Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) zeon.hu válasza Blaise (#2700) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem egy kínainak hiszek, hanem egy nagy webáruháznak, ami felelősséget is vállal érte :)
Többször is előfordult, hogy vásárlás után nem került postára, mert elfogyott a termék.
Megírták, mikor lesz várhatóan megint, a feladást is akkor jelezték (vagy választhattam, hogy nincs kedvem várni és visszakapom a pénzt).
És egyéb ügyekben is kiderült már, hogy igencsak korrektek (pl az elárazott BW töltő).

#?*@&!

(#2702) C0d3r válasza Blaise (#2700) üzenetére


C0d3r
addikt

Szokásom mindig megnézni mikor adták fel a csomagot, ez rajta is van a küldeményeken. eBay-jel ellentétben, ahol jellemzően napok telnek el a rendelés és a tényleges feladás között (ugyanis ott szokásuk azonnal feladottként jelölni), itt a BG-on egész jó a helyzet, rendelés után másnap valóban elküldik.

(#2698) hzsolee: Erről a Flyt-féle trackingről én azt gondolom, a célországig egész pontos. Amikor nekem kiírja a "HUN Arrived" szöveget (és ezzel véget ér a "követés"), rá tényleg néhány napra itt is van, persze ez lehet akár a véletlen műve. Egy biztos, annál hamarabb még nem kaptam csomagot, minthogy ezt nyugtázta volna a rendszer.

Ami a szállítási időket illeti, eddig a TN nélküli csomagjaim 2-3 hét alatt ideértek, de a TN-esről ami miatt ajvékoltam már itt korábban, továbbra sincs semmi infóm, 17track nem jegyzi (11-én rendeltem). Ebben is a Flyt tracker tudott annyit súgni, hogy bejárta már egész Kínát és éppen Tajvanon ünnepli az újévet:

2017-01-24 23:00:00 Location:TAIWAN - CHINA Status:Arrived at Sort Facility TAIWAN TAOYUAN INTERNATIONAL AIRPORT
2017-01-21 22:00:00 Location:HONGKONG - CHINA Status:Departed Facility in HONG KONG INTERNATIONAL AIRPORT
2017-01-19 19:57:00 Location:HONGKONG - CHINA Status:Arrived at Sort Facility HONG KONG INTERNATIONAL AIRPORT
2017-01-18 04:59:00 Location:SHENZHEN Status:Departed Facility in SHENZHEN
2017-01-18 04:59:00 Location:SHENZHEN Status:Arrived at Sort Facility SHENZHEN
2017-01-13 14:08:56 Location:Flyt Express's sorting centre, Guangzhou Status:Item dispatched. PKG#: PKG03053722
2017-01-12 20:51:47 Location:Flyt Express's sorting centre, Guangzhou Status:Item in transit
2017-01-12 19:51:47 Location:Flyt Express's sorting centre, Guangzhou Status:Item received
2017-01-12 19:51:00 Location:Status:Shipment information received
2017-01-12 06:16:24 Location:Customer Status:Customer's order information generated

Látható ami nálad is eddig, napokig semmi a dispatched után, majd elkezdődik a kirándulás...

[ Szerkesztve ]

(#2703) Blaise válasza zeon.hu (#2701) üzenetére


Blaise
veterán

Webáruház, amit kínaiak üzemeltetnek, probléma esetén ugyanaz a tenyérbemászó dear valued customer/hello friend szöveg jön mint Alin, csak ne nyiss PayPal dispute-ot :D

Persze ettől függetlenül valóban a BG az egyik legstabilabb áruház, de még nem kell mindent készpénznek venni.

(#2704) peestike válasza Blaise (#2703) üzenetére


peestike
senior tag

Eddig nem volt gondunk egymással, elárazott töltő is megjött. A héten jött egy csomaguk, ezzel kapcsolatban írtam nekik, kíváncsi leszek most a hozzáállásra. :)
Válasz persze nem jött még a nagy ünneplés miatt.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#2705) hzsolee válasza C0d3r (#2702) üzenetére


hzsolee
őstag

Hát ez az. A dispatched után még van ez az nálad, ami nekem meg nincs. Az utolsó bejegyzésem már 10 napos. Szóval akár jól ottragadthatott az ünnepekre, bár az meg csak most pênteken kezdődött.
A tn-s dologhoz meg csak annyi, hogy nekem is az a tapasztalatom (ali), hogy nélküle gyorsabb. A karácsonyi postafuck idején is kaptam tn nélkülit, a követősek meg megakadtak.

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#2706) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

A játékban van akinek adott már kakast vagy kutyát? Mindenből van már több de ezekből 1 sem.. :(

(#2707) Phülöp válasza PainKiller13 (#2706) üzenetére


Phülöp
addikt

Kutya van egy, ellenben kakas az itt sincs.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#2708) zeon.hu válasza PainKiller13 (#2706) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Most kaptam egy kutyát, miután kívánságlistára tettem valamit.
Kakas és ló hiányzik még.

Szerk.
Most nem a kakas éve kezdődött? Talán ezért nem ad sokat vagy épp egyet se.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#2709) Real_Necro válasza PainKiller13 (#2706) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nalam is mar csak ez a ketto hianyzik.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2710) Vertigo18 válasza Real_Necro (#2709) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nekem van lovam, kakasom nekem sincs, meg egy majom hiányzik még...

Ide is felteszem a kérdést, hátha előbb kapok választ: van Bangoodon, vagy bárhol olyan bevált Wifis, kültéri kamera, ami legalább 720p-s, de inkább 1080p jobb lenne, forgatható appról, vagy windowsról és nem igényel nagy szakértelmet sem a kapcsolódása, sem az üzemeltetése? Emlékszem, volt egy idő, amikor vásároltak többen ilyen kültéri kamerákat, de volt, aminek kis sötétedés után már pocsék volt a képe...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#2711) Zoty4


Zoty4
őstag

Na megvan az elso megativ tapasztalatom a supporttal. Tegnap vasaroltam egy termeket delelott kb 10orakor. Majd delutan kb 2kor rajottem hogy nincs ra szuksegem, mert meg tudom oldani nelkule. Megprobaltam a refundot a honlapot, nem ment, irtam a supportnak, meg jott is automatikus valasz, hogy megkaptak, de most a kinai uj ev miatt lehet kicsit kesnek a valasszal, erre ma reggel feladtak a cuccot.
Ilyenkor mit lehet csinalni?

A jatekkal kapcsolatban, nekem csak kakas hianyzik, meg a nyul, majombol 1 van. van amibol mar 7 van (kutya, okor, kecske)

[ Szerkesztve ]

(#2712) Juditta_56 válasza Zoty4 (#2711) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Bocs, de ez miért is a support hibája? :F

A kártyák: nekem ökröm, nyuszim meg kakasom nincs, malacból hét, patkányból négy van, a többiből 1-2-3 db.

zeon.hu: igen, a kakas éve kezdődött, akkor arra ez a magyarázat.

[ Szerkesztve ]

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#2713) anorche1


anorche1
őstag

Sztorim röviden:
Rendeltem egy 12k ról 4 -re akciózott kerékpáros mezt, ami nagy lett rám. Írtam a banggoodnak, hogy vissza küldeném, és küldjenek egy kisebbet. Végül inkább felajánlottak egy kupont, hogy rendeljek még egyet, kisebb méretben, az akciós áron. Ezt az emailt 01.25-én reggel kaptam. Én még aznap délután vissza írtam, hogy oké, elfogadom, köszönöm. De azót nem jött válasz.
Mit tegyek? Gondolom az ünnepük miatt a support is pihen, de nem fogok valami időből kifutni? Várjak türelmesen, vagy írjak valami emlékeztető emailt?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#2714) zeon.hu válasza anorche1 (#2713) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ilyenkor lassabbak, de azért nem áll meg az élet.
Holnap nyugodtan rájuk írhatsz, hogy akkor kérnéd a kupont, mert szeretnél újra vásárolni.

#?*@&!

(#2715) Zoty4 válasza Juditta_56 (#2712) üzenetére


Zoty4
őstag

Mit miert? Rendelsz valamit, meg se kell, ezert szolsz mielott feladnak, cancelezni automatikusan nem lehet a feluleten, (pedig ott a gomb ra!!!!) nem ugy mint masutt (gearbest, aliexpres, ebay) Irsz a supportnak idoben, 12 ora mulva ahelyett h torolnek ahogy kerted, postazzak(persze kamubol) mivel kinai ujev alatt nincs posta sem. Moderálva.

[ Módosította: CoolMan ]

(#2717) 206 cc válasza Zoty4 (#2715) üzenetére


206 cc
senior tag

Szerintem még írj rájuk hétfőn...biztos lehet intézni valamit! Mellesleg itthon ha van ünnep,ha nincs már péntek délben sem tudsz intézni szinte semmit " majd hétfőn!" Ők meg már egy hete szóltak,hogy ünnepelnek,maradj a seggeden majd február 5 után!!!...erre csak rendelsz és pörögsz,ha nincs válasz két óra múlva :W :W
[link]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#2718) ÁDI


ÁDI
aktív tag

Belinkelnétek a kakas/kutya/disznó-naptár linkjét légy szíves?! :D
Előre is köszi!!! :R

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#2719) zeon.hu válasza ÁDI (#2718) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

[link]

#?*@&!

(#2720) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Nektek is feltűnt, hogy ha "kipörgettek" egy kártyát, akkor utána 10-20 perccel egy terméket ha a kívánságlistára raksz, kapsz még egy kártyát? :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2721) Andralin válasza Vertigo18 (#2710) üzenetére


Andralin
aktív tag

Nekem már 52 kártyám van, van olyan, amelyikből 9 is összejött, de egyedül a kakas az nekem se jön össze! :W

Lehet, hogy azt nem is lehet majd szerezni, ha eddig senkinek sem sikerült? :U

(#2722) Andralin válasza Real_Necro (#2720) üzenetére


Andralin
aktív tag

Nyilván, hiszen a wishlist-el is lehet napi egy kártyát kapni, ez ott van a szabályzatban! :DD

A következő módon kaphatsz kártyát, de eddig nem lett volna egyértelmű:

- húzhatsz egyet, 6 óránként egyszer,
- felveszel egy terméket a wishlist-re, napi egy kártyát kaphatsz vele
- a játékot megosztod Facebookon, , napi egy kártyát kaphatsz vele
- feladsz egy megrendelést, bármit, bármilyen értékben, napi egy kártyát kaphatsz vele

(#2723) Real_Necro válasza Andralin (#2722) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az oke, csak azt gondoltam a wishlistes random, nem pedig allando.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2724) Zoty4 válasza Real_Necro (#2720) üzenetére


Zoty4
őstag

Nekem is pont a kakas hianyzik, ki van talalva ez

(#2725) zeon.hu válasza Zoty4 (#2724) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Most kezdődött a kakas éve náluk, nyilván erre van kihegyezve az akció.
De szerintem az oroszok már kaptak ... :DDD

#?*@&!

(#2726) xy2003 válasza zeon.hu (#2725) üzenetére


xy2003
tag

Hátha hoz magával párat csütörtökön Vlagyimir :)
viszont én a wishlistre egyet se kaptam még.

(#2727) zeon.hu válasza xy2003 (#2726) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Pedig ad napi 1db-ot.
Nem lehet, hogy adott, csak olyat, ami már volt?
Számold meg darabra, utána tegyél valamit a listára, aztán számold újra.

#?*@&!

(#2728) xy2003 válasza zeon.hu (#2727) üzenetére


xy2003
tag

Gondolom ennél is jelez mint a face megosztásnál.
Na majd holnap figyelem.

(#2729) erzol válasza xy2003 (#2728) üzenetére


erzol
őstag

Csak egy sorban írja wishlistnél, ha olyat kapsz, amid már van.
Remélem utolsó napobkan kiengedik a kakasokat, nekem is csak az hiányzik.

[ Szerkesztve ]

(#2730) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Ma végre befutott a legrégebbi, november 1-es rendelésem. Élvédő, bár már lassan nem lesz rá szükség... :D

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2731) anorche1


anorche1
őstag

Rendeltem banggoodrol eu raktárból még csütörtökön, direkt nyomkövetéses szállítással. Pénteken kaptam is tnt, de még mindig nem él. Ennek mi lehet az oka?
RS639831218NL

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#2732) csadi0011 válasza erzol (#2729) üzenetére


csadi0011
őstag

Én kecskét sem kapok. Egyébként majd akkor lesz a fájdalom, mikor mindenki 50-17 kupont kap húzásnál. :DDD

(#2733) cris78 válasza csadi0011 (#2732) üzenetére


cris78
őstag

Én mást nem is várok :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#2734) PainKiller13 válasza csadi0011 (#2732) üzenetére


PainKiller13
őstag

Az teljesen korrekt, csak előtte ne vigyék fel az amúgy is magas árakat mégjobban :DD Tartok tőle kakas csak nagy értékű vásárlásért jár...

(#2735) Real_Necro válasza anorche1 (#2731) üzenetére


Real_Necro
veterán

Lehet ott is buliznak a kis kínaiak. Supportot érdemes megkérdezni. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2736) csadi0011 válasza cris78 (#2733) üzenetére


csadi0011
őstag

Valahogy sejtettem, hogy ezt fogjátok írni. :))

Egyébként az újévi ajándékos játékot néztétek, hogy játék után is lehetett pontot gyűjteni? 2-3 napig még tudtam kongatni a harangot, aztán nem lehetett tovább. Viszont a megosztásért még mindig jár a 20 pont. Gondolom nem sok esély van rá, hogy ezek a pontok jók lesznek valamire. De azért gyűjtöm őket, hátha.

(#2737) Beni2360


Beni2360
félisten

Nálam meg belehúztak a szállításba. jan 10.-n rendelt USB portos fali földelt aljzatot ma kaptam kézhez. Most meg még akciós is. Itthon is kapható.
Jól összerakott termék.
3 hét, ebbe bele is egyeznék leghosszabb szállítási időnek. :C

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#2738) tipuka válasza Phülöp (#2707) üzenetére


tipuka
addikt

nekem is csak kakas hiányzik :D

csadi0011: itt vagyok, nem vagyok jó? :D

[ Szerkesztve ]

(#2739) cris78 válasza tipuka (#2738) üzenetére


cris78
őstag

Van 12 kutyám. Carok a kakasra, most már arra gyúrok, hogy legyen 101 kis kutyám :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#2740) qqzs válasza anorche1 (#2731) üzenetére


qqzs
őstag

Nyugi vagn hogy scak azutan el mikor mar nalad van, nekem eddig majdnem mindig dpd hozta hazhoz mikor megkapjak ok fognak ertesiteni. Nekem utoljara ukbol indult

Eladó: GTS450

(#2741) Phülöp válasza cris78 (#2739) üzenetére


Phülöp
addikt

akkor csinálok egy kutyakaja webshop-ot, lehetsz törzsvásárló :DDD

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#2742) tipuka válasza Phülöp (#2741) üzenetére


tipuka
addikt

nekem malacom van sok, akkor lesz hús a kutyáknak. :DDD

(#2743) Andralin válasza tipuka (#2742) üzenetére


Andralin
aktív tag

Nekem meg sárkányból már 9, patkányból meg 8. :DD
De kakas az sehol! :O

Biztos tényleg levágták az összes kakast az újévi ünnepélyre! :))

(#2744) Andralin


Andralin
aktív tag

Tegnap megérkezett az én Digoo BB-M2 kamerám is.

Először nagy csalódás volt, mert gyárilag nem tud csatlakozni a wifire ha rejtett az SSID és nálam pedig így van. :W

Aztán találtam egy topikot az M1-ről és az M2-ről szó van benne, itt a Mobilarénán.

Rendkívül hasznos, le van írva egy telnet exploit amivel root jogot lehet szerezni a kamerán.
Belépve elkezdtem kicsit hackelgetni az oprendszerét és sikerült megerőszakolni, hogy felmásszon hidden SSID-re is! :))

Akit érdekel a téma, az látogasson el a topikba: [link]

(#2745) Beni2360 válasza Andralin (#2743) üzenetére


Beni2360
félisten

Most már muszáj írnom, hogy a facén láttam, hogy kakast árultak. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#2746) fateless


fateless
veterán

Volt egy rendelésem, így egy kosom, de most poénból fel,mentem, hátha egy kakast kapok (bár nem gyűjtöm a kártyákat).
De nem tudlak húzni benneteket, mert tigris lett, nem kakas. Pedig beírtam volna, hogy kakas lett ;]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2747) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Itt foleg a patkanyok (7) hemzsegnek. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2748) anorche1 válasza qqzs (#2740) üzenetére


anorche1
őstag

:R
Basszus, a dpd hozza? Én meg itthonra kértem, délelőtt meg nem vagyok itthon :(

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#2749) qqzs válasza anorche1 (#2748) üzenetére


qqzs
őstag

Nem mindig de ha kifogod a dpd kuld egy sms-t elotte ahol oras slotot adnak amit meg nem sikerult betartaniuk de kovetkezo nap kihozzak biztos :)

Eladó: GTS450

(#2750) Beni2360


Beni2360
félisten

Gyerekek ma néztem a BarátokKözt sorozatot :U és a képernyő jobb felső sarkába állandóan egy KAKAS repkedett be. Talán ezért nem jut nekünk. :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.