Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) Ciccuka válasza atoszmester (#2500) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ha az 5V az adat-on van, akkor hogy lett volna mégis jó... Egyből kinyírta az usb vezérlőt meg ki tudja még mit és semmit se töltött.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#2502) Dolphine válasza atoszmester (#2500) üzenetére


Dolphine
addikt

Egyből kinyírta. Igazság szerint semmi nem látszott a töltés kezdetén, csak annyi, hogy nem tölti az eszközt. Utána próbáltam másik kábellel is tölteni, de semmi. Az egyik eszközt be lehet kapcsolni, de tölteni másik kábellel sem, a másik eszközt bekapcsolni sem lehet!
Ciccuka tökéletesen leírta, hogy miért! :R

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#2503) atoszmester válasza Ciccuka (#2501) üzenetére


atoszmester
tag

Akkor ezek szerint nem találkoztál még kontaktos kábellel...

(#2504) atoszmester válasza Dolphine (#2502) üzenetére


atoszmester
tag

Köszi a választ!

A töltődet "nem bántotta" csak mit akartál tölteni?
Asztali töltőd használtál vagy power bankot?

[ Szerkesztve ]

(#2505) dugynok


dugynok
senior tag

Elárazott Blitzwolf töltő story:

Két csomagot rendeltem. Egyikbe 4 darabot a másikba 1-et. A 4 darabosnál 3-at refundoltak egyet küldtek. Az 1 darabosnál kérdezték, hogy refund vagy az újabb qc-st kérem, természetesen a terméket választottam. Ma megjöttek a csomagok. Qc-s nem jött, helyette kaptam egy 5 portos uk dugósat és egy másik féle, 6 portos nyitható usb-s eu dugósat.
Sztem még így is korrektek voltak :)

(#2506) Ciccuka válasza atoszmester (#2503) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ha félre van kötve az 5V (így gyártódott) akkor az nem kontakt probléma, hanem gyártási hiba.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#2507) AcCEsS válasza dugynok (#2505) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Az egy darabos rendelésemnél (ami asszem akciósan 8$ vagy 9$ volt) ugyanígy történt, rákérdeztek, hogy küldhetnek-e helyette 5portos QC3 kompatibilis verziót, de mivel nekem nincs QC-s cuccom (dash charge rulez!), kértem, hogy inkább 3db 2portos 2.4A típus küldjenek, mert az nagyjából a QC3 árában van (ami egyébként 25$). Pár hete meg is jöttek! :) A másik rendelésemnél meg ahogy másnak is, 1$-ért jött egy fehér UK adapteres... Most egy darabig elvagyok ennyi töltővel!

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#2508) qqzs válasza Real_Necro (#2495) üzenetére


qqzs
őstag

gearbesten sokkal olcsobbak ezek a smarthome cuccok

Eladó: GTS450

(#2509) Real_Necro válasza qqzs (#2508) üzenetére


Real_Necro
veterán

Többségét én is onnan rendeltem, de volt még tavaly 10-5$-os kuponom, így azért az a 7,55$ elég versenyképes volt...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2510) Dolphine válasza atoszmester (#2504) üzenetére


Dolphine
addikt

Az asztali töltőt nem bántotta, nem a normál USB résznél van a hiba, hanem a micro USB résznél.
Két BT hangfalat akartam tölteni.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#2511) Surci1


Surci1
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek, mivel december végén egyszerre vettem egy pákát és egy zseblámpát. Együtt ki is fizettem. Két nap múlva írták, hogy a pákára várni kell néhány napot,és hogy akarom e összevárni a kettőt. Erre azt irtam, hogy akkor várok. Majd a my ordernél a rendelésnél ez a kép fogadott.

Légyszíves segítsetek értelmezni a dolgot, mert nekem nem volt még ilyen helyzetem. Akkor most egy csomagban küldik a lámpát és a pákát vagy a lámpát külön küldik?
"Order Number: 22782787 Primary Order" -hez van egy CN-es tracking szám és van egy másik CN-es tracking szám a " Order Number: 23057387 Sub Order "-hez.
Én máig úgy gondoltam, hogy a "primary order"-ben lesz mind a két cucc, de ma megkaptam és csak a páka volt benne.
Kezdjek aggódni vagy várjak a "sub order"-re, mert a lámpa abban lesz?

(#2512) Phülöp válasza Surci1 (#2511) üzenetére


Phülöp
addikt

alul azt írja, hogy a lámpát útnak indították

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#2513) Surci1 válasza Phülöp (#2512) üzenetére


Surci1
tag

Igen shipped van irva, ráadásul a shipping date fél nappal korábbi időpont mint a primary order-nél. Csak engem az zavar, hogy akkor a primary order-nél csak a pákát kellene mutatnia, de ott van a lámpa is és mellette a "Repair & Refund & Resending" gomb is.
Beszari módon attól tartok, hogy én jóhiszeműen várom hogy a sub order -ben jön a lámpa, ők meg úgy hogy a primary orderbe van mindkettő. Így aztán majd későn kapok észbe, hogy szólnom kellett volna. Aztán ők meg azzal takaróznak hogy nekem ezt már most a primary order érkezésénél jeleznem kellett volna.

[ Szerkesztve ]

(#2514) zeon.hu válasza Surci1 (#2513) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Elvileg úton van, de rájuk írhatsz nyugodtan.

#?*@&!

(#2515) Surci1 válasza zeon.hu (#2514) üzenetére


Surci1
tag

Köszi :R , inkább írok egy sort nekik, nehogy aztán később nagyobb probléma legyen belőle.

[ Szerkesztve ]

(#2516) powerwade válasza Real_Necro (#2509) üzenetére


powerwade
senior tag

Hello, megnéznéd, hogy ha egy "gyenge" elemet teszel a Xiaomi szenzorokba akkor jön - e értesítés arról, hogy cserélni kellene? :)

(#2517) zzola válasza zzola (#2386) üzenetére


zzola
félisten

Írtam, hogy 6-án töröltem egy rendelést. A pénz azóta sem érkezett meg! Paypal-on kérhetem a visszafizetést?

(#2518) Juditta_56 válasza Surci1 (#2511) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Szia!
Nekem ugyanez volt - még szeptemberben - több körös levelezés után derült ki, hogy külön-külön, egyenként fogják küldeni, és úgy is történt. Úgy látszik, hogy az "Orders detail" felületen ezt nem tudják egyértelműen lekezelni.

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#2519) zzola válasza zzola (#2517) üzenetére


zzola
félisten

Megoldva!

(#2520) V-I-D-A válasza Phülöp (#2494) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Na én kibontottam a kábelemet, és ki is próbáltam.
Volt itthon egy törött, de működő Nitecore Tube kulcstartó lámpám, amit nem sajnáltam. Rádugtam a kábelre, azonnal kinyírta! Ment is a kukába a kábel! (meg a lámpa is) :Y

(#2521) Dolphine válasza V-I-D-A (#2520) üzenetére


Dolphine
addikt

Igen, sajnos ezekkel a kábelekkel nagyon nagy gond van! :W

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#2522) Real_Necro válasza powerwade (#2516) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nincs gyenge elemem... de majd ha lemerült valamelyik írok róla. ;)

Tegnap leteszteltem a mozgásérzékelőt is. Meglepően kicsi, de egész jó. Még ki kell találnom mit kezdek vele, egyelőre küldi a telefonomra az értesítéseket...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2524) powerwade válasza Real_Necro (#2522) üzenetére


powerwade
senior tag

Köszi... de a gyártó szerint 1-2 évet kell bírnia az elemnek, de azt inkább nem várom meg, addigra nekem is megjönnek a cuccaim. Nekem már van "helye" ezeknek, az DIY okosházamhoz kellenek a szenzorok, de én nem tudok ilyen "szép" eszközöket építeni :)

(#2525) KovA válasza Dolphine (#2521) üzenetére


KovA
tag

Hi ...

Nincs valami eszköz amivel le lehetne tesztelni ezeket a kábeleket ?
Én is rendeltem 10darabot a 20cm-esből pont 10 napja ..
A pénzt ma refundolta automatikusan a Bangood szóval ebből a szempontból korrectek voltak.

Viszont ha lenne eszköz amivel ki lehetne mérni vagy megnézni melyik jó akkor a jókat nem dobnám ki :).
Tud esetleg valaki ilyenről ? :)

Üdv ..
KovA

[ Szerkesztve ]

https://kova.hu/konfig

(#2526) tboy93 válasza V-I-D-A (#2520) üzenetére


tboy93
nagyúr

Komoly. Az a gaz ha valaki nem olvassa a forumot :(

(#2527) anorche1


anorche1
őstag

Sziasztok!

01.04-én rendeltem meg ezt a kerékpáros mezszettet, akciósan, 16dollárért: [link]
Tegnap érkezett meg, és a rendelt méret nagy rám. A rendelés részleteinél nyomtam egy refund/resend/repairt, le írtam a problémát, és megkérdeztem, hogy ha ezt vissza küldöm, tudnak e nekem küldeni eggyel kisebb méretben.
Jó helyre írtam nekik? Vagy vegyem fel velük a kapcsolatot máshol is?
Szerintetek mi lesz a döntés? Ugye akciósan majdnem harmadannyiba került mint most.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#2528) atoszmester válasza KovA (#2525) üzenetére


atoszmester
tag

Én is rendeltem 6 kábelt aminek az árát szintén ma kaptam meg.
Én úgy fogom kimérni, hogy egy USB hosszabbító kábelt elvágtam, az aljzat részét meghagytam kb 10 cm kábelvéggel, azt megblankoltam. Ha megjönnek a kábelek, akkor bedugom ebbe az aljzatba és műszerrel ki fogom csipogtatni a megblankolt kábelvégeken. Nem lehet egyik között sem zárlat.

Biztos van jobb megoldás is, nekem hirtelen ez jutott az eszembe :)

(#2529) attiati válasza attiati (#2487) üzenetére


attiati
veterán

erre valaki? :R

(#2530) Criminal017 válasza attiati (#2529) üzenetére


Criminal017
őstag

Itt tudod majd beváltani őket, alul.

(#2531) hzsolee válasza atoszmester (#2528) üzenetére


hzsolee
őstag

Így csak a zárlatra mérsz, de ha fel van cserélve 2 ér azt nem fogod látni. Mindkét végére tegyél ilyen blankoltat és az erek sorrendjét is nézd. Szerintem....

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#2532) atoszmester válasza hzsolee (#2531) üzenetére


atoszmester
tag

Teljesen jogos, köszi az észrevételt!
Még tökéletesíteni kell :)

(#2533) hzsolee válasza atoszmester (#2532) üzenetére


hzsolee
őstag

Az úttörő ahol tud, segít....:)

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#2534) anorche1 válasza anorche1 (#2527) üzenetére


anorche1
őstag

Me reggel választ kaptam:

We are sorry you are not satisfied with the product. But if you want to send it back and have a refund, you need to pay for the shipping fee. It will be very expensive.
Will it be possible to send the item to others as a gift? And you can place an order again for the suitable size.
"
Ez nem jó. A második mondatban refundot írt, pedig én resendet kértem. Nekem ebből az jön le, hogy ha még vissza is küldöm, akkor sem küldenek másikat, az árát adják vissza.
Másikat az eredeti áron meg nem szeretnék rendelni, 4 ezret abszolút megér, de 12ezret egyáltalán nem.

Azért vissza írok, hogy ragaszkodnék a vissza küldéshez és a nagybetűs resendhez.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#2535) Phülöp válasza anorche1 (#2534) üzenetére


Phülöp
addikt

Szerintem a legfájdalommentesebb megoldás az, hogy a már megkapott terméket otthon eladod, valahol félúton a rendes és az akciós ár között. Persze ettől nem lesz új, megfelelő méretű cuccod, de legalább pénzed se veszik, vagy áll benne.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#2536) anorche1 válasza Phülöp (#2535) üzenetére


anorche1
őstag

Ha küldenek másikat, akkor az lesz :R

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#2537) Phülöp válasza anorche1 (#2536) üzenetére


Phülöp
addikt

Ha azt a méretet kaptad, amit rendeltél, akkor már a részükről felajánlott opció is jófejség, ha még keresztül is tudod verni rajtuk az igényeidet, akkor meg főleg.

szerk: viszont ha küldenek másikat, akkor neked vissza kellene küldened az elsőt, az meg nem annyira éri meg.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#2538) anorche1 válasza Phülöp (#2537) üzenetére


anorche1
őstag

Ez a cél, hogy én vissza küldöm, ők meg küldenek eggyel kisebbet. Nem ingyen szeretnek kapninegy masikat, hanem kicserélni.

A paypal fizeti a vissza utat, nem?

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#2539) Phülöp válasza anorche1 (#2538) üzenetére


Phülöp
addikt

" you need to pay for the shipping fee. It will be very expensive."

Neked kell fizetni, de szerintük nem lesz olcsó.

Amúgy miért fizetné a paypal? Azt kaptad , amit kértél - vagy félreértelek? Ha például a Banggood-on XL-est kattintottál, ők XL-est küldtek, és átvételkor derült ki, hogy neked L-es kellene, az nem a Banggood hibája, ők azt küldték, amit kértél. A távolkeleti cuccok méretezése elég hektikus, általában nagyobbra saccolják az EU-s méreteket a valóságosnál. De ez nem csak náluk van így - nekem van EU-n belül vásárolt 43-as és 44.5-es cipőm, mindkettő pont jó.
Ha viszont nem azt a méretet küldték, amit rendeltél, akkor a fenti bekezdés nem vonatkozik rád.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#2540) C0d3r válasza C0d3r (#2486) üzenetére


C0d3r
addikt

Továbbra sincs tracking, viszont feltűnt, hogy az általatok csak kamu tracking-nek emlegetett flyt nyomkövetőnek említett oldal is azt írja, hogy még mindig a cég raktárában mókolnak a csomaggal:

2017-01-13 14:08:56
Location:Flyt Express's sorting centre, Guangzhou
Status:Item dispatched. PKG#: PKG03053722
2017-01-12 20:51:47
Location:Flyt Express's sorting centre, Guangzhou
Status:Item in transit
2017-01-12 19:51:47
Location:Flyt Express's sorting centre, Guangzhou
Status:Item received
2017-01-12 06:16:24
Location:Customer
Status:Customer's order information generated

Ha meg rákeresek a többi csomagomra, azok általában órákon belül, de maximum 1 nap alatt az "Item dispatched" után elérik a postát, pl.:
...
2017-01-08 06:26:55
Location:Guangzhou Intl Post Centre,Guangzhou
Status:Received
2017-01-08 01:18:56
Location:Flyt Express's sorting centre, Guangzhou
Status:Item dispatched.
...

Egy hét után meg jellemzően repülőre rakják, ebben az esetben bőven kellene lennie trackingnek.
Tehát valami alapja csak lehet a flyt-nak, még ha nem is követi nyomon a csomagot a vásárló ajtajáig, de mintha a célországig működne.

[ Szerkesztve ]

(#2541) C0d3r válasza Phülöp (#2539) üzenetére


C0d3r
addikt

A Paypal Refunded Returns szolgáltatására gondolhatott, ami elvileg arra is érvényes, ha nem tetszik az adott termék.
Ha még mindig aktuális ezekkel a feltételekkel (nem jártam utána, de korábban még ki se próbáltam a szolgáltatást), akkor járható útnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#2542) Phülöp válasza C0d3r (#2541) üzenetére


Phülöp
addikt

Ez nagyon komoly.
Az meg az én hiányosságom, hogy erről a lehetőségről nem is tudtam.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#2543) maj-viktor válasza C0d3r (#2541) üzenetére


maj-viktor
őstag

én többször használtam, igen 9.300 Ft / csomag ptkg.-ig visszafizeti a paypal.... idén nem tudom érvényes-e még az "akciójuk", de tavaly - tavalyelőtt többször igénybe vettem sikersen!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2544) dugynok válasza maj-viktor (#2543) üzenetére


dugynok
senior tag

Igen érvényes, folyamatossá tették, nem kell évenként újra aktiválni.

(#2545) anorche1 válasza Phülöp (#2539) üzenetére


anorche1
őstag

[link]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#2546) Phülöp válasza anorche1 (#2545) üzenetére


Phülöp
addikt

+(#2541) C0d3r

Megérte ma felkelnem, erről a dologról fogalmam se volt.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#2547) zeon.hu válasza Phülöp (#2546) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Fenti összefoglalóban többek között a Paypal topik linkje is megtalálható, ahol minden részletesen le van írva, ki van tárgyalva :)
Érdemes utánaolvasni (ennek is), sok fejfájástól kímélheti meg magát az ember.

#?*@&!

(#2548) C0d3r válasza C0d3r (#2540) üzenetére


C0d3r
addikt

Csak rákérdezek már, átléptük az egy hetet és Flyt szerint még mindig náluk dekkol a csomag. Nem lennék szomorú, ha a kínai újév előtt feldobnák a repülőre.

(#2549) qqzs válasza C0d3r (#2548) üzenetére


qqzs
őstag

Nyugi jonni fog...
tenyleg nem kene beleirni az osszefoglalo vegere hogy
" N Y U G I JO N N I F O G ! " :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#2550) C0d3r válasza qqzs (#2549) üzenetére


C0d3r
addikt

Megnyugodtam! :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.