Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2901) zeon.hu válasza trafóóó (#2900) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Elég az email.
Ha többet szeretnél mégis, akkor ott a live chat és csinálj screenshot-ot a beszélgetésről.

#?*@&!

(#2902) axlfsi válasza dugynok (#2894) üzenetére


axlfsi
veterán

Mint ahogy az olvashato volt, HIABA nem mellekelik a CD-t, a NAV akkor is feljelent...
"Szándékosan nem kértem hozzá szoftvert"

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#2903) dugynok válasza axlfsi (#2902) üzenetére


dugynok
senior tag

Kérdés, hogy az obd olvasónál is így járnak-e el, ott mi, hogy van levédve.

(#2904) dugynok válasza axlfsi (#2902) üzenetére


dugynok
senior tag

Rosszul fogalmaztam. Van az az elm327 usb/wifi/bluüetooth obd olvasó, annál úgy tudom (persze lehet tévedek) , hogy vehetsz, mert annál a szoftver a jogvédett és azt nem szabad kérni. A linkeden azért copta be, a srác mert a terméken márkajelzés is szerepelt, azt vizsgáltatta ki a nav és ott bukott meg az eredetiségnél. Ez olyan, hogy cipőt vehetsz kintről, de, ha már rá van írva, hogy Nike és hamis, azért már zsanettoznak...

[ Szerkesztve ]

(#2905) Andralin


Andralin
aktív tag

Hát ez jó, megint kavarnak.

Írtam egy szerintem korrekt review-t a Digoo BB-M2 kameráról, kiemelve, hogy rejtett SSID-s WIFI-re képtelen csatlakozni az eszköz, aki ilyennel szeretné használni, az ezt vegye figyelembe.
A review-mat letiltották. Denied állapotba került, azzal a megjegyzéssel, hogy View more: Community Guidelines, de a guidelines-t átolvasva egyik szabályt sem sértettem meg az értékelésemmel! :W

És most reggel jött is egy e-mail tőlük erre a letiltott review-ra hivatkozva, kérik, hogy küldjek fotókat a problémáról és majd megpróbálják megoldani. Mintha reklamációt írtam volna. :F

[ Szerkesztve ]

(#2906) kcsa


kcsa
veterán

bevallom nem is értettem ezt a banggood imádatot, ugyanolyan kínai webshop mint a többi :)

(#2907) axlfsi válasza dugynok (#2904) üzenetére


axlfsi
veterán

Ez azert nem ennyire fekete.feher. Nem csak a hamisitott Nike felirattal ellatott cipoket foglaljak le, hanem a Nike cipokre hasonlito Nika es Niki valamint ezek barmilyen hasonlo variaciojara keszult termekeket is (hamisitvany). Tudod, van a replika es a hamisitvany; gyakorlatilag mindketto tiltott. Amit Te emlegettel a Nike peldaval, az a hamisitvany, de szerintem a replika sem fog bejonni (en mar evekkel ezelott is olvastam arra precedenst, hogy valaki megszivta a kinabol rendelt bt-os obd olvasojaval...
Mondom mindezt ugy, hogy nekem is nagyon kellene egy ilyen... valahol EU raktarrol kellene esetleg lecsapni ezekre(?)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#2908) Beni2360 válasza axlfsi (#2907) üzenetére


Beni2360
félisten

valahol EU raktarrol kellene esetleg lecsapni ezekre - ezt már 100x ki lett tárgyalva, hogy EU belül is VÁM elé kerül a csomag.stb

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#2909) kcsa válasza Beni2360 (#2908) üzenetére


kcsa
veterán

ha már bent van, akkor nem. Tehát EU raktár = valaki már vámkezelte.

(#2910) bul07 válasza kcsa (#2909) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem is arra értette
Hanem hogy ugyan ott jön át és ha gyanúsnak találják ugyan úgy kibontják, mint a Kínából érkezőket

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2911) hzsolee


hzsolee
őstag

Egy gyors kérdés. Van 72 pontom. Ha felhasználom egy vásárlásnál (1 tétel, kb 40 euro). Az mennyit csökkent az áron? Tovább kombinálhatom még egy kuponkóddal is? Vagy látok egy olyan gombot a pontok mellett, hogy konvertálhatom kuponra is. Abból milyen értékű kupon lenne?

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#2912) syler123


syler123
veterán

Kicsit kamuznak Banggood-nál. Rendeltem egy terméket.

Shipped Date:2017-01-26 21:56:27

Tehát 2 hete feladták. Viszont egész idáig nem működött a nyomkövetés és most:

2017-02-09 23:59

Célországba elküldve / Item sent abroad
2017-02-08 19:14

Indító nemzetközi feldolgozó központba érkezett / Item in office of exchange
2017-02-08 19:14

Küldemény postai átvétele a küldő országban / Item accepted in origin country
2017-02-08 19:14

Célországba elküldve / Item sent abroad

8.-án adták fel. A francért hazudoznak össze vissza, írják azt hogy még nem adták fel és nem is várja az ember a terméket, de nem...

(#2913) Beni2360 válasza kcsa (#2909) üzenetére


Beni2360
félisten

Tehát akkor Hollandiából rendelhetek magamnak egy kis füvet és minden félelem nélkül megkaphatom. Mint írtam minden csomag ami nemzetközi szállításban részt vesz , még a kamionnal behozott Pl: DHL EXPRESSZ csomag is a telephelyen át megy az kihelyezett VÁM ellenőrzésen. De erről nem vagyok hajlandó vitát nyitni.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#2914) Andralin válasza Beni2360 (#2913) üzenetére


Andralin
aktív tag

Még szerencse, hogy nem vagy hajlandó vitát nyitni róla, különben nagy flame kerekedne itt. :DD

Szerintem ismerkedj egy kicsit az Európai Unión belüli négy alapszabadság elvével, azon belül is az áruk szabad mozgása fogalmával. ;)

Az elképzelhető, hogy egy rutinellenőrzés történik mert a hatóságok végezhetnek ellenőrzést biztonsági, közegészségügyi vagy környezetvédelmi szempontból és ezen pl. fennakadhat a Hollandiából rendelt füvet amikor a kutyus átszaglássza a csomagot, de vámeljárás alá nem vonhatják az EU-ből feladott, EU-n már egyszer vámkezelt küldeményeket, ez biztos. :)

(#2915) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Az összefoglaló végére beraktam a 2017-es Kínai ünnepnapokat tartalmazó naptár linkjét.

#?*@&!

(#2916) C0d3r válasza syler123 (#2912) üzenetére


C0d3r
addikt

Itt még izgalmasabb a helyzet, holnap lesz pont 1 hónapja hogy rendeltem trackinggel egy terméket, de egyetlen nyomkövető se jegyzi még mindig, csak az általuk adott valami tajvani kamu, ami alapján 24-e óta reptéren dekkol, hihető... Persze csak azt szajkózzák, hogy 7-25 munkanap a szállítási idő, legyek türelmes stb. Nem is érdekelne a kamu tracking, ha nem fizettem volna érte.

[ Szerkesztve ]

(#2917) spidersoft


spidersoft
senior tag

VIP szülinapi kupont mire/hogyan lehet felhasználni? Azt írja, hogy nézzem meg a kuponjaimnál, oda lesz írva, de nincs :)) (semmire nem lehet kattintani, csak alatta a copyra, és nem engedte rátenni egy $39.95-ös termékre, amire épp semmi akció nincs).

(#2918) zeon.hu válasza spidersoft (#2917) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

For partial categories
Szerintem nem használható mindenre.

#?*@&!

(#2919) spidersoft válasza zeon.hu (#2918) üzenetére


spidersoft
senior tag

Jó, de nem deríthető ki, hogy mégis mire? :) A képen látható dolgok nem kattinthatók... a többi kuponnál rá lehet kattintani, és a kuponozott termékre vagy terméklistára visz, itt afféle nincs.

(#2920) HREH


HREH
senior tag

Sziasztok!
Tegnap délelőtt rendeltem egy ilyet az oldalról, ki is fizettem Paypal-lal, azóta viszont Ready to Process állapotban van a rendelés.
Mit kellene tennem? Normális ez, és csak várnom kell még, vagy írjak nekik?

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#2921) Andralin válasza HREH (#2920) üzenetére


Andralin
aktív tag

Szia!

Egy-két napig simán állhat így a megrendelés, most összekészítik, csomagolják, stb. Meg hétvége is volt.
Várj még türelmesen egy kicsit.

(#2922) HREH válasza Andralin (#2921) üzenetére


HREH
senior tag

Köszi, gondoltam, hogy a hétvége kavar be :)

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#2923) atyca


atyca
senior tag

Sziasztok!
Jól sejtem,hogy itt lehet gariztatni?

Mennyi idő,amíg reagálnak?

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#2924) cris78 válasza maestro87 (#2847) üzenetére


cris78
őstag

Most írt a Digoo:
Give us your Email, we`ll send you that 1100 as a gift. Happy Valentine`s Day!

Küldenek egy ilyet :P

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#2925) zeon.hu válasza atyca (#2923) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Általában 1 napon belül válaszolnak.

#?*@&!

(#2926) maestro87 válasza cris78 (#2924) üzenetére


maestro87
őstag

Mire fel kaptad?

[ Szerkesztve ]

(#2927) syler123


syler123
veterán

Nektek működik a buy it now gomb? Vagy az add to cart?

[ Szerkesztve ]

(#2928) cris78 válasza maestro87 (#2926) üzenetére


cris78
őstag

Mondták, hogy tudják, hogy Digoo fan vagyok, küldenének egy ilyet ha kell :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#2929) atyca válasza zeon.hu (#2925) üzenetére


atyca
senior tag

Köszi!
Most éppen nem.
Szombaton kezdtem az ügyet-remélem jó felületen reklamáltam-,de még semmi reakció.
Jó,benne volt a hétvége.

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#2930) maestro87 válasza cris78 (#2928) üzenetére


maestro87
őstag

:C A kis nyalis. ;]

(#2931) RedCactus válasza syler123 (#2927) üzenetére


RedCactus
senior tag

Igen, kivéve a "Presale" és "Out of stock" termékeknél. :)

(#2932) syler123 válasza RedCactus (#2931) üzenetére


syler123
veterán

Ez fura, nálam nem megy, pedig mobilról nekem is menne. Egy ilyen töltőt szeretnék venni, van is "raktáron", de egyszerűen nem működik ez a 2 gomb :D

[ Szerkesztve ]

(#2933) Krogoth válasza syler123 (#2932) üzenetére


Krogoth
senior tag

Nálam mind a 2 gomb jó.

(#2934) RedCactus válasza syler123 (#2932) üzenetére


RedCactus
senior tag

Nekem is megy PC-n és tableten is. Tényleg fura.

(#2935) syler123


syler123
veterán

Köszi hogy megnéztétek. Biztos természet feletti erők segítenek leszoktatni a kacatvásárlásról. Vagy kibannolt a Banggood :D Bár utóbbit kétlem, elég sok lovettát náluk hagytam már. Amúgy csekkolva másik oldalon semmilyen javascript-es link nem működik.

[ Szerkesztve ]

(#2936) Krogoth válasza syler123 (#2935) üzenetére


Krogoth
senior tag

(#2937) Clever0


Clever0
senior tag

Néhány napja kezdtem vásárolni, összegyűlt 163 pontom. Ezt hogy tudom felhasználni? Fizetéskor van egy mező, mellette a Redeem gomb, ami szürke, alatta a pontjaim. Beváltottam egy kupont is. Azért nem műxik a pontbeváltás?

[ Szerkesztve ]

(#2938) Vertigo18 válasza Clever0 (#2937) üzenetére


Vertigo18
addikt

Kupon, VAGY pont...

Ez a szabály.

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#2939) Clever0 válasza Vertigo18 (#2938) üzenetére


Clever0
senior tag

Köszönöm, :R én is gyanítottam: "These discounts are done via some points or a coupon code." Bizonytalan voltam, mert az angol "or" néha nem "vagy"-ot, hanem "kizáró vagy"-ot jelent. Csak egy plusz mondat kellett volna nekünk külföldieknek.

[ Szerkesztve ]

(#2940) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Ki lehet játszani, hogy a rendszer ne vegye figyelembe a VIP rangot?
Van egy elég jó cucc, de nem tudok kupont el lőni mert a VIP rangom nem engedi. :W

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2941) zeon.hu válasza Predator2 (#2940) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mivel a kupon nem ruházható át másra, így nem.

#?*@&!

(#2942) kerxy


kerxy
senior tag

Sziasztok!

Január elején rendeltem két tokot egy redmi 3hoz, tegnap megérkeztek, de az egyik az más típushoz van, ujjlenyomat kivágással stb... Ha írok nekik újra küldik vagy pénz vissza? Esetleg egyik sem?

:R

[ Szerkesztve ]

(#2943) Real_Necro válasza kerxy (#2942) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szerintem írj, mellékelj fotót mindkettőről, jelezve, hogy az egyik eltérő és megírják hogyan tudják jóvá tenni. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2944) zeon.hu válasza kerxy (#2942) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Az "Order No"számot mindenképpen írd meg, azzal azonosítják be.
(Order Information-nél megtalálod)

#?*@&!

(#2945) kerxy válasza Real_Necro (#2943) üzenetére


kerxy
senior tag

Mindenképp, előbb meg is tettem ezt, csak tapasztalatokra voltam kíváncsi, hogy mi az általános eljárás náluk ilyenkor.

zeon.hu :R

[ Szerkesztve ]

(#2946) peestike válasza kerxy (#2945) üzenetére


peestike
senior tag

vettem 2 izzót, egy hideg, egy meleg fényűt
van hozzá az ajándék izzó, rendelésnél szépen hozta a weblap. megérkezett, persze a 2 bónusz izzó nem volt benne. írtam a supportnak, hogy hiányoztak. elsőre írtak, hogy kellene kép a csomagolásról. válaszként megírtam, hogy ne röhögtessenek, látják, hogy mikor vettem át, pár nap eltelt, mit gondolnak, meddig őrzöm a borítékot? csak jeleztem, hogy jobban figyeljenek már a csomagolásnál az embereik. meglepődtem, hogy akkor feladnák újra, persze jó, de nem bíztam benne. erre tényleg feladták, ráadásul ajánlott cn postával.
rég volt ilyen cn postám:
Küldemény postai átvétele a küldő országban / Item accepted in origin country 2017.02.09. | 21:19
Célországba elküldve / Item sent abroad 2017.02.10. | 15:16
Célországba elküldve / Item sent abroad 2017.02.11. | 03:25
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country 2017.02.16. | 01:40
Belföldi feldolgozásra továbbítva – Forwarded for domestic sorting 2017.02.16. | 13:16
Kézbesítés regisztrálva / Delivery registered 2017.02.17. | 09:37
tiszta heppiendes történet! :D :))

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#2947) Flashy válasza peestike (#2946) üzenetére


Flashy
veterán

én is rendeltem ebből, megjött az ajándék is, de az eredeti izzó elég gagyi, 15W helyett 12W, semmi burkolata nincs és zörög benne minden. igaz, hogy amúgy működik, ami a kínából rendelt LED-égőknél nem alap. az értékelésre megkaptam a sablonválaszt hogy írjak supportra meg csináljak videót, de nem biztos, hogy még annyi vesződést is megér... igazából tudtam, hogy a netről rendelt olcsóbb LED-ek mind szar minőségűek és jó ha feleannyi teljesítményűek, mint amit ígérnek.

(#2948) peestike válasza Flashy (#2947) üzenetére


peestike
senior tag

azt én is megállapítottam, hogy kb fordítva kellene akciózniuk. :)
az ajándék jobb, mint a másik, de valóban annyi pozitívum van, hogy működik legalább.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#2949) Andralin válasza Andralin (#2886) üzenetére


Andralin
aktív tag

A lock pickes ügy megnyugtatóan végződött.
Megérkezett a második csomag, amit maguktól feladtak még mielőtt megkaptam volna a téves csomagot. Abban a rendelésem szerinti termék volt. A téves csomagra meg azt írták, hogy nem kell visszaküldenem.

Azzal a lendülettel vágtam is a kukába, nem akarok én ilyen necces cuccot tartogatni. :DD

Azért le a kalappal előttük, tévedtek, de automatikusan korrigálták, és igaz, hogy később, de végül megkaptam amiért fizettem. :R

[ Szerkesztve ]

(#2950) atyca


atyca
senior tag

Sziasztok!
Adott egy Livolo termék,amit 2016 08 31.-én vásároltam.Most szereltem volna fel,de kiderült,hogy hibás.
Jeleztem a Bangood felé,teljes visszatérítést ígértek emailban 14.-én.Azóta semmi. Live cheten írtam rájuk a következő-szerintem kamu- dumával próbáltak lerázni.:
Dora
I have left note on our salesman ,he will arrange refund you once see it
it's time for out of work and our salesman is out for home now,sorry for the inconvenience caused
Lassan kifutok a PayPal által nyújtott 180 napos védelemből,lehet,hogy arra játszanak?
A hétre ígérte Dórácska a refundot,elméletileg az még beleférne :F
Vagy nyissak egy vitát a PayPalon biztos,ami biztos?

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.