Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:31:37

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1786) Phülöp


Phülöp
addikt

Múlt héten végre beesett az eddigi legdrágább rendelésem: hátizsák.

Kicsit kalandos volt az útja, mert ez a cucc volt az, ami nem volt raktáron a rendelés pillanatában, aztán sok hét elteltével, amikor rákérdeztem, hogy 'mivammá, a kislány a chat-en felvilágosított, hogy már úton van a csomag.
Sajnos szombaton hozta ki a futár, és a cégnél olyankor recepció sincs. Mivel a szállítási cím a legnagyobb igaming cégé az országban, nem szoktak b.szakodni a vámosok. Így, hogy be kellett menni érte, kellett vámot is fizetni utána. Nem örültem.

Viszont a táska zseniális, sokkal nagyobb belülről, mint kívülről. Jól pakolható, kényelmes, masszív darab, bár a zipzárt vaskosabbnak szeretném (remélem, kitart így is pár évig). Egyetlen bajom van vele: a hátpántok rövidek teljesen kihúzva is (181 cm vagyok). Rendelek hozzá egy pár karabinert, azokkal pont megnyerem azt a pár centit, ami hiányzik.
Nagyon ajánlott darab, megérte rá várni.

Jah, valamiért nem engedte a weboldal, hogy visszaigazoljam a termék megérkezését, és értékelést se tudok írni róla. Pedig pozitív lenne...

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.