusz mar tobbedszer siman visszautaltak, ujrakultek mindent siman megoldottak.
Eddig ezzel a osszesen 12 dollaros cuccal szivok (tehat 6 db dollaron rugoznak)
mar megreklamaltam a reklamacio kezelesuket arra semmit nem reagaltak még.
Kivancsi vagyok hogy ezek a bangood istenek vagy van felettuk valaki? :)

Amozonnal meg masodszorra szallitanak ki csomagot este hat utan egy ceges cimre amire csak hatig szabadna es olyan elnezestkero levelet irtak hogy mar majdnem elsirtam magam hogy mit okoztam en a szegeny embereknek :) lehet tovabbkuldom BG-nek tovabbkepzes celjabol :)

Eladó: GTS450

(#2354) Dolphine válasza qqzs (#2353) üzenetére


Dolphine
addikt

A postjaidat olvasva, azt látom, hogy eléggé kitartó vagy! :R
Tisztelettel érdeklődöm, hogy lehet-e a jövőben segítséget kérni majd Tőled, mert szerintem nekem is lesz majd jó pár köröm a BG-vel. :U

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#2355) Real_Necro válasza qqzs (#2353) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem vagyok a szájkarate híve. Persze, igazad van, de ha az ügyfélszolgálat ennyire csökönyös, akkor eszkalálni kellene a problémát Paypal felé. Ebből könnyen lehet az, hogy elkönyvelik a magyarokat "szarrágónak" aztán a későbbi problémáknál már nem lesznek ennyire sem segítőkészek. Én lezárnám egy radikálisabb követeléssel a dolgot, aztán majd Paypal eldönti. Többet szerintem úgy sem lehet a dologból kihozni.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2356) d.tiborz válasza qqzs (#2353) üzenetére


d.tiborz
aktív tag

Én kb négy éve vásárolok tőlük, VIP4-es szintem van (amennyiben jelent ez bármit is). Több mint száz rendelésből 3 problémás esetem volt, mindhárom esetben maximálisan elégedett voltam az ügy lezárásával. Kétszer újraküldték a cuccot, harmadik esetben 50%-os refundot kaptam (háromtengelyes gimbal, yaw tengelyen csak +/-45 fokos elfordulás volt).

(#2357) erh75


erh75
tag

Ha újra küld valamit a Banggood , mert meghibásodott egy termék akkor az újra küldés is megjelenik a rendelések között ?

(#2358) Criminal017


Criminal017
őstag

~600 Forintért árulják a Mitu-s mintájú Xiaomi egérpadokat: [link]

Nem csodálom, borzasztó minták ezek... :))

Erh75, igen.

(#2359) qqzs


qqzs
őstag

Nekem is volt mar jopar ugyem minden emailre vagy elso chatre megoldodott téritettek pontoztak ujrakuldtek mindig mindent, pl elso videora robtokutya bal elso laba kicsit gyengebben mozgott 40 dollart kuldtek vissza megkerdeztek hogy masik kutya kell vagy penz mondjuk ugy hogy varjak ket napot aztan eszembe jutott egy honap mulva hogy megnezzem visszajott e es meg nem aztan ejnye bejnyere meglett.
En VIP 5 vagyok, semmit nem szamit szerintem
Csak azert akadt meg nalam a lemez ennel az ugynel mert ennek a (neve Cassiel) elso levelenek a stilusa mar kihuzta a bicskat es tulajdonkeppen azota 5 dolaron rugozunk. Tudom hogy van paypal csak ez annyira belemaszott a kepembe hogy mar szemelyes ugy :) meg hat ugye az igazsag is ideat van :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#2360) Zoty4 válasza Criminal017 (#2358) üzenetére


Zoty4
őstag

még gearbestről rendeltem nyáron 2 másik mintás xiaomis egérpadot, nagyon jó minőségűek. Azóta is imádjuk

[ Szerkesztve ]

(#2361) Bornie127 válasza Zoty4 (#2360) üzenetére


Bornie127
senior tag

Szerinted ez a Mitus egérpad is lehet olyan minőségű mint a gb-s? Abból nekem is van itthon kettő.

(#2362) Criminal017 válasza Bornie127 (#2361) üzenetére


Criminal017
őstag

Szerintem ugyan az, csak más mintával.

Itthon, munkában is, sőt, mindenhol ilyen Xiaomis egérpadok vannak nálunk és tényleg jók, egyedüli bajom velük, hogy a szélük nincs "körbevonva".

(#2363) axlfsi válasza Criminal017 (#2362) üzenetére


axlfsi
veterán

Koszi sracok a tippet, szerintem berendelek parat (itthonra es melohelyre is).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#2364) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Befutott a december 22-én rendelt 7 darabos csipesz készletem.

3,77$-ért vettem kuponozva. Egész igényesen egyesével van csomagolva. A következő napokban szerintem beviszem munkahelyemre és oda adom a gyártósorra, teszteljék le. :)

Még várok egy november 1-én rendelt élvédőre meg egy december 12-én rendelt Xiaomi mozgásérzékelőre.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2365) ANOka válasza Real_Necro (#2364) üzenetére


ANOka
őstag

Kérlek, majd írj pár szót a felhasználói tapasztalataidról.
Nekem is kellene egy ilyet alkalomadtán beszerezni...

(#2366) Devil Smile válasza Real_Necro (#2364) üzenetére


Devil Smile
őstag

fel eve hasznalom oket meglepoen jok.. csak azt sajnalom h tul egyformak
van egy tompa a tobbi mind hegyes csak annyi a kulonbseg h keskeny a masik szeles tomzsi stb..
en huztam ra zsugorcsovet ugy nekem kenyelmesebb a fogasa...

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#2367) Juditta_56


Juditta_56
aktív tag

http://www.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-QC2_02_4A-30W-Dual-USB-EU-Charger-Adapter-With-Power3S-Tech-p-1020008.html most csak 2656,- Ft.
Se pontot, se a "12blitzw" kupont nem fogadja el, de sztem még így is jó. :C

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#2368) Zoty4


Zoty4
őstag

blitzwolf micro usb , valamint lightning kábelre tudtok valami kupont?

[ Szerkesztve ]

(#2369) Dolphine válasza Zoty4 (#2368) üzenetére


Dolphine
addikt

A Blitzwolf micro USB kábellel vigyázz! Nekem a napokban nyírt ki két BT hangfalat a kétoldalas verzió!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#2370) Phülöp válasza Dolphine (#2369) üzenetére


Phülöp
addikt

Én ilyet hasznlok gond nélkül. Mostanra már van 5db, problémamentes mind.

Ilyen is van itthon 3db, szintén semmi gond velük.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#2371) zeon.hu válasza Zoty4 (#2368) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

(#2372) Dolphine válasza Phülöp (#2370) üzenetére


Dolphine
addikt

Nekem ezzel van a gond!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#2373) ANOka válasza Dolphine (#2372) üzenetére


ANOka
őstag

Akkor ezek szerint b@..6om: az itteni BlitzWolf dicséretek miatt rendeltem egy töltőt egy ilyen kábellel, ami már szállítás alatt (2016.12.22-es feladás) van... :F :U

[ Szerkesztve ]

(#2374) Dolphine válasza ANOka (#2373) üzenetére


Dolphine
addikt

Kétszer sem biztos.
1. Ez USB-C, ha jól látom
2. Egy méteres.

Ha teheted, akkor használatba vétel előtt valahogy próbáld meg tesztelni.Csak egy jótanács.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#2375) ANOka válasza Dolphine (#2374) üzenetére


ANOka
őstag

"...valahogy próbáld meg tesztelni."

Ez az: vajon hogyan? :F Egy tablet töltéséhez lesz, ami még szintén úton van. Más USB-C-s eszközöm meg még nincs.

(#2376) zeon.hu válasza Dolphine (#2372) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

1 méteresből 3 db is van, eddig semmi gondot nem okoztak. Töltök velük több telefont, mifit, Talkband-et, power bankot, BT hangfalakat.
De tény, hogy többen jeleztek már hasonló hibát.

#?*@&!

(#2377) tboy93 válasza zeon.hu (#2376) üzenetére


tboy93
nagyúr

A reversible usb veg nekem szetnyomta az usb hosszabbitom aljzatat :(

(#2378) tonyrulez válasza ANOka (#2373) üzenetére


tonyrulez
őstag

Amivel gond van az inkább a reversible microUSB vég, az szét**sza a telefon csatalkozóját. Sima reversible USB nekem teszi a dolgát (mostmár olyan kábelem van amin csak az USB csati forgathatós, microUSB nem). Amit te linkeltél ott is csak az forgatható, mármint a USB-C is, de az eredetileg is olyan, azzal nem lesz baj.

4 8 15 16 23 42

(#2379) Dolphine válasza zeon.hu (#2376) üzenetére


Dolphine
addikt

Mármint, hogy másnál is volt már olyan, hogy zárlatot okozott a kábel? :Y

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#2380) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Annó amikor újdonság volt rendeltem ilyet... mármint ez a "megfordítható" USB-s kábel / töltő... talán Blitzwolf-ot alapból! A töltő tök oké.... de a kábelből az egyik totál meghalt vagy nemtudom és a másik is vacakol... szinte sosem fikázok kínai terméket, de nekem nem jött be... majd visszakeresem pontosan milyet rendeltem.... asszem Blitzwolf és 3méteres fajta volt

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2381) zeon.hu válasza Dolphine (#2379) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem zárlatot, hanem talán kilazította a foglalatot. Már nem emlékszem pontosan, de egy időben ez is téma volt másik topikban.
Ja és nem kimondottan a Blitzwolfokról volt szó, csak ugye ebből ez az egyik best buy.

#?*@&!

(#2382) Dolphine válasza zeon.hu (#2381) üzenetére


Dolphine
addikt

Értem, akkor félreértettem. :B

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#2383) xy2003 válasza Dolphine (#2372) üzenetére


xy2003
tag

Ilyet használok (fehéret)egy ideje gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#2384) maj-viktor válasza maj-viktor (#2156) üzenetére


maj-viktor
őstag

Megjött Digoo BB-M2 cam, de megse mukkan... remek!
(aki rendelt - kapott van valami bekapcsoló gombja vagy mifene!? A korábbi modell bedugtam és rögtön aktivizálta magát, ahogy emlékszem... gyári hibásat kaptam!? jajajjajajajjajj jó majd még próbálom másik kábellal, esetleg szétszedem, stb. de mondhatom remek... lehet egy refund köröm)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2385) cris78 válasza maj-viktor (#2384) üzenetére


cris78
őstag

Pénteken jött. Megint hamarabb rendelted, de nekem jött előbb. Nekem ugyan úgy ment mint az előző. Bedugtam és a lányka most érthetően beszélt és nem üvölt. :))
Androidon a távoli elérés még nem megy. Az új app viszont jobb. Kezelhetné a régi kamerát is.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#2386) zzola


zzola
félisten

Üdv!

Töröltem egy rendelést, meg is jött a megerősítő levél. Ez 6-án volt, de azóta sem utalták vissza a vételárat, pedig paypal-ra 1 napot ír. Írjak a supportnak?

(#2387) zeon.hu válasza zzola (#2386) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

2-5 munkanap általában, mire megérkezik a pénz.
Ha ez letelt, írj rájuk nyugodtan.

#?*@&!

(#2388) zzola válasza zeon.hu (#2387) üzenetére


zzola
félisten

Köszi!
Éjjel live chat-en tudtam beszélni egy ügyintézővel, azt mondta legyek türelmes. Én az vagyok, de paypal esetén 1 banki nap alatt vissza kellene utalniuk a pénzt...

(#2389) zeon.hu válasza zzola (#2388) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

2-5 munkanap, mire az utalás után nálad megjelenik.
De ha jól számolom, ez is letelt már.

#?*@&!

(#2390) zzola válasza zeon.hu (#2389) üzenetére


zzola
félisten

Értem én. 1 nap alatt a paypalra kellett volna visszaküldeni, onnan meg 1-3 nap, míg megkapom. Ez valóban lejárt már és még a pp-on sem látom...

Itt írja is :

PayPal Express Checkout : Within one business day

Akkor várok tovább, köszi!

Update:

De egyébként azt írta a csaj, hogy kapok e-mailt, amikor elindul a refund, gondolom a napokat onnan kell számolni...addig feldolgozás alatt áll.

[ Szerkesztve ]

(#2391) zeon.hu válasza zzola (#2390) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igen, email érkezik.
Nálam volt már 1 nap, de 6 is.

#?*@&!

(#2392) Real_Necro válasza zeon.hu (#2391) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nalam tobb het is volt mar... nem foglalkoztam vele mert kis tetel volt.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2393) davenport válasza Dolphine (#2338) üzenetére


davenport
aktív tag

A múlt héten rendeltem egy Blitzwolf kétoldalas micro USBkábelt, már úton van.
Január 12-én éjszaka kaptam egy mailt a Banggood-tól, hogy gondok vannak vele, ne használjam. Vagy a pénzt adják vissza, vagy pedig küldenek helyette egy nem kétoldalast.

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#2394) cris78 válasza maj-viktor (#2384) üzenetére


cris78
őstag

Írtam a Digoo-nak, hogy mobilneten nem működik. Kaptam egy vicces választ:
Hi, friend, could you provide your ID, user and password to us, then we will test the camera and see what the matter it is ? Also please make your camera works during we test it. Thanks.

Ja majd Big brother-eznek velem :W

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#2395) fateless válasza davenport (#2393) üzenetére


fateless
veterán

Arról nem tud valaki, hogy a BW-CB7-es kábellel is gond van, vagy csak a CB6-ossal?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2396) xy2003 válasza fateless (#2395) üzenetére


xy2003
tag

Én szeptember óta használom meg [link]CB-1-est,eddig nem volt gond egyikkel sem.

[ Szerkesztve ]

(#2397) Phülöp válasza fateless (#2395) üzenetére


Phülöp
addikt

A BW-CB2 is problémamentes.
Úgy látom, csak az az egy típus hibás.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#2398) V-I-D-A válasza davenport (#2393) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Én is kaptam e-mailt ugyanerről ma éjszaka. Nekem elvileg ma hozza a postás. :(((
Annyi, hogy én az 1 méteres változatot rendeltem. Ezekszerint nem méretfüggő. :(

[ Szerkesztve ]

(#2399) davenport válasza fateless (#2395) üzenetére


davenport
aktív tag

A levélben a BW-CB6 és a BW-CB1 kábeleket említették, nem írták hogy mikortól-meddig gyártottak érintettek. Rákérdeztem hogy a korábbiak érintettek-e, mert van már egy szeptemberben vásárolt BW-CB6 kábelem, igaz azzal - lekopogom - semmi gond, de még nem jött válasz.

No money, no honey.

(#2400) Dolphine válasza davenport (#2393) üzenetére


Dolphine
addikt

Remélem nem nagyképűség amit írok, de talán nekem is van hozzá közöm, hogy kiderült, valami gond van a kábellel! :U Oly' annyira, hogy jelen pillanatban mind az 1 méteres, mind a 2 méteres hirtelen Sold Out lett! :W

Nekem Nancy írt ma hajnalban, hogy a kábeleket kicserélik másikra, vagy teljes visszatérítés. Megmondom őszintén, hogy a kábelek abszolút nem érdekelnek. Az viszont már jobban, hogy két eszközömet is kinyírta! :O :W Leírtam a problémámat, kíváncsi vagyok, hogy erre mit írnak!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.