Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:31:37

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) zeon.hu válasza Ciccuka (#2150) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ismét leírom: én most kaptam erről emailt a Banggood-tól.

#?*@&!

(#2152) Nigér


Nigér
őstag

Hali, amiket mostanában dobálnak kuponokat, azt csak én használhatom fel vagy elpasszolhatom másnak?
Pörgettem egy min. értékhatár nélküli -15%-os kupont, de nekem most nincs szükségem rá.

(#2153) zeon.hu válasza Nigér (#2152) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem lehet átruházni.
Esetleg másnak vásárolhatsz vele, a címet át lehet írni, de fizetni ugyanúgy neked kell.

#?*@&!

(#2154) Nigér válasza zeon.hu (#2153) üzenetére


Nigér
őstag

Értem, köszönöm.
Majd körbekérdezek, mert csak idén év végéig lehet felhasználni.

(#2155) dugynok válasza Nigér (#2152) üzenetére


dugynok
senior tag

A 15%-os kupon eu/usa raktáras termékekre jó csak.

(#2156) maj-viktor válasza cris78 (#2147) üzenetére


maj-viktor
őstag

Most kaptam (4:42-kor e-mail) digoo ip cam-ra:
Congratulations, your Banggood order #xxxxxxxxx has been shipped

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2157) cris78 válasza maj-viktor (#2156) üzenetére


cris78
őstag

Nekem is ma jött. Írtam is Journel-nek, hogy végre, bár amit ő ígért 10-ét, az elmúlt. Gondoltam pár ponttal megdob, de nem :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#2158) Criminal017


Criminal017
őstag

Ma jött egy nov. 30-n rendelt cucc. Csak beindul ez, ha lassan is. :))

(#2159) maestro87 válasza zeon.hu (#2138) üzenetére


maestro87
őstag

Ez a kérdőív bármikor elérhető a My account menüből (bal oldalt, lent).

Igaz, én is csak most töltöttem ki. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2161) zeon.hu válasza maestro87 (#2159) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Már kitöltöttem régebben, de nem tudom, hogy volt-e itt linkelve, szóval kösz!

Más:
Most futott be egy Nov. 10.-ei rendelésem, szóval elég nagy csúszás van, érdemes türelmesnek lenni.

#?*@&!

(#2162) Zoty4


Zoty4
őstag

nektek postára adták a 5 portos töltőt?
nekem back orderen van , amit nem töröltek

(#2163) zeon.hu válasza Zoty4 (#2162) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ugyanez van nálam is sajnos.

#?*@&!

(#2164) maestro87 válasza zeon.hu (#2161) üzenetére


maestro87
őstag

Ez ugyanaz a kérdőív amit te linkeltél valamelyik nap, csak a tiéd egyedi link volt amit csak te tölthettél ki, ez meg hozzá az általános link.:)

(#2165) kcsa válasza maestro87 (#2164) üzenetére


kcsa
veterán

Nnna, így már valóban ki tudom tölteni. És én voltam a hülye :D

(#2166) zsolti72837 válasza maestro87 (#2159) üzenetére


zsolti72837
őstag

Köszönöm. :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#2167) Silent77 válasza zeon.hu (#2161) üzenetére


Silent77
veterán

Dettó, szóval jól emlékeztetem. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2168) Beni2360


Beni2360
félisten

Nekem ma jött kettő csomag - Nov.-20. és Nov. 30 rendelésem. A vezeték a lámpa toldáshoz megjött a a két lámpa még nem.
És egy Nov.20. gearbestes csomag is jött. meg egy ebayos amit Nov.18.-n rendeltem.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#2169) tahepa válasza Zoty4 (#2162) üzenetére


tahepa
senior tag

Nekem ma jött az email : shipped :DDD

(#2170) zeon.hu válasza tahepa (#2169) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nekem is most jött mail a feladásról.

#?*@&!

(#2171) Zoty4 válasza tahepa (#2169) üzenetére


Zoty4
őstag

Detto, de a vicc, hogy azt irta hogy az osszeset postara adtak kozben 1 kivetelevel refundoltak

(#2172) Real_Necro válasza Zoty4 (#2171) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szintugy.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2173) HornedReaper válasza Real_Necro (#2172) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Nekem is feladták tegnap az 5 portosOKAT, igaz tegnapelőtt rájuk írtam, kb. mikor fogják.. Volt egy 3-as rendelésem, abból 2 refund +1db külön, kuponnal, és így kettőt küldenek :))

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#2174) ot93


ot93
senior tag

Üdv, lehetséges olyan, hogy egy eladó törli a negatív értékelését, hogy jobbnak látszódjon? :)
Vagy ilyen lehetősége nincs?
+ október vége felé rendelt cucc máig nem jött meg, ez gondolom gond...

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#2175) ALgore2 válasza tahepa (#2169) üzenetére


ALgore2
tag

Szintén

(#2176) maj-viktor válasza ot93 (#2174) üzenetére


maj-viktor
őstag

Eladó!? itt egy webshoppal vagy kapcsolatban... ebay / ali-n vagy "eladóval"... amúgy az összes webshop "szépíti az értékeléseket sajna".. ezért jobb az ebay - ali értékelés miatt, mert azt nem tudják annyira manipulálni!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2177) üszök


üszök
őstag

Nekem is feladták.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#2178) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Rendeltem ma gyerkőcnek egy ilyet: [link]

Egyrészt lassan lejárnak a 10-5$-os kuponjaim, így el kell valamire költenem, másrészt megelégeltem, hogy fiam állandóan a Xiaomi Yeelight asztali lámpámat akarja ledönteni a szekrényről (az, hogy kapcsolgatja, nem zavar).

Szóval kíváncsi leszek milyen lesz, mit szól majd hozzá. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2179) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Nov. 24.-én "Célországba elküldve", most jelzett a 17track, hogy "Célországba megérkezett".
Újra csúcson a magyar posta :DDD

#?*@&!

(#2180) ot93 válasza maj-viktor (#2176) üzenetére


ot93
senior tag

ja értem, nem tudtam, hgoy itt webshoppal vagyok kapcsolatban :)
1x vettem bangood-on az sem jött meg már kb. 2 hónapja, ebay-en eddig kb. 10 rendelésből mind megjött :)
csak azért gondoltam ilyenre, mert valaki írta is banggood-on a hirdetés alatt, hogy a rossz értékeléseket törli az eladó... de ezt elég hülyeségnek tartom, hogy létezik ilyen lehetőség...
amúgy azt írtad, hogy ebay-re hogy "nem tudják annyira manipulálni".. akkor valahogy azt is lehet? :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#2181) zeon.hu válasza ot93 (#2180) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Van felül egy összefoglaló, rögtön azzal kezdődik, hogy ez egy webshop :)

#?*@&!

(#2182) ot93 válasza zeon.hu (#2181) üzenetére


ot93
senior tag

ja, már látom, kivételesen nem olvastam utána mert nem is volt időm :) elnézést :)

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#2183) Phülöp


Phülöp
addikt

Megérkeztek a szeptember 9-én rendelt kábeleim. Igaz, ez már nem az eredeti csomag, az valahol féltávon elpárolgott.
Ez a Blitzwolf átalakító meglepően picike, fel is tűztem rögtön a Blitzwolf kábelemre, amit rendszeresítek a hátizsákomba a Blitzwolf külső akksi mellé.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#2184) ANOka


ANOka
őstag

Kellett már valakinek ide visszaküldeni egy nagyobb értékű hibás terméket?

Nem akarnám "falra festeni az ördögöt", de elképesztően hamar, tegnap jött meg a dec. 6-án rendelt tablet. 7%-ra volt feltöltve az akku. Hiába dugtam rá egyből töltőre, az eszköz fél óra alatt teljesen lemerült. Most már be sem tudom kapcsolni.
Kellett nekem türelmetlennek lenni és (ki)próbálgatni az eszközt...

Lehet, hogy a sz@r US -> EU plug átalakító miatt nem töltődött akkor az eszköz. Most egy másik átalakítóval töltődik, multiméterrel is megmértem a táp kimenetét, most jön belőle szufla.

(#2185) Real_Necro válasza ANOka (#2184) üzenetére


Real_Necro
veterán

Vártál vele, míg egy kicsit akklimatizálódik a kütyü?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2186) ANOka válasza Real_Necro (#2185) üzenetére


ANOka
őstag

Lényegében igen, mivel nem én vettem át. Legalább ~3 órát már a szobámban volt kibontatlanul hungarocell csomagolásban.
Továbbá nem éreztem hidegnek. (Avagy nem emlékszek erre.)

Illetve ~30 percet működött a Windows, a wifit is beállítottam, elkezdte a frissítéseket leszedni.

[ Szerkesztve ]

(#2187) d.tiborz válasza ANOka (#2186) üzenetére


d.tiborz
aktív tag

Azt is vedd figyelembe, hogy a hungarocell jó hőszigetelő. Lehet a 3 óra kevés volt az átmelegedéshez, belül még hideg volt. Leterhelted a frissítésekkel, szegény akku meg letérdelt.

(#2188) ANOka válasza d.tiborz (#2187) üzenetére


ANOka
őstag

Ez már eső után köpönyeg...

Inkább kinek van már tapasztalata a Banggood-nak történő visszaküldéssel kapcsolatban?

(#2189) ghostie válasza ANOka (#2188) üzenetére


ghostie
tag

Én nem rég küldtem vissza egy nagyobb értékű tabletet. Ügyfélszolgálat teljesen segítőkész volt, előre egyeztettük a postaköltséget (aminek a felét rögtön visszautalták amint feladtam a másik felét pedig a Paypaltól kértem vissza), ajánlott levélként adtam fel és majdnem 1 hónap alatt ért célba. Szintén kb. 1 hónap volt a javítás, most már a tracking szerint elvileg Magyarországon van.

(#2190) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

A múltkori nem működő és rossz méretű kukorica led égő helyett ma jött meg a másik.
Ez is E14, E27 helyett... :W
De ez legalább működik :)

#?*@&!

(#2191) peestike válasza zeon.hu (#2190) üzenetére


peestike
senior tag

Most már tényleg el kell gondolkodni az E14 to E27 átalakítón. ;]

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#2192) zeon.hu válasza peestike (#2191) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Van egy kislámpa, abba jó.
Mondjuk éppen nem oda szántam...
Nincs kedvem megint újat kérni, de azért jelezni fogom nekik az újabb hibájukat.

#?*@&!

(#2193) peestike válasza zeon.hu (#2192) üzenetére


peestike
senior tag

Banggood-ról még nem vettem izzókat, leginkább ali volt, de ahogy többször nem sikerült ugyanúgy eltalálni a számot a kínainak, ezért vettem az átalakítókat. Azok kis lemezhajtogatás után legalább működnek. :)

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#2194) Beni2360


Beni2360
félisten

Megjöttek a szekrény aljára szerelhető lámpák. fekete zacsiban, jól körbe tekert alátét szivacs lapba és totál elázva a csomagolás.A lámpatest még mindig vizes. Mi tévő legyek? Merjem kipróbálni?

A zacsi belül nem volt vizes a szivacs sem, de az úgysem szívja a vizet.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#2195) Phülöp válasza Beni2360 (#2194) üzenetére


Phülöp
addikt

Szerintem várj vele 1-2 napot, viszont szereld szét, amennyire lehet, hogy jobban ki tudjon száradni.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#2196) Beni2360 válasza Phülöp (#2195) üzenetére


Beni2360
félisten

felteszem a cserépkályha tetejére ott langyi meleg van aztán jövő hétre kiszárad.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#2197) Phülöp válasza Beni2360 (#2196) üzenetére


Phülöp
addikt

A tapasztalataid érdekelnének. Ha azok jók, akkor a termék linkje is. :)

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#2198) Beni2360 válasza Phülöp (#2197) üzenetére


Beni2360
félisten

Kicsit bővebben az első részt nem értem.- Ha erre irányul akkor........
Most volt az első ilyen termékem vásárlása és egy kicsit becsapós volt a hozzá ajánlott összekötő kábel és nem voltam eléggé figyelmes és nem jót választottam.
Ezt rendeltem
Lejjebb ajánlották a kettőt összekötő kábelt és abból is rendeltem de nem passzolnak. vagyis három lyukú összekötő kábelt rendeltem a két lyukú helyett.
Majd valahogy megoldom. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#2199) Phülöp válasza Beni2360 (#2198) üzenetére


Phülöp
addikt

A lámpa működése során szerzett tapasztalataid érdekelnek majd. :)
Inkább Kínába küldöm a pénzemet, minthogy az itteni kiskereskedőket gazdagítsam.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#2200) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Kellemes Karácsonyt Minden Topiklakónak!

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.